Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: U vezi brošura za trudnice

  1. #1
    kruna

    Početno U vezi brošura za trudnice

    Ja sam i u prošloj trudnoći, i sad, na pregledima u domu zdravlja Črnomerec. Tamo nikada nisam primjetila Rodine letke. Tamo se mogu naći jedino oni grozni protiv pobačaja i slično.
    Idem opet 17.11. na pregled pa bih odnesla tam u čekaonu par komada ak se mogu nabavit.. mislim stvarno ima dosta trudnica 8)

  2. #2
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    Slazem se s ovim. U Domu zeljeznicara takodjer ima jako puno trudnica, svaki put na pregledu ceka nas najmanje 5 u roku 2 sata, a letci su samo oni protiv pobacaja.
    Rode, gdje ste.
    Ako treba i ja ih mogu odnijeti tamo, sutra idem na pregled. :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    60

    Početno

    Curke moje nema problema, brosure mozete podic svaki radni dan od 9:00 do 17:00 u Auto kuci "Pavlinic - Sopic", Savska c. 80, Zagreb.
    Mozete se prije toga javiti Ivarici na Rodin tel. ili mob. :D

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    48

    Početno

    e dobro da znam, jer i ja bi trebala iči kod gin. na pregled u Dugave pa bi mogla odnijeti, i tamo u čekaonici ima dosta trudnica i nema nikakvih letaka (pa čak ni tih ružnih o pobačajima)

  5. #5
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Do sada smo naše brošure davali sestrama da ih podijele ciljano trudnicama, nismo ih ostavljali po čekaonicama.

  6. #6
    kruna

    Početno

    Mogu ja i sestri dati pa da ona ako je voljna dijeli pojedinačno.. ako nije onda eventualno u čekaonu?

  7. #7
    VedranaV avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,261

    Početno

    Htjet će sestra . Brošura je napravljena u suradnji s DZZOMM-om (Državnim zavodom za obitelj, materinstvo i mladež), a mislim da ima i odobrenje Ministarstva zdravstva.

  8. #8
    ivarica

    Početno

    petrunjela, molim te da mi se javis prije nego ides u dugave, trazili su jos brosura, a meni nikad nije usput.

  9. #9
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Jeste li već možda dijelile u Vinogradskoj u trudničkoj ambulanti? Tamo je uvijek puno čekaonica. Ako niste, ja se nudim, sljedeći put kad idem na pregled mogu odnijeti.

  10. #10

    Početno a oni izvan zagreba?

    Samo da postavim pitanje - ja sam nova trudnica, prva trudnoća, i naravno prepuna pitanja i željna svim mogućih savjeta.
    Zanima me postoji li mogućnost da se dostave RODINI letci i u Virovticu, a ne da edukacije i nove informacije i mogućnosti za trudnice budu ograničene na Zagreb?
    Ukoliko treba, preuzet ću obavezu da raznesem letke sa inforamcijama, jer ih niti u jednoj ginekološkoj ordinaciji u Virovitici, a ni u bolnici, nema. Samo ih ne mogu pokupiti u Zagrebu...

  11. #11

    Početno a oni izvan zagreba?

    Samo da postavim pitanje - ja sam nova trudnica, prva trudnoća, i naravno prepuna pitanja i željna svim mogućih savjeta.
    Zanima me postoji li mogućnost da se dostave RODINI letci i u Virovticu, a ne da edukacije i nove informacije i mogućnosti za trudnice budu ograničene na Zagreb?
    Ukoliko treba, preuzet ću obavezu da raznesem letke sa inforamcijama, jer ih niti u jednoj ginekološkoj ordinaciji u Virovitici, a ni u bolnici, nema. Samo ih ne mogu pokupiti u Zagrebu...

  12. #12
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    draga psiho, cestitam na trudnoci i zelim da sve protekne u najboljem redu :D

    sto se tice informacija i mogucnosti - zadovoljstvo mi je reci da one nisu ekskluziva zagreba, vec se sire cijelom hrvatskom. naravno, ukoliko u virovitici nisi nasla nasih prospekata i letaka, bit ce nam zadovoljstvo dogovoriti nekakvo preuzimanje. no, morat cemo se strpiti jos (mislim) dva tjedna dok se tajnica udruge ne vrati s godisnjeg :D

    drago mi je sto si se javila, nadam se da cemo dobro suradjivati :D

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno brosure za trudnice

    pozdrav
    ima li Roda u Osijeku?
    moze li se i u osijeku dobiti brosura za trudnice?
    samo brzo jer sam ja vecu 32. tjednu![/code]

  14. #14
    ivancica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    3,356

    Početno Re: brosure za trudnice

    Citiraj lidija_33 prvotno napisa
    pozdrav
    ima li Roda u Osijeku?
    moze li se i u osijeku dobiti brosura za trudnice?
    samo brzo jer sam ja vecu 32. tjednu![/code]
    Dobrodošla još jedna među nama iz Osijeka. Imaš pp.

  15. #15
    Mihajlo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Darda
    Postovi
    12

    Početno Knjiga Prvi put mama

    Pozdrav svima!

    Zanima me jeli netko pročitao krnjigu Uršule Tolj pod naslovom Prvi put mama. Koja je cijena knjige, te može li se ona kupuiti u Osijeku u knjižarama?

    Hvala svima na odgovorima.

    Pozdrav svima.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    U autu
    Postovi
    298

    Početno

    Knjigu od U.Tolj sam vidjela i u Konzumu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •