Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 60

Tema: Protiv MPO zakona - slaganje email liste - JAVITE SE!

  1. #1
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno Protiv MPO zakona - slaganje email liste - JAVITE SE!

    Drage suborke,

    otvaram novu temu da se pokusamo sto bolje organizirati u borbi protiv novog MPO zakona.

    Predlazem da slozimo email listu MPO pacijenata i svih drugih koje se tice i dira bezobziran i okrutan novi zakon. Lista bi bila sasvim tajna i svi mejlovi bi se slali bcc metodom, da nijedan drugi primatelj ne zna ostale adrese. I samoj mi je privatnost vrlo vazna i mogu garantirati da se vase adrese ne bi zloupotrebljavale.

    Na listu se mozete javiti slanjem svog jednog emaila na slijedecu adresu: protivmpozakona @ gmail . com (bez razmaka), molim vas da subject linija bude "prijava". Tijelo poruke mozete ostaviti prazno ako zelite, ili reci koliko ste zainteresirani za akcije (koliko?), i/ili koji vam je nick na Rodi ili Beti, ukoliko se zelite predstaviti (ali ne morate ako ne zelite).

    Zamisljam da se email listom salju slijedeci sadrzaji:

    - pozivi ili obavijesti o akcijama protiv zakona (sto je i najvazniji razlog i poticaj za ovu temu)
    - dijeliti informativni listici, brosure, zanimljivi linkovi na clanke u stampi
    - zakonodavstvo u drugim zemljama, npr povijest zakona u Njemackoj I Italiji
    - Pregled pogleda razlicitih religija na MPO
    - Linkovi na youtube emisije ili prezentacije iz vlastite produkcije
    - Nove znanstvene spoznaje i vijesti iz svijeta IVFa
    - informacije o klinikama u HR i vani
    - osobne price
    - Frequently Asked Questions o neplodnosti
    - eseji na razne teme - npr. kako reci siroj ili uzoj obitelji, prijateljima, kolegama i sire da idete na MPO
    - kako prihvatiti MPO ako ste vjernik

    Ispricavam se ako ovo poduplava napore i ako neke liste vec postoje, te vas molim da ako vec imate neke liste, da ih proslijedite na gornju adresu.

    Rode i Bete, molim vas da na taj email saljete sve sto vec imate, a zelite podijeliti, tako da moze sve biti na jednom centralnom mjestu. Google ima "Docs" opciju, gdje mozemo pohraniti dokumente na centralnom mjestu i podijeliti ih sa svima koji nam se jave.

    Za kraj, MOLIM VAS JAVITE SE sto prije i u sto vecem broju!!! Odvojite 5 sekundi svog vremena i zabiljezite da postoji i vas glas - cak i ako niste spremne ni na koji nacin sudjelovati u akcijama, ako nas ima vise, imamo vece sanse da nas politicari uvaze. Svaki dan cu obavjestavati o broju pristiglih prijava. Cilj bi mi bio 1,000 prijava (ambiciozno, ali moguce - svake godine se provede barem toliko postupaka u HR).

    HVALA!

    Vasa pino

  2. #2
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Pino
    evo, poslala mail..

  3. #3
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    pino volim žene od akcije!

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Pino, super prijedlog, poslala ti PP s mail adresom, nemam trenutno dostupan mail.

  5. #5
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja, najiskrenije, ne vidim neke koristi od BCC metode mejlanja
    bolje otvorit negdje forum
    mislim ucinkovitije ce bit

    pino fakat ne kuzim kak ti msilis taj BCC sistem moderirat, kaj imas tolko vremena???

  6. #6
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Mukica, kako ja to vidim, email lista (ajmo ju nazvat MPO e-lista) nije za diskusije, nego za sirenje materijala, te posebno za proslijedjivanje informativnih materijala (npr. letka istine i lazi ili obavijesti o akcijama) svim svojim kontaktima koji nisu na MPO listi. Npr. ljudi ce puno lakse sirit info okolo ako sve sto moraju napravit je jedan forward umjesto da moraju skidat s nekog sajta.

    Za diskusije uvijek ostaju forumi - ovaj, betin, ili neki treci. Dapace, mislim da na kraju svakog emaila bude link na diskusiju na doticnu temu na forumu. Prednost emaila je brze obavjestavanje, i ljudi cesce gledaju email nego forum, i vjerojatnije da ce odgovorit na osobni poziv nego generalni post na forumu - bar je to moj dojam i iskustvo.

    Korist anonimnosti - po mom misljenju - je da ce se tako mozda pridruziti i oni koji inace ne bi. Recimo ja sam do sad bila vrlo oprezna kome dajem svoju adresu na internetu (a ne zelim ih imati 100 jer mi se sve pomijesa, tj. ove sekundarne "fake" ne koristim niti ne citam).

  7. #7
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    Korist anonimnosti - po mom misljenju - je da ce se tako mozda pridruziti i oni koji inace ne bi. Recimo ja sam do sad bila vrlo oprezna kome dajem svoju adresu na internetu (a ne zelim ih imati 100 jer mi se sve pomijesa, tj. ove sekundarne "fake" ne koristim niti ne citam).
    Mislim da pinina ideja nije loša vis-a-vis brzine takve komunikacije, a i benefita anonimnosti, jedino se koji put ako se što anonimno primi percipira kao spam i ja takve stvari od nepoznatih pošiljatelja, uključivo peticije za ovo ili ono, u stvari, brišem... Mukica ima point u smislu dosega anonimnog maila tj. koliko će njih ako ga primi od nepoznatoga samo stisnuti delete...

  8. #8
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ina33, pa ako se prijavis na mejl listu od pino onda valjda znas od kog dobivas
    al sam skontala sto je pino htjela - sad mi je puno jasnije i oke mi je to

  9. #9
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Samo da pojasnim bcc metodu:

    - svi clanovi liste dobivaju email ali ne vide nikoga tko je jos dobio osim njih samih i posiljaoca (adresu protivmpozakona @ gmail.com s imenom "Gradjani protiv MPO zakona", koja bi svim primaocima trebala biti poznata)

    - nitko ne moze napraviti "reply" pa se diskusije niti ne mogu razviti putem emaila, tj. nema potrebe za moderiranjem.

    - ako napravite "forward" nekom svom kontaktu, ta osoba ce dobiti email od vas, osobe koju poznaje; dapace, ako se radi o apelima, slobodno dodajte vlastito objasnjenje zasto je vama vazno da se vasi prijatelji ukljuce u akciju

  10. #10
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    ina33, pa ako se prijavis na mejl listu od pino onda valjda znas od kog dobivas
    al sam skontala sto je pino htjela - sad mi je puno jasnije i oke mi je to
    Jes, ali ako sam dobro shvatila, zamisao je da se to od pino širi, tipa da ja to onda forwardam nekome dalje tko ne zna tko je pino? Ili sam krivo skužila?

  11. #11
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    pa ak fw tj. posaljes meni ja znam da si mi TI posala i da me TI spamas 8)

  12. #12
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    pa ak fw tj. posaljes meni ja znam da si mi TI posala i da me TI spamas 8)
    A, kužim sad, valjda - ja pošaljem onda dalje svojoj ekipi kao BCC, ali onda oni ne mogu dalje širit kolo, jer ko je ta ina33, tj. mogu, ali chances are da će ti novi koji prime taj chain stisnut delete. Jesam sad shvatila? Ili pak ne kužim da je namjera toga da se širi i onima koji se nisu prijavili pino na listu?

  13. #13
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ovako
    mejl mozes slat na tri nacina:

    To: saljes na xyz adresa, upises sve koje zelis i svi vide sve
    CC: aljes na xyz adresa, ko i gore, al recimo "sefa" stavis u TO, a kolege u CC
    BCC: saljes na xyz adresa, ali ni jedan primatelj ne vidi onog drugog primatelja, svi vide samo adresu posiljatelja

    i tu stvar zavrsava kad dodje na tvoju mejl adresu koju si poslala pino za listu

    kada ti poruku od pino tj. poruku s adrese protivmpozakona@gmail.com pozelis prosljedit tj. forwardirat izaberes jedan od ona tri gore navedena nacina za slanje, a ako, osim ina33, imas jos neku adresu s koje te "poznaju" odes u pinin mejl stines ljepo copy paste i odes u novi mejl zaljepis tamo i saljes s te adrese s koje te "poznaju", ako saljes frendovima ili stisnes samo fw, obrises onaj dio o prethodnom posiljaocu koji se automatski skopira i to je to

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Pino imas i moj mail.

  15. #15
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    ovako
    mejl mozes slat na tri nacina:

    To: saljes na xyz adresa, upises sve koje zelis i svi vide sve
    CC: aljes na xyz adresa, ko i gore, al recimo "sefa" stavis u TO, a kolege u CC
    BCC: saljes na xyz adresa, ali ni jedan primatelj ne vidi onog drugog primatelja, svi vide samo adresu posiljatelja

    i tu stvar zavrsava kad dodje na tvoju mejl adresu koju si poslala pino za listu

    kada ti poruku od pino tj. poruku s adrese protivmpozakona@gmail.com pozelis prosljedit tj. forwardirat izaberes jedan od ona tri gore navedena nacina za slanje, a ako, osim ina33, imas jos neku adresu s koje te "poznaju" odes u pinin mejl stines ljepo copy paste i odes u novi mejl zaljepis tamo i saljes s te adrese s koje te "poznaju", ako saljes frendovima ili stisnes samo fw, obrises onaj dio o prethodnom posiljaocu koji se automatski skopira i to je to
    Ma, razumijem ja sve to, ali ako se stalno brišu oni koji su prethodno poslali onda to vrlo brzo sliči spamu, barem ja, ako išta dobijem, a od mene se nešto traži (peticija ili nešto takvo) pogledam tko je prije mene to potpisao, koliko ih ima, s kojih su mail accounta (jesu li neki poslovnjaci ili neki anonimni s yahoo, gmail ili takvih adresa), pa ako ne znam ekipu - evo, iskrena sam, ni ne čitam te forwarduše, nego izbrišem, ako mi je tema iole nepoznata i ne dira me. Zato ja to govorim. Ja krećem iz svog iskustva, pretpostavljam da je tvoje drugačije (onaj tvoj topic o zahvali u mail porukama ), ali, recimo, ako ljudi primaju dnevno, recimo na poslu 50 mailova, plus još, recimo, 10-tak tih forwarda od nepoznatih pošiljatelja, jedno 10-tak poruka čistog spama, koja je šansa da će to odlučiti čitati tj. uopće otvoriti poruku nepoznatog pošiljatelja, zato pitam...

  16. #16
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ina, racunam ovako:

    kad bi imali 1,000 imena na listi; kad bi svatko obavijestio 5 frendova s osobnim apelom u poruci; i kad bi svaki od tih frendova obavijestio svojih 5 frendova - to je vec 25,000 ljudi. Recimo da tu neki smisleni forwarding prestaje i niz ljudi postaje predugacak - ali da li je zaista tesko zamisliti da prijatelj od prijatelja mari? Tiraza Jutarnjeg Lista npr je 100,000. Da se brojka popne na 10 prijatelja i 10 prijatelja prijatelja - eto ti 100,000 - pa cak i da svi ne procitaju - pa svi niti ne citaju Jutarnji od kraja do kraja tj. ne pogledaju oglase. Besplatno mozemo imati isti ucinak, ako se potrudimo, ako svi sudjeluju, ako marimo dovoljno za opce dobro.

    Ili recimo - treba mobilizirati ljude za protest - ili u ovom slucaju - da dodju na sjednicu u Sabor na sat vremena u petak u 13:00. Posaljemo poruku 1,000 ljudi koji svi mare i mozda ih se 200 pojavi.

    Ili recimo - jedna od nas - recimo klara - napravi tako dobru presentaciju o MPO da ne samo da ce ljudi otvarat, nego ce i bez da ih itko pita slat okolo svojim prijateljima - kao, vidi ovo kako je dobro. Isto i s jednom atraktivnom pricom.

    Na kraju - zasto ovo npr. ne bi postao jedan newsletter? Zasto ne bismo na ovaj nacin sacuvali najbolje teme i najbolje postove na forumu u vlastitom mailboxu? Zasto ne bismo pridonijeli obrazovanju MPO populacije i na ovaj nacin?

  17. #17
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Imamo vec 15 ljudi! :D Ajmo dalje, saljite prijave!

    Zajedno smo jaci!

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Pino imaš PP

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Poslala. :D

  20. #20
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    poslala!

  21. #21
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    I ja :D !

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Pino super akcija, poslala sam ti adresu!

  23. #23
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Pino, poslala

    i još jednom šaljem x1000000 prek bare za ovakve akcije

  24. #24
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Kužim. Evo još jedne ideje, možda bi se u Hrv. to nekako najviše primilo - tipa nekakav TV spot a la ovaj koji je Roda napravila za dojenje sa celebrityjem, isto tako za potpomognutu - super bi bilo kad bi se pojavila, recimo, Bobanica ili Aleksandra Mindoljević, obje su se liječile na VV-u, pa rekle zašto misle da je novi zakon loš. To bi bilo bolje od svih stručnjaka i sabornika skupa za širenje awarenessa na opću javnost, Bobanica je napravila super stvar za posvojenje i popularizirala ga, jedino ne znam bi li se htjela angažirat za MPO, Mindoljevićka vjerojatno bi, ali to je sve vjerojatno out of the money range...

  25. #25
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Evo je dorica na ovom topicu napisala koji su se hrv. celebrityji liječili na VV-u, ali mislim da javno o tome govore ili su govorili samo Boban i Mindoljević:

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=79616

  26. #26
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    netko mi je nedavno spomenuo i Vinka Cocu.

  27. #27
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    i ona voditeljica "Filipovih beba"-ne mogu se sjetiti kako se zove.Ona ima video materijal-osobni jer su ona i muž snimali čitav put mpo.Sjećam se da sam gledala i plakala

  28. #28
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Nataša Kraljević Kolbas, voditeljica na HTVu

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa
    Kužim. Evo još jedne ideje, možda bi se u Hrv. to nekako najviše primilo - tipa nekakav TV spot a la ovaj koji je Roda napravila za dojenje sa celebrityjem, isto tako za potpomognutu - super bi bilo kad bi se pojavila, recimo, Bobanica ili Aleksandra Mindoljević, obje su se liječile na VV-u, pa rekle zašto misle da je novi zakon loš. To bi bilo bolje od svih stručnjaka i sabornika skupa za širenje awarenessa na opću javnost, Bobanica je napravila super stvar za posvojenje i popularizirala ga, jedino ne znam bi li se htjela angažirat za MPO, Mindoljevićka vjerojatno bi, ali to je sve vjerojatno out of the money range...
    ovo je super ideja, mislim da ima još takvih osoba iz javnog života

    trebalo bi ih potaknuti ...

    recimo poslikati ih sve skupa sa djecom i sl.

  30. #30
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ovo je fakat dobra ideja, ina!

    koliko čujem, ima još dosta osoba iz javnog života koje dijele naše probleme i brige (a vjerojatno i čitaju ovaj pdf), ali čuvaju svoju intimu. mi ih razumijemo, ali ih ja osobno pozivam da nam pomognu, za naše dobro i dobro naše djece koja trebaju jednog dana živjeti u ovom društvu!

  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Pino, you've got mail

  32. #32
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    ja cu probat doci do gospodina koji je jucer postao tata

  33. #33
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Da bila je i Banficka na VV samo ne govori javno o tome

  34. #34
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    navodno i Nina Badrić ide gore, ali navodno, nije provjereno.
    Eto ima ljudi iz javnog života više nego mislimo

  35. #35
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    ksena,ovo ti je odlično što si napisala.Sve dijelimo iste probleme ali mi se čini da bi njihov glas bolje odijeknuo jer naš slabo dolazi do ušiju.Barem ste u tim trenucima bile jednako kao i mi-bespomoćne i pune nade i ljubavi(ovo ako čitaju)

  36. #36
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    e da,ja zaboravih...poslala sam mail

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    ovo je fakat dobra ideja, ina!

    koliko čujem, ima još dosta osoba iz javnog života koje dijele naše probleme i brige (a vjerojatno i čitaju ovaj pdf), ali čuvaju svoju intimu. mi ih razumijemo, ali ih ja osobno pozivam da nam pomognu, za naše dobro i dobro naše djece koja trebaju jednog dana živjeti u ovom društvu!
    ovo je tako lijepo rečeno.... samo trebaju reći javno ....radi se o biti ili ne biti... na muci se poznaju junaci

    samo trebaju reći da žele da i drugi imaju djecu.... pa jel to tako puno?

  38. #38
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    i ja poslala

  39. #39
    kandela avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj Mali Mimi prvotno napisa
    Da bila je i Banficka na VV samo ne govori javno o tome
    ona živi blizu mene....probat ću porazgovarati s njom...

  40. #40
    sbonetic avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    901

    Početno

    bilo bi super kada bi neka javna osoba progovorila u javnost o MPO izašlo bi u svim novinama!

    ja mislim i da je Leonarda Boban....sada je trudna, a prije je sigurni išla ali nisu uspjeli,pa su počeli posvajat djecu

  41. #41
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    45 prijava! :D

    javite se ako niste do sad!!!

    saljem prvi mejl danas, da sredimo tehnicke stvari i pocnemo s idejama.

    Ina, super ti je ideja, ajmo otvorit novi topic o strategijama borbe protiv MPO zakona, pa da sve takve stvari pobrojimo.

  42. #42
    Superman avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,269

    Početno

    prijavila se na listu!

  43. #43
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    pino imaš pp

  44. #44

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    179

    Početno

    Poslano!

  45. #45
    gupi51 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    542

    Početno

    Ja se prijavila i već dobila prve obavijesti.

  46. #46
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Evo imamo 55 adresa! :D

    Poslala sam 3 mejla do sada, koje ste sigurno vec citale na forumu -
    Puhanje mjehurica,
    glasanje na rtl i novoj
    apel i demant Rode -

    racunam da ce vam biti lakse proslijedit email vasim frendovima nego da radite copy-paste pojedinacno...

    mislim da nece biti normalno slati toliko mejlova i da vam necu spamati mailboxe - ovo je ipak izvanredno stanje... i tek pocinjemo...

    Ajmo dalje!!! Javite se!!!

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    sve sam proslijedila, pino samo šalji :D

  48. #48
    luna1 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    303

    Početno

    čitala sam da se sutra okupljate na trgu ak se danas ne izglasa moju potporu imate i ja dolazim iz karlovca ak sutra se budu puhali balončići na trgu

  49. #49
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno Re: Protiv MPO zakona - slaganje email liste - JAVITE SE!

    Citiraj pino prvotno napisa
    Ispricavam se ako ovo poduplava napore i ako neke liste vec postoje
    Ovo me je doslovno ubolo u oko.
    Toliko si truda, znanja, sposobnosti i slobodnog vremena uložila i i dalje ga nesebično ulažeš da je bilo kakvo ispričavanje sa tvoje strane definitivno nepotrebno.
    Svi mi ti možemo biti samo beskrajno zahvalni. Tebi, udruzi Roda i svim divnim ženama koje su se zauzele za sve nas ( neću sad nabrajati pojedinačno jer u nabrajanju uvijek nekoga mogu preskočit)

    A definitivno se slažem da bi nekakav spot, plakat ili nešto slično sa javnim osobama i njihovim MPO bebicama puno pomogao da se javnosti dotakne i trgne.
    Samo smatram da bi se te osobe trebalo pozvati na način da se same jave a ne sad ovdije nagađati i javno iznositi imena ljudi koji nisu sami progovorili o svojoj MPO borbi.
    Kako bi vama bilo da netko vaše ime javno iznese na forumu ili nedje drugdje a niste se svojevoljno odlučili za to.
    Vjerujem da većini smeta i samo ono šuškanje iza leđa rodbine i susjeda, a sad zamislite da ste javna osoba pa da je taj krug ljudi koji "šuškaju" tisuću puta veći.
    Ta javna osoba koja je možda sjedila sa vama u čekaonici ima jednaka prava na privatnost kao vi.


    Potpisujem ksenin poziv da se jave i da pomognu da ovaj suludi zakon bude bitno izmjenjen.

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj Suncem.m prvotno napisa
    Ovo me je doslovno ubolo u oko.
    Toliko si truda, znanja, sposobnosti i slobodnog vremena uložila i i dalje ga nesebično ulažeš da je bilo kakvo ispričavanje sa tvoje strane definitivno nepotrebno.
    Svi mi ti možemo biti samo beskrajno zahvalni. Tebi, udruzi Roda i svim divnim ženama koje su se zauzele za sve nas ( neću sad nabrajati pojedinačno jer u nabrajanju uvijek nekoga mogu preskočit)
    Moram ovo potpisati.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •