Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: sv. duh ili vinogradska?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno sv. duh ili vinogradska?

    neckam se kamo na porod pa vas molim za i protiv u vinogradsku spadam i tata moze na porod bez tecaja, a sv. duh mi svi hvale. a mora se na tecaj. na koji se meni bas i ne ide. ne da mi se tamo sjediti 4 sata da bi mi objasnjavali kako se rade djeca pa molim vasa iskustva jer mene ceka prvi porod

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    nama nisu objašnjavali kako se rade djeca.

    a ipak imaš gotovo 24-satni rooming-in, što je vrijedno sjedenja na tečaju.

  3. #3
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    MM je bio na oba moja poroda (SD) bez tečaja. :?

    No, nek radije kaže netko tko ima svježe iskustvo - moji dečki su već veliki. A i o Vinogradskoj sam čula od prijateljica dosta dobra iskustva, pa zapravo.... kak god ispadne uvjeri se da je baš tako najbolje! Sretno!

  4. #4
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    prebacit ću na rodilišta, tamo ima mnogo topica o ovim bolnicama i izboru općenito.

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Ja sam rodila u Vinogradskoj i sve riječi hvale za osoblje, pogotove za sestre koje brinu o bebama, šta se uvjeta tiče sv.Duh je vjerovatno bolji i kvalitetniji, al na kraju ti sva rodilišta dođu na isto, svi će odraditi profesionalno posao a sad kakvog je tko karaktera ovisi kako naletiš, bitno je da sve prođe u najboljem redu za tebe i tvoju bebicu, drugo ti je nevažno!

  6. #6
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Drage mame,
    Molim vas za pomoć. Naime Larina kuma odselila u ZG radi posla prije 2 godine sada je u trećem tromjesječju trudnoće i ide na pegled kod dr.Bokić u Prečko a spada pod bolnicu sv. Duh pa nju zanima jer nema još priključak za internet da pita vas iskusne mame da li je potrebno da ide na tečaj sada za trudnice i ima li tko info kad se on održava i što točno sve treba ponijeti u rodilište na Sv. Duh? Kako ovo nije dotično ovoj temi možete mi odgovoriti na pp. Hvala van unaprijed drage mame i pozz.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •