Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Alimentacija - kako srociti zahtjev?

  1. #1
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno Alimentacija - kako srociti zahtjev?

    Trebala bih srociti zahtjev za potrazivanje alimentacije (nije za mene, za kolegicu) za CZSS - jel' netko zna kako bi taj zahtjev trebao izgledati i sto bi trebao sadrzavati? :? Kolegica i muz su vec 30 g. rastavljeni, imaju dijete (odraslu osobu, zapravo) s posebnim potrebama kojemu je majka skrbnik, otac nikad nije dao ni kune, ali ni majka nikad nista nije trazila. Sad je u mirovini, novac joj treba, i u CZSS su joj rekli da sroci taj zahtjev i dostavi im ga, ali nisu detaljizirali, a ona se bas ne snalazi dobro s tim stvarima... Help!

  2. #2
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Vidim da nitko ne odgovara pa da ti ja ponešto natuknem iz svog iskustva rada u CSS mislim da će biti dovoljno da navede zašto im se obraća te da opiše svoju situaciju. Ako će još nešto biti nejasno ili će koja informacija faliti, već će joj se oni obratiti.

    Želim reći da neće biti za nešto zakinuta ako joj zahtjev neće biti savršeno sročen, tako da nema potrebe da previše brine!

  3. #3
    Sandee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    tu & tamo
    Postovi
    446

    Početno

    Tnx, gdja je kontaktirala pravnika u czss-u pa ce on nesto srociti. Nadam se da ce sve biti ok...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •