Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910
Pokazuje rezultate 451 do 461 od 461

Tema: Porod u Petrovoj

  1. #451
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    curly, moje cure nisu bile sa mnom u intenzivnoj jer su nedonoscad, ali drugima su dovodili bebe, po pola sata, par puta dnevno, to je dok ne presele s intenzivne u sobe treci dan, tamo su bebe puno duze, al mislim da nisu po noci, javit ce se neko ko zna, i da, petrova ima roaming in za vaginalne, tamo beba moze biti i po noci, i taj odjel sam prosla, predivno je uredjen, a intezivna nije

  2. #452

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    479

    Početno

    ja sam imala vaginalni porod, pa ti ne znam reći za carski, ali su nama bebe bile skoro cijelo vrijeme s nama, osim kad su pregledi (naši ili bebini), posjete i sad se ne mogu sjetiti ručak, mislim da su ih tad isto vodili. ali po noći nisu bili s nama, tj. oko 11 ih odvedu, i oko 5 dovedu.
    možeš naravno tražiti da beba bude s tobom, ali kod mene u sobi nije nitko tražio. da li bi ih donosili samo na podoj - mislim da ne. pogotovo šta su u štrajku.

  3. #453
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    moja cimerica je trazila da beba bude s njom preko noci-govorim o roaming in na drugom katu, sestre su rekle da moze ako ima mlijeka i ako se ja slazem

  4. #454
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    hvala, cure. ja sam sad u 31-om tj. i nadam se da ću izgurati čim dulje.
    znači, dosta su fleksibilni? ako ih zamolim i osoba koja je sa mnom u sobi se složi, mogli bi mi ići na ruku odn. pustiti bebicu da bude sa mnom u sobi?
    jesam dobro shvatila, romming in je na drugom katu i tamo su smještene žene nakon vaginalnog poroda a nakon carskog se ide na intenzivnu? to je taj stari, "neuređeni" dio ili?

    inače, ja sam prvi carski imala prije 6 godina kod nas u čakovcu (i nakon toga 2 vbac-a). ovdje beba ide s mamom u paketu. dakle, nakon operacijske sale u šok sobu pa u na odjel. bebe se u sobi premataju, kupaju, pedijatrica dolazi na preglede...ma divno!

  5. #455
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    Citiraj curly mama prvotno napisa Vidi poruku
    znači, dosta su fleksibilni? ako ih zamolim i osoba koja je sa mnom u sobi se složi, mogli bi mi ići na ruku odn. pustiti bebicu da bude sa mnom u sobi?
    jesam dobro shvatila, romming in je na drugom katu i tamo su smještene žene nakon vaginalnog poroda a nakon carskog se ide na intenzivnu? to je taj stari, "neuređeni" dio ili?
    da

  6. #456

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    10

    Početno

    Bok, evo ja sam rodila prije mjesec i pol, vaginalno.
    Bebe donesu između pola 6 i 6 ujutro pa do 7.
    Nakon toga ih dovedu oko pola 10 i cijeli dan su sa mamama (i za vrijeme ručka) do 4. (jer su posjete od pola 5 do 5).
    I zadnje iz donesu poslije večere, u 7 i budu u sobi do 10, pola 11.

  7. #457
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    hvala, nina. i čestitam na bebici
    ako je netko nedavno imao carski u petrovoj, bilo bi super čuti iskustva

  8. #458
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    frendica prije cca 10dana rodila u petrovoj
    kaže da je počeo "pravi" rooming in

  9. #459
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    bucka, je, pisala sam gore
    curly, sta te tocno zanima? meni je oporavak bio tezak, drugima nije

  10. #460
    curly mama avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    347

    Početno

    mare draga pa uopće nisam skužila post. oprosti.
    ma zanima me manje više sve kako to izgleda u petrovoj kad je sekcija u pitanju. smještaj, dnevne rutine, gdje su bebe, koliko su daleko smještene ako su u inkubatoru i ako nisu..., mogu li rodilje ići u tu prostoriju gdje su bebe ili ih gledaju preko stakla.
    ono, sve me zanima. kupaone, gdje su i kolko ih je na katu.
    što sve treba uzeti sa sobom i to.

    dosad sam bila samo 3 puta u petrovoj ali na pregledu u ambulanti. ono, nevjerica u kakvom je sve to tamo stanju. tuga. da nemaju ni ultrazvuk već te šalju u drugu zgradu, dolje u podrum.
    pa se pitam kako to izgleda gore...

  11. #461
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    I mene zanima isto, pogotovo što se tiče bliznaca, kako to funkcionira?

Stranica 10 od 10 PrviPrvi ... 8910

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •