Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 57 od 57

Tema: Organizirajmo se za sabor - ponovo

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    11

    Početno

    Drage cure,

    Napisala sam ovo na drugom topicu koji sam prvi čitala, ali mislim da sam ipak pogriješila temu pa se prebacujem ovamo jer vidim da se ovdje radi o akciji.

    Mislim da je većini ljudi problem kroz tjedan nešto organizirati pa je zato moja ideja da mi koji tijekom tjedna ne možemo dati svoj doprinos našoj stvari na predloženi način, tijekom ovog vikenda odnesemo po balončić ili dva na Markov Trg za svako željeno dijete i ostavimo ih tamo negdje vezane kao podršku ljudima koji se za nas ovih dana tamo bore. I ne samo mi. Bilo bi dobro da pozovemo sve nesuđene tužne bake i djedove i sve ljude koji sada nemaju problem, ali prate ovu našu patnju i suosjećaju s nama.

  2. #52
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Meni je zaista problem preko tjedna, tj. od 8 do 16 jer, kako sam već rekla,ne mogu izaći s posla. U upravi sam u centru zbivanja, svi vide ako me nema 5 minuta, zamjenu za svoje mjesto nemam i izostanak moram najaviti nekoliko dana ranije (ako me puste, i moram odraditi posao unaprijed).
    U ponedjeljak ću pitati za srijedu (tonili, svakako me zapiši za Sabor), no ne bude li tada izglasavanje, bojim se da neću moći.
    A baš ne bih odglumila neku tešku boleštinu pa da me onda vide na TV-u.

  3. #53
    taca70 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    2,109

    Početno

    Pa cure, zar nismo prosli put dobile zabranu ulaska kad je bilo izglasavanje? Tek mi sada sinulo.

  4. #54
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Taca u pravu si. I na stranicama sabora piše da je rasprava završena, što bi značilo da slijedi samo glasanje.
    Ovakk, ja ću sutra ujutro nazvat i pitat kakvo je stanje - ak mi dopuste prijavnit ću nas sve, pa kud puklo da puklo i tko mogao doć, mogao.
    Iako piše da je rasprava završena - i oporba i koalicija su jasno rekli da pripremaju amandmane - tako da mislim da će tu još bit svega.

  5. #55
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Danas cijeli dan zvala sabor i nikak doć do nekog živog. Javljao mi se samo neki automat koji je pričao nešt o zastupnicima nekoliko sekundi i onda me svaki put izbacilo s linije.
    Mislim da ništ od našeg posjeta...

  6. #56
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    cure, moguće da je u petak glasanje

    je li netko uspio prijaviti se..
    jeste li utvrdile može li se ući na glasanje?

    ako može, možda se još stigne i prijaviti...

  7. #57
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno

    tonili potvrđuje - na glasanje se ne može

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •