Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: apartman na moru

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    228

    Početno apartman na moru

    Prošle godine netko je stavio apartman na moru(ne sjećam se gdje) jer je prodavao svoj termin radi sprječenosti.Apartman je bio u uvalici,na plaži.Ako je netko prepoznao o čemu je riječ molila bih da mi javi adresu,kontakt.

  2. #2
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Možda netko zna.... Naime idemo svake godine u 8.mj kod muževih na more i jučer mu sestra javlja da ima temperaturu, a 4 ih u firmi ima koronu. U petak ili subotu smo trebali krenuti. Nema šanse da pomaknem godišnji jer mi tako posao diktira.
    Gledala sam booking i airbnb i nema ništa odnosno ima od 200eura noć pa na više.
    Ima netko preporuku gdje gledati i tražiti. Znam da je skoro nemoguća misija pogotovo zato što bi uzeli tipa od subote pa do cca četvrtka... Nadam se da ako i je korona nakon tjedan dana nije više zarazna.
    Posljednje uređivanje od mitovski : 28.07.2022. at 13:36

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Njuškalo?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    A lokacija je? Pitajte susjede od muževe falimije, ako imaju nešto slobodno. Živim u Istri i sve je ove godine prekrcato, nemaš di ni parkirati na plaži dosta često.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Možda netko zna.... Naime idemo svake godine u 8.mj kod muževih na more i jučer mu sestra javlja da ima temperaturu, a 4 ih u firmi ima koronu. U petak ili subotu smo trebali krenuti. Nema šanse da pomaknem godišnji jer mi tako posao diktira.
    Gledala sam booking i airbnb i nema ništa odnosno ima od 200eura noć pa na više.
    Ima netko preporuku gdje gledati i tražiti. Znam da je skoro nemoguća misija pogotovo zato što bi uzeli tipa od subote pa do cca četvrtka... Nadam se da ako i je korona nakon tjedan dana nije više zarazna.
    Pa otiđite u tom periodu nekamo gdje nije na moru. Lika, Gorski kotar, udahnite malo svježine, pa se poslije spustite na more.

  6. #6
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A zašto je to bitno da se parkirao na plaži Tinky?
    Probaj na njuškalu možda ima , sad vjerovatno ne njegov otok nego više zadarska okolina

  7. #7
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Možda netko zna.... Naime idemo svake godine u 8.mj kod muževih na more i jučer mu sestra javlja da ima temperaturu, a 4 ih u firmi ima koronu. U petak ili subotu smo trebali krenuti. Nema šanse da pomaknem godišnji jer mi tako posao diktira.
    Gledala sam booking i airbnb i nema ništa odnosno ima od 200eura noć pa na više.
    Ima netko preporuku gdje gledati i tražiti. Znam da je skoro nemoguća misija pogotovo zato što bi uzeli tipa od subote pa do cca četvrtka... Nadam se da ako i je korona nakon tjedan dana nije više zarazna.
    Nigdje. Sve je krcato.

  8. #8
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nigdje. Sve je krcato.
    Moj dojam s Hvara je skroz drugaciji. Uopce mi ne djeluje da je guzva. A di biste vi isli?

    Mozes nazvati turisticku agenciju u mjestu u koje zelite ic, oni ce ti vjerojatno znat rec ima li mjesta.
    Posljednje uređivanje od Jadranka : 28.07.2022. at 14:23

  9. #9
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Moj dojam s Hvara je skroz drugaciji. Uopce mi ne djeluje da je guzva. A di biste vi isli?
    Ma krcati su apatmani koji se iznajmljuju . Par ljudi je pokusalo naci nesto pristojno u zadnji cas na klasicnim mjestima za iznajmljivanje i nista nisu nasli.

  10. #10
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Probaj Njuškalo ili FB stranice razne... skoro svaki otok ili popularnije mjesto ima neku svoju FB grupu i ljudi onda objavljuju ako im netko otkaže.

  11. #11
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma znam da je sve puno. Nemaju susjedi ni rodbina ništa, sve ko čep.
    Vidim da ima stranica neka Apartmanija.hr. Jel netko to koristio?

  12. #12
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam koristila tu stranicu, ali to su ti većinom apartmani koji se i drugdje oglašavaju. Npr. svaki apartman u kojem sam ljetovala zadnjih godina ima svoj oglas na 2-3-4 stranice, između ostalog i na toj.

  13. #13
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ma znam da je sve puno. Nemaju susjedi ni rodbina ništa, sve ko čep.
    Vidim da ima stranica neka Apartmanija.hr. Jel netko to koristio?
    Ja sam nekoliko puta. Iznajmljivaci su bili pravi, ali apartmani su izgledali bolje na slikama.
    I ako ti netko ponudi apartman bilo gdje, provjeri u turistickoj zajednici da li postoji taj apartman na toj adresi i da li je iznajmljivac registriran. Ima hrpa prevaranata na drustvenim mrezama.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Apartmanija je samo platforma za iznajmljivanje kao i bilo koja druga, ne garantira dostupnost smještaja. Ja sam više puta rezervirala smještaj preko te stranice, i to prvenstveno zato jer mi omogućuje izravan kontakt s iznajmljivačem. Ali kao što BB kaže, većina njih se oglašava na više mjesta, pa ako je sve puno, puno je i na Apartmaniji.

    Za slučaj da si previdjela moj prvi prijedlog, ponovit ću ga zašto ne potražite za tih prvih tjedan dana ljetovanja smještaj negdje dalje od mora? Možeš tražiti nešto što vam je usput na putu do vašeg konačnog cilja. Ako idete rodbini kasnije, taj vam je smještaj ionako siguran. Na kraju krajeva, poanta godišnjeg odmora je maknuti se od svakodnevice, ne mora to nužno biti na moru.

  15. #15
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    A ja cu ponovit da pitas najblizu (mjestu u koje ides) turisticku agenciju. U malom mistu ce oni prvi znat, ako tko ima mista.

  16. #16
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Apartmanija je samo platforma za iznajmljivanje kao i bilo koja druga, ne garantira dostupnost smještaja. Ja sam više puta rezervirala smještaj preko te stranice, i to prvenstveno zato jer mi omogućuje izravan kontakt s iznajmljivačem. Ali kao što BB kaže, većina njih se oglašava na više mjesta, pa ako je sve puno, puno je i na Apartmaniji.

    Za slučaj da si previdjela moj prvi prijedlog, ponovit ću ga zašto ne potražite za tih prvih tjedan dana ljetovanja smještaj negdje dalje od mora? Možeš tražiti nešto što vam je usput na putu do vašeg konačnog cilja. Ako idete rodbini kasnije, taj vam je smještaj ionako siguran. Na kraju krajeva, poanta godišnjeg odmora je maknuti se od svakodnevice, ne mora to nužno biti na moru.
    Vidjela sam tvoj prijedlog. Nije ni to loše ako ništa drugo ne upali. Zašto bi baš na more? J. je pravi alergičar i jedino na moru je 'čista'. Toliko joj dobro dođe to more da mi je žao da to ne iskoristimo, ali ako ne nađemo ništa razmislit ću i o ovome.

  17. #17
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    A ja cu ponovit da pitas najblizu (mjestu u koje ides) turisticku agenciju. U malom mistu ce oni prvi znat, ako tko ima mista.
    Ja sam zvala par agencija oko 1.6. i bili su mi nudili samo rujan .

    Obično rezerviram najkasnije do Uskrsa, ali ove godine nisam mogla. Našla sam, tada oko 1.6., samo jedan jedini apartman udaljen 5km od mjesta na koje sam htjela ići.
    Samo kažem, da ju još više ubijem u pojam. .

    Da će lako naći, neće... možda joj uleti nešto, ali morat će gledati na hrpu stranicu. I pitanje je hoće li biti "manje od 200 €".

  18. #18
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam zvala par agencija oko 1.6. i bili su mi nudili samo rujan .

    Obično rezerviram najkasnije do Uskrsa, ali ove godine nisam mogla. Našla sam, tada oko 1.6., samo jedan jedini apartman udaljen 5km od mjesta na koje sam htjela ići.
    Samo kažem, da ju još više ubijem u pojam. .

    Da će lako naći, neće... možda joj uleti nešto, ali morat će gledati na hrpu stranicu. I pitanje je hoće li biti "manje od 200 €".
    Moji frendovi su prošle godine našli dva apartmana od danas do sutra izravnim kontaktom A bilo je puno više ljudi nego ove godine - al dobro, vjerojatno je skroz druga lokacija.

  19. #19
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo probaj na FB ove stranice/grupe, ostavi sama oglas:

    APARTMANI 2022 TRAŽIM / NUDIM
    APARTMANI HRVATSKA
    Apartmani- povoljan smještaj
    Apartmani Hrvatska PRO

    Brzinski po komentarima mi se čini da bi se moglo nešto naći.

  20. #20
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Uopće mi nije bitna lokacija... Jedino ne bih tipa na Mljet s obzirom da je samo 4-5 noćenja pa da ne moramo na 3 trajekta a tako kratko.
    Ma znam da je nemoguća misija.

  21. #21
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Uopće mi nije bitna lokacija... Jedino ne bih tipa na Mljet s obzirom da je samo 4-5 noćenja pa da ne moramo na 3 trajekta a tako kratko.
    Ma znam da je nemoguća misija.
    Ma, ako ti nije bitna lokacija, nemoguće je da nema mjesta :D Lipo odaberi par lokacija, nadji lokalne (bas iz tih mista) turisticke agencije, i zivkaj.

  22. #22
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma nije nemoguće. Probaj na fejsbuku.

  23. #23
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    najbolje ti je fb stranice mjesta ili npr. otoka u koji želiš ići, pa postaviš upit tko ima slobodno da ti se javi

  24. #24
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Nije nemoguće, ima po fejsu, ljudima otkažu u zadnji tren turisti. Nadje se.

    Dosta mjesta ima svoju fejs stranicu npr naš otok. Čim netko objavi ds traži apartman, odmah se neke ponude stvore.

  25. #25
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Willow identično smo istodobno pisale

  26. #26

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mjesnu TZ.
    Mi smo na otoku, sve je krcato. Medjutim, u par navrata sam imala info od susjeda koji iznajmljuju da su im gosti otkazali (korona). Isti dan su dobili nove preko Turist. zajednice.

  27. #27
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Mjesnu TZ.
    Mi smo na otoku, sve je krcato. Medjutim, u par navrata sam imala info od susjeda koji iznajmljuju da su im gosti otkazali (korona). Isti dan su dobili nove preko Turist. zajednice.
    Da, to isto može.

  28. #28
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Može se naći, idi po gradovima na Bookingu (pa nazovi direktno) , vidim jedan apartman u Zadru za 5600 (5 noći, 3 osobe), u Jelsi...nisam dalje tražila. Imaš i Herceg Novi hotel s doručkom ako vam se da voziti.

  29. #29
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Šibenik 4500 kn novi apartman 500 m od Solarisa.

  30. #30
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Mi ljetujemo mjesto blizu Omiša. Polupansion u privat kući 28eura odrasli mislim da 12 ioi 13 djeca. Slobodno ima od 6.8.mislim, mozda koji dan iza. Do tad je pun.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Ovih dana su česta otkazivanja zbog otkazanih letova i zato što su ljudi pokupili koronu, pa se mogu naći apartmani jer se iznajmljivačima iznenada stvori rupa. Ali to je igra živaca jer to bude doslovno u zadnji dan.
    Na Apartmaniji se šalju upiti kao i na Njuškalu, pošalješ par stotina upita a od toga jako malo bude slobodno.
    Na Bookingu se isto znaju "stvoriti" neki povoljniji apartmani kad im netko otkaže, a ako nazoveš direktno možeš dobiti popust bez provizije. Kad tražim na Bookingu napišem cijelu županiju ili čak "Dalmacija" a ne neko određeno mjesto.
    Posljednje uređivanje od ninaXY : 29.07.2022. at 09:50

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Apartmanija je portal i kada sam pre par godina tražila app za sebe na Krku u zadnji tren oko 15.8. poslala sam 100 upita na Apartmaniji i sve je bilo puno, na kraju sam apartman našla na Airbnb, gledala sam i Booking naravno. Airbnb i Booking pokažu samo slobodne apartmane za lokaciju, a možete pogledati i na FB grupe kako je predloženo
    Posljednje uređivanje od tinkilinkixyz : 29.07.2022. at 12:03

  33. #33
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Dovoljno je par objava na fejsu a nema potrebe za 100 upita na Apartmanijij.

    Npr zanima te Zadarska županija, odeš na fejs na Zadar, Novigrad, Biograd, otoke Pašman, Ugljan, Dugi otok, Iž,nastavi niz...ma sigurno ćeš dobiti ponude u roku keks, a vremenski se puno uštedi nego da osoba šalje naokolo silne upite jel ima slobodno.
    Navedeš samo da tražite apartman u određenom razdoblju.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Dovoljno je par objava na fejsu a nema potrebe za 100 upita na Apartmanijij.

    Npr zanima te Zadarska županija, odeš na fejs na Zadar, Novigrad, Biograd, otoke Pašman, Ugljan, Dugi otok, Iž,nastavi niz...ma sigurno ćeš dobiti ponude u roku keks, a vremenski se puno uštedi nego da osoba šalje naokolo silne upite jel ima slobodno.
    Navedeš samo da tražite apartman u određenom razdoblju.
    To sve super funkcionira u većini termina, ali last minute u špici sezone u tim grupama imaju sve popunjeno

  35. #35
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    To sve super funkcionira u većini termina, ali last minute u špici sezone u tim grupama imaju sve popunjeno
    Da, u nekim sam grupama i ljudi zadnjih 10 dana ne dobiju ni jednu ponudu kad traze.

  36. #36
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa Vidi poruku
    To sve super funkcionira u većini termina, ali last minute u špici sezone u tim grupama imaju sve popunjeno
    Ja sam u grupama gdje dobiju uvijek neku ponudu,al se grupe odnose recimo na cijeli otok a ne samo jedan gradić.

    Dosta ljudi otkazuje u zadnji tren i voila.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.07.2022. at 20:31

  37. #37

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u grupama gdje dobiju uvijek neku ponudu,al se grupe odnose recimo na cijeli otok a ne samo jedan gradić.

    Dosta ljudi otkazuje u zadnji tren i voila.
    Koji su to otoci? Ja obično tražim u grupama koje su za cijelu Hrvatsku jer destinaciju odaberemo prema najboljoj ponudi. Te grupe imaju i po 140000 članova i u nekim terminima sam dobijala super ponude, ali u špici sezone ne dobijem ni jednu ponudu.

  38. #38
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Pa lakše nadješ u grupama koje nisu za cijelu Hrvatsku jer tamo neće neki domaći s malog otoka pratiti upise,nit ima vremena, nit ga to zanima,ali prati svoju otočnu grupu tijekom cijele godime radi raznih evenata i info.

    Sad u špici nije da pršti od ponuda al svako malo iskoči da netko traži i da netko nudi (pošaljem ti otoke na pp)..Takodjer iznajmljivači objavljuju kad im se iznenada ukaže.

    Evo baš sam juče i prekjuče vidjela upravo te oglase zbog otkaza turista (većinom bude zbog korone)

  39. #39
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    Lili

    najbolje vam je na fb naći grupe volim otok ili mjesto to i to ili tražim nudim

    evo npr. za Vis
    https://www.facebook.com/groups/trazimnudimotokvis/

    ja sam u dosta takvih grupa jer ako negdje ljetujem, učlanim se i vidim malo što mještani pišu o mjestu, ima i dobrih informacija

    trenutno ima dosta ljudi koji ranije odlazi, otkazuje i sl. tako da se sigurno može naći

  40. #40
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa lakše nadješ u grupama koje nisu za cijelu Hrvatsku jer tamo neće neki domaći s malog otoka pratiti upise,nit ima vremena, nit ga to zanima,ali prati svoju otočnu grupu tijekom cijele godime radi raznih evenata i info.
    točno to, ja sam baš primjetila da u tim ogromnim grupama tražim apartmane uopće nema otočana, rijetko se nudi i Brač i Hvar, možda još i Ugljan i Pašman, nikad nisam vidjela da netko nudi apartman na nekom od manjih (nerazvikanih) otoka, to sve ide drugim putevima

  41. #41
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    točno to, ja sam baš primjetila da u tim ogromnim grupama tražim apartmane uopće nema otočana, rijetko se nudi i Brač i Hvar, možda još i Ugljan i Pašman, nikad nisam vidjela da netko nudi apartman na nekom od manjih (nerazvikanih) otoka, to sve ide drugim putevima
    A dosta toga i ne ide internetom

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Ja sam za termine početkom srpnja dobijala ponude i za manje i veće otoke, pa čak i za robinzonski smještaj na otocima gdje te doveze vlasnik. Odabrali smo jedne godine Drvenik mali, a druge Pelješac, jedno i drugo je bilo super (za naše kriterije).

  43. #43
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A kaj ste jeli?
    Bili klinci s vama nina?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 30.07.2022. at 18:24

  44. #44
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,516

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    Lili

    najbolje vam je na fb naći grupe volim otok ili mjesto to i to ili tražim nudim

    evo npr. za Vis
    https://www.facebook.com/groups/trazimnudimotokvis/

    ja sam u dosta takvih grupa jer ako negdje ljetujem, učlanim se i vidim malo što mještani pišu o mjestu, ima i dobrih informacija

    trenutno ima dosta ljudi koji ranije odlazi, otkazuje i sl. tako da se sigurno može naći
    meni to ne treba em imam svoje, en uvijek rezerviram mjesecima unaprijed.

    Pokušavam pomoći drugima tu

  45. #45

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj ste jeli?
    Bili klinci s vama nina?
    Natrpali smo pun auto hrane. Na Drveniku smo jednom u dva tjedna išli u Trogir po hranu, s tim da smo prije trajekta nakupovali još hrpu hrane u Plodinama kraj trajekta. Na Pelješcu smo jednom, nakon tjedan dana otišli u Orebić po još hrane. Mi baš volimo te izolirane destinacije. Djeca su išla s nama, dok ima Wi-Fi-ja ne žale se na izoliranost.

  46. #46
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    mitovski ne znam jeste vec otisli ali evp mi smo u Gorakom kotaru. Imam alergicara i cini mi se cist. Nit smrca nit kise. Oci bez crvenila. Doduse on je tjedan prije bio na moru.
    I ne pije nista. Jer sam ja uzela tablete koje je on ostavi prije puta na more. Jos ih nije trazio.
    A temperature su bas osvjezavajuce nakon onih vrucina.

  47. #47
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mi se s mora vračali preko Drniša i tam se lijepo spavalo

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •