Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: babinje-more

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno babinje-more

    rodila sam 4.7.,pregled mi je kod moje ginek 26.8. kako je pretrpana ne može prije,ja više ne krvarim i mislila sam poći ranije na pregled privatno samo kako bi se mogkla kupati u moru,što mislite

  2. #2
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    ne vidim zakaj ne bi

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Uživajte svi zajedno na moru!

  4. #4
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    ja sam bila mladju rodila 26.06, pocela sam se bila kupati negdje krajem 7. mj. Uzivajte!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    a mislila san da je potrebno da prođe 6 tjedana

  6. #6
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    mala ljubav iz potpisa je vec stigla

    ja sam otisla na pregled tocno 4tj nakon poroda, tako da i ti mozes vec to obaviti i onda se u miru kupati. ne znam kod koga ces ici, ali bih ti savjetovala da ga trazis da ti napravi i UZV (meni moj gin na tom prvom pregledu nije napravio UZV, nego me samo vaginalno pregledao i rekao da je sve ok, a imala sam cistu). tako da, nek ti sve dobro pogleda, i onda uzivajte(i za nas koji ostajemo na kontinentu)!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    aha,znači vaginalo,uzv i papu predpostavljam isto treba vaditi,..ja sam naručena 26.8. kod svoje ginekologice i tu ništa ne plačam pa sam mislila samo ono što moram našpraviti privatno zbog kupanja jer bi to platila,eli ? što bi trebala odmah prije kupanja naoraviti a što se može odgoditi do 26. -og?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    da ,stigla je tina 4.7.

  9. #9
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    ja sam papu radila na pocetku trudnoce, nalaz je bio uredan pa mi je gin rekao da ne trebam opet (dakle, to bi moglo pricekati do 26.8.). ali bi vaginalni pregled i UZV definitivno napravila i prije kupanja.

  10. #10
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj L&L0809 prvotno napisa
    ja sam papu radila na pocetku trudnoce, nalaz je bio uredan pa mi je gin rekao da ne trebam opet (dakle, to bi moglo pricekati do 26.8.). ali bi vaginalni pregled i UZV definitivno napravila i prije kupanja.
    a zašto? stvarno me zanima zašto je potrebno prije kupanja napraviti sve to skupa?

  11. #11
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    pa, ovako. meni je otkrivena cista koja uzrokuje krvarenje. gin mi je rekao da mi je cerviks malo otvoren, sto samo po sebi nije zabrinjavajuce, ali u kombinaciji s krvarenjem od ciste, da mi nije uputno niti imati sex.odnose, niti se kupati igdje (cak ni u kadi, nego samo tusiranje), jer bi u tom slucaju bakterije mogle naci put unutra.
    ali, to je samo moj slucaj. naravno, ovisi i o cistoci mjesta gdje se kupate, ali ja bih definitivno prije ulaska bilo gdje gdje se kupa jos ljudi napravila pregled, cisto da se vidi da je sve zaraslo (akoje nesto trebalo zarasti), da nema jos nekih zaostalih ranica od prolaska djeteta kroz porodjajni kanal...

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    hm,ma e zapravo,ali eto milsim se nisam imala epiziotomiju pa ..

  13. #13
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    ma gle, ja zbog ove ciste pusem i na hladno (bas nemas srece kaj sam ti se ja javila na topic ). ni ja sada nisam imala epi, cistu u zivotu nisam imala, lohije su mi prestale 2tj nakon poroda, osjecala sam se ko da nisam rodila. ali eto, pojavila se cista i ja se ne smijem kupati. samo sam ti rekla svoj slucaj, kada je dobro da sam napravila pregled prije kupanja, da mi se ne bi jos nekaj zakompliciralo.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    229

    Početno

    idem na pregled pa onda kupanje tek a cistu nisi ni ositila do pregleda kad si saznala ili ?

  15. #15
    L&L0809 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,190

    Početno

    mogu samo rec-pametno
    nisam nis osjetila, samo sam krvarila (i jos uvijek krvarim).

    sretno!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •