Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 189

Tema: Naljepnice iz DM-a - zbunj?

  1. #101
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    A zašto mi onda nismo tražile
    imale previše vrećica jel
    Bumo drugi put.

    Nego mene muči tih 50 bodova, ne znam do kad će ih dijeliti a mi smo možda mogle dobiti :/

  2. #102
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    A zašto mi onda nismo tražile
    imale previše vrećica jel
    Bumo drugi put.

    Nego mene muči tih 50 bodova, ne znam do kad će ih dijeliti a mi smo možda mogle dobiti :/
    piše na računu vako: za ovu kupovinu mogli ste dobiti 195 bodova na dm active beauty kartici :shock:
    a koristile smo popust, tj. onih 15% za 20 naljepnica.

    e sad, pitanje. jel se skupljaju bodovi i kad se koristi popust ili ne?

  3. #103
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa

    e sad, pitanje. jel se skupljaju bodovi i kad se koristi popust ili ne?
    Ne, a u Limoni parfumeriji da.

  4. #104
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    friška info: (mislim ovo je napetije od trilera ), naljepnice se mogu iskoristiti do 12 mj.

  5. #105
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    meni je prodač u DMu prije pol sata rekao da nemaju ništa službeno, ali da primaju i dalje.

    Nadam se da je, Dijana tvoja informacija točnija jer imam punu knjižicu a nemrem u šoping

  6. #106
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Citiraj puntica prvotno napisa

    e sad, pitanje. jel se skupljaju bodovi i kad se koristi popust ili ne?
    Ne, a u Limoni parfumeriji da.
    znam da je tako bilo dok su se skupljale naljepnice, ali sada???

  7. #107
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Prekjučer sam koristila staru knjižicu za popust od 15%. Bez obzira na to, dobila sam bodove na novoj kartici + 50 nagradnih bodova za učlanjenje (dakle, nije istina da je samo danas, jer sam ja to već dobila).

  8. #108
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Freja prvotno napisa
    Prekjučer sam koristila staru knjižicu za popust od 15%. Bez obzira na to, dobila sam bodove na novoj kartici + 50 nagradnih bodova za učlanjenje (dakle, nije istina da je samo danas, jer sam ja to već dobila).
    I ja sam prekjučer iskoristila bodove i nisu mi dali NIŠTA!

  9. #109
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    meni je prodač u DMu prije pol sata rekao da nemaju ništa službeno, ali da primaju i dalje.

    Nadam se da je, Dijana tvoja informacija točnija jer imam punu knjižicu a nemrem u šoping
    Čuj, ak prodavačica u pothodniku laže mene, lažem i ja tebe. :/ Imam i ja punu knjižicu, ali nemam potrebu sad radit veliki šoping, tako da i meni je stalo da produlje.

  10. #110
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Meni je danas rečeno da se stare markice ne mogu prebaciti na novu karticu - dakle da propadaju.

  11. #111
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    oni očito još ni sami ne znaju što će i kako će
    jer nakon što sam telefonski dobila uvjeravanja da će se bodovi moć koristiti do 31.10. dobila sam slijedeći mail

    "Svoje bodove svakako bi trebalo zamjeniti za pogodnosti (knjižica ili 15% popust) do 30.9.2009.kako je i naznačeno na kuponu s bodovima. Nakon navedenog datuma nastavljamo sa programom Svijet prednosti u novom, povoljnijem

    obliku koji će svakako ići u korist naših kupaca. Informaciju o pogodnostima koje ćete moći iskoristiti u zamijenu za bodove koji su vam ostali neiskorišteni dobit ćete nakon 1.10. u Vašoj dm prodavaonici.

    S poštovanjem,
    dm/marketing
    "

  12. #112
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Dajmo im onda još koji dan pa ćemo vidjeti šta će biti sa neiskorištenim markicama.
    U svakom slučaju, mislim da nije u redu da propadnu. Ipak je to novac koji smo ostavili u njihovim dućanima.

  13. #113
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj piplica prvotno napisa
    Citiraj Freja prvotno napisa
    Prekjučer sam koristila staru knjižicu za popust od 15%. Bez obzira na to, dobila sam bodove na novoj kartici + 50 nagradnih bodova za učlanjenje (dakle, nije istina da je samo danas, jer sam ja to već dobila).
    I ja sam prekjučer iskoristila bodove i nisu mi dali NIŠTA!
    A jesu li ti ponudili da se učlaniš? Mene je pitala žena na blagajni i odmah smo to napravile na onom računalu. 50 bodova vidjelo se odmah, a ostatak (oni dobiveni po računu) su se trebali "vidjeti" sljedeći dan. I baš je naglasila da nema veze što koristim popust, jer ionako dobivam nove bodove na onu cifru koju platim, ne onu koju bih platila da nisam koristila popust.
    Ma tko će ih znati, čini se da ni sami ne znaju što sa svime time.

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Ja sam danas popodne bila u DMu i iskoristila popust od 15% iako sam u knjizici s naljepnicama imala njih 16, a ne 20. Dobila sam i novu karticu s 50 bodova.

  15. #115
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    piše na računu vako: za ovu kupovinu mogli ste dobiti 195 bodova na dm active beauty kartici :shock:
    a koristile smo popust, tj. onih 15% za 20 naljepnica.
    tctctc sad svi znaju koliko smo potrošile

  16. #116
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ja sam jucer bila u dm-u, teta na blagajni mi je rekla da se knjizica sa naljepnicama jos moze iskoristit, i dobila sam karticu sa 50 bodova

  17. #117
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    ja sam našla još jednu (nakon što sam poslala prvu pošiljku sorci) a čini mi se kroz maglu da sam i drugu vidjela da negdje viri dakle imam 1 a možda 2 kom, ako to ikom još treba
    jedna je udomljena, ova koju imam sigurno

  18. #118

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Meni bi trebale 3 da ih imam 11, da bi dobila popust od 15%. Ima li koja dobra duša da bi mi pomogla?

  19. #119
    iva9 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    218

    Početno

    Meni trebaju 2 komada pa ako netko ima molim.

  20. #120
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    imam 9 zaljepljenih starih naljepnica. jel se to može ikako iskoristit, prebacit na karticu...

  21. #121

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Lux
    Postovi
    905

    Početno

    Lavica naljepnice poslane

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    naljepnice su se mogle iskoristit do 30.09., više ne vrijede....
    dakle, kartončiće možemo pobacat,
    od sad se bodovi skupljaju na karticama....

  23. #123

    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    96

    Početno

    danas u DM (maksimirska) su ljudi koristili 15 % popusta,
    tak da kartončići ipak nisu za baciti
    ja sam danas kupovala,dobila novu karticu sa 50 nagradnih bodova + bodovi za potrošeno :D

  24. #124

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Kd mene su isto rekli da naljepnice više ne vrijede..

  25. #125
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    naljepnice u teoriji više ne vrijede,no primaju ih. jučer vidjela na svoje oči

  26. #126
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    kod mene rekli da će se moći iskoristitti do kraja tjedna

  27. #127
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Imam 3 "stare" naljepnice, vise mi ne trebaju, jer sam kartoncic ispunila i iskoristila zadnji popust. Pa ako nekome trebaju i moze ih preuzeti, rado ih dam (neka mi se javi na pp). Nadam se da jos vrijede do kraja tjedna...

  28. #128
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    evo sad bila u dm i ovako kaze teta a i onaj letak za novu karticu
    kome je ostalo 10 naljepnica dobiva onu knjizicu s popustima a ko ima 11 i vise moze do kraja godine iskoristit 15% popusta

  29. #129
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    e da nemoze se nista prebacit na karticu i ne dobivaju se naljepnice vise nego sve ide na karticu prvo privremenu pa naknadno salju normalnu

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    Citiraj ella prvotno napisa
    evo sad bila u dm i ovako kaze teta a i onaj letak za novu karticu
    kome je ostalo 10 naljepnica dobiva onu knjizicu s popustima a ko ima 11 i vise moze do kraja godine iskoristit 15% popusta
    upravo je i meni ovako rekla prodavačica

  31. #131

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    Citiraj VIPmama prvotno napisa
    Citiraj ella prvotno napisa
    evo sad bila u dm i ovako kaze teta a i onaj letak za novu karticu
    kome je ostalo 10 naljepnica dobiva onu knjizicu s popustima a ko ima 11 i vise moze do kraja godine iskoristit 15% popusta
    upravo je i meni ovako rekla prodavačica

    onda ove kod nas tete nisu naučile lekciju kak treba pa šire krive informacije,
    bum im napomenula......
    jri imam 19naljepnica.....

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    meni jučer rekla da se može iskoristiti do kraja 10.mjeseca ...

  33. #133
    tara85

    Početno

    evo par pouzdanih informacija . tako je, stare naljepnice se još uvijek mogu iskoristiti bez obzira koliko ih imamo, od 1-10 se dobije knjižica sa popustima ( ono za popust od 25% + jocker bon-znači proizvod po našem izboru za 25%) a za 11-20 popust od 15 %. (iako koristite taj popust svejedno možete dobiti bodove na ovoj novoj kartici). stare knjižice će primati još neko vrijeme, 10 i 11 mj sigurno.
    što se nove kartice tiče, svakih 10 kn jedan bod, već se dobije 50 bodova na novoj kartici kao poklon. na onom terminalu se može provjeriti stanje bodova i vidjet koji su proizvodi na popustu. ako vas još šta zanima pitajte

  34. #134

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb-Vrapče
    Postovi
    99

    Početno

    Ja sam jučer bila u dm-konkretno onaj na Črnomorcu na okretištu i nisu mi priznali nikakav popust 15% jer nisam imala 20 naljepnica nego 12. Rekla je da to nije istina, da se taj popust može dobit samo ako imamo 20 naljepnica kao i prije i ništa se ne može prebacivati na novu karticu, nego sam samo lijepo dobila knjižicu sa bonovima (za tih 10 naljepnica) i to je sve. Makar mi je ženskica iz dm-a u Gajnicama prošli tjedan rekla da ću moći dobiti taj popust iako nemam 20 naljepnica, ova na Črnomercu je rekla da ova u Gajnicama nema pojma i da je nešto pobrkala. Mislim da je sve ovo jako loše organizirano s njihove strane i da su se trebali nekako usuglasiti oko toga svega...svim poslovnicama poslati iste naputke i gotovo. Ovako je to za nas-kakve imaš sreće...

  35. #135

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb-Vrapče
    Postovi
    99

    Početno

    Samo da nadodam da sam se ja itekako zainatila, cifra mi je bila na blagajni malo poveća, pa bi mi to puno značilo... nekako sam na to računala. Rekla sam joj da sam se dobro informirala i svašta nešto, ali mi nikako nije htjela dati taj popust i fino mi je preostalo samo da lijepo platim račun i gotovo...

  36. #136
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj SnješkaM prvotno napisa
    Samo da nadodam da sam se ja itekako zainatila, cifra mi je bila na blagajni malo poveća, pa bi mi to puno značilo... nekako sam na to računala. Rekla sam joj da sam se dobro informirala i svašta nešto, ali mi nikako nije htjela dati taj popust i fino mi je preostalo samo da lijepo platim račun i gotovo...
    Pa mogla si joj ostaviti robu na blagajni, i otići u DM u Gajnice. 8)

  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb-Vrapče
    Postovi
    99

    Početno

    Bih, ali nisam imala vremena, birala sam to sve tamo tri dana i opet sve ponovno...nema šanse...
    Samo sam htjela to ovdje napisati da znate, jer sam vidjela temu

  38. #138
    cinderella avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    329

    Početno

    znači ja mogu sa svojih 9 naljepnica otići u dm i dat će mi knjižicu s bonovima. samo treba još znat u koji dm da odem, a da mi ne naprave kao snješki na črnomercu
    :?

  39. #139
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    moram priznati da sam malo razocarana u DM.

    da pojasnim

    imala sam knjizicu sa 12 bodova i odlucih danas iskoristiti popust , poklon bon i naravno skupiti nove bodove.

    na blagajni ODMAH kazem da sam zvala njihove i da su rekli da imam pravo na popust.i veli ona da.ali nemogu dobiti nove bodove!!???

    ok.nisam se htjela navlaciti jer je bil guzva.

    poklon bon od 200 kn sam dobila u njihovoj nagradnoj igri koja je trajala do 30.9. ali je u ovom dmu bilo jos uvjek obavjest o igri pa sam ponovo pokusala.Inace zbilja ne kupujem (kršitelj koda) ali reko ajd-ako se posrecilo jedno, mozda ce jos jednom.
    Igra naraavno vise ne traje.i dobih šipak.ali obavjest o igri stoji jos uvijek!!!

    i ok.

    odem van i skuzim da nisam nesto kupila.vratim se nazad i stanem u red.
    Par ljudi sa knjizicama pita dali ih mogu iskoristiti a prodavacice SVIMA REDOM GOVORE DA NE!!!!!da su trebali imati popunjeno svih 20 naljepnica za popust!

    ajd sada.tko je tu lud??

    ja sam mogla a drugi ne?

    postali su jako traljavi!

    prije nego se krenem zaliti jer sam zbilja ljuta trebam info!

    dali je netko koristio popust i dobio nove bodove na novu karticu?


  40. #140
    tajuska avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    468

    Početno

    u king crossu ovaj tjedan (mislim srijeda) sam za cca 17 naljepica uredno dobila popust od 15%. usput izvadila novu karticu i dobila 50 bodova. a ne znam jel sam dobila bodove na shoping, nisam provjeravala.
    ocito su vrlo lose obavili informiranje prodavacica....

  41. #141
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    Meni trebaju 2 komada do 11 pa lijepo molim, ako nekome ne treba.

  42. #142
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Citiraj enya22 prvotno napisa
    Imam 3 "stare" naljepnice, vise mi ne trebaju, jer sam kartoncic ispunila i iskoristila zadnji popust. Pa ako nekome trebaju i moze ih preuzeti, rado ih dam (neka mi se javi na pp). Nadam se da jos vrijede do kraja tjedna...
    Podijeljeno!

  43. #143
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    anatom
    ne znam da li sam krivo shvatila, ali nikada se nije moglo u istoj kupovini iskoristiti 15% i još na to dobiti bodove za dalje
    ili je to neka nova fora?

  44. #144
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Ja sam jučer u Garden Mallu dobila 15% popust za skupljenih 16 naljepnica i još nagradne bodove na karticu.
    Mada sam mislila da neću dobiti bodove jer se prije nisu dobivali za kupnju u kojoj se ostvario popust.

  45. #145
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Ja sam za 7 skupljenih naljepnica dobila knjizicu s popustima koju mogu iskoristiti do 31.12., a na kupnju s privremenom karticom nagradne bodove.

  46. #146
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Da li sam ja jedina koja je 1.10. bacila napola ispunjenu karticu jer sam mislila da ako piše rok 31.9. onda stvarno to i znači 31.9.??

  47. #147

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    44

    Početno

    Molila bi nekoga ako ima prazan kartončić za naljepnice ako mi ga može poslati. Za detalje na PP.

  48. #148
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Dobro da nisam bacila staru knjižicu. Imala sam 18 naljepnica, mislila sam, ajd eventualno ću dobiti knjižicu s kuponima.
    Danas sam bila u DM-u i na moje iznenađenje, blagajnica me tražila staru knjižicu i dobih popust. :D

  49. #149
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    planiram danas u DM, ima li netko frišku informaciju da li još uvijek primaju knjižice sa naljepnicama, imam ih 17

  50. #150
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    planiram danas u DM, ima li netko frišku informaciju da li još uvijek primaju knjižice sa naljepnicama, imam ih 17
    Info od maloprije, kažu da primaju još sljedeći tjedan.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •