Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 189 od 189

Tema: Naljepnice iz DM-a - zbunj?

  1. #151
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    planiram danas u DM, ima li netko frišku informaciju da li još uvijek primaju knjižice sa naljepnicama, imam ih 17
    Info od maloprije, kažu da primaju još sljedeći tjedan.
    super, hvala!

  2. #152
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tara85 prvotno napisa
    evo par pouzdanih informacija . tako je, stare naljepnice se još uvijek mogu iskoristiti bez obzira koliko ih imamo, od 1-10 se dobije knjižica sa popustima ( ono za popust od 25% + jocker bon-znači proizvod po našem izboru za 25%) a za 11-20 popust od 15 %. (iako koristite taj popust svejedno možete dobiti bodove na ovoj novoj kartici). stare knjižice će primati još neko vrijeme, 10 i 11 mj sigurno.
    što se nove kartice tiče, svakih 10 kn jedan bod, već se dobije 50 bodova na novoj kartici kao poklon. na onom terminalu se može provjeriti stanje bodova i vidjet koji su proizvodi na popustu. ako vas još šta zanima pitajte
    evo pitam 8)
    ako mogu znat otkud pouzdane informacije, iz DM-a direktno?

    mogu li se iskoristiti stare naljepnice samo još ovaj tjedan ili kao što kažeš cijeli 10. i 11. mjesec?

  3. #153
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    mogu li se iskoristiti stare naljepnice samo još ovaj tjedan ili kao što kažeš cijeli 10. i 11. mjesec?
    Prekjučer mi prodavačica u DMu kaže da ne znaju točno do kada će primati te naljepnice, možda tjedan, možda mjesec!

  4. #154
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj tara85 prvotno napisa
    na onom terminalu se može provjeriti stanje bodova i vidjet koji su proizvodi na popustu.
    Da li se to moze vidjeti i online, na njihovom sajtu, ili samo na terminalu u ducanu?

  5. #155
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Citiraj tara85 prvotno napisa
    na onom terminalu se može provjeriti stanje bodova i vidjet koji su proizvodi na popustu.
    Da li se to moze vidjeti i online, na njihovom sajtu, ili samo na terminalu u ducanu?
    može se vidjeti i online. ali, mislim, da se moraš ulogirati da bi vidjela. barem ja nisam uspjela naći kad nisam bila ulogirana.


    jučer su mi u dm-u rekli da naljepnice smiju primati do kraja mjeseca (da je tako bilo i prije, naljepnice su se skupljale do kraja godine a mogle su se koristiti do mjesec dana poslije)

  6. #156
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    danas sam dobila knjižicu koja se dobije za 50 bodova.

    baš sam bila

    znači, dobije se knjižica ali se s kartice skidaju ti bodovi. :shock:

    ako na kartici imate npr. 70 boda, onda, nakon podizanja knjižice s bodovima ostaje samo 20.

    na taj način je fakat teško skupiti 150 bodova (tim više što je u toj knjižici bon s popustom od 25% na proizvod po izboru pa je se isplati uzeti) :/

    eto, samo da znate. ako skupljate za popust od 15%, nemojte podizati knjižicu za 50 bodova

  7. #157
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa

    znači, dobije se knjižica ali se s kartice skidaju ti bodovi. :shock:

    ako na kartici imate npr. 70 boda, onda, nakon podizanja knjižice s bodovima ostaje samo 20.
    Pa kako bi drugačije bilo? :?

  8. #158
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    a da, ali prije je bila knjižica za 10 naljepnica, ali nisu se te naljepnice poništavale nego su vrijedile za 15% popusta
    (uz skupljenih još 10)

  9. #159
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Da. sada što god uzmeš gubiš bodove.

  10. #160

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    675

    Početno

    da, ali ranije si dobio jednu naljepnicu za svakih 50kn,
    a sad dobiš bod za svakih 10kn pa češ sad prije skupit 150bodova dvaputa nego da popuniš onaj kartončić s 20naljepnica....ili?!

  11. #161
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj daisy may prvotno napisa
    da, ali ranije si dobio jednu naljepnicu za svakih 50kn,
    a sad dobiš bod za svakih 10kn pa češ sad prije skupit 150bodova dvaputa nego da popuniš onaj kartončić s 20naljepnica....ili?!
    to stoji

    ali nećeš dobit knjižicu s popustima. šteta.

  12. #162
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    jučer su mi u dm-u rekli da naljepnice smiju primati do kraja mjeseca (da je tako bilo i prije, naljepnice su se skupljale do kraja godine a mogle su se koristiti do mjesec dana poslije)
    Ja jučer bila u DM-u i žena ispred mene je iskoristila knjižicu s markicama za popust od 15% na cjelokupnu kupovinu, s time da je knjižica bila iz 2008.

  13. #163
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    Evo ovako, još se mogu iskoristiti stare knjižice, ali one iz 2009. To će trajati dok ne stigne obavijest da se više ne prima, što trgovkinje ne znaju za koliko će biti. Može biti za koji dan, a može i do kraja godine. Primaju se knjižice sa više od 10 naljepnica, i za njih dobijete 15 % popusta kao da imate sve naljepnice. To što je žena uspjela zamijeniti knjižicu iz 2008. greška je prodavačice.

    Dalje, za 50 bodova može se uzeti knjižica u kojoj je bon za 25% popusta na jedan artikal po želji i 25 % na određene artikle. Za 150 bodova možete uzeti knjižicu sa bonovima za 15% popusta na kupovinu, bez obzira na iznos i 50 % na određene artikle. Sve se može iskoristiti zajedno, i bonovi za određene artikle i 15 % popusta na ukupni iznos, tako da se može jako dobro proći, pogotovo ako uzmete obje knjižice, i za 50 i za 150 bodova.

    I još nešto, do kraja mjeseca je akcija - dijeli se dupli iznos bodova za svaku kupovimu, samo se ne vide odmah na kartici nego sutradan. Ali obratite pažnju, knjižice koje uzmete u ovoj godini, treba i iskoristiti u ovoj godini, vrijede do 31.12.

  14. #164
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj SpOOklica prvotno napisa
    To što je žena uspjela zamijeniti knjižicu iz 2008. greška je prodavačice.
    Dalje, za 50 bodova može se uzeti knjižica u kojoj je bon za 25% popusta na jedan artikal po želji i 25 % na određene artikle. Za 150 bodova možete uzeti knjižicu sa bonovima za 15% popusta na kupovinu, bez obzira na iznos i 50 % na određene artikle. Sve se može iskoristiti zajedno, i bonovi za određene artikle i 15 % popusta na ukupni iznos, tako da se može jako dobro proći, pogotovo ako uzmete obje knjižice, i za 50 i za 150 bodova.
    Ne bi ni znala da je knjižica bila iz 2008. da prodavačica nije komentirala i samo joj je rekla da ispuni podatke na poleđini.

    Da li se može za 150 bodova uzeti jednu i drugu knjižicu ili treba imati 200 bodova?

  15. #165
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Danas sam skužila koju sam glupost napravila. Uzela sam one kupone za 50 bodova i onda su mi lijepo te bodove uzeli na kartici. S time da mi bonovi uopće nisu trebali, nego kako smo ih prije uzimali za 10 naljepnica, i uvijek je nekome nešto trebalo, napravi ja to opet. I sada nemam bodove ali imam glupu knjižicu.

  16. #166
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    ja i dalje ništ ne kužim

    i mene zanima ovo što je pitala jurisnik?

  17. #167
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Vjerojatno ne možeš, jer ti kada uzmeš te knjižice, skinu bodove.

    A kako ih skinu, ništa niti od popusta

  18. #168
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    ja nisam znala za tu akciju duplih bodova!nego sam skuzila da imam 140 vec-ali mi nikako nije bilo jasno!

    pa mogli su to i reci!

    nego pitanje-ja uzmem knjizicu za 50 bodova i onaj kupon za 25% na neki artikl
    i onda uzmem onu knjizicu za 150 bodova i popust od 15%

    to se onda za taj artikl zbroji pa ispadne 40?

    ili ne?

  19. #169
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa
    Danas sam skužila koju sam glupost napravila. Uzela sam one kupone za 50 bodova i onda su mi lijepo te bodove uzeli na kartici. S time da mi bonovi uopće nisu trebali, nego kako smo ih prije uzimali za 10 naljepnica, i uvijek je nekome nešto trebalo, napravi ja to opet. I sada nemam bodove ali imam glupu knjižicu.
    U toj knjižici je, meni, dobar jedino onaj kupon sa 25% popusta na jedan proizvod.

  20. #170

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Uvijek možete na njihovoj online stranici pogledati koje su stvari u knjižicama za 50 bodova i koje su na knjižicama za 150 bodova pa odlučiti.

    A ako uzimaš obje knjižice odjednom-to znači 50 + 150 = dakle morate imati 200 bodova na knjižice.

    Postoje i ključevi, dobiju se dva i to možete dati kome želite-i tada svi bodovi idu na jednu (glavnu) karticu.

    I da, do Badnjaka se dobivaju dupli bodovi

  21. #171

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Htjela sam reći na kartici, ne na knjižice, mozak mi je odlutao

  22. #172
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa
    I da, do Badnjaka se dobivaju dupli bodovi
    Do Badnjaka ili do kraja 11. mjeseca??

  23. #173
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    Citiraj annie84 prvotno napisa
    Uvijek možete na njihovoj online stranici pogledati koje su stvari u knjižicama za 50 bodova i koje su na knjižicama za 150 bodova pa odlučiti.

    A ako uzimaš obje knjižice odjednom-to znači 50 + 150 = dakle morate imati 200 bodova na knjižice.

    Postoje i ključevi, dobiju se dva i to možete dati kome želite-i tada svi bodovi idu na jednu (glavnu) karticu.

    I da, do Badnjaka se dobivaju dupli bodovi
    gdje se dobiju ti ključevi :?

    na njihovim stranicama piše dupli bodovi do kraja 11mj

  24. #174
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    i mene zanimaju ti kljucevi
    moze nesto konkretnije/detaljnije o njima

  25. #175

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Aha, može biti da je u Hrvatskoj do kraja 11. mjeseca, ispričavam se, ovdje je do Božića.

    Što se ključeva tiče, kad se ispunjava prijavnica stavi se da želite 2 ključa ili kako to već zovu i onda ih pošalju naknadno na kućnu adresu.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Dakle u Hrvatskoj se može dobiti do 4 ključa:

    "Dodatnim karticama bodove možete skupljati još brže, jer svaki vlasnik dm-ove active beauty kartice može zatražiti do četiri dodatne kartice za članove svoje obitelji i prijatelje te se na taj način svi bodovi ujedinjuju i bilježe na jednom mjestu - osnovnoj kartici. Te dodatne kartice zovemo i "privjesci za ključeve" jer su malene i doista izgledaju kao privjesci za ključeve. Dodatne kartice mogu se naručiti samo putem dm active beauty terminala u vašim dm trgovinama."

  27. #177
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    u dm kod oktogona prodavacica mi je rekla da kartice sa naljepnicama traju do kraja godine.

  28. #178
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    eto ja sam danas preuzela knjižicu sa bonovima za 150bodova...
    ima dobrih artikala na popustu...praktički 50% na artikle..npr:persil 2kg za 22kn,perwol za 13kn..itd...i da naravno popust od 15% na kupovinu.... :D

  29. #179
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    knjižicu sa bonovima za 150bodova...
    ima dobrih artikala na popustu
    ...praktički 50% na artikle..npr:persil 2kg za 22kn,perwol za 13kn..itd...i da naravno popust od 15% na kupovinu.... :D
    Koja je cijena Foto-knjige?
    Vidim na dm-ovom portalu da je na popisu artikala s popustom, ali u tom popisu uopce ne pisu cijene...
    Malo mi je nepregledan njihov (novi) sajt :/

  30. #180

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    Citiraj niky88 prvotno napisa
    knjižicu sa bonovima za 150bodova...
    ima dobrih artikala na popustu
    ...praktički 50% na artikle..npr:persil 2kg za 22kn,perwol za 13kn..itd...i da naravno popust od 15% na kupovinu.... :D
    Koja je cijena Foto-knjige?
    Vidim na dm-ovom portalu da je na popisu artikala s popustom, ali u tom popisu uopce ne pisu cijene...
    Malo mi je nepregledan njihov (novi) sajt :/
    https://asp.photoprintit.de/microsit...d3b5f6ec989062

  31. #181
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa

    Koja je cijena Foto-knjige?
    Vidim na dm-ovom portalu da je na popisu artikala s popustom, ali u tom popisu uopce ne pisu cijene...
    Malo mi je nepregledan njihov (novi) sajt :/

    Cijena foto knjige sa popustom je 109,95kn, A4 FORMAT,26stranica

    nadam se da sam pomogla :D

  32. #182
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    Citiraj Elly prvotno napisa

    Koja je cijena Foto-knjige?
    Vidim na dm-ovom portalu da je na popisu artikala s popustom, ali u tom popisu uopce ne pisu cijene...
    Malo mi je nepregledan njihov (novi) sajt :/

    Cijena foto knjige sa popustom je 109,95kn, A4 FORMAT,26stranica

    nadam se da sam pomogla :D
    Jesi, hvala ti!

  33. #183
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Jel neko zna na koje sve proizvode se dobiva popust ako se kupi onaj DVD za trudnice?!
    Ne da mi se kupovati DVD ako nema nekih korisnih proizvoda s većim popustima.

  34. #184
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Jel neko zna na koje sve proizvode se dobiva popust ako se kupi onaj DVD za trudnice?!
    Ne da mi se kupovati DVD ako nema nekih korisnih proizvoda s većim popustima.
    AKo si trudna, DVD i knjižicu s popustima dobiješ besplatno.

  35. #185
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    a kaj je potrebno donjeti da se dobije dvd i popusti?

  36. #186
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj niky88 prvotno napisa
    a kaj je potrebno donjeti da se dobije dvd i popusti?
    Ne treba ništa donijeti.
    Kod njih moraš ispuniti formular.

  37. #187
    migoh avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Zg - istok
    Postovi
    578

    Početno

    jel tko dobio dodatne 'ključeve' iliti privjeske???Prije 2mj. sam zatražila na njihovom terminalu i još uvijek ništa :?

  38. #188
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj migoh prvotno napisa
    jel tko dobio dodatne 'ključeve' iliti privjeske???Prije 2mj. sam zatražila na njihovom terminalu i još uvijek ništa :?
    Meni su neki dan stigli poštom, isto kao i prava kartica.

  39. #189
    tinaka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Iza...
    Postovi
    906

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj tinaka prvotno napisa
    Jel neko zna na koje sve proizvode se dobiva popust ako se kupi onaj DVD za trudnice?!
    Ne da mi se kupovati DVD ako nema nekih korisnih proizvoda s većim popustima.
    AKo si trudna, DVD i knjižicu s popustima dobiješ besplatno.
    Ma da?! Hvala! A ja uvijek škrto obilazim oko toga. Tak mi i treba.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •