Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 281

Tema: HRT1, KORNER u 21.05!!!

  1. #101
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Na svaku objedu, da ne kažem laž, Karmen argumentom kojeg potpisuje stručnjak. Bravo, bravo Karmen.
    Golem je do sad izgledao svima kao da je fantastično upućen u temu. Ne više.
    Želim mu ugodnu noć uz surfanje po irskim, poljskim, švicarskim, njemačkim, talijanskim stranicama.
    [/i]

  2. #102
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    Karmen x100000000

    golem ko golum iz gospodara prstenova - dvolicno cudoviste

    a voditelj je inace s hrvatskog radija, ovo mu je prva televizijska emisija pa ga ocito uzasno pere trema
    potpis

    a što se voditelja tiče, stvarno sramota za HRT da nisu dali nikog kompetentnijeg, al sve je to politika

  3. #103
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Kad je hebrang bio za govornicom u petak u saboru, poručila sam mu da će teleportiranje jednom biti moguće, ali da se on još uvijek vozi u autu..e pa sad to poručujem i toj golemoj spodobi. on u biti nas pokušava uvjeriti da nas uvodi u budućnost. za 30 godina će zakon koji sadrži takve odredbe od oplodnji samo 3 stanice biti možda prihvatljiv. više stanica neće ni trebat oplodit jer će medicina toliko otići dalje. Nije ni čudo da se osjeća jadan povrijeđen kad mu svi govore da nas vraća u srednji vijek. Jedino što to ne da nećemo moći koristiti, nego nećemo ni doživjeti kakva spodoba..fuj.

  4. #104
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Meni je srce bilo ko kuća veliko, Karmen je bila odlična.
    ivarice... poslala sam napokon pristupnicu za rode podupiruše kako treba, potpisanu i poštom.
    Već dugo sam htjela, ali MPO je bila presudna.
    Želim iz svog srca pomoći Rodi da bude što jača, da sve ove lašce i licemjere pomete s političke scene. Sudjelovat ću u tome što više mogu. DOSTA JE !!!!!

  5. #105
    mislava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    na rubu pameti..
    Postovi
    893

    Početno

    Karmen, bravo!!!

    Milinoviću, baš si pi...
    voditelj komičan i usporen, nadam se da je bila samo trema u pitanju.

  6. #106
    bublica3 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    ST
    Postovi
    2,361

    Početno

    imate li mail od voditelja??

  7. #107
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    a da mi je znati odkuda je izmislio onaj mail za onaj bračni par da glasaju za taj zakon , da idu kod privatnika zbog hiperstimulacije da dobije manje JS :?

    šteta što se nije moglo zvati tjekom emisije

    cijeli dan mi je tlak nizak pa mi je ta emisije trebala da mi ga podigne

  8. #108
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    U zemljama gdje se ide na transfer 1 embrija (a ne "velikodusno" 3 kao kod nas), broj postupaka iz FET-a je do 40% ukupnog broja postupaka (Danska, Svedska)

    15,000 djece iz IVFa u Hrvatskoj, od njih vjerujem bar 14,000 ZNA jako dobro tko su im bioloski roditelji - oni koji su ih napravili, jer je broj postupaka s donorom jako mali. (Dapace, usudim se reci da je to vjerojatno veci broj nego u obicnoj populaciji kad su djeca rezultat nevjera itd)

    Zdravlje zene ce biti ugrozeno i to znacajno i to na ponajvise na psihickom planu (sto znam iz vlastitog iskustva kad sam izgubila posao radi opetovanih neuspjelih IVFova) jer ce se poduplati broj postupaka i smanjiti stopa uspjeha sa sadasnjih 26-30% na 13-15% (sto proizlazi i iz studije iz Toronta i ostalih clanaka tamo navedenih, ali i prakse u Hrvatskoj u klinikama koje nisu imale krioprezervatore).

    Naime, SVE klinike ce ici na lagane stimulacije, koje su usprkos svemu stimulacije, sto znaci da ce i fizicko zdravlje zene biti svejedno ugrozenije. Posto ce se vrlo vjerojatno vracati svi dobiveni zameci, za ocekivati je da ce kod mladih zena biti 6% trudnoca s trojkama kao u Italiji, a te trudnoce su jako jako rizicne (80% ima komplikacije koliko se sjecam).

    Mijesao je senzacionalisticke slucajeve s klinickom praksom.

    Namjerno gura ideju da su sva djeca iz IVFa od donora.

    Namjerno mijesa jajne stanice s embrijima.

    Uzasan je. I jos s tom bradicom je pravi Mefistofeles.

    Karmen

  9. #109
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    a voditelj je inace s hrvatskog radija, ovo mu je prva televizijska emisija pa ga ocito uzasno pere trema
    sram bilo i HTV!
    pa kaj su svi relativno kvalitetni ljudi po godišnjim odmorima?!
    HTV ne može sebi dopustiti kolektivni godišnji odmor, pa "posuđivati" voditelje s radija!

    inače,
    "kaže golem da 15 000 djece u hrvatskoj neće znati tko im je roditelj, kao da su sva djeca nastala uz pomoć donatora"

    ostao je dojam da je ovo bilo akcentuirano... šteta... golem je, naravno, vukao vodu na svoj mlin...

    karmen, još jednom: bravo!

  10. #110
    nina1 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Postovi
    1,010

    Početno

    ...."a da vidimo sad što je ispred nama "".... ??????? :? :? :?
    kaj je s ovim voditeljem ????
    rekao je da je to prva emisija kornera, ja mislim da će biti i zadnja koju on vodi....
    karmen je bila ODLIČNA !!! svaka čast !!!!

    mene samo zanima da li i jedna klinika u hrvatskoj je spremna na zamrzavanje jajnih stanica sad odmah , kad je zakon donesen ???....
    ili ćemo čekati 9 mjeseci da vidimo rezultate novog zakona ....
    ma kaj je njima , tko od nas ima 9 mjeseci viška da može potratiti ??? tko ???


  11. #111
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    bzro je golem zatvorio svoju bilježnice kad ga je karme pitala za taj mail i da li ih ima još


  12. #112
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Karmen, svaka čast!


    A voditelj... ma tko je taj tip?! :shock: Užaaaaaaas! :shock:

  13. #113
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ma pustite voditelja, on je tu najmanje važan
    što je rekla pujica, pere ga trema
    važna je Karmen koja je bila izvrsna

  14. #114
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Izgleda da je voditelj fakat lobotomiziran, ali je zato Karmen bila za 10, toliko dobro pripremljena, koncentrirana, jednostavno predobra :D !

    Ali je Golem takav lazljivi debelokozac i toliko sve izvrce onako kako mu pase (a ako mu ne pase onda kao slucajno krivo shvati pa pocne pricati o necem drugom), toliko je zilav da se bojim da ga i dalje hrpa ljudi pusi :/ . Taj covjek nam je nanio jos vise zla od vrlog nam ministra !

  15. #115
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj dorica prvotno napisa
    a da mi je znati odkuda je izmislio onaj mail za onaj bračni par da glasaju za taj zakon , da idu kod privatnika zbog hiperstimulacije da dobije manje JS :?

    šteta što se nije moglo zvati tjekom emisije

    cijeli dan mi je tlak nizak pa mi je ta emisije trebala da mi ga podigne
    Time je uvrijedio i sve naše liječnike koji rade po bolnicama. Što su oni? Monstrumi?

  16. #116
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    karmen bila si fenomenalna!!!! I pao je golemi lažac Golem pred jednom ženom - Karmen, majkom, borcem za prava sviju nas!
    NIje djelovao više samouvjereno kao obično...
    A o gosponu ministru neću ni pričat - on nebi znao ni zucnut pred Karmen. Mislim da svi možemo biti ponosni i da Golemovo pojavljivanje umjesto Milinovića puno govori o " nečijem (ne)strahu!

  17. #117
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    toliko je zilav da se bojim da ga i dalje hrpa ljudi pusi .
    mislim da ovaj forum govori sve
    upravo suprotno "hrpa ljudi ga ne puši"

  18. #118
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    ah, da, voditelj mi je bio ko napušen lik iz crtića za odrasle!

  19. #119
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Karmen, bravo! Bila si, jednom riječju, savršena!
    Jedino mi je žao što Goluma nisi imala priliku/vremena isprešetati po svakoj dezinformaciji koju je pokušao plasirati. A on je, očito, umoran, jako umoran... I njegova demagogija je oslabila... Izgleda mi kao da se pita što mu je to sve skupa s tim zakonom trebalo i da bi radije da ga nisu ni donijeli.

    A voditelj... nisam vjerovala svojim očima tijekom našeg dijela emisije, ali kako su počeli o drugim temama, smatram da je on doista prava akvizicija Hlo, pravi biser na HRT-u... ovako se dobro nisam nasmijala već dugo, dugo... Jedino je objašnjenje da je čovjek kljucnuo neku tableticu ili potegnuo malo žestice da ubije tremu...

  20. #120
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Ma ne brine mene misljenje ovog foruma, nego ljudi poput onih koji pisu komentare ispod clanaka, a takvih je u Hr, bojim se, jos uvijek puuuno previse .

  21. #121
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa

    Namjerno gura ideju da su sva djeca iz IVFa od donora.
    Tu mu u neznjanju, nažalost, prilično potpomažu i mediji. Zato reagirajte na svaki članak gdje viditi neku neistinu. Obavezno. A i Majina ideja sa pismima koja ćemo upućivati golemu da šaljemo cc na medije je odlična i svakako to treba učiniti. :D I u svakom naglasiti njegovo izvrdavanje činjenica.

  22. #122
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Karmen, meni je bilo najbolje kad si rekla za mailove iz Irske i Poljske. I kad si izvukla onaj članak iz Toronta. Golem ponavlja kao papagaj i svaki tvoj novi argument ga je očito iznenadio pa je onda ubacio staru strategiju, donacije.

  23. #123
    Alyssa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    774

    Početno

    Da, da, Golem je bas progutao knedlu kad je Karmen pocela vaditi clanak iz Toronta

  24. #124
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    a sama kultura Golema je govorila sve
    kad je Karmen govorila on je upadao ali kad je Golem govorio ona ga je slušala

    Golem nije zaslužio da zastupa to mijesto podprijesednika ministra zdravstva. Bolje rečeno nije niti zaslužio ni za "slanac"

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    30

    Početno

    Karmen
    Hvala ti što se boriš za nas.

    Golem je golemi demagog. Ponavlja svaki put "Ja se s Vama slažem, ali". Pa kad se toliko slaže zašto nisu napisali prihvatljiviji zakon. Zamislite bezobrazluka da kao završni primjer izvlači ženu koja je sa 65 god umrla nakon MPO. ZAŠTO SE UVIJEK KAO PRIMJERI UZIMAJU EKSTREMI? Gadi mi se.

  26. #126
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj mama Jelena prvotno napisa
    mislim da nam dična HRT pokazuje što misli o važnosti tematike dajući joj ovog voditelja koji je ispao tko zna od kuda, stvarno kao iz Noćne more Jel ga itko ikad vidio? jel pijan ili od kuda su ga izvukli?

    Karmen svaka čast!
    Voditelj je mozda imao tremu i mislim da mu treba oprostiti. Inace je sjajan novinar-vodtelj-urednik na Hrvatskom radiju. Nije ni meni briljirao, ali mogu rec da mu oprastam, mislim da su to prvi televizijski macici...

    Karmen je bila velicanstvena.
    Golem... uh, manipulator prve klase. Iako ga odaje govor tijela. No, drskost nevidjena!

  27. #127
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Ne mogu vjerovati da se i Golemovo samopouzdanje poljuljalo, BRAVO KARMEN, bila sí najbolja do sada - spremna, oštra i konkretna.
    A onaj bidni, napušeni voditelj se odlično uklopio uz onog okreni-obrni Golema, tako da je konačno jedna žena odnijela apsolutnu pobjedu. Čestitam Karmen i bravo za ono - to vam je jedini mail.

  28. #128
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    Zamislite bezobrazluka da kao završni primjer izvlači ženu koja je sa 65 god umrla nakon MPO. ZAŠTO SE UVIJEK KAO PRIMJERI UZIMAJU EKSTREMI? Gadi mi se.
    ta žena je lagala za godine da bi mogla ići na MPO
    zašto to nije naveo

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,143

    Početno

    Ima li tko snimljeno, ili gdje bi se emisija mogla na internetu pogledati. Jako mi je žao što nisam znala za to.

  30. #130
    Gabi avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    1,335

    Početno

    Karmen je odlično kontrirala Golumu( ), ali šteta kaj nije bilo milinovića. Imam osjećaj da bi ga pojela koliko je bila spremna.
    Ostale bi samo cipelice od njega, kao u filmu "Čarobnjak iz Oza".

    M od Gabi

  31. #131
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    meni je najjaci trenutak bio kad se Golem spetljao pa poceo pricat o dokotru koji je ubijen, pisalo u novinama...

  32. #132
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj Gabi prvotno napisa
    Karmen je odlično kontrirala Golumu( ), ali šteta kaj nije bilo milinovića. Imam osjećaj da bi ga pojela koliko je bila spremna.
    Ostale bi samo cipelice od njega, kao u filmu "Čarobnjak iz Oza".

    M od Gabi


  33. #133
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    hebemumiša, eto ti ga kad uspavljuješ dite na sisi

    Uspjela sam vidjet "čak" prvih 5 minuta!



    Karmen,

    Ma BRAVO sve cure!

  34. #134
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    Karmen veliko hvala !!!
    Bila si sjajna i izvrsno si argumentima pobijala Golemove goleme laži.
    Žao mi je da nije bilo Milinovića, baš sam se nabrijala na njega, iako je bilo dobro vidjeti i Golema stjeranog u kut.
    A voditelj , nisam znala jel bi se smijala ili bi mi ga bilo žao

  35. #135
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    karmen- profinjeno, argumentirano, smireno uz pravu dozu ironije ( tako ti je dobro sjelo ono "jedino pismo").

    da je voditelj bio pripremljen i da te imalo slušao mogao je imati odličnu emisiju. servirala si mu bisere, a on ih nije primijetio.
    golemu je znoj izletio na čelo kad si mu servirala hebrangov prijedlog zakona-nije ima komentara.
    toronto je izignorirao, pokušao manipulirati podacima o irskoj, njemačkoj...uf što znači biti pripremljen-BRAVO!!!!!!!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    154

    Početno

    Veli Golem: "Pametni uče na tuđim greškama, a budale na svojima."

    A kad je Karmen pročitala citat prof.Šimunića kako iskustvo drugih zemalja pokazuje da će donacije zbog neanonimnosti biti smanjene, ako se ne ostane i bez njih uopće, on uporan: "Eto, sami ste pročitali da je to tako i u drugim zemljama."
    Nije bitno jel to dobro ili nije, bitno je da i druge zemlje imaju takvo iskustvo.
    Svašta... i onda govori da ovaj Zakon treba gledati u cjelini, a ne izvlačiti pojedinosti. A on nije u stanju jednu rečenicu odslušati u cjelini i skužiti bit. :/

    Pametni uče na tuđim greškama, al ih treba znat uočit...
    U suprotnom nam treba vrijeme koje će pokazati svoje...

  37. #137
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Karmen NIKADA BOLJA, odlično pripremljena i spremna za kontru!

    Onaj dio Golemov isto nisam shvatila da je neki doktor ubijen :?


    I jako mi je zasmetalo ono njegovo kao u stilu imamo dvije različite strane, pa ja predlažem nešto treće, neka vrijeme pokaže svoje :?

    Pa tko to od nas ima vremena ili volje biti njihov pokusni kunic za ovakve postupke

  38. #138
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Karmen, i šminka je bila mrak, a tek cipelice.

  39. #139
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa
    Karmen, i šminka je bila mrak, a tek cipelice.
    Karmen je bila uvjerljiva, suverena, elokventna, dobro pripremljena tj. informirana, staložena, kulturna... ali i ja moram napisati da je i izgledala kao grom. Meni se također svidjela šminka... i frizura.

  40. #140
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    imate li mail od voditelja??
    edit 8)

  41. #141

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    44

    Početno

    Ajoj, ne mogu vjerovati da mi je promakla ta emisija, please, ako netko ima snimku emisije nek stavi link. Hvala.

  42. #142
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    imate li mail od voditelja??
    8)
    Ne.... ne pišite Ivici!
    Ovo je edit , nova Hloverkina nada.

    http://www.jutarnji.hr/spektakli/est...,10,,168988.jl

  43. #143
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    imate li mail od voditelja??
    ivica.zadro@hrt.hr 8)
    ma nije ivica zadro

  44. #144
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    i da, voditelju treba dat priliku, ok je dečko samo očito zbunjen pred kamerama... prva emisija, a zagrizao je pretvrd orah! joj skinite mi je da je odgledam!!!!!!!!!!!1

  45. #145
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Karmen - svaka ti čast!

    Hvala ti što se boriš za nas!

  46. #146
    rvukovi2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,123

    Početno

    KArmen, bila si apsolutno fenomenalna, potpisujem Jelenu da si danas bila najbolja, u svom pravom svjetlu, valjda ti je leglo sve što treba da izneseš sve argumente kako ih nitko u ovoj faking banana državi ne bi bolje iznio.

    Meni je zaista došlo da razbijem vlastiti tv kad sam čula da ta mizerija od čovjeka govori o 15 000 djece začete doniranim gametama.
    Pa za ovo bismo ga trebale i tužiti jer namjerno obmanjuje javnost.
    To nije neka zahebancija i igra riječima.



  47. #147

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    154

    Početno

    A Karmen

    Onaj Golemov mail... Miriše mi na jednu forumašicu koja je upozoravala na liječnike jedne državne klinike (mislim da znam i koje, al da ne fulam), pogotovo na biologe - jer je bila u stimuliranom postupku, dobila je dosta JS, al se ni jedna nije oplodila pa su sve, kako ona kaže bacili u smeće, bez objašnjenja... Nije joj bilo jasno kako oni ne znaju da li su JS dobre ili ne (čim ih izvade ). To je njezino iskustvo, bila je razočarana neuspjehom i otišla je u privatnu kliniku.
    Nadam se da će tamo doživjeti uspjeh.

    Činjenica je da i među pacijentima ima neinformiranih ljudi koji misle da je Milinovićev Zakon Bogom dan.
    Ali su naravno rijetki... Kako Karmen reče...

  48. #148
    aenea avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,467

    Početno

    Citiraj Shanti prvotno napisa
    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    Citiraj bublica3 prvotno napisa
    imate li mail od voditelja??
    ivica.zadro@hrt.hr 8)
    Ne.... ne pišite Ivici!
    Ovo je Miroslav Zadro, nova Hloverkina nada.

    http://www.jutarnji.hr/spektakli/est...,10,,168988.jl

  49. #149
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    možda trebamo pustiti voditelja da se oporavi, a pokušati tu emisiju dobiti kao dokaz obmanjivanja javnosti.

  50. #150
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ma super se ismijavat na racun drugih ljudi, a ja molim da mi se javi netko anonimno za radio i dobijem svega dvije cure koje ne odgovaraju prici koja se trazi

    znam da je ljudski, ali sam bas razocarana

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •