Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 140

Tema: jeftini vs skupi prašak za veš

  1. #51
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Dash mi najfinije miriše i kad njime perem, ne treba mi omekšivača, ali je skuuuuup.

    A kod nas ni nema drugi nego talijanski za kupiti.
    Da, istina je da je Dash koji se kod nas kupuje talijanski, ali namijenjen prodaji za istočno tržište.
    Razlika između njega i onog "pravog" je velika.

  2. #52
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    U zadnje vrijeme koristim Rex prasak i ok mi je,cak mi i miris pase(ne koristim omeksivac pa mi je bitno da prasak i mirisi).Ja bi rekla da je Rex secndbrend od Henkela odnosno Persila(to je kao ono kad kestlin radi stapice za konzum)a Ariel i Persil ne kupujem iz principa.

    Inace slazem se s onim da treba nakon nekog vremena promjenit prasak i da je moguće da vecini pase Faks jer je kompatibilan uz nasu vodu.

    Ne znam akd sam zadnji put stavila det u posudu predvidjenu za to,bar to ne moram vise prati 8) .Casica je zakon!

  3. #53
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I mene zanima gdje se mogu kupiti te kugle za tekući deterđent? Ja koristim perwool i uz njega se ne dobije. Kaj stvarno kad se stavi u posudicu oteče odmah u bubanj? Nisam nikada o tome razmišljala, ali mi dobro opere i super miriši!

  4. #54
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Ja kada sam koristila Rex tekući ta kugla je bila kao poklopac detrdženta + zavrtni poklopac.

  5. #55
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Dash mi najfinije miriše i kad njime perem, ne treba mi omekšivača, ali je skuuuuup.

    A kod nas ni nema drugi nego talijanski za kupiti.
    Mozda nisi iz Zgb, pa mi ne zamjeri, ali ako jesi, za info, ima ga u Mulleru, pravi Dash, onaj za zapadno trziste.


    Ja se u ovome jos trazim, preferiram tekuce deterdzente ali ih ne stavljam u bubanj. Za sad sam isprobala DM-ov, sve ove klasike tipa Persil, Ariel... Dash mi najbolje mirisi ali nemam dojam da ista bolje pere. Planiram skoro isprobati i robne marke, zato ne? Uvjerila sam se da trebam neki skidac fleka i da nema potrebe ista prati na vise od 60. Sve se opere i na nizoj temp. i na kracem programu ako studiozno pristupim fleki prije pranja. 8)

  6. #56
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Maslačkica prvotno napisa
    Ja kada sam koristila Rex tekući ta kugla je bila kao poklopac detrdženta + zavrtni poklopac.
    to sam i ja dobila sa rexom ali budala sam ju i bacila.
    hvala vam na prosvjetljenju

    meni je rex ok. ne sjecam se cijene ali meni traje oko 5 mjeseci 1,5 l

  7. #57
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj stanam prvotno napisa
    ali meni traje oko 5 mjeseci 1,5 l
    pa može ti trajat i godinu dana (i više) - ak ne pereš ...

    mjerilo je koliko pranja izdrži, ne u mjesecima .
    jer ak ti se prosječno vrti bar mašina dnevno - teško da će izdržat 5 mjeseci. :/

  8. #58
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ja koristim isključivo tekuće deterdžente. Persil sanzitiv mi ima dalekooo najbolji miris, nema potrebe za omekšivačem a roba i ormar mirišeee..No, njega koristim uglavnom za ručnike, posteljinu i tu i tamo neke pkrivače, jastuke jer mu je cijena visoka.Ostalo perem s tekućim iz Dm-a ili nekim drugim koji nađem na akciji i zadovolja sam.Za fleke koristim ili onaj iz Lidla ili Ariel za fleke.(a fleka ima na skoro svim njenim stvarima).
    Što se kugle tiče kad kupujete deterdžent pogledajte jel ima na kojemu kugla, pa njega kupite i kugla ostane Inače nisam vidjela da ih ima posebno za kupiti..

  9. #59
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Je li itko koristi plavi Coral za šareno? Ja obožavam taj deterdžent! Znam da je sve to kemija, ali taj miris me baca u trans.. Za bijeli veš sam i ja kupovala Ariel, sam imam Tide i ok je, a probat ću sigurno i jeftine "bezimene" praškove..

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    vrijedi li što onaj prašak od Amwaya? i koliko zapravo košta, ne znam točno, znam da je relativno skup
    zanima me jer doma imam 2 alergičara...

  11. #61
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Tocno - Dash kupljen ovdje, namjenjen je za istocno trziste i razlika je dan i noc izmedju ovog ovdje i onog kojeg kupim u Italiji.

    I ja imam kuci alergicarku, ali na Dash nije imala nikakve reakcije .

  12. #62
    stanam avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj stanam prvotno napisa
    ali meni traje oko 5 mjeseci 1,5 l
    pa može ti trajat i godinu dana (i više) - ak ne pereš ...

    mjerilo je koliko pranja izdrži, ne u mjesecima .
    jer ak ti se prosječno vrti bar mašina dnevno - teško da će izdržat 5 mjeseci. :/
    sad sam otvorila novi pa ću vidjeti koliko će trajati. ja FAKAT ne stavim puno deterdženta. a svaki dan jedna mašina. ?????

  13. #63
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Pridružujem se otkriću FOLMIL-a iz Lidla.... konačno mi je već bijeeeeeeeeeeeel :D

  14. #64
    habibi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    241

    Početno

    ariel za sareno iz mullera je super.

  15. #65
    eki3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG-Sesvete
    Postovi
    270

    Početno

    Tko nema casicu moze ju jeftino nabaviti u dm-u uz putno pakiranje persila za 9.90(praska se brzo rjesite a casica ostaje)

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ja koristim običan prašak s mirisom limuna iz Mercatora (10 kn/kg) i jar za suđe za eventualne fleke i nemam primjedbi.

    Meni Ariel npr. smrdi. :/

  17. #67
    bebica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    199

    Početno

    Ja isto nisam zadovoljna Ariel-om. Toliko para dam, a na kraju koji god komad odjece s flekom uđe u mašinu, s flekom i izađe i onda ajmo rifljaj, trljaj ručno,a zašto!?
    Kako smo M i ja za sada sami, našu odjeću u biti treba samo malo osvježavati, a za to više neću kupovati Ariel.
    Iako se meni ni ona sva čuda za mrlje od dr. Beckerman ili kako već, nisu pokazala nekim super rješenjem, ne znam kako je vama!?

  18. #68

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno

    Citiraj Zubic vila prvotno napisa
    Citiraj Audrey prvotno napisa
    Ja više niti jedan prašak ne stavljam u ladicu, zato jer si znam isprogramirati perilicu da mi počne prati oko 4-5 ujutro (kad je 'jeftina' struja)
    Moja perilica nema to programiranje, al sljedeća će bome imati baš zbog ovoga. Super stvar.
    Ni moja perilica nema mogućnost programiranja, ali zato imam mali tajmer (stavi se u utičnicu) koji se isprogramira tako da perilica ili bilo koji drugi stroj na struju počinje "dobivati struju" u određeno vrijeme. To izgleda kao produžni kabel, on se stavi u utičnicu a u njega se onda ušteka perilica, sušilica...što već. Odlična stvar (i puno jeftinija od novih aparata s programiranjem).

    A što se tiče same teme, prije par dana sam u Trstu kupila svoj prvi Dash i tekući i u prahu, pa se nadam da su oni koji ga hvale u pravu. Iskreno rečeno, do sada nisam vidjela neku veliku razliku među korištenima - kao što netko reče - na nižim temperaturama neke mrlje neće isprati niti jedan, a na 90 će svaki. Dugo sam vremena bojkotirala Ariel zbog bezobrazluka (kada su tužili Rkmana zbog iznesene istine - sastav Ariela za naše tržište nije isti kao za zapadna tržišta), a onda sam ne znam zašto odustala od bojkota i povremeno ga kupim.

  19. #69
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Dash vanjski se i meni pokazao kao najbolji.

    Išla sam baš vidjeti Faks - pa on uopće nije jefitn??? 2 kg koštaju 42 kn isto kao i Ariel. Persil je kao na akciji za 39 kn, 2 kg......

  20. #70
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    Citiraj Audrey prvotno napisa
    Ja više niti jedan prašak ne stavljam u ladicu, zato jer si znam isprogramirati perilicu da mi počne prati oko 4-5 ujutro (kad je 'jeftina' struja)
    samo info, jeftinija struja je od:

    * Raspored dnevnih tarifa:
    o zimsko računanje vremena: VT od 07-21 sat, NT od 21-07 sati
    o ljetno računanje vremena: VT od 08-22 sata, NT od 22-08 sati;

    meni to baš i nije gluho doba noći, pa programator baš i ne koristim, uključim mašinu prije spavanja.
    po zimi namjestim pranje pa sušenje u kontinuitetu i ujutro izvadim suho.

  21. #71
    Neroslava avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    269

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa
    Šareni veš perem sa Sunilom iz Müllera (25 kn) i fenomenalno mi pere.
    Meni su inače stvari od Müllerove robne marke dobre, al njihov prašak smo kupili i roba je poslije pranja počela smrditi, onak ko po vlažnim, smrdljivim čarapama . Jel se to još kom događa?
    Probala sam opet s Arielom (s kojim sam prija prala) i sad više ne smrdi (a kupila sam ga na nekoj akciji po istoj cijeni po kg kolko sam platila i ovaj jeftini iz Mullera). Htjela sam proć jeftinije, a na kraju je ispalo da sam bacila novce.

  22. #72
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Meni je onaj Blink (Muller) baš dobar.
    Mislim da je oko 20 kuna 2 kg.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    meni to baš i nije gluho doba noći, pa programator baš i ne koristim, uključim mašinu prije spavanja.
    po zimi namjestim pranje pa sušenje u kontinuitetu i ujutro izvadim suho.[/quote]

    I ja isto tako. Tu i tamo isprogramiram nešto, kao fini veš, pa da ne stoji dugo mokar u mašini do jutra ( i taj ne sušim u sušilici). Sve drugo upogonim prije spavanja.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Sorry, nešto sam smrdala sa citatom. Citirala sam Gitulju.

  25. #75
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Pratim vas

  26. #76
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    evo ja sam kupila neki no name prašak za robu. i isprobavam zadnja 3 tjedna. ne vidim razliku u odnosu na ariel, osim što mi roba od ariela miriši, a od ovog ne. za sada sam zadovoljna...

  27. #77
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    prasak koristim lidlov lel i meni dobar iako vise volim tekuci ljepse mi se ispere a moje djete i ja smo osjetljive na zaostatke praska iako mi se ves ispire 3 puta tako je u masini i ja jos stavim dodatno nekad nije dosta


    i kad uzimam tekuce praskove uvijek uzmem robne marke i mjenjam ih svakih toliko jer sam jednom dobila savjet da je dobro svakih toliko promjeniti prasak s kojim peres

    jedina razlika koju sam ja primjetila je cijena praska i nista drugo s tim da mi se cesto znalo dogoditi da sa skupim praskom nebi mi se ves opro kako treba ili ko sad sa arielom da bi mi se pojavile neke plave fleke po robi poslje pranja koje neznam kako skinuti :? :?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    4

    Početno

    Od sutra 07.04. u Lidlu je praškasti Formil aktiv u kutiji od 8,5 kg za 100 pranja po cijeni od 69,99 kn.
    Miris je cvjetni, Blossom fresh. Piše univerzalno sredstvo za pranje, efikasan već od 20oC.
    Ima li tko iskustva s tim praškom? Vrijedi li to kupiti?
    Vrijedi što se tiče cijene, ali kako pere? Da li se dobro otapa? Da li ostavlja tragove na tamnom rublju?

    Inače obično kupim Ariel ili Persil, zavisi koji nađem na akciji.

  29. #79
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    jel netko probao Ariel iz Metroa onaj na kojem piše profesional?ima ga u pakiranju 10 kg i baš me zanima ima i razlike u odnosu na ovaj "obični "Ariel.Ista stvar i s omekšivačem-lenor Profesional 5 l 49,90 kn, pa me baš zanima jel koncentriraniji ili??Ja sam nedavno izbacila omekšivač iz upotrebe i ubacila ocat, pa mi veš miriši na prašak, zato mi je bitan miris praška (trenutno imam Dash iz Mullera neki cvjetni pa mi i nije neki miris..)

  30. #80
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    Što znači "ubacila ocat" umjesto omekšivača?
    Kada, kako, koliko, koji?

  31. #81
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    pa umjesto omekšivača stavljam alkoholni ocat u posudicu (onu usku gdje bi inače omekšivač), 1/3 posude cca kako kad mi se omakne.To odmah na početku kad i prašak stavim prije nego upalim mašinu.1 l K+ octa je 3 kn cca, veš mi je mekan kao s omekšivačem i ima blagi miris na prašak.Prije sam bolovala od toga da mi roba mirišiii, isprobavala razne omekšivače, i rijetko koji me oduševio da roba dugotrajno ima miris, onda sam se zapitala a zašto mi je uopće bitno da to miriši toliko kad se svejedno parfemom špricamo i onda se miris omekšivača i parfema pomiješaju, pa...Još sam čitala razne tekstove o kemiji u omekšivačima i odlučila pokušati s octom...Sad mi je bitan miris praška hahah.
    Posljednje uređivanje od pužić : 06.04.2011. at 15:33

  32. #82

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj zzzada prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra 07.04. u Lidlu je praškasti Formil aktiv u kutiji od 8,5 kg za 100 pranja po cijeni od 69,99 kn.
    Miris je cvjetni, Blossom fresh. Piše univerzalno sredstvo za pranje, efikasan već od 20oC.
    Ima li tko iskustva s tim praškom? Vrijedi li to kupiti?
    Vrijedi što se tiče cijene, ali kako pere? Da li se dobro otapa? Da li ostavlja tragove na tamnom rublju?

    Inače obično kupim Ariel ili Persil, zavisi koji nađem na akciji.

    hvala na informaciji,sutra ga idem kupiti

    ja sam ga kupila na zadnjoj akciji koja je bila prije dosta vremena,i najveća mana ovom prašku je ta da se potroši a nove akcije istog ni za lijek.

    odlično pere.ovaj zadnji kojeg sam imala bio je s prekrasnim mirisom limuna,uopće nije trebao omekšivač

  33. #83
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    pokleknuh pod lidlovom akcijom za prašak...javim rezultate

  34. #84
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,413

    Početno

    Dash je jedan jedini za mene, i to ga čak kupujem kod nas... Pitam se kakav bi tek onda bio vanjski!! Sa svim drugima mi roba nije dobro oprana i smrdi

  35. #85

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    nakon sto prasak zadovolji prva dva kriterija, da nije testiran na zivotinjama i da je ekoloski pokusavam zonglirati sa rasprodajama (ionako sam svedena na tri proizvodjaca)

    sav prasak koj se osjeti na robi nakon pranja ostaje djelomicno na robi u preko koze ulazi u tijelo pa stvarno vodite racuna sto koristite za djeciju robu

    (pretpostavljam da u 2011. vise niko ne koristi omeksivace pa o tome necu posebno pisati)

  36. #86

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Citiraj pužić prvotno napisa Vidi poruku
    pokleknuh pod lidlovom akcijom za prašak...javim rezultate
    ja sam kupila dvije kutije jer sam ga isprobala još prije i bio mi je toliko dobar da ga nisam mogla dočekati.s obzirom da ga dobivaju samo dva puta godišnje.

    danas sam oprala bijeli veš i naravno da je položio test...malena je jučer nespretno zagrizla usnicu i dobro zakrvavila bodi,nisam ništa namakala a ipak ga je savršeno oprao

  37. #87
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    (pretpostavljam da u 2011. vise niko ne koristi omeksivace pa o tome necu posebno pisati)

    To ti je ravno pretpostavci da u 2011. svi uredno cijepe djecu.

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    936

    Početno

    Meni su ok dm-senzitiv (praškasti), lel i mercatorov-plavi (bolji miris). Savršen mi je bio ipercoopov tekući det. od sapuna, ali njih više nema. Naravno najbolji mi je dash kojeg kupujem u Mulleru kad naletim na akciju. Kupila sam nedavno rex i uništio mi tamniju robu (ostale bijele izgrižene fleke, a stavljam jako malo deterđenta). Lijena sam kupovati det. za bijelo, šereno pa tamno i uvijek biram det. s kojim mogu prati sve.

  39. #89
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    položio test -roba fino miriši (na prašak), oprano sve ...ja prezadovoljna, nema razlike u odnosu na ariel ili dash koje sam prethodno imala.

  40. #90
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Eh što se prije ne uključih na temu... poznavajući Lidlove akcije tog Formila sigurno više nema

    a baš me zaintrigiralo vaše hvaljenje istog

    inače, vezano za tekući deterdžent i to kaj vam iscuri.... ok, nisu sve mašine iste, moja ima na tim ladicama ko neka vratašca, spustim ih do dna tj.zatvorim, a kad ide prašak dignem vratašca gore... ak me kužite (doduše dugo mi je trebalo da skužim čemu služe ta vratašca )

  41. #91
    tua avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    910

    Početno

    Suzzy, ja sam ga danas kupila i bila je jos hrpa.
    Mijenjam prasak nakon 5 godina pa sam si sva uzbudena Makar je meni sve to isto,al kad ste ga nahvalile, da probam...
    Bili smo na rexu tak dugo, kao beba je mala pa ga necu mijenjat, e sad, vec je i druga beba tu, valjda joj nece smetat?

  42. #92
    pužić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,985

    Početno

    ima ga i kod nas u lidlu još cijela paleta...

  43. #93
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    meni je najdraži Dash (ali mi je postao cijenovno neprihvatljiv)
    otkriće mi je lidlov formil, dobar mi je i tekući i praškasti
    lel- isto ok, jedino imam osjećaj da nakon nekog vremena kako se otvori pakiranje da slabije pere
    kupila nedavno u kauflandu na akciji 9kg faksa za 90 kn, pa sam ostala (neugodno) iznenađena kako roba poslije jako miriši na prašak (to mi smeta), inače super opere veš.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Nekidan sam u Bakmazu ( naš regionalni lanac trgovina ) kupila faks by ornel 2 kg po 27.99 kn i
    ariel color 2kg po 14.99 kn ( ali moraš kupiti 2 komada ) i tako se za 100 kn opskrbila za nekoliko mjeseci .

  45. #95
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj dalmatinka prvotno napisa Vidi poruku
    Nekidan sam u Bakmazu ( naš regionalni lanac trgovina ) kupila faks by ornel 2 kg po 27.99 kn i
    ariel color 2kg po 14.99 kn ( ali moraš kupiti 2 komada ) i tako se za 100 kn opskrbila za nekoliko mjeseci .
    Baš sam sad ljuta na sebe.
    U Bakmazu sam skoro svaki dan, a nikad mi nije palo na pamet tamo gledati praškove jer sam bila u uvjerenju da su sigurno skuplji od ostalih supercentara.
    Svejedno, hvala na informaciji, od sada ću bolje pratiti.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZADAR
    Postovi
    1,828

    Početno

    Ovaj faks by ornel imaš u skoro svakom Bakmazu po toj cijeni , a
    ariel po toj cijeni imaš samo u onom najvećem na novom Bokanjcu.

  47. #97
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,325

    Početno

    Cure koje perete s Persilom da li ste primjetile da se među zrncima nalaze i nekakva smeđa zrnca koja kada se stisnu se razlome i izgledaju kao komadići pijeska?

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    1,048

    Početno

    mANI SE VEŠ POBIJELI/POBOJA OD TIH POSEBNIH PRAŠAKA AKO GA NEKO VRIJEME OStavim u perilici da djeluje: pustim vodu s deterdzentom i onda pauziram na dva sata, pa dalje operem. Valjda im treba vremena da pofriskaju boju, ili oksidraju na bijelom rublju

    Citiraj bilbo7 prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanima da li za stari tamni veš stvarno vrijede ti prašci/tekući det. za tamnu odjeću u smislu da pofriškaju boju?

  49. #99

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Znači Dash, ajd moram isprobat. Prala sam s Dixanom, sad s Ariel tekućim gelom. Omekšivać ne koristim Ariel dobro skida mrlje i fino miriši...

  50. #100
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Dugo se nisam dala od ariela i persila, a onda sam jednom čisto radi znatiželje probala lidlov formil i oduševila se. Nakon par mjeseci sam se usudila probati i lel isto je super. Nema šanse da bih ikad više dala za prašak više od ovoga koliko plaćam lidlove.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •