Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 76

Tema: Maxi Cosi Rodi - kg 18-36

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno Maxi Cosi Rodi - kg 18-36

    Upravo gledam autostolice za Niku pa me zanima razlika (osim u cijeni - 250 kn) između Maxi Cosi Rodi XP i Maxi Cosi Rodi. Je XP stvarno toliko bolja? Šta je sa Graco autostolicama, vidjela jednu u TL katalogu za 600 kn?http://www.turbolimac.com/ShopCode/ProductDetails.asp
    U jednom dućanu u Ri su više hvalili Maxi Cosi od Romera...s razlogom?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    podižem

  3. #3
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Sve tri firme su poznate i povjerljive. Vidi koja ti sjedalica najbolje odgovara i nju kupi.

  4. #4
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ako se dobro sjecam, razlika izmedju xp Rodija i "obicne" je u drugacije rijesenom naslonu za glavu. xp Rodi ima puno vise izbocene bocne stranice (naslona za glavu) za koje pretpostavljam (neka Ancica opovrgne ako nije tocno) da sluze za bolju zastitu glave kod bocnih sudara (ne dozvoljavaju bocno trzanje glave).

  5. #5
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    BB, i ja pretpostavljam ali neznam za sigurno.

  6. #6
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    ja sam kupila XP
    ona ti ima i neki dio koji se kao pricvrsti za sic, al po mojem osobnom misljenju- taj dio nije nesto zbog ceg bi ju covjek kupio ( tj- ne drzi bas booster na mjestu.

    zakaj sam ju uzela?
    zato kaj fakat ima 'jacu' bocnu zastitu

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Koliko sam ja skužila iz razgovora sa jednom prodavačicom Rodi XP ima neko postolje koje se zakači ispod naslona siceva i onda se na to namontira stolica...pretpostavljam da joj to daje još veću sigurnost.....ista prodavačica je ishvalila Rodi XP, a na sve ostale odmahnula rukom u smislu 'nije to ono pravo, Rodi XP je najbolja od svih, ostale nemoj ni gledati'.....zato me zanimalo tvoje mišljenje Ančice...

  8. #8
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    ja sam kupila XP
    ona ti ima i neki dio koji se kao pricvrsti za sic, al po mojem osobnom misljenju- taj dio nije nesto zbog ceg bi ju covjek kupio ( tj- ne drzi bas booster na mjestu.

    zakaj sam ju uzela?
    zato kaj fakat ima 'jacu' bocnu zastitu

  9. #9
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Nani, obična Rodi je stariji model sjedalice od Rodi XP (mislim, ovo nije bitno) i dobila je puno lošije ocjene na Adax-ovim testovima. Ja sam si to nekako protumačila da je Maxi Cosi najprije izbacio ovaj model pa kad je dobio loše ocjene onda su se potrudili da je poprave pa su izbacili Rodi XP koja je dobila najviše ocjene za ovu kategoriju.
    I na prvi pogled je Rodi XP nekako puno čvršća, bočna ojačanja za glavu su puno bolja i ima taj dio koji je učvršćuje u sjedalo.
    Mi je imamo i jako smo zadovoljni.:D

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Znam da sam izvukla temu iz prapovjesti ali me zanima dal ste i dalje zadovoljni sa ovom XP?

  11. #11
    mis-pis avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    na Miljacki
    Postovi
    476

    Početno

    Mi razmisljamo o Rodi XR, ima ih u TL, ali ne u Sarajevu. Morali bismo preko Save. Zna li neko da li daju povrat poreza stranim drzavljanima? :?

  12. #12
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Znam da sam izvukla temu iz prapovjesti ali me zanima dal ste i dalje zadovoljni sa ovom XP?
    Ja sam izuzetno zadovoljna. To postolje koje ima ne pridonosi (bar ne značajno) sigurnosti (to je običan komad plastike koji nije baš čvrsto pričvšćen), ali je zato praktičan jer sjedalica ne ide za djetetom kada ono iskače iz nje - dakle stabilnije stoji na svom mjestu, a još služi pomicanju sjedalice u nekakav položaj za spavanje. Nije to poluležeći, ali se ipak dobije određena kosina.
    Po meni - odlična sjedalica.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    40

    Početno

    I nama treba nova stolica i sada smo u fazi kupnje. Imamo Maxi cosi priori i super smo zadovoljni i sada razmišljam o novoj Maxi XP. Ima dobra pojačanja za razliku od jeftinijih stolica i izgleda mi robusnije. Inače smo stalno u autu i obožavamo se voziti tako da ću se dati u veči trošak jer moje djete je važnije od svega. Imaju neku akciju u TL sve što se kupi na Diners može na 2-12 rata tako da nadam se neće biti strašno za podnjeti.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    40

    Početno

    Bila sam u Bebama u centru Rijeka stolica Maxi-cosi XR 18-36 kg ima mogučnost zaglavljivanja bostera u sjedalo tako da se komad plastike uglavi između dva željeza u naslonu stolice od auta. Ta stolica u centru stoji 1099 kn a u istoj trgovini u Tower centru 999 kn. Prilikom upita kako da je tu jeftinije prodavačica mi je slegla ramenima.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    je li maxi cosi rodi xr od 18 ili od 15kg?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    od 15.

    Al' nemoj žuriti previše. Mali Zeko je još mali.

  17. #17

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    280

    Početno

    imam ja i većeg zeku koja ima 15kg(možda 20dag manje) i 4 godine.ali koliko malo jede a puno je aktivna 18 neće imati do škole. a mali zeko ima 9kg hoda sve u 16 (samo još ponekad prespava u marami ) i silno želi promijeniti smjer vožnje i ubaciti se u sekinu sjedalicu

  19. #19
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj Ines prvotno napisa
    ja sam kupila XP
    ona ti ima i neki dio koji se kao pricvrsti za sic, al po mojem osobnom misljenju- taj dio nije nesto zbog ceg bi ju covjek kupio ( tj- ne drzi bas booster na mjestu.
    zakaj sam ju uzela?
    zato kaj fakat ima 'jacu' bocnu zastitu
    jel pod tim misliš na isofix?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    40

    Početno

    8) Maxi-cosi nema isofix ni xp ni xr. M-C xp ima plastiku koja se ugura pod sic auta ali to i baš nije nešto čvrsto ali xr ima plastiku ( u mom ranijem postu je opisano). Isofix ima Jane Indy Team plus pa mislim da je to bolji izbor ako auto ima isofix.

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Može li netko iz iskustva reći koliko je zadovoljan ovom As...i eventualno je usporediti sa Romer Kid Plus

  22. #22
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Koke prvotno napisa
    8) Maxi-cosi nema isofix ni xp ni xr. M-C xp ima plastiku koja se ugura pod sic auta ali to i baš nije nešto čvrsto ali xr ima plastiku ( u mom ranijem postu je opisano). Isofix ima Jane Indy Team plus pa mislim da je to bolji izbor ako auto ima isofix.
    pa i nije
    al romer kidfix definitivno je
    i ima u KIKI :D

  23. #23
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Da ne ostane samo na ovom što izjavih, evo zašto mislim da nije, jer mislim( a to je samo moje osobno mišljenje) da su romer i maxi cosi bolje sjedalice i da kupit sjedalicu lošije npr. kvalitete i bočne zaštite i..samo zato jer ima isofix nije najbolja ideja.
    Isofix ne štiti nikog, a ako se radi o sjedalici grupe II, ni ne osigurava ispravno montiranje, jer se ona ionako ne montira...
    Naravno da je bolji feeling kad ti je sjedalica učvršćena za auto nečim osim pojasa, al njena je funkcija da podigne i bočno zaštiti dijete koje će u autu zadržati pojas, a ne ona (za razliiku od ostalih grupa gdje sjedalica čuva dijete i mora bit učvršćena u auto...)
    Tako da ja nebi odabrala objektivno manje kvalitetnu sjedalicu zbog isofixa. :/
    Opet reko, samo moje mišljenje.

  24. #24
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Citiraj makita prvotno napisa
    Može li netko iz iskustva reći koliko je zadovoljan ovom As...i eventualno je usporediti sa Romer Kid Plus
    Ovo i mene zanima. Moram kupit dvije za oba auta, pa i info gdje su najjeftinije..

  25. #25
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Sad na kraju nisam sigurna sa kojom ste više zadovoljni XP ili XR (to se odnosi na one koji imaju te sjedalice=?

  26. #26
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Citiraj domy prvotno napisa
    Sad na kraju nisam sigurna sa kojom ste više zadovoljni XP ili XR (to se odnosi na one koji imaju te sjedalice=?
    domy to nisu sjedalice istog razreda. XP je od 9-18 kg, a XR je od 15-36. Postoji još SPS od 15-36, ona je nešto jeftinija od XR-a, odi na onaj link koji je Almathea stavila pa pogledaj razliku.

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa
    Citiraj makita prvotno napisa
    Može li netko iz iskustva reći koliko je zadovoljan ovom As...i eventualno je usporediti sa Romer Kid Plus
    Ovo i mene zanima. Moram kupit dvije za oba auta, pa i info gdje su najjeftinije..
    Našla sam da je MAXI od 139 a Romer 149-to je cijena koju sam našla za njem.tržište(valjda). U turbo limača su obje po 999 kn

  28. #28
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Meni za vikend u Tl rekli da je Romer Kp 1500kn, al eto nemogu mi je pokazat jer je nemaju a morali bi je naručit, pa eto i to će biti na komad jer su skupe i sl..Nisu mi se dopali ugl. A ja vodila sina, htjela da sjedne u Romer i MC Rodi xr da mogu usporedit. Mislim da ću do Brežica, Rodi za moj auto i kratke relacije , a Romer za tatin i duže relacije....

    Mi dosad imali MC priori i stvarno je super...


    A 999kn je Maxi cosi i Romer kid, a kid plus je rekoše mi 1500

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa
    Meni za vikend u Tl rekli da je Romer Kp 1500kn, al eto nemogu mi je pokazat jer je nemaju a morali bi je naručit, pa eto i to će biti na komad jer su skupe i sl..Nisu mi se dopali ugl. A ja vodila sina, htjela da sjedne u Romer i MC Rodi xr da mogu usporedit. Mislim da ću do Brežica, Rodi za moj auto i kratke relacije , a Romer za tatin i duže relacije....

    Mi dosad imali MC priori i stvarno je super...


    A 999kn je Maxi cosi i Romer kid, a kid plus je rekoše mi 1500
    Ja mislila da je 1500 ona s isofixsom :?

    Mališ mi u naručju, ne mogu sad tražit, daj poćiri na stranice od turbo lim.

  30. #30
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kidfix je 1500, mi ga imamo u jednom autu, a kupit ćemo ga i za drugi jer AS stoji i ne mrda, a sve ostale (mislim na one koje nisu isofix) u ovoj kategoriji se poprilično mrdaju i to mi se ne sviđa

  31. #31
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    kid 999, nemaju kid plus u ponudi. Kid plus ima tri pozicije dubine ( neznam što je to točno), a sa isofixom je kid fix-isto nema u ponudi na webu..

    Gdje se još prodaje Romer osim u TL?

  32. #32
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    kidfix je 1500, mi ga imamo u jednom autu, a kupit ćemo ga i za drugi jer AS stoji i ne mrda, a sve ostale (mislim na one koje nisu isofix) u ovoj kategoriji se poprilično mrdaju i to mi se ne sviđa
    To i mene muči, i skužila sam da se nemogu namjestit tako čvrsto. Al mi u autu nemamo isofix pa mi preostaju ove...

  33. #33
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj kasiopeja prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    kidfix je 1500, mi ga imamo u jednom autu, a kupit ćemo ga i za drugi jer AS stoji i ne mrda, a sve ostale (mislim na one koje nisu isofix) u ovoj kategoriji se poprilično mrdaju i to mi se ne sviđa
    To i mene muči, i skužila sam da se nemogu namjestit tako čvrsto. Al mi u autu nemamo isofix pa mi preostaju ove...
    Koliko sam skužila, to ne bi trebalo biti bitno - s aspekta sigurnosti djeteta.
    (obzirom da nemamo isofix mantram da sam dobro skužila, da sam dobro skužila, da sam dobro skužila...)

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Kad se navikneš da AS ne mrda više od cenat-dva onda ova činjenica da booster ne stoji čvrsto mene malo zbunjuje...čak i u adacovim testiranjima spominju ali na tržištu-osim isofixa-nema AS ove kategorije koja "stoji čvrsto". Adac daje isti navod i za Maxi Cosijevu :/

    Čini mi se da ću i ja mantrat da je to ok

  35. #35
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj kasiopeja prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    kidfix je 1500, mi ga imamo u jednom autu, a kupit ćemo ga i za drugi jer AS stoji i ne mrda, a sve ostale (mislim na one koje nisu isofix) u ovoj kategoriji se poprilično mrdaju i to mi se ne sviđa
    To i mene muči, i skužila sam da se nemogu namjestit tako čvrsto. Al mi u autu nemamo isofix pa mi preostaju ove...
    Koliko sam skužila, to ne bi trebalo biti bitno - s aspekta sigurnosti djeteta.
    (obzirom da nemamo isofix mantram da sam dobro skužila, da sam dobro skužila, da sam dobro skužila...)
    pa mislim da si dobro skužila
    booster ima funkciju bit booster -podignuti dijete, da mu pojasi idu ispravnom putanjom, i eventualno bočno zaštititi dijete, eto zamisli sudar/kočenje/štagod, šta se dogadja, dijete leti prema naprijed, sa ili bez sjedalice, pojas ga zakoči, zakoči i sjedalicu...bitno je da je dijete dovoljno teško da ga pojas zakoči, da je pojas ispravnim putem zategao dijete i da je pojas dobar, da će reagirat, i u slučaju bočnog sudara, da je bočna zaštita što bolja. Kod drugih grupa je ispravno montiranje nevjerojatno bitno, jer pojas zadržava sjedalicu, sjedalica dijete, a ovdje pojas zadržava dijete, sjedalica je "pomoć".
    Druga je stvar šta se svak "šokira" kad mu dijete pređe iz I u II i onda više nije onako čvrsto stegnuto, pa se bolje osjeća ako ima isofix, jer barem sjedalica izgleda čvrsto spojena za auto.

  36. #36
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja se vodim time da je isofix stvarno najsigurnija opcija u svim kategorijama.
    a budući da imam aute s isofixom, investirat ću u takve AS.

  37. #37
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    naravno da hoćeš, pa i ja imam isofix i naravno da sam kupila romer kidfix, samo kažem da se cure ne trebaju deprimirat ako nemaju isofix, jer je njegova uloga u sigurnosti...pa rekla bi neusporedivo manja od uloge kvalitete sjedalice, bočne zaštite, ....i svih ostalih elemenata.

  38. #38
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma znam
    ja sam očajna već samim tim što mi se dijete veže pojasom od auta, to mi je skroz :/ , još da joj se i sjedalica ljulja, ajme ne bih ju nikud više vozila.
    paničarka sam po tom pitanju

  39. #39
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    join the club

  40. #40
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Citiraj saška prvotno napisa
    Citiraj domy prvotno napisa
    Sad na kraju nisam sigurna sa kojom ste više zadovoljni XP ili XR (to se odnosi na one koji imaju te sjedalice=?
    domy to nisu sjedalice istog razreda. XP je od 9-18 kg, a XR je od 15-36. Postoji još SPS od 15-36, ona je nešto jeftinija od XR-a, odi na onaj link koji je Almathea stavila pa pogledaj razliku.
    Maxi cosi rodi XP i XR postoji i spadaju u grupu od 15-36 kg. Zar ne?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Da, postoji Rodi XP i Rodi XR.

    Na službenim maxi-cosi stranicama se Rodi XP više ne spominje, pretpostavljam da ju više ne proizvode (novija verzija je XR).

  42. #42
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Da ok znam da je novija verzija XR, ali koja je bolja. Pošto ova XR nema taj neki plastični dio kaj se ugurne među sjedalo pa kao malo drži sjedalicu od pomicanja, ali mislim da nema onaj blago nagnuti položaj za čorku, dok to XR ima a nema tu plastiku na bazi.
    Oa sad ne znam kaj da radim tj. koju da kupim. Kaj vi mislite?

  43. #43
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    XR umjesto plastike ima iza naslona (onog za glavu) nešto kao sidro (u nedostatku boljeg izraza). To se umetne između naslona za leđa i naslona za glavu (od automobila) i na taj način osigurava da se sjedalica ne pomiče kada dijete ulazi i izlazi. To ima podpuno istu funkciju kao i taj plastični dio kod starije verzije.

  44. #44
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Mi imamo dvije Rodi XP sjedalice. Jedna je stara dvije a druga četiri godine. Pokušala sam naći rokove trajanja kategorije 15-36 kilograma ali nisam uspjela. Da li i za njih vrijedi onaj limit od 5-6 godina?

  45. #45
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Jel možda prodaješ koju.

  46. #46
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Na žalost ne. Djeca su mi mršava pa još ne zadovoljavaju uvjete bez sjedalice(157 cm, 27 kg, ako se ne varam).

  47. #47
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa
    Mi imamo dvije Rodi XP sjedalice. Jedna je stara dvije a druga četiri godine. Pokušala sam naći rokove trajanja kategorije 15-36 kilograma ali nisam uspjela. Da li i za njih vrijedi onaj limit od 5-6 godina?
    evo što stoji u uputama za RodiXR:

    To ensure optimum and safe use of car safety seats, they should not be used for longer than 5 to 6 years
    after the date of purchase. Ageing of the plastic, for instance under the influence of sunlight (UV), may quite
    unnoticeably reduce the qualities of the product.

  48. #48
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Hvala!

  49. #49
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno

    Hy, možda bih vam mogla reči par riječi o autosjedalicama do 18kg. pošto sam radila godinu dana u TL-a. Hmm bilo je to prije godinu dana ali evo ukratko ovako par mojih mišljenja o sjedalicama.
    GRACO- ja ga osobno ne bih kupila jer mi je prevelika i jako je neudobna, sranice mu nisu baš dublje, kad djete zaspe glavica mu pada.
    Način na koji se pričvrščava sa auto i nije baš neki od povjerenja.
    BEBE CONFORT-ISSEOS- Meni se sviđaju svi njihovi proizvodi(kolica, košare itd.) funkcionalna je, udobna i ima duboke bočne stranice. Pričvrščiva se lako i jako je stabilna. Ima jednu manu a ujedno joj je to i prednost. Boćne stranice se mogu širiti prema djetetu. To je super ali recimo neznam koliko su čvrste te bočne stranice prilikom nekog bočnog udara.
    MAXI COSi- na auto testu je jako dobro prošao i svi njegovi modeli su jako sigurni. Kad se montira dobro NE smije se previše mrdati.Centimetar ili dva ljevo desno to je normalno. Razlike između xp-a i Prioria ( to je onaj od999,00kn ) ima ali nije neka ogromna razlika. XP je malo lakše pričvrstiti za auto i malo je mekanije sjedište i mislim da su stranice Xp-a malo dublje-
    ISEOFIX- daleko najsigurnija opcija. mislim da o njemu ne trebam puno govoriti.
    ROMER- po mome mišljenju najbolja sjedalica. Kvaliteta, sigurnost i udobnost su mu stvarno na prvom mjestu. Romer je najudobnija sjedalica a na to isto treba obratiti pozornost pogotovo oni koji idu na duža putovanja.
    BUBU I OSTALE SJEDALICE ISPOD 600KN- ja ih nikad ne bih kupila svome djetetu. Plastične su, nisu sigurne i jako su neudobne. To je vrsta sjedalice eto tek tako da je imate u autu jer morate.
    MOj savjet- NE ŠTEDITE NA AUTOSJEDALICAMA JER ONE SPAŠAVAJU ŽIVOT VAŠOJ BEBI.

  50. #50
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Baš ti hvala na iscrpnim informacijama. Baš si mi puno pomogla uodluci.
    Hvala.

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •