Stranica 3 od 15 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 724

Tema: Koliko ste kila nabacile?:-) - 9. dio

  1. #101
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj princessmo prvotno napisa
    Ja sam sad 18 tjedana trudna i ukupno sam sakupila 4kg...prve dvije su stigle u prva tri mjeseca, a druge dvije u samo mjesec dana- :shock: čini mi se puno u kratkom periodu?!
    Ja sam dvije dobila u samo tjedan dana i još mi nije jasno kako, al tako to očito kod nekih ide.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    novi vinodolski
    Postovi
    166

    Početno

    Evo nas opet, sada smo 37 tjedana i u plusu smo 7kg (zapravo 7kg200g). Koliko ce jos ici gore vidjeti cemo....

  3. #103
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno

    Citiraj anamix prvotno napisa
    22 tjedana + 5 kg
    celulita imam pojačano, ali preživjet ću. mislim da je to okej kilaža iako da sam i dobila par kila više ne bi mi bila drama, a da imam manje - mislim da baš i nije okej. i fakat ne kužim ove smajliće kad netko napiše 25 tjedana +1 kg. pa nije meni to baš idealno. naravno ne bi se trebalo zdebljati niti 50 kg, ali pobogu žene, pa trudne ste.
    ja jedem najnormalnije, kao i prije trudnoće, ništa više, ali ni manje i kile idu gore. znači - to tako mora biti
    to ne da nije idelano nego nije u tom tjednu niti normalno !

    a evo i zašto:

    preporućeno dobijanje na kilaži u trudnoći


    (ne sa interneta, već iz stručne medicinske brošure za trudnice, 2009.)

    trudnice sa normalne kilažom prije trudnoće u toku trdunoće dobiju oko +12 kg.
    za pothranjene prije trudnoće +18 kg je u redu.
    za one sa viškom kg prije trudnoće, granica je +6 (tu se misli prije svega na pretilost kod kojih ionako volumen krvi povećan, voda u tijelu nekad i do par litara itd..)

    - preporučeno dobijanje na kilaži za normalne kilaže prije trudnoće je:
    1. tromjesjećje: 1 - 2 kg
    2. tromjesjećje: 250 g tjedno
    3. tromjesjećje: oko 400 g tjedno

  4. #104
    Banned
    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    1,455

    Početno Ukupni prirast težine do kraja trudnoće

    evo još malo kako to izgleda.

    ukupni prirast težine do kraja trudnoće:

    Beba -------------------------------------------------------------3500 g
    Plodna voda ------------------------------------------------------1000 g (od 20 tjedna)
    Volumen krvi ------------------------------------------------------1250 g (od 20 tjedna)
    *Masno tkivo (uobičajeno) -----------------------------------------1750 g (od početka trudnoće)
    Placenta ---------------------------------------------------------- 650 g
    Voda u tkivu ------------------------------------------------------2000 g (od početka trudnoće)
    Maternica ---------------------------------------------------------1000 g (od 20 tjedna! sa 100 g se u 20-tom tjednu poveća na 1000 g !)
    = 11550 g

    *masno tkivo, odnosno masne zalihe se prirodno počinju spremati u spremišta evolucijski uvjetovano za tzv. "crne dane" jer nekadašnji čovjek nije živio u takvom obilju kao danas

    - dakle od nekih +12 kg do kraja trudnoće (kod normlanih kilaža prije trudnoće) nekih 1,7kg - 2 kg je ono što mi zovemo debljina.

    dakle nikako nije normlano u 25 tjednu imati na vagi samo +1 ili +2 kg i to čisto fiziološki !

    samo fetus u 25 tjednu ima oko 600 g, pa još barem toliko dojke.

    već u 20-tom tjednu maternica se poveća sa 90 g na 1000 g.

    također se tu već poveća i količina plodne vode, kao i volumen krvi, placenta, masno tkivo...

    dakle samo od toga trudnica u 25-om tjednu bi morala biti minamalno +4 kg i to da joj se ne skupi ni kpai vode ili masnoće u tijelu što također nije moguće, a volumen krvi da joj se poveća za čisti minimalac.

    dakle takve curke ili fejkaju ili su na strogoj dijeti u trudnoći.

  5. #105
    princessmo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    mi smo bili danas na pregledu i ginekolog je bio i više nego zadovoljan kilažom (19tj +4kg)...rekao je da je idealan porast težine do 20.tj 6kg i onda do kraja još 6kg...odmah mi je bilo lakše!

  6. #106
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj princessmo prvotno napisa
    mi smo bili danas na pregledu i ginekolog je bio i više nego zadovoljan kilažom (19tj +4kg)...rekao je da je idealan porast težine do 20.tj 6kg i onda do kraja još 6kg...odmah mi je bilo lakše!
    Gotovo identičan odgovor dobila sam i ja. Nakon toga bilo mi je puno lakše, jer svi su me uvjeravali da sam se udebljala previše i da se samo širim, a do 21+5 dobila 6 kg.

  7. #107
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    sve je to ipak individualno i ovisi s kojom težinom žena započinje trudnoću, kod mene se radi o gubitku kilograma, što liječnici više nego pohvaljuju jer sam trudnoću započela s velikim viškom kilograma, beba se potpuno normalno razvija, kolekcija plodove vode je prosječna i dobila sam posebnu pohvalu od doktora i sestre za discipliniranost tijekom trudnoće 8)

  8. #108
    princessmo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj sretna35 prvotno napisa
    sve je to ipak individualno i ovisi s kojom težinom žena započinje trudnoću, kod mene se radi o gubitku kilograma, što liječnici više nego pohvaljuju jer sam trudnoću započela s velikim viškom kilograma, beba se potpuno normalno razvija, kolekcija plodove vode je prosječna i dobila sam posebnu pohvalu od doktora i sestre za discipliniranost tijekom trudnoće 8)
    svaka čast! naravno ako se radi o velikom broju viška kilograma da se mora posebno paziti i zato ti čestitam!
    ja sam govorila o nekoj prosječnoj početnoj težini i sad mi je pao kamen sa srca kad sam čula da je to sve za sad ok...

  9. #109
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    14 tjedana, u biti skoro 15tj, dobila 2 kg, doktor nije ništa komentirao. Ali u zadnje vrijeme sam samo gladna, rješila se onih opakih mučnina pa sada nadoknađujem.

  10. #110

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    29 tjedana + 7 kg. meni se to čini sasvim okej. a mislila sam da cu dobiti min 20 kg

  11. #111
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    16 tjedana - minus 3kg (ušla u trudnoću sa solidnim viškom pa sad pazim što jedem - trudim se većinom jesti hranjivo i zdravo ili barem smanjiti slatkiše jer me oni uništiše)

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    239

    Početno

    32 tjedan +8,5 kg

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    20+5 = 7 kg više

    Jel puno?

  14. #114
    ivory avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    KLC
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj argentina prvotno napisa
    ja sam vec mjesec i pol do dva mjesca na + 11 kila.
    vise nista ne dobivam.
    bebac je ok, ja se ok osjecam osim klasicnih tegoba i nesto kontrakcija.
    manje jedem (no ne puno manje) jer me muce zgaravice i ne mogu puno pojesti.

    se nekom desila slicna stvar s kilama? :?
    Meni i u prvoj i u ovoj trudnoći.
    U prvoj sam stajala na +8 sigurnao 2 mjeseca(od 25. do 33. tjedna), a sada stojim na + 10 od 27. tjedna (sada sam 32+2).
    Beba se normalno razvija, a mene isto muće žgaravice tako da izbjegavam većeru.
    Nemaš razloga za brigu

  15. #115
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Baš mi je drago da je moia napisala svoje postove, jer me je poštedjela prepisivanja.
    Ne mora biti nezdrav premali prirast težine u trudnoći, ali svakako nije CILJ.
    I na trudničkoj knjižici piše: Prirast manji od 9 i veći od 17 kg može biti opsasan za trudnoću.
    Doduše, ako pratite krivulju prirasta težine u trudničkoj knjižici, a i po literaturi koju sam ja konzultirala, najveći prirast je u drugom, a ne trećem tromjesečju. U drugom tromjesečju je normalno dobivati po 2 ili 2.5 kg. mjesečno. Idealno je nekih 12-13, od kojih je samo mali dio uskladištena masnoća.
    Moje su trudnoće točno takve i bile - prvo tromjesečje jako malo, drugo dosta i često u skokovima, treće usporavanje rasta težine.
    Naravno da nećemo sve ići po nekoj šabloni i da je svačija situacija specifična, ali ipak je dobro znati neki okvir normalnog, a ne se brinuti zbog 5 kila u šestom mjesecu trudnoće. Po meni, ovo 9 do 17 iz truddničke knjižice daje dovoljno slobode za sve relativno normalne pretrudničke težine.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Citiraj princessmo prvotno napisa
    mi smo bili danas na pregledu i ginekolog je bio i više nego zadovoljan kilažom (19tj +4kg)...rekao je da je idealan porast težine do 20.tj 6kg i onda do kraja još 6kg...odmah mi je bilo lakše!
    Gotovo identičan odgovor dobila sam i ja. Nakon toga bilo mi je puno lakše, jer svi su me uvjeravali da sam se udebljala previše i da se samo širim, a do 21+5 dobila 6 kg.
    Eto ja danas došla s pregleda sva zbedirana i naplašena, danas 21tj + 7kg, ginekologica me bacila u depru kako je to puno previše i da sam toliku kilažu trebala dobiti sa 30 i nešto tjedana

    Moje skromno mišljenje da nisam trebala baš 7 ali 6 je za mene baš onako ok, pa imam i stomačić okrugli, malo jesam dobila u nogice, cike, guzu ali ništa pretjerano.

  17. #117
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Tončice, mislim da tvoja ginekologica možda malo pretjeruje, a možda je to i rekla i iz neke preventive.

    Unesi svoje podatke na slijedeću web stranicu i provjeri po visini i težini prije trudnoće pa će ti izbaciti podatke o težini kroz trudnoću. Meni za sada ide po tome (slučajno, ne namjerno ) i ako će do kraja biti tako ja ću biti zadovoljna.

    http://www.indiacurry.com/women/pregcalc.htm

  18. #118

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    ma sve je to individualno, ak je beba ok ok, glavno da nije gubitak il neki dobitak od 30 kg, ja sad sa 34 plus 6 kg, ja se brinula, a dr. komentirala da je to super, a sa prvom bebom 18 - 19 dobila.

  19. #119
    Music78 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    85

    Početno

    Citiraj Tončica007 prvotno napisa
    Eto ja danas došla s pregleda sva zbedirana i naplašena, danas 21tj + 7kg, ginekologica me bacila u depru kako je to puno previše i da sam toliku kilažu trebala dobiti sa 30 i nešto tjedana

    Moje skromno mišljenje da nisam trebala baš 7 ali 6 je za mene baš onako ok, pa imam i stomačić okrugli, malo jesam dobila u nogice, cike, guzu ali ništa pretjerano.
    Ma nemoj se uopće nervirati Tončice.Svakakvih se gluposti i kod doktora da naslušati,a ne znam što je njima kad tako mrtvi hladni mogu uznemiriti ženu koja je trudna. Od mog soc. ginekologa sam se svega naslušala (u vezi nekih drugih stvari) pa sam ga po hitnom postupku promijenila. Pa i u trudničkoj knjižici ti piše da je sve između 9 i 17kg ok.Evo da te utješim ja sam u 25.tjednu.Sve skupa sam dobila 12kg (što se uopće ne bi reklo,a priej trudnoće sam bila mršavko) i ginekolog ništa ni ne spominje u vezi kilaže.Ja sa odlično osjećam, a krvna slika mi nikad nije bila bolja.Sve je to individualno. Ma najvažnije je kako se ti osjećaš draga, a sve ostalo pusti da ti na jedno uho uđe, a na drugo izađe.

  20. #120
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Mene kilaža nije mučila. Dobila 11 kg , a nakon poroda bila mršavija kilu nego kad sam ostala trudna! naravno sad sam još nabacila par kila jer jedem na brzinu, ali nisam se zamarala u trudnoći s kilažom , a nebum se ni sad. I ovo bu otišlo kad počnemo trčati!

  21. #121
    ideja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    121

    Početno

    U prvoj trudnoći sam dobila 8 kg u drugoj 9 , sad sam na +5, 27 tjedana. Djeca su mi bila 3,5 kg. Kad sam rodila stala sam u svu garderobu od prije trudnoće, dojila godinu dana, bila fit. U trudnoći nisam nikad pazila da ne jedem previše, kaj mi se jelo to sam si popapala. Tak da je to definitivno individualno, mislim da se trebaju brinuti samo cure koje dobiju puno previše i puno premalo. Svi smo mi ipak različiti

  22. #122
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Citiraj rikikiki prvotno napisa
    18+3 +0,5 kg
    21+4 +1,5 kg

    Jel to normalno? .... čini mi se malo premalo :?

    Po onoj gore linkanoj tablici bih trebala biti negdje na +5 sada!

    Ja jedem normalno kao i prije, možda mrvu više al se ne prima baš nešto. Svaki put na UZV je s bebom sve OK ... mjere se slažu prema tjednima i dr. do sada nije ništa spominjao moju kilažu.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    438

    Početno

    Ja sam 24+ i 10 kg... Nitko mi nigdje nije rekao da sam previše dobila, osim neke nepoznate žene koja je čula kako govorim sestri kilažu i komentirala da je to jako puno (sestra je stala na moju stranu i rekla da to nije niš)... S obzirom da sam bila pothranjena malo, meni je ovo super... Btw trudnoću sam započela sa 52 kg i visinom od 168 cm...

  24. #124
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    25+1 +6,5kg

  25. #125

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    171

    Početno

    39+5 = 13 kg

  26. #126
    Mrva avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    cure, danas sam 16+4 tj u 17 tj+5,5 kg.
    znam da je dosta al jel puno previše?

  27. #127

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj Mrva prvotno napisa
    cure, danas sam 16+4 tj u 17 tj+5,5 kg.
    znam da je dosta al jel puno previše?
    ovisi da li si prije trudnoće bila jako mršava. Za mene, koja imam 10 kg previše, to bi bilo puno. Al za nekog tko je jako mršav ili normalne težine krenuo u trudnoću, moje mišljenje je da nije previše. Možda ćeš kasnije dobivati manje na kilaži, možda si sada već nakupila dosta vode. Sve je to dosta individualno.

  28. #128
    Mrva avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa
    Citiraj Mrva prvotno napisa
    cure, danas sam 16+4 tj u 17 tj+5,5 kg.
    znam da je dosta al jel puno previše?
    ovisi da li si prije trudnoće bila jako mršava. Za mene, koja imam 10 kg previše, to bi bilo puno. Al za nekog tko je jako mršav ili normalne težine krenuo u trudnoću, moje mišljenje je da nije previše. Možda ćeš kasnije dobivati manje na kilaži, možda si sada već nakupila dosta vode. Sve je to dosta individualno.
    nisam bila baš mršava imala sam 4 kg viška, al sad moram pazit...

  29. #129
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Citiraj Mrva prvotno napisa
    cure, danas sam 16+4 tj u 17 tj+5,5 kg.
    znam da je dosta al jel puno previše?
    Mrva mislim da nije previše. Meni je gin rekao da je u prvom tromjesečju 4-5kg ok.
    Netko naslaže kg u prvom, netko u drugom, a netko u trećem tromjesečju.

    Vidim da smo nas dvije po tjednima blizu, odnosno ti me vodiš za 1 dan.
    Ja sam trenutno 3kg u plusu, ujutro naravno, iako mi se čini da idem prema 4kg. Nekako mi se čini da počinjem bujati u širinu. A i sve hlače me stežu. Nije da mi se trbuh nešto jako vidi, u biti izgledam debelo, a ne trudno

  30. #130
    thaia28 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    991

    Početno

    Ja sam 16+5 i s kilama i dalje u minusu -1,5 (u prva 3 mjeseca skinula 3 kg, sada sam vratila 1,5). Bojim se da će mene zakačiti ovo debljanje na kraju (a ionako sam sklona gomilanju kilica ).

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Ja sam za sad dobila 4 kg, ali vjerojatno ću više u 3. tromjesečju.

  32. #132
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    24 tj +7kg
    Neki vele oke, neki da je previše... više nisam ni sama pametna :/

  33. #133
    argentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    646

    Početno

    ja sam 35 tjedna + 13 kila.
    inače mi svi govore kak imam mali trbuh i kak se opće nisam zdebljala

  34. #134

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    233

    Početno

    Ne kužim ovo što pišete xx + xx + x :? Nisam čitala od početka topic. Ja sam se dosta zdebljala, ušla u 36. tjedan sa 14 kg. Ali koliko jedem (i danju i noću) i pijem sokova i gušim se u voću, ni ne čudim se. :/

    E da, meni, opet, govore da se nisam zdebljala, da mi je sve u stomaku. (Ali jesam, hehe, samo se boje ječmenak power. )

  35. #135
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj karmazonka prvotno napisa
    Ne kužim ovo što pišete xx + xx + x :? Nisam čitala od početka topic. Ja sam se dosta zdebljala, ušla u 36. tjedan sa 14 kg. Ali koliko jedem (i danju i noću) i pijem sokova i gušim se u voću, ni ne čudim se. :/

    E da, meni, opet, govore da se nisam zdebljala, da mi je sve u stomaku. (Ali jesam, hehe, samo se boje ječmenak power. )
    xx + xx + x ili
    xx + xx = x
    (tjedni + dani) = +/- kilogrami

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Evo ja sam sada 22+4 = 8 kila s tim da sam prve dvije dobila u prva dva tjedna trudnoće jer sam bila na UN dieti prije nego sam saznala da sam trudna ali eto svejedno sam poštena pa računam sve
    Imam osjećaj da što god pojedem ode u kile, ne jedem slatko, ne pijem sokove, ne grickam čipsove i te gluparije, navečer jedem samo mandarine i jabuke od muke jer sam naučila uvijek nešto grickati i svejedno se debljam kao luda. U jutro doručkujem i u 16 jedem kad mi muž dođe s posla i to onako sasvim ok, ni previše ni premalo i onda me moja gin i....zdi a ja od muke više ne znam šta bi jela nego samo mislim na te kile i samo mi je vaga na pameti i grižnja savijesti kad nešto pojedem i star od idućeg stajanja na vagu

  37. #137
    tajuska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj Tončica007 prvotno napisa
    Evo ja sam sada 22+4 = 8 kila .....
    ja sam isto bila s 22 ko i ti i u meduvremenu sam dobila jos kilu i pol (sad sam 26 tj.). i meni moj gin nije ni rijec rekao. glavno da se fino i zdravo hranis (sto ja za sebe ne mogu reci, svako jutro krene s cokoladom). svakome od nas drugacije organizam reagira...

    mozda jedino ako si imala veliki visak prije trudnoce, ali opet, pa nemres sad biti bas na dijeti. stvarno ne kuzim zakaj ti gin luduje toliko....

  38. #138
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    Citiraj ideja prvotno napisa
    U prvoj trudnoći sam dobila 8 kg u drugoj 9 , sad sam na +5, 27 tjedana. Djeca su mi bila 3,5 kg. Kad sam rodila stala sam u svu garderobu od prije trudnoće, dojila godinu dana, bila fit. U trudnoći nisam nikad pazila da ne jedem previše, kaj mi se jelo to sam si popapala. Tak da je to definitivno individualno, mislim da se trebaju brinuti samo cure koje dobiju puno previše i puno premalo. Svi smo mi ipak različiti
    I ja slicno kao i ideja, s tim da sam u obe trudnoce ukupno dobijala jos i manje, jer mi u pocetku uvek bude muka, pa izgubim po 3-4 kg...
    Sada sam 19 + 0 + 1kg.
    Beba je i krupnija od sestara, moj stomak standardno mali, a ja pokretna i puna kondicije. Mislim da je zaista najbitnije zdravo se hraniti, dovoljno se kretati (kome je dozvoljeno, naravno) i ne opterecivati se previse dobijenim kilogramima. Kako i rece ideja, sve je to individualno, a mi svi razliciti...

  39. #139

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    [quote="tajuska"]
    Citiraj Tončica007 prvotno napisa

    mozda jedino ako si imala veliki visak prije trudnoce, ali opet, pa nemres sad biti bas na dijeti. stvarno ne kuzim zakaj ti gin luduje toliko....
    Pa da sam bila mršo baš i nisam, bila sam onako stabilna i jaka, ne debela, oduvijek sam tako građena, robu sam nosila 38 ili 40 kad se radi o hlačama jer sumi uvijek guza i bedra bili jača strana

  40. #140
    tajuska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    468

    Početno

    Citiraj Tončica007 prvotno napisa
    Pa da sam bila mršo baš i nisam, bila sam onako stabilna i jaka, ne debela, oduvijek sam tako građena, robu sam nosila 38 ili 40 kad se radi o hlačama jer sumi uvijek guza i bedra bili jača strana
    onda smo tu negdi...a sad jel tvoj gin pretjeruje ili je moj prelezeran, ko ce ga znati

  41. #141
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    s aprvom trudnoćom sam dobila 24kg..i skoro pa je sve ostalo na meni....nikako da se odljepi....
    a sada sam trudna friško 7tj,za sada vaga stoji kak je stajala na istoj kilaži..i nadam se da neću opet puuno klopati......

  42. #142
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    evo ja u 37 tj. na plus 20 kg! Ali nalazi svi ok, OGTT super, pa ne brinem previše...

  43. #143
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    Citiraj rikikiki prvotno napisa
    18+3 +0,5 kg
    21+4 +1,5 kg
    23+3 +3 kg - evo, krenulo je polako

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Na kraju rodila s 39+1 i 12 kg viška...

  45. #145

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    209

    Početno

    Evo mene opet...
    Danas 28+1...+5,5 kg

  46. #146
    mala nada avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    Umag
    Postovi
    224

    Početno

    Tončice ja sam u 25 tj bila+12 kg.Gin.rekao da sam malo više dobila te mi dao dijetu.Po onom papiru sam skužila da sam malo previše kruha jela,po dijeti se treba jesti oko 6 puta dnevno i to po pola kriške kruha po obroku.S time da su zamjene za kruh krumpir,pašta,grah,riža te zato kad je to za ručak kruh se nejede.Konzumirati mlječne proizvode s manje masnoče.
    Meni je pomoglo pa sam dobila sljedeći mj.samo 2 kg (po njihovoj prastaroj vagi,po mojoj digitalnoj samo kg).Gin me pohvalio i rekao da samo nastavim tako.
    Znači sa skoro 30 tj. prošli tjedan imala sam +14.

  47. #147
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    25+0 = +7kg

  48. #148

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    ja sam 21+5 + 4 kg

  49. #149

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    218

    Početno

    Mi se razvijamo temeljito i sigurno 25 tj. +9 da nam ne zafali

  50. #150
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    34 tj. + 7,5 kg

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •