Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Ide li netko uskoro u Maribor?

  1. #1
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno Ide li netko uskoro u Maribor?

    Izludit ce me torba koju nisam kupila prosli tjedan. U Zagrebu je nema (zatvoreno zbog preuredjenja), slovenskom ducanu jos nisam slala mail (ne znam bas ni sto bih im rekla - jel da placem??), a narucivanje preko neta (cini se da je ima samo jedna njemacka stranica) otpada, jer traze 20 eura postarine.

    Ducan je u centru Maribora, jako, jako blizu H&M-a.


    Postoji relativno mala sansa da je nabavim sama, ali, ako netko uskoro ide u Maribor, molila bih da mi se javi. Dogovorit cemo se i za naknadu... za dusevne boli!

  2. #2
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    možda idem ja (ili idući tjedan ili onaj poslije). ako ne nađeš nekoga ko ide prije...

    javim se kad budem znala točno kad

  3. #3
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Izludit ce me torba koju nisam kupila prosli tjedan. U Zagrebu je nema (zatvoreno zbog preuredjenja), slovenskom ducanu jos nisam slala mail (ne znam bas ni sto bih im rekla - jel da placem??)
    Kaae

    Ali RAZUMIJEM takvu duševnu bol.

    Pošlji im mail samo da rezerviraš torbu dok je neko ne pokupi? Ili da ih pitaš da li IPAK ima je negdje u Zg? Jer možda ti koji preuređuju je imaju u skladištu?
    Ma plači bona! Nije sram, ako je baš jako lijepa torba!

  4. #4
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Kaae

    Ali RAZUMIJEM takvu duševnu bol.

    Pošlji im mail samo da rezerviraš torbu dok je neko ne pokupi? Ili da ih pitaš da li IPAK ima je negdje u Zg? Jer možda ti koji preuređuju je imaju u skladištu?
    Ma plači bona! Nije sram, ako je baš jako lijepa torba!
    Sorry ali moram
    Maslačkice, luda si

  5. #5
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Puntica, hvala! Javila mi se jos jedna cura koja mozda ide vec ovaj tjedan. U svakom slucaju, will keep you up to date i tako to.

    Maslackice, nisi normalna. Al' dobra ti je ova ideja s rezervacijom u slovenskom ducanu. Moram priznati da u svom mojem ocaju.... nisam se toga ni sjetila. :shock: Jos samo da iskopam mail, adresu i br. telefona imam.

  6. #6
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    A jel se mogu ja ubaciti s jednom molbicom?

    Pričala nam je na trudničkom tečaju u VŽ primalja za neko ulje za masažu međice, ali koje se može nabaviti samo u Sloveniji.

    Nisam planirala ići tamo samo zbog toga, pa nisam ni pitala kako se zove, ali ako bi se našla koja dobra duša da u nekoj usputnoj (valjda) ljekarni pita za to i kupi, ja bih brzo saznala ime i bila bih prezahvalna dotičnoj dobroj duši.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •