Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,320 od 1320

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 2

  1. #1301
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno

    Pozdrav moje hrabre mame.
    Eto malo škicam da vidim kako Špiro i Roza i naravno imali koji novi +.

    Vidiš Roza , da se naše prognoze ostvaruju.Ti hrabro guraš prema 40. tj.Ja sam svoju kćer rodila 37+6 i imale je 2870,savršeno malo biće tako da ništa ne brigaj
    Znam da ti je sada vrtlog emocija u glavi i duši,ali sigurna sam da u trenutku kada primiš svog Špiru da će se tvoj krug ljubavi zatvoriti i da će se kockice tvog svemir posložiti i on će biti savršen.Bit će tu suza radosnica i suza tuge,oproštaja od tvojih anđela kada stigne Špiro,ali zaposlenost oko malog bića koje te treba 24/7 neće ti dati da potoneš kao nekada.
    Gledajući u njegove oči znat ćeš da je on stigao kao melem za vaše boli,tuge i iako ćeš se ponekad lomiti zbog svega što ste prošli i izgubili nećeš moći zamisliti svoj svijet bez njega,koji je došao nakon cijele havarije.
    Kockice su se drugačije posložile,ali su vam dale novi smisao i razlog da se veselite onom što donosi sutra.

    Svim ovdje hrabrim mamama veliki ,ne odustajte od svojih snova pa čak i kada osjetite strah, a trudnicama želim da uživaju u slatkim mukama i isčekivanjima

  2. #1302
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Pozdrav moje hrabre mame.
    Eto malo škicam da vidim kako Špiro i Roza i naravno imali koji novi +.

    Vidiš Roza , da se naše prognoze ostvaruju.Ti hrabro guraš prema 40. tj.Ja sam svoju kćer rodila 37+6 i imale je 2870,savršeno malo biće tako da ništa ne brigaj
    Znam da ti je sada vrtlog emocija u glavi i duši,ali sigurna sam da u trenutku kada primiš svog Špiru da će se tvoj krug ljubavi zatvoriti i da će se kockice tvog svemir posložiti i on će biti savršen.Bit će tu suza radosnica i suza tuge,oproštaja od tvojih anđela kada stigne Špiro,ali zaposlenost oko malog bića koje te treba 24/7 neće ti dati da potoneš kao nekada.
    Gledajući u njegove oči znat ćeš da je on stigao kao melem za vaše boli,tuge i iako ćeš se ponekad lomiti zbog svega što ste prošli i izgubili nećeš moći zamisliti svoj svijet bez njega,koji je došao nakon cijele havarije.
    Kockice su se drugačije posložile,ali su vam dale novi smisao i razlog da se veselite onom što donosi sutra.

    Svim ovdje hrabrim mamama veliki ,ne odustajte od svojih snova pa čak i kada osjetite strah, a trudnicama želim da uživaju u slatkim mukama i isčekivanjima

  3. #1303
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Pozdrav moje hrabre mame.
    Eto malo škicam da vidim kako Špiro i Roza i naravno imali koji novi +.

    Vidiš Roza , da se naše prognoze ostvaruju.Ti hrabro guraš prema 40. tj.Ja sam svoju kćer rodila 37+6 i imale je 2870,savršeno malo biće tako da ništa ne brigaj
    Znam da ti je sada vrtlog emocija u glavi i duši,ali sigurna sam da u trenutku kada primiš svog Špiru da će se tvoj krug ljubavi zatvoriti i da će se kockice tvog svemir posložiti i on će biti savršen.Bit će tu suza radosnica i suza tuge,oproštaja od tvojih anđela kada stigne Špiro,ali zaposlenost oko malog bića koje te treba 24/7 neće ti dati da potoneš kao nekada.
    Gledajući u njegove oči znat ćeš da je on stigao kao melem za vaše boli,tuge i iako ćeš se ponekad lomiti zbog svega što ste prošli i izgubili nećeš moći zamisliti svoj svijet bez njega,koji je došao nakon cijele havarije.
    Kockice su se drugačije posložile,ali su vam dale novi smisao i razlog da se veselite onom što donosi sutra.

    Svim ovdje hrabrim mamama veliki ,ne odustajte od svojih snova pa čak i kada osjetite strah, a trudnicama želim da uživaju u slatkim mukama i isčekivanjima

  4. #1304
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Evo na kratko da vam se javnem,pred spavanje ugrabim komp pa procitam kako ste mi i ima li sta novo.Gosti su mi jos tu,a i malac je non-stop slinav,cim se povukao osip dobio je upalu uha,sad kaslje...prosto sam pocela da mrzim i samu pomisao na vrtic!
    Ja sam bila na kontroli prosli petak(5+2) i videla se samo g.v.Naredna kontrola je za 2 sedmice i jedva cekam i milion nekih misli mi prolazi kroz glavu(malo sam i depresivna,nadam se da cu se uskoro srediti).

    Roza,tako mi je drago da ste vas dvoje ok!Jos samo malo!
    Ostalim curama nemam vremena da pisem puno,ali mislim na vas non-stop i u mojim ste mislima!!

  5. #1305
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    tj molitvama*

  6. #1306
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    choco draga prekrasno, uskoro ćeš čuti i srčeko . Bit će sve dobro, vidjet ćeš
    Roza i Špiro
    mandy
    drage moje, obzirom da ste toliko hvalile Kolibu ja sam je sinoć završila i knjiga je stvarno posebna. Definitivno za preporučiti !

  7. #1307
    MamaDominika2008

    Početno

    Draga RozaGroza i maleni Šprio,

    čestitam vam da napunjenih 37. tjedana, i na ulasku u 38. tjedan.

    Puse od mene

  8. #1308
    joy avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    183

    Početno

    Roza,draga mislim da sam negdje procitala da smo vrsnjakinje.
    Pratim te od pocetka i presretna sam od onog trenutka kada si nam objavila trudnocu s Spirekom.
    Radujem se s tobom i zelim ti brz i lagan porod,a poslje poroda uzivanciju do neba.Zelim ti bezbroj suza radosnica kad ga primis prvi put na svoje grudi.Tako bih te voljela vidjeti.Molim te obecaj nam da ces staviti slikice od vas troje.
    Ostale cure s ovog podforuma:zelim vam svima ostvarenje svih vasih zelja.Super ste.

  9. #1309
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    pratim vas i pusa svima

  10. #1310
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Alo drage moje, kako ste mi?

  11. #1311
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    bok, drage moje! pa kud ste nestale sve, cirkam ja svaki dan, a nigdi nikog. jeste sve dobro?
    roza, jel jos uvik sve pod kontrolom?

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    između jave i sna....
    Postovi
    423

    Početno

    tu su

  13. #1313
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    [quote="visnja08"]Choco čestitam mamice!!!prekrasno i gotovo.. :D :D :D
    hehe vlakić je krenuo :
    ko je sljedeći??
    Sad znamo ko je slijedeći.Čestitam od srca visnja08!!

  14. #1314
    =vanja=

    Početno

    Dreage moje!znam kako vam je i sama sam sve to prošla prije 3 mj.u 8 mj.trudnoce nije se vidio polod.Sutradan prokrvarila,bolovi u trbuhu,nalazi loši i na kiratražu.Prošlo je 3mj.i dan danas se pitam zašto ja?zašto meni?Najteže mi dođe kad me moja Leona (kci,3god.)pita jel imam seku Lunu u pupi.Tad mi se sve skupi da bi vrišatala.Znam da je moj Anđelic s drugim Anđelima i da mi daje snage kad mi je teško znam da je uz mene!Svima vama želim puno srece!

  15. #1315
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    vanja, mi smo ti sve na trecem djelu ove teme, pa nam se tamo slobodno pridruzi!

  16. #1316
    klarita2 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    644

    Početno

    bok!Nova sam na ovom forumu ali da ispričam svoju tužnu priču jer mi je tako lakše. Prvo suosjećam sa svima koji imaju svog malog anđela i neka Vam Bog da snage.
    Ja sam naime prije evo 3ipo mjeseca rodila u 38.tj mrtvu bebu.Užas; šok, nevjerica jer to je bila beba koju sam ja itoliko željela.Imam jednu djevojčicu od 5.god koja je toliko htjela seku da nisam znala kako ću joj išta reći i pogledati je u oči.Bilaje to rizična trudnoća ali do 35.tj sve je bilo u redu sada imamo neka saznanja da ima liječničke pogreške dosta. Ali što ću, ne želim ispitaivati tko je kriv ni što je moglo biti. Bol je i ovako prevelika i što više o tome razmišljam teže mi je. Zahvalna sam Bogu na svemu, na obitelji , prekrasnom mužu dragim prijateljima i što sada imam anđela( mala Marija). teško je, ne prođe dan a da o tome ne razmišljam ali znam da imam jednu djevojčicu kraj sebe kojoj treba puno ljubavi. Slijedeća trudnoća mi je naime još više rizična (po doktorima) ja, koja sam uvijek htjela minimalno 3
    djece dobijem takvo saznanje.Ali ne odustajem , uskoro dolazim u Zg kod jednog stručnjaka da vidim što ćemi reći jer ne gubim nadu, tko zna što mi život nosi.
    Još je teže što su sve prijateljice oko mene i kolegice na poslu sada trudne i rodile pa stalno gledam koliko je moj anđeo mogao sad imati i što sam sve mogla raditi s njom
    Valjda, ljudi kažu treba vremena da se nastavi naormalno živit iako nikada ne zaboraviš. Nekoh stvari s ne želim sjećati(porođaja) je r je to užas koji nikom ne želim ali trudnoće želim jer je bila s menom tih 9.mj i osjećale smo jedna drugu.
    Treba zahvaljivat Bogu i ne gubit nadu!
    Cestitam svima vama što sad opet čekate svoje bebe i sve će biti u redu.
    Pozz!

  17. #1317
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    draga klarita2, strasno mi je zao sta si sve to prosla! mi smo ti na 3 dijelu ovog pdf, pa nam se tamo slobodno pridruzi.

  18. #1318
    osijek avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    pored osijeka
    Postovi
    759

    Početno

    klarita 2 jako mi je žao,ne daj se vidim da imaš volje za dalje. Što se boli tiče uvijek će biti prisutna, ali ćeš naučiti živjeti sa njom. Pridruži nam se na 3. djelu!

  19. #1319
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ajme Klarita, pretužno. Žao mi je

  20. #1320

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    klarita...strašno mi je žao...vjerujem da nikad nećeš zaboravit, ni sam ni ja...al koliko god bilo teško sretna sam što imam svog anđela...al da mi beskrajno fali i uvijek će falit to je istina...činiš mi se snažnom i ostani uvijek takva...vjerujem da će ti uskoro opet zasjati sunce, da je tvoja Marija uz tebe i da navija da njena mama opet uskoro zatrudni i rodi bracu ili seku...drži se, naši anđeli su uz nas...

Stranica 27 od 27 PrviPrvi ... 17252627

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •