Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Pressica organizacije zena hss-a

  1. #1
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    napisat cu uskoro sto je danas receno na pressici hss-a

  2. #2
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    napisat cu uskoro sto je danas receno na pressici hss-a
    živo me zanima!!!!

  3. #3
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    napisat cu uskoro sto je danas receno na pressici hss-a
    živo me zanima!!!!
    I mene!

  4. #4

  5. #5
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Zagreb, 16. srpnja 2009. godine
    Broj: 13/HS-2009
    KLUB ZASTUPNIKA HSS-a
    PREDMET: POVLACENJE PRIJEDLOGA ZAKONA O
    MEDICINSKOJ OPLODNJI
    Nakon prvog dopisa vezanog za Prijedlog zakona o medicinskoj oplodnji
    upucen prema Vama dana 08. srpnja 2009. godine na koji nismo dobili
    nikakvu povratnu informaciju, ovim putem Vam šaljem u ime „Hrvatskog
    srca“ stavove žena HSS-a o navedenom zakonu koje smo danas iznijeli
    na tiskovnoj konferenciji
    .

    Nisam htjela sve lijepiti zbog dužine, ali...... :D :D :D
    Očekujem da slično krene s drugih adresa
    Možda bi sad trebalo zatrpati mailovima nama naklonjene zastupnike s molbom da i oni učine isto!!!

  7. #7
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ivarice

    pročitah priopćenje hss-a :/

  8. #8
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa ja i nisam tako jako zadovoljna
    al ok, malo brkaju zamrznute jajne stanice i embrije, čini mi se
    i previše petljaju boga u to...

  9. #9
    kekis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    ostala sam u šoku od priopćenja.... HSS rules!! :D

  10. #10
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Ivarice

  11. #11
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Mene jako veseli sto su se ogradile od izjava Marijane Petir,ovo sada je krah njene politicke karijere.Svi joj okrecu leda.Tko drugom jamu kopa...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa
    pa ja i nisam tako jako zadovoljna
    al ok, malo brkaju zamrznute jajne stanice i embrije, čini mi se
    i previše petljaju boga u to...
    Slazem se s ovim. I moje misljenje je da je dokument OZ HSS-a lose srocen te takodjer pokazuje odredjeno nerazumijevanje cijele problematike. Pohvalna je njihova inicijativa za povlacenje Prijedloga zakona i u ovom trenutku jako dobrodosla, cak stovise mozda je to upravo ona kap koja ce preliti casu, ali za njihove daljnje aktivnosti po tom pitanju mislim da ce se nuzno morati mnogo bolje pripremiti.

  13. #13
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj kekis prvotno napisa
    ostala sam u šoku od priopćenja.... HSS rules!! :D
    I ja sam u pozitivnom šoku od priopćenja :D !!! Za tehnikalije je lako pomoći kasnije...

  14. #14
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    jesam ja vama sinoć rekla da se u petak neće glasati o zakonu!

  15. #15
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    jesam ja vama sinoć rekla da se u petak neće glasati o zakonu!
    coprnica

  16. #16
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    HSS od mene nema ni jednog pozitivnog boda, jer ako i budu oni kap koja prelije čašu da Zakon ne bude izglasan. Učinili su to vrlo nesvjesno i sa nedovoljnom količinom znanja..to njihova eventualna kap preljevača se može gledati više kao jedna kolateralna žrtva u pokušaju spašavanja vlastitog obraza i opravdanja ministra Bajsa.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Evo još reakcija:

    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...-oplodnji.html

    Istina nije sve prema našim kriterijima i potrebama, ali je vidljiv pomak prema napretku. Zasada i to nešto znači. Ma ne kažem zadovoljimo se s malim, ali mic po mic....

  18. #18
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa
    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    jesam ja vama sinoć rekla da se u petak neće glasati o zakonu!
    coprnica

  19. #19
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    HSS od mene nema ni jednog pozitivnog boda, jer ako i budu oni kap koja prelije čašu da Zakon ne bude izglasan. Učinili su to vrlo nesvjesno i sa nedovoljnom količinom znanja..to njihova eventualna kap preljevača se može gledati više kao jedna kolateralna žrtva u pokušaju spašavanja vlastitog obraza i opravdanja ministra Bajsa.
    opet hrpa lapsusa calami..al da se iščitati što sam htjela reći.

  20. #20
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Djelujem ko da mi nije drago..ma je naravno! :D Samo me beskrajno rastužuje takav krivi poredak stvari..

  21. #21
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    samo ukratko kako je danas bilo

    karmen i ja smo sinoc bile skepticne, uglavnom zbog clanaka u medijima koji su najavljivali da bi hss-ov prijedlog zakona u nekom smislu mogao biti cak i rigidniji (osim po pitanju bracnog statusa), aonda i zbog stavova petirke o friziderima i sl ali danas me iznenadilo.

    ukratko, zene hss-a rekle su da se zalazu i za oplodnju vise od 3js, kao i za zamrzavanje zametaka, ali i ono sto mnogi nisu imali hrabrosti izreci, a to je pravo ne samo muskarca i zene partnera, nego i samih zena, da im se omoguci pravo na mpo. svaka cast, zacudilo me da su se zalozile za ono o cemu sute svi, roda (kalkulirajuc o podrsci mediokritetne javnosti), beta, politicari ali i skoro sve zenske udruge.

    ova pressica je mislim sve prisutne, pa i mene ostavila s nekim ??? upitnicima u zraku, i zbog tog sto neke od govornica nisu bile dobro pripremljene pa je npr kod nabrajanja promjena koje su nuzne, nabrajano i ono sto vec postoji u zakonu, a to je apsolutna neanonimnost donora, zatim, mislim da nikom, a meni prvoj, nije jasno kakvog ce utjecaja ovo sutra imati, jel simbolicna pressica bez stvarnog utjecaja na ishod glasanja sutra, pranje savjesti, jel koreografirano odustajanje od zakona u stilu roda sita a zabe na broju, evo i nakon tri sata nisam nista pametnija i nije mi nista sinulo
    primijetit cete da je rijec o stavu organizacije zena hss-a, primijetit cete da su danas pisale o ovom klubu zastupnika hss-a, da su pisale vec prije tjedan dana ali im niti nije odgovoreno niti su zastupnici hss-a izasli s amandmanima koje su one tada ociledno trazile.
    koji je utjecaj stava te organizacije na konacne stavove hss-a ne znam.
    ali bi me veselilo da je stvarni.
    nismo uspjeli doznati sto o ovom misli predsjednik hss-a niti kako ce sutra glasati (ili ne glasati) saborski zastupnici te stranke.

    predsjednica kluba hss-a nije htjela komentirati novinarko pitanje o ministru bajsu, ali je odgovorila na knkretno pitanje bi li ona osobno koristila liberalan zakon, a kasnije glasala za restriktivan- odgovorila je da ne bi (a kako bi mogla odgovoriti?)

    ja sam postavila jedno pitanje, hoce li u sljedece vrijeme i na koji nacin hss raditi na popravku stete koju je m.- petir nanijela svojim izjavama sa saborske govornice o mpo, zamrzivacima i ubojicama.
    dobila sam odgovor da su i one tim izjavama bile iznenadjene i da je rijec o osobnim stavovima, ne stavovima stranke ili organizacije zena.

    eto, ostaje jos jedan dan neizvjesnosti, pressica je pomogla sasvim sigurno, javnost sad valjda shvaca da su skoro pa sve stranke (ili njihove clanice) protiv ovog zakona, ne znam da se prije to dogadjalo s drugim zakonima, ali ok, nisam ni bas informirana, a mi smo dobile priliku da i dan prije izglasavanja (ako ce ga biti) porucimo ljudima jos jednom sto mislimo

    drage zene, mjehuric jos nije puknuo, a hoce li, ne znamo.


    sto se tice pitanja koje mi je uputio novinar - bi li trebao ministar zdravstva dati ostavku

    da
    trebao bi dati, zbog nasilnog nacina na koji je ovaj zakon dosao do faze glasanja u saboru, zbog nepostovanja koje je pokazao odbijajuc redom sve amandmane osim onih koji su zakon ucinili jos apsurdnijim i nista drugo nego karikaturom, zbog potpunog ignoriranja strucnjaka, pacijenata, civilnog drustva i medija koji su, svi redom, cim je zakon izasao u javnost pokazali zrelost i snagu na koju stvarno mozemo biti ponosni, zbog suprotstavljanja hrvatskom ustavu i zdravlju zena - prava hipotetskog zametka, jer mu ovim zakonom nece ni biti omoguceno da se stvori, ponizavajuci sve parove koji ce, ako se ovakav zakon donese, ici na postupke sa vjencanim listom, ali bez realne sanse da postanu roditelji.
    da, jedino u cemu ministar milinovic nije pogrijesio bilo je to sto je maknuo "potpomognuta"iz naziva zakona. jer medicina ovim zakonom ne potpomaze oplodnji.
    tu je bio u pravu.

  22. #22
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    ivarice

    i ja MISLIM DA BI BAJS TREBAO DATI OSTAVKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  23. #23
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    Ovo potpisujem...to su neka pitanja koja muče i mene...Dosta je toga ostalo u zraku, ali ipak - mislim da ovo ide u pozitivnom smijeru!

  24. #24
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    Ivarice

  25. #25
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    A ostavku trebaju dati i Bajs i Milinović!
    Htjela sam napisati da su oni sramota hrvatske Vlade, ali sam odustala, jer...ima ih još puno...

  26. #26
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    da, jedino u cemu ministar milinovic nije pogrijesio bilo je to sto je maknuo "potpomognuta"iz naziva zakona. jer medicina ovim zakonom ne potpomaze oplodnji.
    tu je bio u pravu.
    x! Hvala, ivarice!

  27. #27
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ...............

    sto se tice pitanja koje mi je uputio novinar - bi li trebao ministar zdravstva dati ostavku

    da
    trebao bi dati, zbog nasilnog nacina na koji je ovaj zakon dosao do faze glasanja u saboru, zbog nepostovanja koje je pokazao odbijajuc redom sve amandmane osim onih koji su zakon ucinili jos apsurdnijim i nista drugo nego karikaturom, zbog potpunog ignoriranja strucnjaka, pacijenata, civilnog drustva i medija koji su, svi redom, cim je zakon izasao u javnost pokazali zrelost i snagu na koju stvarno mozemo biti ponosni, zbog suprotstavljanja hrvatskom ustavu i zdravlju zena - prava hipotetskog zametka, jer mu ovim zakonom nece ni biti omoguceno da se stvori, ponizavajuci sve parove koji ce, ako se ovakav zakon donese, ici na postupke sa vjencanim listom, ali bez realne sanse da postanu roditelji.
    da, jedino u cemu ministar milinovic nije pogrijesio bilo je to sto je maknuo "potpomognuta"iz naziva zakona. jer medicina ovim zakonom ne potpomaze oplodnji.
    tu je bio u pravu.
    Ivka, hvala na izvještaju.

    I moram reći da apsolutno stojim iza ovog citiranog. Ministar Milinović bi definitivno trebao odstupiti sa svoje pozicije.

  28. #28
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    samo cu na sekundu zakljucat da splitam topike na dva, bajsa i zene hssa

  29. #29
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Ivarice do poda, natrag pa tako još nekoliko puta! Bravo! :D

  30. #30
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj mamma san prvotno napisa
    Citiraj ivarica prvotno napisa
    ...............

    sto se tice pitanja koje mi je uputio novinar - bi li trebao ministar zdravstva dati ostavku

    da
    trebao bi dati, zbog nasilnog nacina na koji je ovaj zakon dosao do faze glasanja u saboru, zbog nepostovanja koje je pokazao odbijajuc redom sve amandmane osim onih koji su zakon ucinili jos apsurdnijim i nista drugo nego karikaturom, zbog potpunog ignoriranja strucnjaka, pacijenata, civilnog drustva i medija koji su, svi redom, cim je zakon izasao u javnost pokazali zrelost i snagu na koju stvarno mozemo biti ponosni, zbog suprotstavljanja hrvatskom ustavu i zdravlju zena - prava hipotetskog zametka, jer mu ovim zakonom nece ni biti omoguceno da se stvori, ponizavajuci sve parove koji ce, ako se ovakav zakon donese, ici na postupke sa vjencanim listom, ali bez realne sanse da postanu roditelji.
    da, jedino u cemu ministar milinovic nije pogrijesio bilo je to sto je maknuo "potpomognuta"iz naziva zakona. jer medicina ovim zakonom ne potpomaze oplodnji.
    tu je bio u pravu.
    I moram reći da apsolutno stojim iza ovog citiranog. Ministar Milinović bi definitivno trebao odstupiti sa svoje pozicije.
    moram rec da tamo nisam bila tako rjecita
    tamo bi cule samo jedno tanko da, mislim da bi trebao

    ovo sve quotano je naknadna pamet

  31. #31
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Ne budi skromna, ponosne smo na tebe do neba

  32. #32
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    Evo, u najavi vijesti na Nova TV, glavna vijest - Žene HSS-a ruše zakon o umjetnoj oplodnji! :/
    Ako padne, sad će se još grabiti tko je za to (više) zaslužan...ipak je to politika...

  33. #33
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    aj mi znamo da se sve ovo desava zato jer smo svi mi reagirali kako jesmo
    a na kraju, nece opce bit vazno tko ce biti zasluzan, glavno da ne prodje iako ce i meni bit malo krivo ak one sad poberu sve zasluge

  34. #34
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj TinkiVinki prvotno napisa
    Evo, u najavi vijesti na Nova TV, glavna vijest - Žene HSS-a ruše zakon o umjetnoj oplodnji! :/
    Ako padne, sad će se još grabiti tko je za to (više) zaslužan...ipak je to politika...
    O tome pričam. Kažem, ženama HSS-a osobno neću zahvaliti nego poslati mejlove onima koji su stali uz nas kad je trebalo i bez kojih ne bi došli ovako daleko, poruku da sam ja, za čiju su dobrobit između ostalih i oni radili, jako svjesna da ta zasluga ne pripada ženama HSS-a.

  35. #35
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ako su stvarno odlučili da zakon treba pasti, možemo očekivati danas i izvanrednu presicu žena hdz-a

    ne znam kako vama koje ste više u ovome, ali meni nekako ipak izgleda da sutra taj zakon neće proći.

    ne vjerujem u otkazivanje poslušnosti stranci žena hss-a. :/

  36. #36
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj aenea prvotno napisa
    Citiraj TinkiVinki prvotno napisa
    Evo, u najavi vijesti na Nova TV, glavna vijest - Žene HSS-a ruše zakon o umjetnoj oplodnji! :/
    Ako padne, sad će se još grabiti tko je za to (više) zaslužan...ipak je to politika...
    O tome pričam. Kažem, ženama HSS-a osobno neću zahvaliti nego poslati mejlove onima koji su stali uz nas kad je trebalo i bez kojih ne bi došli ovako daleko, poruku da sam ja, za čiju su dobrobit između ostalih i oni radili, jako svjesna da ta zasluga ne pripada ženama HSS-a.
    xžene HSS-a su mi više jadan pokušaj popravka... ali previše je toga pokvarenog bilo u HSS-u da bi se tek tako popravilo. Ali da ću im se nešto klanjat i slat zahvale - neeeee. Kažu da se ne slažu sa stavom M. Petir - što su dosad šutale. Zašto se nisu oglasile čim je Petirka izbacila one gadarije iz sebe, nego seone danas ne slažu. Ma daj.
    Ja i dalje imam pamćenje i znam tko je što napravio u kojem trenutku, i dalje smatram da su zakon srušili Opačićka, Čehok, SDP, HNS... A žene HSS mogu se slikati, kasno Marko na Kosovo dođe...

  37. #37
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    cure :D :D :D :D :D :D :D joj, ne smijem vam ni reći :D :D :D :D :D :D :D

  38. #38
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Ma ovdje mi je malena obrisala dio posta... u svakom slučaju, dobro je da su se javile, bolje ikad nego nikad.
    Ali kad ja tako ne volim šutnju dok se bitka bije, a nakon pobjede da zajedno slavimo, jer su eto i one šutke bile uz nas, ma da

  39. #39
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ajde reci!

  40. #40
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    Ma, odgodit će oni glasovanje za jesen jer sad neće proći.
    A pitam se gdje su bile žene HSS-a u srijedu kada je malo falilo da zakon prođe?! Sva sreća da su ostali bez kvoruma. A što da je prošao?!
    Danas ne bi čuli niti A od žena HSS-a niti bilo koga drugoga. Mi bi lupali glavom u zid, a svi ostali bi se pokrili ušima i pravili mutavi! Čast izuzecima koji bi i tada bili uz nas...

    I vezano uz ovo ne slaganje s njima da dijete mora nakon 18.g. saznati biološke roditelje u slučaju donacije stanica... Ma pustite tu točku, ona je sada najmanje bitna.
    Ne zato što mislim da zbilja nije bitna nego zato što se to odnosi na djecu koja će za 19 ili više godina biti 18-godišnjaci.
    Pa zar mislite da će do tada uopće biti na snazi i slovo od ovog zakona?? Pa vlast i zakon će se promijeniti 100x, tako da sigurno neće doći do toga da se otkrivaju ti podaci...
    Nadam se da će onda lijepa naša biti puno liberalnija i naprednija nego u današnje vrijeme... zapravo sigurna sam da će biti ipak se rađaju nove generacije...

  41. #41
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    E pa ksena, stvarno nisi u redu

  42. #42

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    cure :D :D :D :D :D :D :D joj, ne smijem vam ni reći :D :D :D :D :D :D :D

    Reci, reci! :D

  43. #43
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    ?!?!?!?!?!

  44. #44
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Evo me ko Ina, nižem

    Još ću samo :D
    da ne ispadne da mi nije drago zbog svega.
    Stvarno sam ponosna na sve vas (nas) i počinjem vjerovat da čak i u Hrvatskoj narod ima moć promijeniti nešto loše...

  45. #45
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    :D :D ksena28 :D :D
    sigurno će mo čut na vjestima:D :D :D

  46. #46

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    cure :D :D :D :D :D :D :D joj, ne smijem vam ni reći :D :D :D :D :D :D :D
    :? :? :? :? :? :?

    NO ONDA???????

  47. #47
    TinkiVinki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    159

    Početno

    Ksena28, dobro jel ti hoćeš da mene uhvate trudovi od muke?!

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    Mora da je dobro kad joj za postiranje treba toliko vremena :D

  49. #49
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj TinkiVinki prvotno napisa
    Ksena28, dobro jel ti hoćeš da mene uhvate trudovi od muke?!

    Pa nek se sad usudi ne reći

  50. #50
    IRENA456 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    298

    Početno

    možda odgovor dobijemo na tv Hrvatska u živo

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •