Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Čaj stoleća-dali netko zna za njega

  1. #1
    corinaII avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,450

    Početno Čaj stoleća-dali netko zna za njega

    Jučer sam po netu tražila neke čajeve i našla sam stranicu o jednom travaru koji ima nekakav čaj stoleća koji pomaže kod neplodnosti. Taj travar je također iz Srbije ali mi se čini da živi u Austriji.
    Evo i internet stranica www.cajstoleca.com
    Dao je nekakav inerviju za televiziju a isto tako ima i pisama zahvale od parova koji su zartudnili pomoću njegovih čajeva.
    Još jedan Tešić ili ???????

  2. #2
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Ja vidim da je to čaj isključivo za žene...nekako sam skeptična...

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    232

    Početno

    Ja i mm smo koristili taj caj. 10 dana sam kuvala muzu caj po jednu soljicu je pio. Imali smo nekeke smjemeke da pojedno prvi dan i jos neke sjemenke da nosimo sa sobom u torbi ili novcaniku. Kad je moj muz zavrsio sa cajem onda smo oboje poceli da koristi drugi caj. Koji se samo stavi u 1 litar vode i svako jutro i vece po jednu malo casicu smo pili.Dobijes 6 kesica za 6 mjeseci. Moras svako jutro i vece da dodajes po casicu vode. Svaki mjesec pripremas novu kesicu. Taj caj ima malo ukusa prvih 10 dana a posle nista. Moj muz nikada nije otisoa da uradi spermogram tako da neznam dali mu je pomoglo. On ima azoosperiju. Travaj je govorio da cu ostati prirodno trudna sto se jos nije desilo. Ja sam koristili caj za neredovnu M. Caj sam platila 200 Ili 300 eura. Ja nisam zadovoljna. Koliko znam svaki bi se po pravili caj morao kuvati svaki dan a ne stavljati u vodu i da tako samo stoji.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •