Stranica 19 od 19 PrviPrvi ... 9171819
Pokazuje rezultate 901 do 938 od 938

Tema: osjecate li se tjeskobno u ovoj drzavi?

  1. #901
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj bajadera prvotno napisa
    A još da je znat šta je to Kosorica obečala?!
    obećala je dati hrvatsko more Sloveniji
    tako pišu slovenske novine, ona nema pojma sa čim se složila
    najboljeg pravnika na tom pitanju je izbacila iz pregovora

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...cu/450738.aspx

  2. #902
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Mesić - pa u čemu je problem s njim? Taj nije niš lošega napravio, krao nije.... govori realno. Ak je on problematičan onda stvarno 8)
    Koliko sam skužila ne vole ga oni koje on razotkriva u prevarama i lopovluku.

  3. #903
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    pa Mesić je jedini pozitivan lik
    uvik kaže kako jest i kako bi trebalo biti

    i usput koji vic
    Ma to je govno, govnarsko!Gledaš površno!Vidiš kako sad provocira Crkvu?I javno govori da će glasati za Vidoševića, ma bljak!

    Sve kroz osmijehić
    Crkvi i treba netko kao Mesić
    Crkva se pobahatila, novac ju je pokvario , njoj treba siromaštvo da bi se vratila na isusov put: propovjedanje vjere bez osude

  4. #904
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    dajte više s tom crkvom. odavno u njoj nema Boga. samo politika, lova, politika, lova, tu i tam koji sex skandal. Vjera. Da - vjera da će HDZ im pobijediti pa da i dalje muzu narod.
    To je crkva. I Mesić to i razorkriva. I nazvat predsjednika g...... je jako nekulturno i nisko. Al to se vjerojatno u crkvi uči. katoličkoj naravno.

  5. #905

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa
    dajte više s tom crkvom. odavno u njoj nema Boga. samo politika, lova, politika, lova, tu i tam koji sex skandal. Vjera. Da - vjera da će HDZ im pobijediti pa da i dalje muzu narod.
    To je crkva. I Mesić to i razorkriva. I nazvat predsjednika g...... je jako nekulturno i nisko. Al to se vjerojatno u crkvi uči. katoličkoj naravno.
    Od kud si ti ispala, molim te?!Ja sam nekulturna a ti vrijeđaš moju crkvu i mog Boga!I da Mesić je najveći smrad u ovoj zemlji a oni koji pročitaju naslove u novinama sigurno se razumiju u politiku. I da po tom pitanju i je super bit nekulturna!

    A naslov teme je ne, ne osjećam se tjeskobno u ovoj državi.
    Najljepša je na svijetu!

  6. #906
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    madaj bajadera, kaj bi provociral crkvu???

    kaj u ovoj drzavi niko nis crkvi ne bi smio rec??? - vec mi je muka od toga i od toga kad cujem kaj se propovijeda i muka mi je od tog slusanja kak su svi vjernici strasno uvrijedjeni
    pa budite uvrijedjeni kaj me nriga
    i ja sam, kao ateist, uvrijedjena vec godinama pa ne vidim da ste se vi sad nasekirani nesto zbog toga uzrujali 8)
    Mesic samo veli kaj je
    i kak bi trebalo biti
    svakog treba stavit na svoje mjesto
    zao mi je samo kaj se tek sad kad odlazi sjetio toga, a vec 8 godina sjedi na pantovcaku

  7. #907
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    kaj je samo tvoj bog? 8)
    blago si ga tebi, dobro si rekla odkud sam ispala. Idem odavde jer sam eto već tjeskobna.
    vjera ti je fakat dobra. Što bi ti gospodin Isus rekao na tvoja razmišljanja?
    dosta, idem.... sretno ostalima na ovom topicu s ovakvim ispadima pojedinaca.
    al već sam čitala bajadero i tvoja promišljanja o jednoroditeljskim obiteljima tako da, mogu ti samo reći - čuda ti je taj tvoj bog.

  8. #908
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    pa nekulturna si: pročtaj vlastite riječi

    ovo ti je za opomenu, na ovom forumu nema vrijeđanja takvim riječima

    možda je upravo tvoj (i moj) Bog poslao Mesića da nauči Crkvu skromnosti?
    skromnost je vrlina, ako je ne poznaš, onda se trebaš zahvaliti Bogu svaki put kad ti nekog pošalje da te skromnosti nauči

  9. #909
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    bajadera upristoji se

  10. #910
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    zao mi je samo kaj se tek sad kad odlazi sjetio toga, a vec 8 godina sjedi na pantovcaku
    kaže da je sad došlo vrijeme za to
    osim toga nema više šta izgubiti

  11. #911

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    pa nekulturna si: pročtaj vlastite riječi

    ovo ti je za opomenu, na ovom forumu nema vrijeđanja takvim riječima

    možda je upravo tvoj (i moj) Bog poslao Mesića da nauči Crkvu skromnosti?
    skromnost je vrlina, ako je ne poznaš, onda se trebaš zahvaliti Bogu svaki put kad ti nekog pošalje da te skromnosti nauči
    Nevjerojatno je gdje komentiram uvijek ista ekipa. Kao da ste frustrirane, ustale ne lijevu nogu... Sami ateisti koji jedva čekaju da ubodu gdje boli...

    Samo dajte ak vam je lakše...

    Da ja sam protiv oplodnje, protiv Mesića, protiv homoseksualaca i to je uglavnom to

  12. #912
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    nisam ateista
    ja virujem u Boga

  13. #913
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    protiv protiv protiv
    ima li igdje + kod tebe bajadero

  14. #914

  15. #915
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Po 100-ti put: Optimizam je nedostatak informacija...

  16. #916
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    pa nekulturna si: pročtaj vlastite riječi

    ovo ti je za opomenu, na ovom forumu nema vrijeđanja takvim riječima

    možda je upravo tvoj (i moj) Bog poslao Mesića da nauči Crkvu skromnosti?
    skromnost je vrlina, ako je ne poznaš, onda se trebaš zahvaliti Bogu svaki put kad ti nekog pošalje da te skromnosti nauči
    Nevjerojatno je gdje komentiram uvijek ista ekipa. Kao da ste frustrirane, ustale ne lijevu nogu... Sami ateisti koji jedva čekaju da ubodu gdje boli...

    Samo dajte ak vam je lakše...

    Da ja sam protiv oplodnje, protiv Mesića, protiv homoseksualaca i to je uglavnom to
    bajadera, nije stvar u tome da se izmijeni koje različito mišljenje, zašto ne? Zato i postoje forumi.
    Problemi postoje u načinu konverzacije. Zato i postoje forumska pravila ponašanja.

    Molit ću te da se držiš forumskog bontona u iznošenju svojih stavova.

  17. #917
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Nevjerojatno je gdje komentiram uvijek ista ekipa. Kao da ste frustrirane, ustale ne lijevu nogu... Sami ateisti koji jedva čekaju da ubodu gdje boli...
    pa nismo mi (sto god to mi trebalo znaciti) jedini forum u prostranstvima neta. ima i puno drugih.

    a inace ce na ovom forumu ne bavimo ni mesicem, ni crkvom, ni religiom.
    nego roditeljstvom.

  18. #918
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ovaj topik se stalno vuče po komunikacijskom dnu...

    Kao prilog diskusiji pro et contra Mesićevih recentnih izjava o Crkvi: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clana...,17,,176589.jl

  19. #919
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj seni prvotno napisa
    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Nevjerojatno je gdje komentiram uvijek ista ekipa. Kao da ste frustrirane, ustale ne lijevu nogu... Sami ateisti koji jedva čekaju da ubodu gdje boli...
    pa nismo mi (sto god to mi trebalo znaciti) jedini forum u prostranstvima neta. ima i puno drugih.

    a inace ce na ovom forumu ne bavimo ni mesicem, ni crkvom, ni religiom.
    nego roditeljstvom.
    Potpisala bih ovakvu svrhu foruma, a ne onu koja se promovira ovim topikom, a koje stvarno ima na raznim internetskim škrabalištima.

  20. #920
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Citiraj seni prvotno napisa
    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Nevjerojatno je gdje komentiram uvijek ista ekipa. Kao da ste frustrirane, ustale ne lijevu nogu... Sami ateisti koji jedva čekaju da ubodu gdje boli...
    pa nismo mi (sto god to mi trebalo znaciti) jedini forum u prostranstvima neta. ima i puno drugih.

    a inace ce na ovom forumu ne bavimo ni mesicem, ni crkvom, ni religiom.
    nego roditeljstvom.
    Potpisala bih ovakvu svrhu foruma, a ne onu koja se promovira ovim topikom, a koje stvarno ima na raznim internetskim škrabalištima.
    Apsolutno se slažem.

    No, bez obzira ostavit ću topic još vrlo kratko u nadi za kulturnijom i suvislijom konverzacijom. U protivnom, i on će otići pod ključ.

  21. #921
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Nas svaki dan sve veča tjeskoba hvata. Mene osobno guši država i zakoni i ova besmislena politika koja se vodi. Kad vidim kako nam se ponaša večina stanovništva mislim se da bi mojoj obitelji bolje među medvjedima bilo!

    Mamma san nemoj gasit topic, znaš da se sve raspištoljimo kad se počme spominjat Crkva

  22. #922

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    204

    Početno

    Ispričavam se ali i ja se raspištoljim, daleko sam ja od pravog vjernika, ali sam svjesna da griješim i svaki dan se molim da se popravim i da razumijem zakone Božje. Svi smo mi danas prekomotni i teško se žrtvujemo.
    da, ima kod mene + koliko hočeš, ne znam zašto se uvijek ulovim za ovakve teme koje me raspištolje. Više neću, obečajem...

  23. #923
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    dodatak na postojecu tjeskobu: Sabor troši na fotokopiranje 10 milijuna kuna

  24. #924
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    dodatak na postojecu tjeskobu: Sabor troši na fotokopiranje 10 milijuna kuna
    :smileykojipljuje:

  25. #925

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Da, osjećam se tjeskobno u ovoj državi. Vrlo tjeskobno. Pretjerano me ne brine recesija, koliko je dugačko, tako se pokrivamo i dobro.

    Jako me brine kriza morala u koju sve dublje i dublje upadamo. Gubi se i hvala, i molim i izvolite. Gubi se respektiranje starijih, djece, trudnica, osoba sa posebnim potrebama. Nema se srama, skromnosti, poštenja. Okoliš nam je katastrofa, smeća, nepokošene trave i zaraslih šikara imamo napretek. Propale tvornice više i ne brojim. Važno je da nam cvatu trgovački centri. Super, peglaju se kartice, uzima se na rate uz masne kamate, i kome je tu dobro- opet državi.
    Međusobno su se ljudi otuđili, nitko nikoga ne razumije. Previše je pametnih, mudrih, mudrijih, jačih, ljepših i najljepših, dakako, samohvala je u pitanju.... eh.. još kada bi bili i besmrtni, gdje bi im bio kraj.

    O političarima i politici- hvala ne bi! Samo ću reći da nemam barbu u zaleđu. Eh... tko mi je kriv?

    Ustvari, ne brinem se za sebe. Skoro pa sam i polovicu svoga života odvalila, nemam pojma, možda i jesam. Brinem se za svoje dijete. Kako ga odgajati, kuda ga usmjeriti, joj... puno kako????

  26. #926
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa
    Brinem se za svoje dijete. Kako ga odgajati, kuda ga usmjeriti, joj... puno kako????
    U inozemstvo

    Ma šala, bit će sve dobro. Trenutno smo malo u banani, ali sredit će se to. Pa nijedno s...e ne traje vječno, zar ne?

    Mojoj M. su danas iz UK stigle Pumice i nisu nas oglobili na carini. Možda otud ova euforija :? Možda nam država ipak nije tako gladna? Ili samo nije radila ona teta (odmilja zvana Helga) koja mi je globila i platnene pelene.

  27. #927

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Ma nego šta, udri brigu na veselje

    Bit će nekako...

    E draga moja, nemaš ti šta kupovat pelene i pumice u UK, kada toga ima i kod nas. Helgu to jako živcira

  28. #928
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    http://www.24sata.hr/news/u-ministar...-ljudi/136320/

    evo još 1000 novih ljudi u ržavnom aparatu koji sjedi na grbači privatnog sektora

    država ima svoju svrhu, ona je poput krpelji bez koje ne možemo
    problem nataje kad apetit krpelja preraste mogućnost žrtve da da krv bez da kolapsira

    mi plaćamo harač a oni rastu i dalje

  29. #929
    petraa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    259

    Početno

    Naravno da se osjećam tjeskobno..samo se trudim ne mislit o tome..ono..kao.. nemam vremena od čiste borbe za preživljavanjem.


    Slažem se s Mukicom i još par njih.
    Bajadero, moram reć da si ti pravo ogledalo crkve. Amen.

  30. #930
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj petraa prvotno napisa
    Bajadero, moram reć da si ti pravo ogledalo crkve. Amen.
    Bajadera govori u svoje ime i ogledalo je sebe.

  31. #931

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Nadopunit ću te Zdenka2: ovaj forum se već dugo vuče po komunikacijskom dnu. Nekad sam čitala uglavnom o dojenju i to me jako veselilo i nadasve je koristilo (dojimo još uvijek). Ali sada više nemam vremena između postova koji 90% suštinski pripadaju nekakvom www.ogovaranje.net tražiti iskustva forumašica o laringitisu, inhalatorima, pubertetu i kako se nositi s njime i svemu ostalom što se zaista tiče roditeljstva.
    Davno sam dobila pp sa adresom jednog roditeljskog foruma nešto tipa "mama zna". PP sam nehotice izbrisala a u googleu ga ne mogu pronaći. Ima li netko dobronamjeran da preporuči zaista korisni forum za roditelje bez suvišnih tekstova? Zaista, zaista više nemam vremena za sve ovo a u besmislene rasprave se lako i prelako navući...

  32. #932
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Pa ovo je KUTAK ZA FILOZOFSKI TRENUTAK! Ne trebaš dolaziti na ovaj PDF ako te zanima dojenje, ima PDF o tome i tamo nitko ništa ne vuče "po dnu"

  33. #933

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Pa ovo je KUTAK ZA FILOZOFSKI TRENUTAK! Ne trebaš dolaziti na ovaj PDF ako te zanima dojenje, ima PDF o tome i tamo nitko ništa ne vuče "po dnu"
    Ma nisi razumjela Roza Groza. Dojenje me više ne zanima, ali sve ostalo...ma valjda bi se, da postavim pitanje o inhalatoru, našao netko tko bi me izgrdio. Stvar je u tome da se nehotice nekom zamjeriš na jednoj psotavljenoj temi, a onda te ta osoba proganja po cijelom forumu. Ja sam žena od 43 godine i s troje djece kojima se moram maksimalno davati i nije mi do djetinjarija...sorry

  34. #934
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Pa ovo je KUTAK ZA FILOZOFSKI TRENUTAK! Ne trebaš dolaziti na ovaj PDF ako te zanima dojenje, ima PDF o tome i tamo nitko ništa ne vuče "po dnu"
    slažem se! ovaj forum je stvarno veliki izvor jako korisnih informacija, i ja za sebe mogu reći da kada vidim da mi se neka tema ne sviđe zaobiđem ju, i šibam dalje! ili samo pročitam i komentar zadržim za sebe, ako vidim da ću se nepotrebno uvući u raspravu!

    vezano za temu: ne mogu reći da se osjećam tjeskobno u našoj državi, jer mislim da uvijek može biti gore! ja sam vječiti optimist i trudim se izvući nešto pozitivno iz svega! pa tako i iz ovoga! treba se nadati i raditi na tome da bude bolje, od kukanja nema nikome pomoći!

  35. #935

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Pa ovo je KUTAK ZA FILOZOFSKI TRENUTAK! Ne trebaš dolaziti na ovaj PDF ako te zanima dojenje, ima PDF o tome i tamo nitko ništa ne vuče "po dnu"
    Ma nisi razumjela Roza Groza. Dojenje me više ne zanima, ali sve ostalo...ma valjda bi se, da postavim pitanje o inhalatoru, našao netko tko bi me izgrdio. Stvar je u tome da se nehotice nekom zamjeriš na jednoj psotavljenoj temi, a onda te ta osoba proganja po cijelom forumu. Ja sam žena od 43 godine i s troje djece kojima se moram maksimalno davati i nije mi do djetinjarija...sorry
    Znači ima nas još! A proganjatelji su isti!Ja sam tek došla pa sam već skoro izopćena

  36. #936

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    204

    Početno

    vezano za temu: ne mogu reći da se osjećam tjeskobno u našoj državi, jer mislim da uvijek može biti gore! ja sam vječiti optimist i trudim se izvući nešto pozitivno iz svega! pa tako i iz ovoga! treba se nadati i raditi na tome da bude bolje, od kukanja nema nikome pomoći! [/quote]


    Ovo je moj stav

  37. #937

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj bajadera prvotno napisa
    Citiraj ljiljan@ prvotno napisa
    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Pa ovo je KUTAK ZA FILOZOFSKI TRENUTAK! Ne trebaš dolaziti na ovaj PDF ako te zanima dojenje, ima PDF o tome i tamo nitko ništa ne vuče "po dnu"
    Ma nisi razumjela Roza Groza. Dojenje me više ne zanima, ali sve ostalo...ma valjda bi se, da postavim pitanje o inhalatoru, našao netko tko bi me izgrdio. Stvar je u tome da se nehotice nekom zamjeriš na jednoj psotavljenoj temi, a onda te ta osoba proganja po cijelom forumu. Ja sam žena od 43 godine i s troje djece kojima se moram maksimalno davati i nije mi do djetinjarija...sorry
    Znači ima nas još! A proganjatelji su isti!Ja sam tek došla pa sam već skoro izopćena
    Ma ne smeta mene virtualno izopćenje, nego to što mi forum više nije koristan. Napišeš nešto, pa onda dvadest osoba interpretira tvoje riječi na dvadest različitih načina i nepotrebno gubiš vrijeme ako želiš dokazati što si željela reći (igra pokvarenog telefona), a vremena imam kronično malo.

    Postoji li neki roditeljski forum s prijateljskim ozračjem? Zarnitko ne zna ili neće pomoći? Hajde znam da vas ima po drugim forumima!!!

  38. #938
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Draga ljiljan@,

    upišeš u google obiteljski forum ili roditeljski ili nešto slično...sigurna sam ti da će ih izaći barem stotinjak.

    Na kraju i ovaj je topic ispunio svrhu i došao mu je kraj.

Stranica 19 od 19 PrviPrvi ... 9171819

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •