Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: nateknute grudi i sto s njima

  1. #1

    Početno nateknute grudi i sto s njima

    Imam mali problem pa ako itko moze pomoci bilo bi mi jaaako drago. Imam 23 godine, nisam (jos) mama Vec mi se godinama po nekoliko dana prije svake menstruacije povecaju grudi, a onda, tijekom menstruacije, splasnu. To naticanje uvijek malo boli, ali sam cula da je to jedan od normalnih predmenstrualnih tegoba te nisam na to nikada obracala posebnu paznju. Ipak, u posljednje vrijeme malo sam se zabrinula jer mi grudi nateknu negdje oko polovine ciklusa (14. dan) tako da to traje oko dva tjedna. Bole me na stisak(najvise u podrucju bradavica), ne mogu spavati na trbuhu i osjecam opterecenje u kraljesnici.
    Mogu li opisani simptomi upucivati na ozbiljniji problem? Je li moguce da mi jos uvijek rastu grudi??
    Unaprijed hvala, Krimhilda

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    276

    Početno

    Ma to ti je normalno i meni se to dešava.
    Probaj si kupiti neku kremu na bazi mentola i namazat si grudi s tim...fino hladi i ublaži te simptome što opisuješ

  3. #3
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    U osnovi je to normalno, ali...ako misliš da su te pojave kod tebe malo "izmakle" kontroli, porazgovaraj sa svojim doktorom i neka ti eventualno da uputnicu radi kontrole hormona štitnjače....ili još bolje razgovora sa nekim dr. endokrinologom (valjda sam dobro napisala...). Jer i ako postoji problem, bolje ga riješiti sada dok još nemaš bebača u planu, nego kasnije...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Dobro došla u društvo PMS-ičarki!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •