Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: A sta je sa smrzlicima?!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno A sta je sa smrzlicima?!

    Ima li neko ideje kako novi zakon tretira vec postojece smrzlice? Hoce li to sada ostati na volju klinikama da odluce sta ce se desiti s njima ili ...?

  2. #2
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    ako je kod nas ostalo išta od pravne države zakoni ne smiju imati retroaktivno djelovanje (ne simju djelovati unatrag već samo unaprijed) odnosno smrzlići do sada pohranjeni bi svakako trebali imati svoju budućnost

  3. #3
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa
    ako je kod nas ostalo išta od pravne države zakoni ne smiju imati retroaktivno djelovanje (ne simju djelovati unatrag već samo unaprijed) odnosno smrzlići do sada pohranjeni bi svakako trebali imati svoju budućnost
    ako
    ako, ali ovo nije pravna država, zakoni se ne donose na ovaj način

  4. #4
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    a bolje im je da ih nediraju mislim da nebi podgovarala za svoje postupke kad bi nesto napravili s njima

  5. #5
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ako bi zamrznute zametke uništili, pao bi i sam njihov zakon jer bi to za njih značilo, slikoviti ću reći Milinovićevim jezikom - "eutanazija".
    Ionako su svih ovih dana bili punih usta naturalizma, koje se ne bi posramili niti neki hrvatski pisci u čije vrijeme još nije bilo naznaka MPO-a...

  6. #6
    Suncem.m. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,312

    Početno

    Nema šanse da će dirat smrzliće ! Još bi im samo to falilo, banda jedna bezobrazna
    Stvarno mislim da se za njih ne morate bojat.
    A ww, rekoh ti ja da ću ja tvoje mališe svojim životom branit

  7. #7
    Pepita avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    3,816

    Početno

    Što se tiče smrzlića, sve što je bilo zamrznuto do dana objavljivaja novog zakona u NN trebalo bi važit će po starom zakonu, jer novi zakon uvijek stupa na snagu danom objavljivanja u NN i tek od tog dana se može provoditi.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    333

    Početno

    Za sve mame smrzlica u Citu - nasa su djeca tamo bezbjedna dok ne odlucimo otici po njih. Detalje razgovora sa docom mozemo na pp, a ovako mogu samo reci da sam presretna sto sam izabrala njih!!!

  9. #9
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj wonderwoman prvotno napisa
    nasa su djeca tamo bezbjedna dok ne odlucimo otici po njih
    Šta je Petirka prešla raditi kod njih?

    Drago mi je da su vaši maleni na sigurnom i nadam se da su jednako sigurni i ostali hrvatski smrzlići. I nadam se da će se svi do jednog uspješno razvijati u svojim mamicama i narasti u predivnu djecu, Milinoviću za despet!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •