Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 286

Tema: Reakcije

  1. #1
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

  2. #2

  3. #3
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno Re: Reakcije

    Citiraj aenea prvotno napisa
    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/28240/Volimo-li-supruga-i-ja-manje-djecu-jer-nismo-u-braku.html
    Ne znam što reći. Imali smo namjeru "ozakoniti" vezu ove godine nakon 9 zajedničkih godina i tri neuspjele trudnoće, no sad iz inata nećemo (imala bih osjećaj da sam prisiljena).
    Baš me zanima hoće li me na VV najesen tražiti "nadopunu dokumentacije" u vidu vjenčanog lista i odbiti primiti u postupak kad kažem da ga nemam (iako se nadam da će zakon pasti).
    U odnosu na ovu daleko veći problem su ostale stavke u predloženom zakonu (nezamrzavanje i oplođivanje samo 3 js), bračni status se, recimo, lako riješi, no za ostalo nema alternative.

  4. #4
    tiki_a avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    4,194

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa
    http://www.24sata.hr/news/clanak/sdp-odgodio-glasovanje-o-zakonu-o-umjetnoj-oplodnji/125435/?context=naslovnica&web_page_id=main_page
    YES!!!

  5. #5

  6. #6
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno Re: Reakcije

    Citiraj vikki prvotno napisa
    Citiraj aenea prvotno napisa
    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/28240/Volimo-li-supruga-i-ja-manje-djecu-jer-nismo-u-braku.html
    Ne znam što reći. Imali smo namjeru "ozakoniti" vezu ove godine nakon 9 zajedničkih godina i tri neuspjele trudnoće, no sad iz inata nećemo (imala bih osjećaj da sam prisiljena).
    Baš me zanima hoće li me na VV najesen tražiti "nadopunu dokumentacije" u vidu vjenčanog lista i odbiti primiti u postupak kad kažem da ga nemam (iako se nadam da će zakon pasti).
    U odnosu na ovu daleko veći problem su ostale stavke u predloženom zakonu (nezamrzavanje i oplođivanje samo 3 js), bračni status se, recimo, lako riješi, no za ostalo nema alternative.
    Možda ne bi bilo loše da vi uputite reakciju medijim sa onim što je netko od cura na forumu napisao da pitate njih hoće li vas matičar htjeti vjenčat kad ćete mu morat iskreno odgovorit da niste ovdje svojevoljno i bez prisile nego da vas je milinović prisilio.

  7. #7
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Zašto ne? No, bojim se da će se to matičara dojmiti (mislio bi da se sprdamo valjda), a u crkvu mi ne pada na pamet ući pa da sam zadnja neudana u Hrvatskoj (ta je institucija u "rvata" potpuno iznevjerila ideju svoga postojanja, odavno, ne samo potporom ovom zakonu).

  8. #8
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    ma mislila sam da napišete nešto medijima u stilu..da kako je to ministar zamislio..morate se vjenčat da bi mogli ići na potpomognutu, a morate doć dobrovoljno i bez prisile da bi vas vjenčali..

  9. #9
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ja bih kao jedan čitatelj mogla samo tužno komentirati
    "mislim da se nije desilo ništa značajno,pa u srijedu ce zakon doci na snagu"
    ili u duhu vladajuće stranke: ako neće milom...

  10. #10

  11. #11
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    To bi mogli

  12. #12
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Čudno mi je da nema baš puno reakcija u medijima..

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Clanak s dosta detalja iz danasnjeg glasovanja:

    http://www.javno.com/hr-hrvatska/sru...v-zakon_269599

  14. #14
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Samo, kad se taj naslov članka pročita, čitatelj pomisli da je srušen zakon kako naslov sam govori... a istina je na žalost sasvim suprotna, zakon će izgleda ipak biti izglasan u srijedu kako već većina članaka na portalima piše.

  15. #15
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    Tu smo skinuli dosta linkova i stalno nadopunjavamo. Slobodno i vi dodajte na što naiđete!

    http://mameibebe.biz.hr/phpBB2/viewt...89940#p1789940

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa
    zakon će izgleda ipak biti izglasan u srijedu kako već većina članaka na portalima piše.
    Ja sam bila 100 % sigurna da ce se to sto kazes desiti danas. A nije se desilo. Srijeda je jos daleko i tko zna sto se do tada jos moze desiti. Nakon ovoga danas ja zaravo vjerujem da ima jos nade za nas!

  17. #17
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa
    Clanak s dosta detalja iz danasnjeg glasovanja:

    http://www.javno.com/hr-hrvatska/sru...v-zakon_269599
    nije dobro napisan članak..daje krivu slika..primjer:
    "Nisu prošli ni amandmani kojima je oporba tražila ukidanje odredbe po kojoj bi osoba začeta umjetnom oplodnjom imala pravo nakon 18. godine doznati tko mu je biološki roditelj.."
    Većina djece začete medicinski potpomognutom oplodnjom IMA biološke roditelje..
    Ovakve nepreciznosti nas puno koštaju.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    Citiraj Aurora* prvotno napisa
    Clanak s dosta detalja iz danasnjeg glasovanja:

    http://www.javno.com/hr-hrvatska/sru...v-zakon_269599
    nije dobro napisan članak..daje krivu slika..primjer:
    "Nisu prošli ni amandmani kojima je oporba tražila ukidanje odredbe po kojoj bi osoba začeta umjetnom oplodnjom imala pravo nakon 18. godine doznati tko mu je biološki roditelj.."
    Većina djece začete medicinski potpomognutom oplodnjom IMA biološke roditelje..
    Ovakve nepreciznosti nas puno koštaju.
    da, slazem se. ja sam dozivjela pri porodu da me babica upitala dali je to djete od MM :shock: u trudnickoj knjizici je pisalo da je IVF trudnoca.
    Ako je jedan medicinski radnik mogao postaviti tako jedno nebulozno pitanje tko zna kako neupuceni covjek to uopce rezonira.
    I jos kad imamo ministra doktora, ginekologa, ajde usudit cu se reci i znanstvenika koji proljeva takve bisere tko zna kako si ljudi to uopce predocavaju.

  19. #19

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Citiraj aenea prvotno napisa
    Citiraj Aurora* prvotno napisa
    Clanak s dosta detalja iz danasnjeg glasovanja:

    http://www.javno.com/hr-hrvatska/sru...v-zakon_269599
    nije dobro napisan članak..daje krivu slika..primjer:
    "Nisu prošli ni amandmani kojima je oporba tražila ukidanje odredbe po kojoj bi osoba začeta umjetnom oplodnjom imala pravo nakon 18. godine doznati tko mu je biološki roditelj.."
    Većina djece začete medicinski potpomognutom oplodnjom IMA biološke roditelje..
    Ovakve nepreciznosti nas puno koštaju.
    da, slazem se. ja sam dozivjela pri porodu da me babica upitala dali je to djete od MM :shock: u trudnickoj knjizici je pisalo da je IVF trudnoca.
    Ako je jedan medicinski radnik mogao postaviti tako jedno nebulozno pitanje tko zna kako neupuceni covjek to uopce rezonira.
    I jos kad imamo ministra doktora, ginekologa, ajde usudit cu se reci i znanstvenika koji proljeva takve bisere tko zna kako si ljudi to uopce predocavaju.
    Na ovo svakako treba upozoriti! I provjeriti da li su krivo rekli u Saboru ili su krivo prenijeli novinari.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Slusam sada jos jednom Milinovicevo predstavljanje Prijedloga. On se tom prilikom upravo tako izrazio kao sto je navedeno gore!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa
    Slusam sada jos jednom Milinovicevo predstavljanje Prijedloga. On se tom prilikom upravo tako izrazio kao sto je navedeno gore!
    Da budem preciznija, slusam arhivsku snimku rasprave koja je bila u srijedu. Ministar o "pravu saznanja za bioloskog oca" govori od 15 do 18 minute svog izlaganja na toj snimci i to vrlo nejasno, pa mi nije cudno sto su mozda i novinari nesto pogresno prenijeli. Svakako treba jos pogledati sto je o tome bilo receno danas u Saboru.

  23. #23
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ja ne kužim kako neki ljudi mogu mirno spavati.
    :/

  24. #24
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Lijepa L, 1.12.2008.
    ...tamo gdje nebo ljubi zemlju,
    tamo sanja dijete moje!!!
    KAD SRCE KAŽE DIJETE,
    NE KAŽE HRVATSKA

  25. #25
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Krivo sam

  26. #26

  27. #27
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Ovaj ministar je ni više ni manje nego osoba koja treba potražiti stručnu pomoć u svezi i glede kada jedan čovječuljak pošizi od pustog učenja, domogne se stolice ministra i onda svoje frustracije iskaljuje na građanima.

  28. #28
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Gost1 ja ti se klanjam i podržavam svaku tvoju izgovorenu riječ!!!
    Hvala ti

  29. #29
    Ogla avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    ZG-Dalma
    Postovi
    412

    Početno

    ... danas sam baš čitala mali članak u večernjem listu autora Sergeja Županića - mislim da je pogodio bit....

    da se razumijemo, ja sam katolik, ali netko je ateist, netko je budist, netko musliman ili ne znam ni ja šta, nemam zato pravo nametatti svoje stavove nekom drugome, zar ne? svatko neka ima pravo odlučiti za sebe što želi, a onoga tko 'peče savijest' i ima dileme oko mpo nitko ne prisiljava da je radi - nepravedno je to.... a nazivamo se demokratskim društvom!

    kažu kako je teško pratiti jajne stanice, manipulaciju, mislim da je to glupo reći u doba razvijene tehnologije gdje se može evidentirati sve...teže je po meni pratiti mito i korupciju!

    .... također, čitajući po forumu, svi roditelji koji su u mpo nisu nikada gledali na svoje zametke kao neke 'stvari' već od početka voljeli svoje 'bebe' od jajne stanice, pa sve do ET-a ...hah... mogli bismo o ovome u nedogled... ali mi između sebe to niti ne trebamo govoriti već treba educirati i osvijestiti ljude 'što je to mpo' - žao mi je da nisam u mogućnosti doći u subotu puhati balone, jer MORAM biti na poslu - ne mogu čak ni izvaditi svoju drugu ß

    cure, hvala vam u moje ime što ulažete svoje vrijeme i energiju za sve nas


  30. #30

  31. #31

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    http://www.javno.com/hr-hrvatska/cem...i-sabor_269453

    Meni je ovo jako vazan argument. Glasaju za zakon koji je protiv ustava.

  33. #33
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Slušala sam dvaput Sabor.

    Ne mogu vjerovati što neki ljudi izgovaraju :/
    Nadam se da će im dragi Bog oprostiti, ne zbog zakona koliko zbog nečovječnosti što je meni nezamisljivo.

  34. #34
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Jedan jaaaako dobar tekst, našao ga MM na portalu.
    I doista je "pajtonovski zakon" kako tekst kaže, ajde barem sam se uspjela malo nakon svega malo i nasmijati...
    http://blog.vecernji.hr/antiutopija/2009/07/10/43/

  35. #35
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

  36. #36
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno ne

    Imam osjećaj da Hrvatska kaže NE kod svakog djeteta. Sve je problem. Ako si nezaposlen pitaju te "oćeš rodit", ako radiš gledaju te mrsko kad zatrudniš, pa ako ideš na bolovanje i moraš mirovat trudnoću, pa u rodilištu nema mista (ili nema rodilišta- gradi se godinama), pa nema dovoljno doktora jer ga država treba platit, pa ako je prvo dite aj neka, ali drugo ili treće već smatraju drskošću, pa mala porodiljna naknada i male uplate za mirovinski fond, pa porez 22% na sve šta bebi treba, pa ga nemoš upist u jaslice koje traže da svoj posao prilagodiš njihovom radnom vremenu, pa ako se razboli moraš na bolovanje, pa ako trebaš specijalista čekaš 7 miseci na upis, i onda čekaj ispred vrata 4 sata da dođeš na red ,pa je kvadrat stana 2000 eura, pa upadne u školski sistem koji je priča za sebe....Moram stat!...
    Puno je tih NE!

  38. #38
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa
    Jedan jaaaako dobar tekst, našao ga MM na portalu.
    I doista je "pajtonovski zakon" kako tekst kaže, ajde barem sam se uspjela malo nakon svega malo i nasmijati...
    http://blog.vecernji.hr/antiutopija/2009/07/10/43/
    Autoru teksta i njegovoj predivnoj ženi jedan veliki i

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Dobar je Nik Titanik: kako je Milinović ustrijelio RODU

    http://www.niktitanik.com/wordpress/...07-10-2149.jpg

  40. #40
    mmaslacak avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    818

    Početno

    http://www.vecernji.hr/vijesti/mama-...ru-clanak-3703

    A komentari su za poluditi, baš su ljudi neupućeni..

  41. #41
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    stiglo na mail, poslano na sabor, hdz, sdp, neke medijske kuce i rodu

    Poštovani,



    Ovo je naše javno pismo Hrvatskom saboru, cijeloj hrvatskoj javnosti, a napose ministru zdravstva i socijalne skrbi, g. Milinoviću.



    U uzornoj heteroseksualnoj vanbračnoj zajednici punoj ljubavi i poštovanja živimo već dugi niz godina te kao većina ljudi želimo imati svoje biološko dijete. Zbog spleta okolnosti, gotovo jedina šansa nam je MPO koja će nam uskoro novim zakonom biti nedostupna jer nismo u nikakvom obliku registrirarne bračne zajednice. Kako je želja za djetetom tako velika, odlučili smo učiniti tu jedinu stvar koju možemo, ukoliko se prihvati ovakav zakon o umjetnoj oplodnji kakav je predložen, kako bismo svoja prava i mogućnosti izravnali sa ostalim ljudima i postigli taj plemeniti i žarko željeni cilj – imati dijete.



    Vjenčanje nikada nije bio naš slobodan izbor jer je naš pogled na brak znatno drugačiji od uobičajenog pogleda danas i u prošlosti, ali ucjenjeni ovakvim kršenjem ljudskih prava odlučili smo prihvatiti ucjenu i obaviti čin vjenčanja u matičnom uredu.



    Kako će dakle naš čin biti neiskren u odgovoru na pitanje da li slobodnom voljom pristupamo u bračnu zajednicu obzirom da je on posljedica ucjene Hrvatskog sabora i g. Milinovića, onog časa kada dobijemo dijete zatražit ćemo legalno poništenje istog iz spomenutih razloga. Nakon toga ćemo slijedom legalne procedure tražiti materijalnu i moralnu zadovoljštinu na sudu u postupku protiv Republike Hrvatske i članova sabora koji su glasali za ovakav zakon, a na prvom mjestu g. ministra Milinovića, liječnika ginekologa kojeg smatramo glavnom odgovornom osobom za donošenje ovakvog diskriminirajućeg zakona te štetnog po zdravlje i život žene.



    Ovakav zakon ženu koja iskreno želi svoje dijete, a MPO joj je jedina šansa, također izlaže dodatnom riziku po zdravlje koji i ovako nije zanemariv, time što je zamrzavanje jajnih stanica tako neuspješno, a zamrzavanje embrija zabranjeno. Zbog toga je ona prisiljena do svog cilja doći učestalijim hormonskim stimulacijama, te ukoliko se u budućnosti pojavi određena bolest čije se porijeklo u medicinskoj literaturi povezuje i sa hormonskom stimulacijom, također ćemo podnijeti tužbeni zahtjev protiv istih stranaka jer su svjesno pridonijeli značajnom povećanju tog rizika.



    Izuzetno nam je žao da smo prisiljeni na ovo u zemlji na tlu Europe koja upravo ulaže znatne napore da je Europa primi u svoje okrilje i prizna ravnopravnim članom tog uglednog društva.



    Na kraju se također nadamo da ovaj naš čin koji za nas neće biti ugodan i bez žrtava, neće samo nama omogućiti dobivanje vlastitog biološkog djeteta već će donijeti i određenom broju naprednih ljudi u ovoj zemlji vrijedan poticaj da se i oni bore za svoja najrazličitija prava koja im se na razne načine uskraćuju. Da se bore glasno i bez srama umjesto da se srame svojih drugačijih, često promišljenijih i odgovornijih stavova i postupaka od onih koji se šablonski provode u društvu koje je postalo površno i imuno na dublje promišljanje o životu kojeg svakog dana živimo kao da je to nešto vrlo jednostavno i šablonizirano te o čemu ne treba puno promišljati niti znati.



    S poštovanjem,

    Roditeljski kandidati

  42. #42
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Ivarica, jako, jako dobar tekst

  43. #43
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    bravo, super je napisano!!!

  44. #44
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    ivarica

    Još jedan odličan tekst!

  45. #45
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

  46. #46
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    bravo, super je napisano!!!
    to je napisala jedna od vas
    (ne znam sada točno nick, ali najavila je ovdje da će napisati)

  47. #47
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj thaia28 prvotno napisa
    bravo, super je napisano!!!
    to je napisala jedna od vas
    (ne znam sada točno nick, ali najavila je ovdje da će napisati)
    aaaaaaaaaaa :D :D :D
    vikki

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    stiglo na mail, poslano na sabor, hdz, sdp, neke medijske kuce i rodu

    Poštovani,



    Ovo je naše javno pismo Hrvatskom saboru, cijeloj hrvatskoj javnosti, a napose ministru zdravstva i socijalne skrbi, g. Milinoviću.



    U uzornoj heteroseksualnoj vanbračnoj zajednici punoj ljubavi i poštovanja živimo već dugi niz godina te kao većina ljudi želimo imati svoje biološko dijete. Zbog spleta okolnosti, gotovo jedina šansa nam je MPO koja će nam uskoro novim zakonom biti nedostupna jer nismo u nikakvom obliku registrirarne bračne zajednice. Kako je želja za djetetom tako velika, odlučili smo učiniti tu jedinu stvar koju možemo, ukoliko se prihvati ovakav zakon o umjetnoj oplodnji kakav je predložen, kako bismo svoja prava i mogućnosti izravnali sa ostalim ljudima i postigli taj plemeniti i žarko željeni cilj – imati dijete.



    Vjenčanje nikada nije bio naš slobodan izbor jer je naš pogled na brak znatno drugačiji od uobičajenog pogleda danas i u prošlosti, ali ucjenjeni ovakvim kršenjem ljudskih prava odlučili smo prihvatiti ucjenu i obaviti čin vjenčanja u matičnom uredu.



    Kako će dakle naš čin biti neiskren u odgovoru na pitanje da li slobodnom voljom pristupamo u bračnu zajednicu obzirom da je on posljedica ucjene Hrvatskog sabora i g. Milinovića, onog časa kada dobijemo dijete zatražit ćemo legalno poništenje istog iz spomenutih razloga. Nakon toga ćemo slijedom legalne procedure tražiti materijalnu i moralnu zadovoljštinu na sudu u postupku protiv Republike Hrvatske i članova sabora koji su glasali za ovakav zakon, a na prvom mjestu g. ministra Milinovića, liječnika ginekologa kojeg smatramo glavnom odgovornom osobom za donošenje ovakvog diskriminirajućeg zakona te štetnog po zdravlje i život žene.



    Ovakav zakon ženu koja iskreno želi svoje dijete, a MPO joj je jedina šansa, također izlaže dodatnom riziku po zdravlje koji i ovako nije zanemariv, time što je zamrzavanje jajnih stanica tako neuspješno, a zamrzavanje embrija zabranjeno. Zbog toga je ona prisiljena do svog cilja doći učestalijim hormonskim stimulacijama, te ukoliko se u budućnosti pojavi određena bolest čije se porijeklo u medicinskoj literaturi povezuje i sa hormonskom stimulacijom, također ćemo podnijeti tužbeni zahtjev protiv istih stranaka jer su svjesno pridonijeli značajnom povećanju tog rizika.



    Izuzetno nam je žao da smo prisiljeni na ovo u zemlji na tlu Europe koja upravo ulaže znatne napore da je Europa primi u svoje okrilje i prizna ravnopravnim članom tog uglednog društva.



    Na kraju se također nadamo da ovaj naš čin koji za nas neće biti ugodan i bez žrtava, neće samo nama omogućiti dobivanje vlastitog biološkog djeteta već će donijeti i određenom broju naprednih ljudi u ovoj zemlji vrijedan poticaj da se i oni bore za svoja najrazličitija prava koja im se na razne načine uskraćuju. Da se bore glasno i bez srama umjesto da se srame svojih drugačijih, često promišljenijih i odgovornijih stavova i postupaka od onih koji se šablonski provode u društvu koje je postalo površno i imuno na dublje promišljanje o životu kojeg svakog dana živimo kao da je to nešto vrlo jednostavno i šablonizirano te o čemu ne treba puno promišljati niti znati.



    S poštovanjem,

    Roditeljski kandidati

    Mocno

  49. #49

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Jel vikki pisala taj tekst? Fenomenalno sroceno.

    vikki!

  50. #50
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    odlicno pismo!

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •