Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 148 od 148

Tema: Tijelo nakon poroda

  1. #101
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Ma tijelo će meni opet biti super - to me zaista ne dira, nemam celulita ništa a ni strija, a ni vena - zasluga prehrana, genetika a i vježbanje. Kad rodim i opet ću vježbati a prehrana da ne govorim. Eto samo gospoja me muči - voljela bi što prije uživati u sexu. Sad kad čitam što sam napisala baš smješno zvuči. Ko da mi je jedini problem i misao u životu na vaginu.... da.... znam da ima i operacija ali za mene je to čista egzotika, mislim pa mm bi u nesvjest pao da mu predložim.... smješno je to.
    Kegel Kegel! Možda me on spasi!

  2. #102

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    draga moja, meni je dojenje bilo najbolji Kegel, a isto kao i ti, nakon poroda kao da sam se proljepšala.

    ofkors da razmišljaš o seksu, meni je cca 2 mjeseca nakon poroda bila takva bura hormona u tijelu da sam bila ko zečica. no nažalost prilike nisu dopuštale da obistinim sve potrebe, al evo - nadoknađujem XD

    uživaj, seksaj se, pa muža i imaš zato, jel tako? to im je primarna funkcija, da nas zadovolje :D

  3. #103
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    A ne.... meni je suprotno- inače sam uvijek za sex ali kad dojim - katastrofa! Totalno sam nezainteresirana i to me jako muči jer volim sex, a opet volim i dojiti bebu. Mislim si možda će sada biti drugačije jer nosim curicu pa će hormoni možda drugačije reagirati prilikom dojenja - nadam se. Stvarno sam za sex bila totalno hladna, grozno. Ne želim više takav period jer sex je divan i super se osjećam a to dojenje kod mene izaziva takvu bezvoljnost za sex! Koma.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    5

    Početno

    čitam, čitam i nadam se boljim vemenima po svim pitanjima

  5. #105
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Svečano izjavljujem da sam šest mjeseci nakon poroda uspjela stati u svoje predtrudničke traperice. Nisam XXL niti sam ikad bila sklona debljanju niti sam u trudnoći dobila jako puno kg pa mi se čini da je 6 mj. jako dugo. Nadobudno sam očekivala da ću već nakon mjesec dana biti kao prije, no očito sam se malo preračunala.

  6. #106
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Evo i mene sa izvještajem, rodila prije 4 dana i lakša za 8 kg. Sada samo treba učvrstiti tijelo i gospoju i maknut tu nakupinu kože sa trbuha - no to je još i povelika maternica koja ispupčuje trbuh. Uglavnom jako sam zadovoljna svojim tijelom i kako izgleda u ovom periodu, brzo će to biti OK a po osjećaju na gospoji i po usporedbi s prethodnim porodima - brzo će se gospoja oporaviti, porod bio laganiji, nisam popucala ni šivana i nekako je sve gotovo na svom mjestu. Zadovoljna sam, jedino mi sise prepune mlijeka ali dobro.... i to će se srediti. Eto.... želim svima brz oporavak.

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    zadovoljna s svime osim sa trbuhom i guzom!!! Trbuh mlohav sama mast a guza nestala Sad još jedo pa se bacam na skidanj kila i bar malo dfiniranje tog trbuha, a guza? Ostat će neprežaljena

  8. #108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    a guza? Ostat će neprežaljena
    da bar to drugi mogu reči.

  9. #109
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Evo da vas malo utješim, ostala trudna sa 50kg, rodila sa 74kg (s tim da su me zadnjih mjesec i pol stavili na dijetu - tko zna koliko bi još nalupala). Došla iz rodilišta sa 4 kg manje, tj. sa 70kg. U prvih 6 mjeseci došla sam do 55kg bez dijeta, paženja na prehranu ili sličnog. Uopće se nisam zamarala s kilama. Sada nakon 14 mj. ostale su mi 2-3 kg više od kad sam ostala trudna i one su se baš fino usidrile na guzi! Konačno nemam dva plivadona! Jedino za čim žalim, je to što su se i cicke vratile na onu neslavnu jedinicu i što su se postojeće strije prije poroda "samo" proširile na veće područje po guzi i bokovima. Ja sam sve u svemu jako zadovoljna, ni MM se ne buni, jedino mi je i želja za keksom skoro pa nestala, ali koliko vidim, to mogu zahvaliti dojenju, zar ne?

  10. #110
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Snoopy kako si došla iz rodilišta sa 4 kg manje? Vjerovatno je i to individualno no ja u sva 3 poroda došla sa 10 kg manje! Ostalo mi još 4 a većina tih 4 se nalazi u cicama - ogromne su - sada su broj 4 a inače 2. Trbuh mi je gotovo ravan i zadovoljna sam a guza - da, treba je malo učvrstiti.
    Da, dojenje je kod nekih uzrokuje ubijanje želje, kod mene isto tako.... nažalost.
    Ma sve u svemu - sve dođe na svoje s vremenom, nekome treba više nekome manje.

  11. #111
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Vjeruj mi, čim sam došla doma, stala na vagu, da vidim koliko sam izgubila (čitala sam o tih famoznih 10-ak kila koje odu pri porodu) i fakat samo 4 kg! A malac je imao 3360g!!!! Pa ti sad vidi....

  12. #112
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Pa i mene zanima što to ide u tih "10 kila"? Sve troje su mi bili od 3,5-4 kg, tu je još posteljica koja teži sigurno manje od 2 kg, nešto vode..... pa opet sve skupa ne može biti 10 kg..... no dobro, meni odgovara do ode 10 kg!

  13. #113
    Banned
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    396

    Početno

    ja sam na kraju trudnoće..tj par dana prije poroda imala čak 93 kile
    (visina 180)... trudnoću sam započela sa 78.

    vagala se dva-tri dana poslije poroda i imala sam oko 73 kile.
    znači da mi je cca 20 kila otišlo na porodu s tim da je od toga 5 kila bilo još otprije trudnoće koje sam dobila tijekom pubereteta.
    očito mi se hrpetina vode nakupljala u tijelu jer ja uistinu nisam jela niti mnogo niti nezdravo dok sam bila trudna... jedino čime sam se prežderavala bile su lubenice, rajčice i kiseli krastavci. ovo ostalo - nula bodova.
    a i mučnine svih 9 mjeseci su u tome puno "pomogle".

    tijekom dojenja zadnjih 10 mjeseci izgubila postupno još 5 kila tako da sam sad na 68.

    nemam ništa protiv svog tijela...al čini mi se da mi je guza malo omlohavila haha.
    no, to se da lako srediti vježbama.

    čula sam od nekih žena da im se "zdjelica" još nije vratila u "normalu".
    stvarno ne znam što bi to trebalo značiti.
    zdjelica ko zdjelica. prije i sad.

  14. #114
    Banned
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    396

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i mene zanima što to ide u tih "10 kila"? Sve troje su mi bili od 3,5-4 kg, tu je još posteljica koja teži sigurno manje od 2 kg, nešto vode..... pa opet sve skupa ne može biti 10 kg..... no dobro, meni odgovara do ode 10 kg!
    ne bi vjerovala kolko se vode može nakupiti u tijelu.
    prestrašno nešto što hormoni čine.

    pogle što sam napisala post iznad.

  15. #115
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    U obje T dobila preko 20 kg (sa prvim 24, sa drugim 21 iako mi je u drugoj bilo zlo i povraćala do 5. mj kile se uredno slagaleal bila sam prepuna vode)
    Nakon oba poroda doma došla sa pola manje kg..
    sa prvim ostatak otišao u 2 mj, sad mi ostalo još 4 kg..

  16. #116
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj DiLala prvotno napisa Vidi poruku
    Pa i mene zanima što to ide u tih "10 kila"? Sve troje su mi bili od 3,5-4 kg, tu je još posteljica koja teži sigurno manje od 2 kg, nešto vode..... pa opet sve skupa ne može biti 10 kg..... no dobro, meni odgovara do ode 10 kg!
    Ne zaboravi na povečan volumen krvi tokom trudnoće koji se također nakon poroda počne vraćat u normalu.....

  17. #117
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    Evo ja 15 dan poslije poroda - trbuh pa gotovo ravan jedino je pupak nekak rastegnut a i mekan je trbuh. Ma sve će to dobro biti, izgleda da nam guza većini najveći problem! Vježbati treba a meni se tak ne da započeti.

  18. #118
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj krescenija prvotno napisa Vidi poruku
    zadovoljna s svime osim sa trbuhom i guzom!!! Trbuh mlohav sama mast a guza nestala Sad još jedo pa se bacam na skidanj kila i bar malo dfiniranje tog trbuha, a guza? Ostat će neprežaljena
    vratit će se, ne brini. ja sam bila otvorila temu ovdje "nestaje mi guza". ali vratila se, nakon nekih... godinu i pol

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    Doći će mi guza Kad se vrati- radim feštu

  20. #120
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    yes!!! moja se vratila s kamatama iliti sad imam malo viška na bokovima onako...

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    397

    Početno

    da bokovi su se razrivali kak mm veli, ali guza....... nema je

  22. #122
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    nakon samo tjedan dana od poroda na predtrudničkoj kilaži, samo sad još treba izmudriti i skinuti višak od cca 14 kila od prije i malo srediti trbuh. Inače izašla iz bolnice ko manekenka bez trudničkog trbuha , za razliku od svih kolegica koje su ga imale i to povelikih.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    jelena.O, koliko si kg dobila u trudnoći?
    Inače se i meni trbuh svaki put povukao jako brzo (ok, ne u rodilištu, al nakon mjesec dana se nije više kužilo da sam još nedavno bila trudna). Nadam se da će i ovaj puta biti tako.
    A i ja imam višak od nekih 10 kg.

  24. #124
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    ja sam jedna od onih kojima dojenje nije istopilo kile. nažalost. prošlo je 14 mjeseci od poroda. u trudnoći sam dobila 14kg, a po porodu i u sljedeća 3 mjeseca izgubila onih famoznih 10. i tu je stalo.

    guza se je neko vrijeme topila, ali se sada vraća (ja još uvijek dojim, ali ne pomaže ).
    iako su mi bokovi tj opseg u cm iste veličine kao i prije poroda (mjerila sam revno kroz trudnoću!), sama zdjelica mi je za nekih 5 cm razmaknuta pa ne stanem u staru odjeću.

    uvijek sam imala ravan trbuh pa me ovaj sada jako nervira.ujutro je predivan, skoro ravan, ali se od prve pojedene voćke za doručak napuhne pa izgledam kao u 5 mjesecu trudnoće.
    događa li se vama to?

    proširila su mi se i ramena i leđa nekako i zaista mi nije jasno hoće li se to ikada vratiti na ona mala krhka pleća kakva sam imala.
    najgore mi je kada vidim svoju sestru koja je iste građe i samo uzdišem da sam i ja nekada tako izgledala (ali on the bright side, ona nema malu srećicu kraj sebe koja joj uljepšava dane i život).

    uglavnom, trenutno sam u pms-u, ne zamjerite na jadikovki.
    Posljednje uređivanje od the enchantress : 07.07.2010. at 22:13

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    U trudnoći sam dobila 12ak kila, pola je otišlo s porodom, ostatak tijekom sljedećih 11 mjeseci. Malo sam opuštenija nego prije, nije da išta visi ali nije onako čvrsto. Cice su na početku bile huuuuge (a nije da ih ni prije nije bilo) no sad kako smo maksimalno smanjili dojenje konačno stanem u predtrudničke grudnjake i vidim da košarice nisu popunjene, o'šlo mlijeko, o'šo volumen, baš su ispuhane Značajnih strija nije bilo (a njih me najviše bilo strah), onaj trudnički celulit je sad nakon godinu dana nestao (sad imam samo onaj stari). Trbuh je mekan ali ne visi niti je velik, ako se pravilno držim jedva se vidi.
    Ono što me muči su kapilare po nogama - još koja godina i izgledat ću ko babe od milijun i kusur Sve ovo ostalo se kako tako može srediti, makar kamuflirati s dobrim grudnjakom, odgovarajućom robom ali ovo je sad tu i bit će ih samo više.

  26. #126

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    1,256

    Početno

    Enchantress, nismo li se mi vidjele na tečaju bespelenaštva kod Mikke prije skoro godinu dana? Ne znam kako si izgledala prije ali ženo, ti lijepo izgledaš!

  27. #127
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj Mrvna prvotno napisa Vidi poruku
    Enchantress, nismo li se mi vidjele na tečaju bespelenaštva kod Mikke prije skoro godinu dana? Ne znam kako si izgledala prije ali ženo, ti lijepo izgledaš!
    he he he, hvala ti, ali draga moja, čekaj da se skinem u badić!

    imaš ti pravo, dosta se toga može zakamuflirati. npr. zategnuti grudnjak da se ne vidi da su se cice objesile i sl. trikovi kojima sam sklona pribjeći, ali sve pada u vodu kada se skinem u badić. od grudi na niže katastrofa!

  28. #128
    miniminia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    hlebinska škola
    Postovi
    882

    Početno

    jaojao bolna tema
    u prvoj trudnoći sam izgubila sve za 6 mjeseci (bila na predtrudničkoj kilaži)
    a sad nikako, nikako ... 10 kila u suvišku i mislim da je to sve neko superlako salo pa ko da ima trostruko više (mala pa debela izgledam)
    kritične točke: struk , guza i bokovi

  29. #129
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Smajlić prvotno napisa Vidi poruku
    jelena.O, koliko si kg dobila u trudnoći?
    Inače se i meni trbuh svaki put povukao jako brzo (ok, ne u rodilištu, al nakon mjesec dana se nije više kužilo da sam još nedavno bila trudna). Nadam se da će i ovaj puta biti tako.
    A i ja imam višak od nekih 10 kg.
    u ovoj cca 8, prije uvijek 12 .

    Ali se meni desi da se opet sve počne lijepiti kad dete prohoda, pa malo sporije hodam, inače nabijem svoj tempo s kolicima i nahodamo se po cijele dane.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 08.07.2010. at 12:18

  30. #130
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam jedna od onih kojima dojenje nije istopilo kile. nažalost. prošlo je 14 mjeseci od poroda. u trudnoći sam dobila 14kg, a po porodu i u sljedeća 3 mjeseca izgubila onih famoznih 10. i tu je stalo.
    pa 4kg viška nije puno! i to je pitanje jel ti stvarno višak, ili neka tvoja iskrivljena percepcija (sada pojačana PMSom).
    ja sam dobila 11kg u T, mislim da je sve, i više, otišlo za mjesec dana poslije poroda i onda sam bila jako žgoljava, nekih 48kg, pa sam se navikla na to, i sad kad imam 53, osjećam se debela, ali kad gledam u ogledalo, srećom opet imam guzicu i ne vidim gdje su te 3kg recimo viška, ali se ne osjećam dobro jer bi ja imala 50kg kao uvijek. nekakav nesklad u glavi...

    Citiraj the enchantress prvotno napisa Vidi poruku
    uvijek sam imala ravan trbuh pa me ovaj sada jako nervira.ujutro je predivan, skoro ravan, ali se od prve pojedene voćke za doručak napuhne pa izgledam kao u 5 mjesecu trudnoće.
    događa li se vama to?
    ooo, da! mrzim to. da bi imala ravan trbuh ne smijem ništa pojesti, najbolje ni popiti.
    Citiraj the enchantress prvotno napisa Vidi poruku
    proširila su mi se i ramena i leđa nekako i zaista mi nije jasno hoće li se to ikada vratiti na ona mala krhka pleća kakva sam imala.
    to je valjda najčudnije, zar ne?! ja pretpostavljam da je to od nošenja djeteta, ništa drugo nema smisla, ili? dobila sam od prijateljica jednu slatku bluzu koju je ona prije trudnoće nosila, a i ona bila sitna ko ja, i ona više ne može, a ni ja ne stanem u nju i nije mi uopće jasno kako je ikad stala, to se čini toliko majušno, a žena lijepo nosila, i sad se vratila na predtrudničku kilažu.

  31. #131
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    U trudnoci sam dobila 25 kg, nakon poroda ostalo 10 viška, sad nakon 2 mjeseca ostalo još 9.. Čak mi kile i nisu problem, dobro su se rasporedile pa super izgledam obucena al muči me trbuh- ostale su mi strašne strije, koža mi je razvučena i visi i linea nigra mi je ružna , pupak crn unutra i izgledam zmazano..

    Nakon koliko strije izblijede i kad se makne taj taman pigment sa trbuha? Što sa razvučenom kožom, ima kakve šanse da se vježbom to sredi?

  32. #132
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Draga, i meni jos uvijek stoji 9 viska, a ja bih htjela skinuti 10
    Ubi me slatko...tako da sam odlucila tu malo stati na loptu, jer stvarno sam se obzderavala
    I pocinjem vjezbati. Malo razgibavanja i orbitrek
    Mislim, nisu ni meni prestrasne te kile (iako ne mogu u predtrudnicku odjecu) koliko trbuh koji je bas velik kad nesto pojedem
    Samo sto ja imam i ogormnu dijastazu pa bi tu malo trebala poraditi...

  33. #133
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, i meni jos uvijek stoji 9 viska, a ja bih htjela skinuti 10
    Ubi me slatko...tako da sam odlucila tu malo stati na loptu, jer stvarno sam se obzderavala
    I pocinjem vjezbati. Malo razgibavanja i orbitrek
    Mislim, nisu ni meni prestrasne te kile (iako ne mogu u predtrudnicku odjecu) koliko trbuh koji je bas velik kad nesto pojedem
    Samo sto ja imam i ogormnu dijastazu pa bi tu malo trebala poraditi...
    Ovo i ja potpisujem...ogroman trbuh! Rodila prije 3,5 mjeseca/ otislo 12kg porodu i jos 3 nakon..sad stojim, jos 4-5kg treba skinuti.
    Mene ubijato sto sam nestrpljiva ((
    U dvije godine sam imala dvije trudnoce i poroda i sve skupa ostalo 10kg viska. Ja bi to odmah SAD skidala,ali...dvoje male djece, nema sanse!! Pokusavam ja/ idem na plivanje par puta tjedno- citaj: kad stignem/ ali...




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #134
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    I da...sva sam si mekana i pufasta gdje god se pipnem. Uzas!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #135
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Joj da, to mekano sve...bljak
    A uvijek sam imala ravan trbuh, sve cvrsto iako se bas ne bavim sportom, i sad mi je ovo

  36. #136
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    apsu, mislim da je oporavak individualna stvar...u trudnoći sam dobila 15 kg, odmah nakon poroda ostalo 4 kg, i to čini mi se samo u stomaku...bio je ogroman, puno kože i sala...onda sam poslije poroda, za nekih 6 mjeseci, dobila 10 kg ...šta ću, ubilo me slatko ...sada, 11 mjeseci nakon poroda, te kože i sala još ima, ali puno manje...a redovno vježbam 4 mjeseca...i da napomenem, u trudnoći nisam dobila niti jedne strije...valjda mi je koža elastična ili šta već...linea negra mi postoji još u tragovima, a pupku mi je trebalo dugo da se vrati na svoje...rodila sam carskim, pa su ga baš onako od srca prepunili jodom...majko mila koliko mi je trebalo da izbacim sav jod iz njega
    takođe znam žene koje mjesec nakon poroda izgledaju i bolje nego prije trudnoće, blago im se na genetici ...
    i moj ti je savjet, čim se budeš osjećala da možeš, počni vježbati...svrati tamo na temu vježbačica, možda te poguramo ...

  37. #137
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Isla ja na temu vjezbacica, al ajme meni, vi tamo pricate nekim jezikom koji ja uopce ne kuzim

  38. #138
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Isla ja na temu vjezbacica, al ajme meni, vi tamo pricate nekim jezikom koji ja uopce ne kuzim
    Kad počneš vježbati, brzo uđeš u terminologiju (kao kad si ušla npr. u MPO ).

    Ja sam među onim sretnicama koje su gotovo iste par mjeseci poslije porođaja (osim malo šlaufa iznad reza), a mislila sam da je to nemoguće. Vjerojatno i zbog toga što sam u trudnoću ušla dobro utrenirana. Nema strija i nema viška kože, opustio se jedino onaj dio ispod guze, i to više od puno sjedenja za kompom u drugom i trećem tromjesečju nego zbog debljanja.
    Ostala sam trudna s 52 kg, dobila 15, pola je otišlo u porodu i pola u idućih 6-7 tjedana. S tim da pazim što i koliko jedem, pogotovo sam pazila tih prvih dana nakon porođaja kad kile najlakše idu dolje.
    Posljednje uređivanje od vikki : 18.03.2014. at 15:54

  39. #139
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Joj vikki, sumnjam da cu poloviti terminologiju, nisam ti ja neki sportski tip
    Al skicnut cu jos

    Ja ne volim paziti sto jedem, jer bas vooolim papati
    Al ne jedem junk, svjeze kuhano svaki dan, puno voca i povrca
    Medjutim, dijete mi nisu prihvatljive, ne volim se odricati hrane

  40. #140
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    Isla ja na temu vjezbacica, al ajme meni, vi tamo pricate nekim jezikom koji ja uopce ne kuzim
    Wahaha također

  41. #141
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku

    Ja ne volim paziti sto jedem, jer bas vooolim papati
    Al ne jedem junk, svjeze kuhano svaki dan, puno voca i povrca
    Medjutim, dijete mi nisu prihvatljive, ne volim se odricati hrane
    Pa tako i ja, jedem sve i ne prođe dan da si ne priuštim nešto slatko, no pripazim na količine onda.
    A otkad vježbam pazim da ne izgubim kile

  42. #142
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    ginger i apsu samo jedno slovce napišite na vježbačicama i sve vam bude objašnjeno ...lako je savladati "jezik" ...tu vam je najbolja pokretačka ekipa koja je uvijek spremna pomoći...

  43. #143
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Strah me pojaviti se tamo...ja se nesto kao rastezem i guram orbitrek, nisam vam dorasla
    A i tek sam pocela, i duze setnje su mi problem, bas sam zakrzljala..

  44. #144
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Ah ah.. Ajde, ajde , ja inace jesam sportski tip, u trudnoci mira nisam imala, odlezala sam zadnjih 3 tjedna trudnoce i mjesec dana babinja, ustala nekak iz kreveta i sad lagano vracam kondiciju sa setnjama.. Kad se osjetim spremnom javit cu se tamo, sigurno cu bit zadovoljnija kad krenem vjezbat.. Samo šta sa slatkim, štaaa ? Kako to maknut , nisam normalna, cokolada je zapravo jedini problem..

  45. #145
    lulu-mama avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Belgija
    Postovi
    1,505

    Početno

    Što se tiče vježbanja: meni je doc rekao da 3mj ništa ne vježbam, osim šetnje. Vjerovatno zato da se trbušne mišići vrate na mjesto.
    Iako, meni je trbuh koma, baš imam šlauf

    Jedva čekam da krenem trčati i vježbati.

  46. #146
    j-la avatar
    Datum pristupanja
    May 2013
    Postovi
    3,241

    Početno

    ginger ja sam ti bila zakržljali beskičmenjak prije 4 mjeseca pa ako sam ja mogla,moći ćeš i ti...kad se odlučiš tamo smo ...
    apsu to i za tebe vrijedi ...
    lulu-mama meni je dr. na onom prvom pregledu poslije poroda rekao da mogu početi sa laganim vježbama iako sam na CR rodila...ja sam ga poslušala nekih 6 mjeseci poslije ...

  47. #147
    Dilek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Malmo
    Postovi
    140

    Početno

    Sad sam trudna po drugi put i u ovoj trudnoci primjecujem strije. U prvoj ih uopce nisam imala. No nakon poroda bilo je promjena. Grudi su mi se povecale, i cak nakon prestanka dojenja su bile broj vece, iako mi se tezina vratila na onu prije trudnoce. Bokovi su se nekako zaoblili, trbuh mi se izravnao. Prije sam bila blagi jabuka tip, a sad sam kruskolika.
    Sve u svemu, svidjam se sebi puno vise nego prije prve trudnoce. Zanima me kako cu izgledati nakon poroda ovaj put.

  48. #148
    dunja&vita:-))) avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,891

    Početno

    Dilek, strije, zar već???
    U prvoj trudnoći sam ih izbjegla, sve se nadam da ću i sad, baš imam fobije od njih.
    Čime se mažeš?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •