Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Rodin projekt Sigurno u autosjedalici!

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno Rodin projekt Sigurno u autosjedalici!

    Rodin projekt Sigurno u autosjedalici! je vrlo aktivan projekt kojim je do sada puno postignuto a u buducem djelovanju nadamo se biti ce jos vise. Projekt vodim ja, Ana Duff, uz suvoditeljice Kristinu Safranec (nika) i Kristinu Ilic (casper).

    Iako je projekt vrlo uspjesan u smislu rezultata koje je do sada polucio, mislim da smo zakazali u informiranju onih koji nisu u Rodi a koji bi htjeli znati malo vise o projektu i sto se unutar njega desava. Stoga cu ovdje staviti kratki izvjestaj nasih dosadasnjih djelovanja i planova. Ukoliko postoje clanovi ovog foruma koji bi se na bilo koji nacin htjeli ukljuciti u ovaj projekt ili mu na neki nacin pomoci, molim da se jave meni, casper ili niki.

    ---------
    Projekt Sigurno u autosjedalici! je sluzbeno krenuo u proljece ove godine. Cilj mu je povecati sigurnost male djece u Hrvatskoj edukacijom roditelja o vaznosti ispravnog koristenja autosjedalica. Nastavak je Rodinih aktivnosti u tom podrucju koje su krenule u proljece 2004.

    Sto je do sad postignuto/odradeno:

    - u ljeto 2004. apelirali smo i sugestirali promjene u Zakonu o prometu na cestama koje bi osigurale da se mala djeca moraju vezati u autosjedalice kada u voznji. Nas trud je urodio plodom jer su sada sjedalice obavezne za svu djecu do pet godina starosti. [quote]

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    dizem.

  3. #3

    Početno

    Nego jeste dobili kakvu povratnu informaciju na ministra Kalmetu i slike njegove žene kako s bebom u jastuku iz rodilišta ide doma a od sjedalice ni S na vidiku?

  4. #4

    Početno

    I naravno, čestitam na uspjehu i nadam se da ću se uskoro bar djelomično moći uključiti :D

  5. #5
    saška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    1,054

    Početno

    Čestitam vam na dosadašnjem uspješnom radu i hvala vam jer se zbog vas i moje djete sigurnije vozi.

  6. #6
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Anči prvotno napisa
    Nego jeste dobili kakvu povratnu informaciju na ministra Kalmetu i slike njegove žene kako s bebom u jastuku iz rodilišta ide doma a od sjedalice ni S na vidiku?
    Ne, ali je poslije viden s autosjedalicom A to nam je najbitnije.

  7. #7
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    iskreno se nadam da cu moci doprinijeti vasem radu volontiranjem u Splitu :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •