Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 128 od 128

Tema: baš sam uživala...

  1. #101
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    BTW, tek kad gledam vase kolekcije, bolje vidim koliki je coccinella prirodni talent da napravi pelenu koja stvarno iz prve moze konkurirati ovima prekooceanskim.
    Potpisujem BusyBee!

    Cure, a da razmislite o ozbiljnom poslu!
    Mogle bi se udružiti...evo, mama_i_vijeko plete prekrasne vunene gačice (a tek kad se dokopa šivaće mašine bit će tu svašta ), coccinella i hildergard su se usavršile u šivanju platnenih pelena, vidim nastale su i prve domaće AIO (i to jako lijepe AIO), klmama ima velikog iskustva u korištenju različitih platnenih pelena...
    Imate znanja, mašte i ogromnu volju...kad bi se udružile bilo bi tu puuuno posla (i zarade)!


    TeddyBearz imaš zaista prekrasno blago!!!

  2. #102
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Coccinella, imamo slican ukus. Jeidne AIO koje su mi se svidjele od vidjenih su ove Bumkins Flower garden, a Kissaluvs su mi te lijepe (valjda volim njeznije boje).
    I Sugar peas snapi-in diaper i Mother-ease Sandy's su nesto sto bih voljela imati, ostalo ne. Ali kolekcija je zaista zadivljujuca.

    Meni jos uvijek Reneeine pelene jako, jako dobro izgledaju. Bas sam zalosna sto svi kazu da nisu dobre.

  3. #103
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    BB, koje su to Reneeine pelene? :?

  4. #104
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Reneeine pelene
    Najobicnije, bijele... ali meni izgledaju tako dobro, ne znam, valjda zato jer sam zaljubljena u njene uloske.
    A tek dekice:
    Dekice

  5. #105
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ajme sokirao me ovaj topik, prvo slike TB pelenica :shock: koje bi mogle opsluzivati dvije jaslicke grupe, a onda ove slike dekica.

    jasena, pliz, pliz, pliiizzzzz nemoj mi reci da su ulosci napravljeni od ISTIH materijala kao neke tamo dekice
    (naelektriziralo me odma)

  6. #106
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Iv, ako sam ja dobro skuzila, jesu.
    Zato ja za uloske nisam birala kravice jer si pikiram dekicu.

  7. #107
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    A zasto je problem?

  8. #108
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Aha, Sweet Cheeks! Joj, odmah su mi oči ispale na dekice!

    A zašto nisu dobre njihove pelene?

    Ivka

  9. #109
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    problem je u glavi
    da su od istih materijala kao ne znam, plahtice, to bi mi bilo ok, ali kao dekice, brrrrrr

    onako bas dekasto pahuljaste?
    (ne, ne, ne, nemoj reci da jesu)

  10. #110
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    ma nisu, bas su kao carsafi, oni flanelni...

    no sikiriki, i bez izgovora

  11. #111
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ne znam sto je carsaf ali bolje zvuci nego dekica

  12. #112
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Plahta? :?

  13. #113
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Ma da, pa to i jesu flanelne dekice, nisu od fleecea ako si na to mislila.

  14. #114
    wewa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    3,188

    Početno

    da, carsaf je plahta

  15. #115
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    Aha, Sweet Cheeks! Joj, odmah su mi oči ispale na dekice!

    A zašto nisu dobre njihove pelene?

    Ivka
    Njihove pelene su jako tanke...Npr samo jedan sloj malo debljeg flanela.Imam ja jednu ali ipak mogu reći da mi je nakon početnog razočarenja dosta dobra ako stavim dodatni uložak ( jedan je uvjek obavezan upravo zato jer su tanke) ili stavim jednu tetra pelenu i onda je sve pet.Inače su mekane,ništa ne žulja ili steže ali eto jako su tanke.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    490

    Početno

    Teddy Bearz, fenomenalna kolekcija - odusevljena sam!!

    mene zanima (ako si u HR), jesi li narucivala te pelene preko neta ili su izravno kupljene vani? (ja sam mislila da se samo par vrsta pelena moze preko neta naruciti s dostavom u HR)

  17. #117
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    MiV, hvala na objašnjenju!

    Wildflower, vidi mi lokaciju. Sve su naručene preko neta (osim Kamarisovih, naravno).

  18. #118
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Iv, 100% je prirodni osjecaj, ne brini.

    Pa SC i dolaze s dva sloja usivena + dodatni ulozak od 4 sloja pamucne flanelette (sto god to bilo). Meni predivno izgledaju, kao male ovcice, onako snjezno bijele.

  19. #119
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Pa flanelette je flanel, ne?

    Sad sam našla ovo:

    a cotton fabric imitating flannel
    Imitacija flanela? :?

  20. #120
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Wow! Kakovo šarenilo! Svaka čast TB! Sad smo te svi ishvalili, a naučila si i nas pameti, zrno po zrno... album platnenih
    A ne ovo, kad te ćopi kriza par tjedana pred porod, pa zujiš kao mutav po Netu (ja) dok prvo sve skužiš i onda ispljuneš stotine dolara odjednom UHH!
    Ali neka, bolje ikad nego nikad!

    Btw. Cocci, ništ se ti ne brini za Kiss size 2, ako Dorja bude imala škembić, moj pišulinac će stati u nju bez problema

  21. #121
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    Žene moje... upropastit ćete mi miran san! Ja imam 22 Kamarisove i sva sam sretna što sam počela odmah s prvim djetetom, ali kad vidim ovo.....
    Onaj anđeo na desnom ramenu mi govori -strpi se, tek si počela, ili -ma daj, to je samo krpica za pokenjati se u nju. A vražićak na drugom ramenu ste, naravno, vi! I sad ti budi pametan!

  22. #122
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    A vražićak je upoooooran...

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    Ja sam u to ime oma potrošila 50 baksi!

  24. #124
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    Najgore mi je što nemam kreditne kartice, inače bi ja nju bar malo propeglala, imam samo debitne, jel to primaju igdje? mislim, za e-kupovinu? Ako ne morat ću žicati zakonitoga.

  25. #125
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    Citiraj hildegard prvotno napisa
    Uspjela sam nagovoriti mamu da naštrika jedne vunene gaće. E pa zanima me:

    da li mora biti 100% vuna?
    koliko se stisnu kod pranja?
    da li pikaju ako su od 100% vune (iako mi veli MM da nakon lanoliziranja ne bi trbale pikati)
    ne mora, može biti mješavina. neki rade 100% acrylic, meni je to :/
    stisnu se ako pereš u mašini, zato nemoj, neće se moći rastezati. iako neke vunene tkanine, (felted) mogu u mašinu. naše ne pikaju nimalo.
    klinci ih obožavaju, svaku noć su u njima.

  26. #126
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa

    Vidite da bi bilo bolje da je to ostala moja mala tajna.
    nije istina, mi smo samo malo zavidne

  27. #127
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    Citiraj coccinella prvotno napisa
    Ne znam što će reći BusyBee, ali meni se ne sviđaju Starbunz (malo su mi prekičaste)!

    I... meni stižu Kissaluvs veličina 2 (jedan komad)! Što ne valja kod njih?! :/

    coccinella, ne brini.
    doduše, kažu da su 0 i 1 izvrsne, a 2 malo manje. uz dobar frotirasti uložak, bit će super. ja sam u početku bila razočarana, ne znam zašto. sad sam se navikla. imaju čudan oblik, mi smo navikli na visoke i uske, one su široke i plitke. a meni ustvari to bude idealno za debeljucu brunu.
    i ona krilca se super rastežu, a obožavam drukere.

    bit će ti dobre, koji si materijal uzela?

  28. #128
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    kako nemam iskustvo osobno, evo malo rewievs sweet chiks diapers.

    btw. ulošci su joj genijalni.

    I have one and HATE it. The fleece cover is ok (pretty high rise) but the diaper....I think I'd have more luck just wrapping a towel around DS. Sorry, I'm not usually so critical but it really, really, really didn't work for us!

    I had some and hated them. They werent real absorbant and I hate velcro. Also the elastic sits against your baby's skin and left terrible red marks

    I have heard soooo many people say those suck. Please write up a review, I know many newbies are drawn to those because they seem like a good value. Sorry they're not working for you.

    Oh, I really hated those. They are not absorbant at all. You would basically have to put a folded prefold or something inside it and use it as a shell to hold the pf in place. But then, you could just do that inside a cover and skip the Swet Cheeks all together. The ones I bought have long since become dolly diapers.

    The elastic is not the best the cover did not fit very well over the diapers and they didnt hold up very well...... not the best cover....

    Now that I have become obsessed with fun dipes and covers, I wouldn't want one of these, but before I knew better, it worked just fine. lol I used to use one for overnights and it really did work on my heavy wetter, so if you can stand it being really boring , go for it. Have to say, though, that I wouldn't bother with their dipes unless your little one is a very light wetter.


    They are nothing special. I would not buy them, they are cheap for a reason...very liitle velcro to secure diaper on , they are overall thin and not absorbant. Don't bother.

    I agree with pp, do not buy these!

    Before dd was born (And I found out about MDC and diaperpin) I saw these and thought they would be a great deal. THey are very thin, don't even work for my 4 mo old normal wetter. THeu do not have fold back tabs. If you would really like to try some, I probably have them around here somewhere and will mail them to you for only s(kršitelj koda)ing!

    2 words for you here......... FLANNEL i layer in the body of the diaper to be exact
    and exposed elastic..........not good.

    I would not recommend them. Her diapers are two layers of flannel and then you have to lay liners in them for the absorbancy. The elastic is also sewn on the layer against baby's skin and therefore, the elastic is against baby's skin. I think there are better diapers out there for the price. I have never tried one, but, www.babybunz.com carries an inexpensive flannel fitted that gets pretty good reviews.

    a ovdje malo ljepše stvari:


    http://www.diaperpin.com/diapers/ItemDetail.asp?ID=514

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •