Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: kamaris jastuci za dojenje

  1. #1

    Početno kamaris jastuci za dojenje

    posto imam slaba ledja, zeljela bih kupiti jastuk za dojenje (banana oblik) pa vas molim za iskustva, postoje manji i veci a punjenja su od pamuka, mikro perli i nekakvih zitarica.
    sta preporucujete?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    126

    Početno

    Ja imam veliki, mislim da s mikroperlama. Nama je super i multifunkcionalan. Spavala sam na njemu u trudnoci, dojim na njemu i stavljam ga u krevet da nam pahuljica ne padne iz njega posto spava s nama. Preporucujem!

  3. #3
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno Re: kamaris jastuci za dojenje

    Citiraj Tackhica prvotno napisa
    posto imam slaba ledja, zeljela bih kupiti jastuk za dojenje (banana oblik) pa vas molim za iskustva, postoje manji i veci a punjenja su od pamuka, mikro perli i nekakvih zitarica.
    sta preporucujete?
    da, da, daa i to što prije. I u trudnoći uživaš s njim, a dojenje je užitak kad se uvališ. Ja mislim da punjenje nije bitno kakvo je, mislim ne daj se u pamuk uvaliti, jer se sve te okruglice bolje oblikuju prema tebi

  4. #4
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    moj nije kamarisov ali je fenomenalan i preporučila bi ga svakoj mami i onoj koja će to tek postati...
    ja sam guštala s tim jastukom čitavu trudnoću i u bolnici (bila sam glavna atrakcija u ST rodilištu, i doktori i sestre su dolazili vidit to "ČUDO koje ima jedna trudnica" a ja sam ih dočekivala udobno zavaljena na njemu...
    i kad se Luka rodio svoju dojeću kratku ali slatku karijeru od 4,5 mj smo guštali na tom jastuku, dane i noći je prespavao na njemu a sad kad je vliki i spava u velikom krevetu stoji mu u kutu kreveta pa kad završi valjanjem na njemu tako se i probudi udobno ušuškan...
    svaka čast onome ko je to izmislio....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •