Pokazuje rezultate 1 do 37 od 37

Tema: Pregled autosjedalica-Zagreb, nedjelja 25.9.

  1. #1
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno Pregled autosjedalica-Zagreb, nedjelja 25.9.

    U nedjelju, 25.9.. od 15 do 18 h ce se odrzati slijedeci besplatni pregled sjedalica u Zagrebu. Odrzati ce se u Heinzelovoj 98, na parkiralistu ispred zgrade MUP-a.

    Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, trebate savjet ili prakticnu pomoc kod montiranja sjedalice i vezanja vaseg djeteta, dodite. Po mogucnosti, donesite sa sobom upute proizvodaca za vasu sjedalicu i dovedite svoje dijete.

    Zapamtite, da bi sjedalica pruzila djetetu optimalnu sigurnost, ona treba biti primjerena djetetu, ispravno montirana i dijete u nju ispravno vezano.

  2. #2
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Nadam se da se vidimo

  3. #3
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    toplo se nadam da ćemo do nedjelje uspjeti kupiti sjedalicu...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Mi dolazimo s friško postavljenom sjedalicom i s uputama koje smo na kraju dobili e-mailom od Roemera direktno!
    Onaj prošli pregled baš nam je bio koristan, pa ne bismo htjeli propustiti nešto novo.

  5. #5

    Početno

    Doći ćemo i mi, jel trebamo odredit neki termin ili?

  6. #6
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    ne, samo dodite

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Dolazimo i mi, al se bojim da više nemamo upute proizvođača, jedino ak su kod sestre. Provjerit ću.

  8. #8
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Provjerite, ali ako ih nemrete naci, dodite bez njih. Koji su model i marka sjedalice?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    33

    Početno

    I mi dolazimo na pregled. S obzirom da sam sjedalicu "nasljedila" od sestre koja živi u Njemačkoj, nažalost nemam uputstva.
    Model je Britax Römer za kikiće do 10kg, stara je oko 5 godina.

    Do sutra, pozdrav !!!

  10. #10
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kupili prioricu, ofrlje smontirali i sutra stižemo u 15:00!

  11. #11
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    drustvo, vidimo se

  12. #12
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ines, matildi i ostalim curama i dečkima puno hvala a svim malim frendovima s kojima smo se družili velika ! sjedalica je ko zabetonirana, sad se možemo mirno voziti.

    ines, žao mi je da nisam imala maramu...
    andrea, daj više pokaži bojana...
    andrejček, slatkišu maleni, je l' se još sramiš? :namig:

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    I mi smo bili i baš smo ponosni što nam je tata ispravno postavio autosjedalicu - naučili smo od prethodnog pregleda!
    Curama svaka čast na organizaciji i zalaganju!

    (Andrejček se prestao sramiti čim smo otišli u Maksimir, tamo je pokazivao za svakim psom kojeg je vidio, a na ulici za svakim autom. To se on tako samo "predstavlja" kad nekog novog ugleda )

  14. #14
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Da i ja javim da je nama, rodinim volonterima, danas bilo fenomenalno. Jest da smo svi crknuti umorni, al bilo nam je superiska.

    Prvo da objavim da imamo osam novih educiranih volontera koji su danas prisustvovali tecaju i obavili pregled i oni su, u nikojem posebnom redu: Zoran, Pero, Matilda, Andrea, Mina, Tina, Mamaja i Mara.

    Ovi nasi novaci bili su odlicni i jedva su cekali cijelo jutro da dode popodne a skup s njim i pregled (a valjda da i mi tri klepetuse, Kristina na kvadrat plus ja, prestanemo trkeljat teoriju) pa da zavrnu rukave. A rukave su bogami zavrnuli. Uz pomoc stare i iskusne garde s projekta danas smo pregledali 31 (citaj: trideset i jednu) sjedalicu - ovo nam je apsloutni rekord!

    Da ste prosli danas pored parkiralista ispred MUPa u Heinzelovoj vidjeli bi zivi mravinjak. Ma bilo je super.

    Curke, decki, bravo a posebno hvala staroj gardi na odlicno obavljenom mentorstvu danas na pregledu.

    A i veliko hvala svim roditeljima koji su dosli danas na pregled i pomogli nam da im pomognemo kako bi osigurali svojoj djeci sto sigurniju voznju. A posebno mi je drago bilo vidjeti koliko su roditelji vec i bili informirani o ispravnom koristenju sjedalica a neke sjedalice i imali odlicno namjestene i prije pregleda 8)

  15. #15
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    wow, znači dobro smo napravili što smo rano došli!

    još jednom - bravo i hvala!

  16. #16
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    31? Ideeeeeeeeeeeeeš :D
    Svaka vam dala, genijalno, geeeeenojalno...

    Ja nisam mogla doć jer smo bili na svadbi do 4 ujutro, a Leona me bez milosti probudila u 7 ujutro...bila sam zombi cijeli dan, bolje da nisam došla, vjerojatno bi ljudima, od pospanosti, počela montirat sjedalice u gepek :hihihi:

    Sve pohvale i staroj i novoj gardi...bravoooooooooooooooo :puse svima:

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Evo da se i ja ovim putem zahvalim. Svaka čast na dobroj organizaciji, unatoč gužvi u koju smo i mi upali brzo smo riješeni. Puno hvala svima, a posebno Tini i NJM, Ančici, Niki
    Napokon nam je sjedalica dobro fiksirana još jednom pno hvala svima :D

  18. #18
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    evo da se i ja zahvalim i dam sve pohvale na organizaciju, realizaciju a posebno uopce ideju o svemu tome.
    ja do sada nisam bila ni na jednoj rasprodaji i ni na jednom pregledu auto sjedalica i tek sam jucer shvatila koliko je predivno od svih vas sta tako nesebicno dajete svoje vrijeme da bi pomogli da se nasa djeca sigurnije voze i uopce imaju bolje uvjete odrastanja danas.
    hvala svima koji su nam jucer pomagali oko auto sjedalice (jako zgodnoj narancastoj curi, perici i iznad svega ancici koja je nevidjeno simpaticna i pozitivna) i svima ostalima koji su bili tamo

  19. #19
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    Obožavam ovakve akcije, bilo nam je prekrasno. Nova ekipa je odlična. :D Roditelja je bilo puno i dosta su informirani, svaka čast.

    kloklo, falila si nam

  20. #20

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    mi smo obavili već pregled sjedalica i hvala vam na tome jer smo utvrdili da nije bila pravilno instalirana , i tada smo dobili onu superiornu naljepnicu za auto, no međutim sva je izbljedjela , pa me zanima da li se može dobiti nova? i gdje? ikako naručit?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    mi smo obavili već pregled sjedalica i hvala vam na tome jer smo utvrdili da nije bila pravilno instalirana , i tada smo dobili onu superiornu naljepnicu za auto, no međutim sva je izbljedjela , pa me zanima da li se može dobiti nova? i gdje? ikako naručit?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    mi smo obavili već pregled sjedalica i hvala vam na tome jer smo utvrdili da nije bila pravilno instalirana , i tada smo dobili onu superiornu naljepnicu za auto, no međutim sva je izbljedjela , pa me zanima da li se može dobiti nova? i gdje? ikako naručit?

  23. #23
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    nanov, dodji u subotu na cvjetni, na nas stand, dat cemo ti novu naljepnicu

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    778

    Početno

    A jel tko čitao današnji Večernji, 15 str?

  25. #25
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj mina prvotno napisa
    A jel tko čitao današnji Večernji, 15 str?
    ne, sta ima?

  26. #26
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    Citiraj mina prvotno napisa
    A jel tko čitao današnji Večernji, 15 str?
    ne, sta ima?
    ima članak o pregledu sjedalica i slikica sa mojom Petricom

  27. #27
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    cure pa vi ste prave manekenke! baš sam bila ponosna na vas kad sam vas ugledala u večernjaku

    mi smo na žalost i ovaj puta preskočili kontrolu ali i tako planiramo kupovinu nove autosjedalice pa ćemo doći drugom prilikom.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    MM i ja smo bili na pregledu s našom sjedalicom, još samo da i Karla dočekamo i provozamo. Za organizaciju i ljubaznost sve pohvale!!!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    33

    Početno

    Bok curke, ja se ovim putem moram i za-hvalit i po-hvalit, naime:
    na pregled smo došli sa starom sjedalicom 0-10kg za koju nisam ustvari mislila da je loša, ali se ustanovilo da i nije nešto, naime kad ju je Maja ( iz Osijeka ak se ne varam...?! ) stisla na sic sve je nekaj počelo krckati, pucketat... :ups a meni sve veći bed, što cure više pokušavaju namjestiti to kak treba...
    Uglavnom, uspjeli smo montirati dovoljno dobro da se dovezemo doma, a meni i mm kotačići u pogonu 100 na sat. Bila sam u kontaktu sa jednom ženskicom koja je prodavala rabljenu, ali sve mi je to nekak bilo nepouzdano.
    Paaaaa ( tu dolazimo do onog dijela gdje se hvalimo ! ), stoga smo jučer likvidirali staru sjedalicu i Kieran se vozi u ganc-novoj Maxi-Cosici-Cabrio. Sretni smo k`o klinci i napokon mirni što se tiče vožnje ( sjedalica ko da je srasla sa autom ! )

    Cure, fakat ste najbolje odradile ste to super, hvala Vam puno ! Vidimo se i ubuduće!

  30. #30
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    curke, supac!

  31. #31
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj Inesica prvotno napisa
    ima članak o pregledu sjedalica i slikica sa mojom Petricom
    das neki link...sve sam probala,al ne mogu pronac.

  32. #32
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    Bebek-

    jel to ona romerica?

    ako je- bravo za odluku i kupnju nove sjedalice!!!!!!! :D

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    33

    Početno

    jel to ona romerica?
    Si toro, to je ta ! Iščupali smo sve gurtne i sad će služiti za po doma ! Kieran obožava novi sic. To mu je valjda k´o kad se mi zavalimo u najudobniju fotelju, vidiš po njemu da mu je turbo ugodno unutra.
    Tak sam sretna zbog svog malog miša, koji se napokon vozi kak treba... :D
    ( kupit ću tog smajlija !!! )

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    864

    Početno

    Bebek, baš mi je drago da ste kupili novu. Ta stara je doslovno krckala podamnom.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj mamaja prvotno napisa
    Bebek, baš mi je drago da ste kupili novu. Ta stara je doslovno krckala podamnom.
    Mene bi to bilo sram napisati

    Super za novu autosjedalicu i nove sudionike u projektu "Sigurno u autosjedalici"!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    33

    Početno

    mamaja (napisa):
    Bebek, baš mi je drago da ste kupili novu. Ta stara je doslovno krckala podamnom.


    Mene bi to bilo sram napisati Laughing
    Potpisujem !

  37. #37

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Roko_mama, hvala na strpljenju!
    Pusa Roku!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •