Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: A gdje je CD?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno A gdje je CD?

    Kupila sam u Profilu udžbenik iz matematike i prirode. I na udžbenicima i na računu piše da uključuju i CD, ali CD nismo dobili. CD je očito uključen u cijenu jer se usporedbom cijena vidi da su udžbenici sa CD-om znatno skuplji od onih koji ne uključuju CD.
    Čula sam se s nekim mamama i potvrdile su da ni one nisu dobile CD-e.
    Što sad? Ima li tko informaciju, hoće li ih naknadno dijeliti?
    Knjige su im stvarno super i kvalitetne, ali i skupe... Tak da bi bio red da daju ono što su naplatili.

  2. #2
    Arwen avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,318

    Početno

    kako si kupila preko interneta ili u knjižari?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Kupila sam u Profilovom dućanu u Bogovićevoj.
    Dakle udžbenici:
    Tehnička kultura 1: 60,23
    Matematika 1.polugodište: 64,61
    Matematika 2. polugodište: 64,61
    Priroda 5: 62,42
    Za sve ove udžbenike piše da uz njih ide CD, piše i na računu, ali CD-i nisu u njima.
    Ono što upada u oči jest da su udžbenici uz koje idu CD-i za oko 20 kn skuplji od onih uz koje ne idu CD-i.
    Danas je moja prijateljica otišla to reklamirati u dućan, ali su joj mrtvi hladni rekli da CD-i jednostavno nisu dostavljeni i to je to. Nakon njezine odlučnosti, prodavačica je pristala na poleđinu računa napisati da CD-i nisu dostavljeni.
    Ali što sad s time? Prodavačica se postavila kao da je to normalno da CD-i nisu isporučeni i nikom niš.
    :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Zovi izdavača.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Zovem, ali se ne javlja. Sutra idem da i meni napišu na račun da mi nisu isporučili.
    Ima li netko da JEST dobio CD-e za tehnički, matematiku i prirodu za 5. razred u Profilu?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Pošalji pismeni prigovor njima i ministarstvu. Ovo je krajnje bezobrazno i bahato.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •