Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Alana pelene

  1. #1
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno Alana pelene

    Mi smo ih danas kupili jer su dm-a proizvod i 'eko friendly'... ali TAKO sam razočarana. Evo tri puta sam ih već promijenila i 3 puta je moj mališan bio ispišan. Pa ne mogu vjerovat...

    Tjela sam neke druge provat jer mi Pampers Sleep & Play počeli promočivat zadnja 2 tjedna... sad ću provat babylove, pošto ih svi hvalite.. ali stvarno sam razočarana jer sam se jaka nadala da će ove Alana bit dobre

    Jeli itko drugi ima iskustva sa Alana? Možda nekako krivo stavljam?! :? Nije mi shvatljivo da se dotijedna pelena dosad smoćila...

  2. #2
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    ja sam ih znala koristit, dok smo bili npr. na moru. ja sam bila zadovoljna i ne sjecam se da su ikad promocile...ali nemoj da te to nervira. nije svako dijete isto gradeno, pa pelena ne mora sjesti bas svakom djetetu.
    probaj jos koji put i vidi dali si sve dobro namjestila, ako nista, probaj babylove - i one su dobre pelene!

  3. #3
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    meni su alana najbolje pelene. nikad nisu promoćile, jako su mekane, ne smrde, dosta su duboke...nama super

    ali kako kaže ivana b-g, nije svako dijete isto građeno i ne pašu svakome iste pelene

  4. #4
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    znaš o čemu sam ja počela razmišljat.. da je dosta bitno SPOL dijeteta kad se prića o pelenama što pašu i nepašu. jer muška djeca, pogotovo kad su malo veća (kao moj mali što sad ima skoro 8 mj) imaju jak mlaz kad piške... pa ako pelene sporije upijaju onda će prije promoćit, kao što su meni ove Alanove.

    kupila sam active fit ljubičaste pa ćemo vidit kako su oni.. baš mi je žao jer sam se sva uživala u te Alanove jer su više eko od ostali...

  5. #5
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ima nešto u razlici između curica i dečkića i vrstama pelene.

    meni su najgore ikad bile pampers sleep and play, toliko su smrdile da ih uopće nisam mogla pomirisati, a kamoli staviti M. na guzu (meni sve pampersice prestrašno smrde).

    ove alana ne smrde, i to mi je kod njih super. i, istina, ne upijaju instant (zato što nemaju onaj superupijajući gel kao npr. pampersice, koji je toliko odvratan kad pelena pukne ), uvijek ostanu malo vlažne iznutra. meni to ne smeta jer i onako koristimo platnene pa je M. naviknuta da kad se popiški bude mokro.

    jedina mana tih alana je što nemaju gumicu na leđima pa malo 'plešu' :/

  6. #6
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    e vidiš, svako prića kako te pampersice smrde (i meni isto pelena smrdi kad je puno) al ja sam uvijek mislila da je to kakica?! :? baš ću bacit pozornost na to ako ima razlika sa alanove (što sad namjeravam koristit preko dana dok ne istrošim i nekako se pomirit s tim da će se ispišat :/ )

  7. #7
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ma smrde čim ih izvadiš iz paketa

    probaj pomirisati jednu i drugu (čistu) pelenu pa ćeš razumjeti o čemu pričam...


    a kad su pokakane, sve pelene gadno smrde 8)

  8. #8
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    i meni su ove alana pelene bile grozne... aj za dan jos nekako ali po noci nikako :/

  9. #9
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    ja ih naprosto obožavam, a imam muško dijete. najbitnije mi je bilo, kao što napisa puntica, to što ne smrde.
    nikad nam nisu promočile, a koristim ih samo po noći.
    s druge strane, moja frendica koja ima curicu i kojoj sam ih preporučila totalno ih je popljuvala. bile su joj koma.

  10. #10
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    danas su već puno bolje.. malo sam ih više stegnula i nisu propustile.

    a sinoć smo koristili pampers active fit (ljubičasti pak) i prvi put da se nije rano probudio jer je mokar! baš sam se naspavala :D

    a ostala mi je jedna pelena od pampers sleep and play i pomirisala sam i lipo miriše (valda neki parfem ili šta već?) tako da ne znam šta to smrdi?!

  11. #11
    sonata avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,088

    Početno

    I mi koristimo Alana pelene i super su nam! Ujutro bas ne mirisu ugodno ali kako i bi nakon sto je L. 10-tak sati u njoj? U ove namirisane nemam povjerenja, sve je to kemija isto kao i sa mirisnim uloscima i wc-papirom koje zaobilazim u sirokom luku!

  12. #12
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja u Kauflandu kupujem njihove Wickies. Super su mi, ne promaču, tanke su ko Pampersice, a isto pakiranje je jedno 30 kuna jeftinije.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •