Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 438 od 438

Tema: Kakvu torbu kupiti?

  1. #401
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Haha, to je.
    Mojima nije smetalo,a ja sam ih u sekunhi skuzila u gomili klinaca.

  2. #402
    superx avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,395

    Početno

    Mi smo kupili, Herlitz midi model za 290 kn i punu pernicu na rasklop za 35, zakon, nema crtića ali je jako fora.

  3. #403
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    AdioMare nemoj se ljutiti, nisam zapela nego objašnjavam zašto MENI ne pada na pamet kupiti nešto po nekoj cijeni jer JA ne vjerujem u priču koja opravdava cijenu

    to je bit rasprave. boli mene briga tko je kupio kakvu torbu, ostavljam si za pravo zgražat se nad nečim što je meni nelogično. isto tako se spominju moja kinder jaja u deset postova koja su tu parafrazirana i mislim da svi to znamo, pa eto, ne padam u afan da me netko proziva

  4. #404
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    samo se ti zgražaj, ja se uopće ne ljutim. ali meni se učinilo, možda griješim, da ne pričaš o sebi nego općenito. zato sam reagirala.
    meni apsolutno ništa ne znači što ti misliš, je li moja torba preplaćena ili ne, niti mi netko može podvaliti muda pod bubrege, kako ti to kažeš.
    sve 5, što se mene tiče

  5. #405
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    onda ok ) zato postoje različita mišljenja. ima i robe za koju ja ne bi dala 20 kuna, a ekipa plaća 600. ja mislim su ih debelo prešli, oni su sretni s popustom. i opet svi sretni

  6. #406

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima,

    ja sam mama budućeg prvašića, jedino dijete, znači bez iskustva u svim tim slatko-slanim školskim mukama!
    Pa krećem od odabira školske torbe, molila bi da mi pomogne netko s više iskustva. Kad je najbolje vrijeme za kupnju (obzirom na sniženja) dali je to sad ili tik pred početak škole, koje marke, modele...
    Imamo mogućnost kupnje u Njemačkoj, ali teta bez iskustva pa bi joj trebali reći točno gdje i koju.
    Svaki savjet je dobrodošao!
    Hvala puno

  7. #407
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    mi smo kupili herlitzove, nekako je meni osobno najbolji omjer kvalitete i cijene..kažem meni i mom buđetu.
    sve drugo što mi se svidjelo je bilo višestruko skuplje,a ovo nižih cijena mi nije opet nije bilo baš nešto.

  8. #408
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj McQeen prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,

    ja sam mama budućeg prvašića, jedino dijete, znači bez iskustva u svim tim slatko-slanim školskim mukama!
    Pa krećem od odabira školske torbe, molila bi da mi pomogne netko s više iskustva. Kad je najbolje vrijeme za kupnju (obzirom na sniženja) dali je to sad ili tik pred početak škole, koje marke, modele...
    Imamo mogućnost kupnje u Njemačkoj, ali teta bez iskustva pa bi joj trebali reći točno gdje i koju.
    Svaki savjet je dobrodošao!
    Hvala puno
    Pridružujem se upitu. Uz još par pitanja...
    Na što trebam obratiti pažnju pri izboru torbe?
    Koji je raspon cijena?
    Koji su dobri proizvođači?
    Gdje uopće tražiti torbu (doduše, ovo mi neće puno pomoći s obzirom na ograničenja mog mjesta stanovanja, ali čisto informativno da odnekud krenem).


    Počela me malo hvatat panika jer mi je termin poroda početkom 9. pa bi tu kupnju trebali obaviti ranije, a od posla ne stignem istraživati o školskim torbama.
    Ali ajde, tješim se da možemo knjige nosit i u saketu s obzirom na to da ćemo ljubicu voziti autom i u školu i iz škole jer nemamo drugih mogućnosti.


    I meni je svaki savjet dobrodošao, i hvala

  9. #409
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    ooo, pčelica, pa čestitaam!!

    a on topik, nemam pojma, m torbu ostavlja u školi pa nije bitno da je nešto posebno kvalitetno, do škole i od škole ću je ja voditi sigurno prva dva razreda. tak oda ćemo se rukovoditi njenim odabirom vanjskog izgleda
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 18.06.2014. at 15:15

  10. #410
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa Vidi poruku
    ooo, pčelica, pa čestitaam!!

    a on topik, nemam pojma, m torbu ostavlja u školi pa nije bitno da je nešto posebno kvalitetno, do škole i od škole ću je ja voditi sigurno prva dva razreda. tak oda ćemo se rukovoditi njenim odabirom vanjskog izgleda
    Hvala draga
    Da, dobit ćemo još jednog malog ninju uskoro.


    Hvala i na odgovoru, tako nekako i ja razmišljam, da pustim nju neka bira.
    I doma i ispred škole nam je parking udaljen svega par metara. A ionako već vidim da ću ja nositi i tu torbu (kao i onu od vrtića, engleskog...).
    S tim da ćemo mi naše voziti u školu do daljnjeg jer ne možemo nikud do autobusne stanice bez pretrčavanja magistrale, a ne znam kad bi mi dijete bilo dovoljno veliko da ga pošaljem u tu avanturu (tj. znam - nikad).


    Gledala sam neki dan školske torbe u Profila, cijene su oko 400 kuna, a ja sam već s par strana čula da torba ispod 1000 kuna ništa ne valja
    Pa sad ne znam što bi, gdje uopće ima tih torba po 1000 kuna.
    Ove iz Profila mi se ne čine loše, anatomske su, lijepe šarene...
    I onda bi tamo naručila i knjige, uzela zadaće, da sve obavim na jednom mjestu.

  11. #411
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Naša Herlitzova je došla 299 kuna.
    Ovakva slična li bez dodataka: http://www.amazon.de/Herlitz-1121696...EH7XD8QRQK90Y4
    Kupili u NN.

  12. #412
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,980

    Početno

    Ne gutaj te priče o 1000kn. Svaka Herlitzova torba izdrži 2-3 godine uz prosječno neodržavanje i nepažnju.

    http://e-trgovina.nn.hr/skolski-prib...00&order=price
    http://www.rog.hr/catalog/index.php?...4&show_all=yes
    evo i skupljih HAMA
    http://www.grafocentar-kz.hr/subcate...bcate=hama-625


    Ni s pernicom ne pretjeruj, moja je u 1.r. izgubila tri. Flomasteri im ne trebaju (to stoji u likovnoj kutiji), dakle kupi nešto s drvenim bojicama, ravnalom (trokut ne treba do 3.r.!) gumicom, oštrilom i mjestom za par olovaka i penkalu.

  13. #413
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Slažem se, Herlitz torbe koštaju par stotina kuna a itekako su izdržljive.
    Mojoj curki traje već tri godine, i osim što je zmazana ništa joj ne fali.
    Inače joj svake godine kupim novu pernicu - isto Herlitz, 30-ak kuna, ali vidim da je ovogodišnja sasvim u redu, pa neće trebati nova.

  14. #414
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    mi smo kupili Target torbu u tisak mediji mislimda je kostala 399 kn http://www.rog.hr/catalog/index.php?productID=6559, to je ova samoje nasa skroz roza bez slikica samonatpis. Ono stoje naj bitnije je da je gospodicni svida i da ja nisam pala u nesvjest od cijene . Sad jos moram kupit pernicu i pribor za likovni , te narucit knige .

  15. #415
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    http://www.ekupi.ba/TORBA-SKOLSKA-HE...86-205269.aspx

    Mi smo kcerki kupili ovaj ruksak jer smo prezadovoljni Target ruksakom koga je nas sin koristio pune tri godine i to ne bas pazljivo.

  16. #416
    olja avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    522

    Početno

    http://www.profil-mozaik.hr/ruksak-a...1886/PR/129393

    Sin je imao ovaj, sad zeli neki vise sportski, bez animiranih likova. U svakom slucaju, cini mi se da su ruksaci prilicno izdrzljivi i dovoljno veliki za djecu koja idu na razrednu nastavu.

    Rekla bih i da su Target ruksaci kod nas u BiH jeftiniji oko 10€ u odnosu na Hrvatsku.

  17. #417
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Mi smo našem prvašiću kupili Herlitzovu...pukla kopča nakon 2 tjedna
    Valjda mu je netko šutnuo

  18. #418
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja bi pisala mail proizvodjacu. ako imate racun reklamirala bi je.

  19. #419
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Moram reći da target torbu koju sam kupila od ivarice prije 4-5 godina, nakon što ju je Ivar koristio koju godinu, još uvijek nose moji dečki i još uvijek izgleda jednako. A oni nisu nježni i pažljivi prema njoj.
    Posljednje uređivanje od marta : 01.10.2014. at 10:01

  20. #420
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    jeste li vec poceli kupovati torbe za ovogodisnje prvasice? ima li gdje kakvih popusta? polako se pokusavam naviknuti na to da bi mi dijete trebalo na jesen u skolu.

  21. #421
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    ja sam za poklon jednom dragom dijetetu kupila u Narodnim novinama Heritz torbu, proslogodisnji dizajn, pa su i cijene nize. mozes pogledati na njihovim stranicama.

  22. #422
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    gledam, citam, razmisljam.... i ne mogu ga uopce zamisliti sa skolskom torbom na ledjima i kako sjedi u skolskoj klupi. ok, ostavimo sad emocije
    citala sam tu da su se nekima raspale te torbe vrlo brzo. da se odljepilo to plasticno dno. sad sam

  23. #423
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pa s obzirom da citam aktivno tu temu i da sam kupila 3 i koristene su sve tri, ja ne spadam u nezadovoljne, a i broj nezadovoljnjih je puno manji od onih koji su zadovoljni. mislim da 2 forumasice imaju negativno iskustvo. e sad u koju ce hrpu upasti dijete kojem darujem tu torbu ne znam, to mogu napisati tek nagodinu.

  24. #424
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    ok, gledala sam njihovu stranicu. koi model za prvasica? vidim da imaju model midi, mini....? moje dijete je dosta sitno i trenutno ima nekih 19,5 kg

  25. #425
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Mi imamo flexi i jako smo zadovoljni.

  26. #426
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    a ne znam, sve ti ovisi da li ti dijete ide u boravak, da li nose sve knjige svaki dan i puno toga, ali ispod midi ja ne bi isla. no odgovor na to i sva druga slicna pitanja imas na topicu bas o Herlitz torbama

  27. #427
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Mi imamo flexi i jako smo zadovoljni.
    koliko ti je veliko dijete?

  28. #428
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Prosječno, nije sitno.

  29. #429
    *meri* avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    obala
    Postovi
    1,065

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    a ne znam, sve ti ovisi da li ti dijete ide u boravak, da li nose sve knjige svaki dan i puno toga, ali ispod midi ja ne bi isla. no odgovor na to i sva druga slicna pitanja imas na topicu bas o Herlitz torbama
    nasla, prebacujem se tamo

  30. #430

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

  31. #431
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako - teško je to reći na temelju slike. Piše da ima anatomska leđa (onaj debeli uložak) ali to treba provjeriti. Ne mislim na provjeru ima/nema, nego da li baš takva anatomska leđa odgovaraju djetetu, ali to ti je nezahvalno - teško je naći pravu torbu prvašiću bez probe, isto kao i cipele. Nisu sva djeca iste visine niti svaka torba svakome paše.

    Ja svojoj djeci u prvom razredu nisam kupovala mekane torbe, nego čvrste, jer su u školi skupa s knjigama stajale cijeli tjedan (bili su u boravku, pa im je bila praktičnija kruta torba, s nogicama kao ormarić, koju smo uzimali doma samo preko vikenda). To nije pravilo. Ako dijete nosi torbu svaki dan, moglo bi biti ok.

  32. #432

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    ma ja sam sva zbunjena oko tih torbi idem 1.put u 1.razred i ne znam niš :D gledala sam malo po mulleru... ne pada mi na pamet dati 800-1000 kn za torbu, a ovo da je bolje da ju proba.... slažem se. ova mi je zapela za oko i izgleda mi nekako baš uska (sve prije koje sam gledala su sa onim đepovima sastrane tvrde i kockasste imam osjećaj da će svuda zapinjat okolo sa njom - on putuje busom u školu....)... a i on je mršavko pa gledam da mu zbilja bude torba ok...

    imate kakav savjet... na što paziti kod odabira torbe.... on će ju nosit svaki dan,,, u školu iz škole u školi i u busu... :/
    Posljednje uređivanje od iva1602 : 23.06.2015. at 12:01

  33. #433

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku
    ma ja sam sva zbunjena oko tih torbi idem 1.put u 1.razred i ne znam niš :D gledala sam malo po mulleru... ne pada mi na pamet dati 800-1000 kn za torbu, a ovo da je bolje da ju proba.... slažem se. ova mi je zapela za oko i izgleda mi nekako baš uska (sve prije koje sam gledala su sa onim đepovima sastrane tvrde i kockasste imam osjećaj da će svuda zapinjat okolo sa njom - on putuje busom u školu....)... a i on je mršavko pa gledam da mu zbilja bude torba ok...

    imate kakav savjet... na što paziti kod odabira torbe.... on će ju nosit svaki dan,,, u školu iz škole u školi i u busu... :/
    Ako je treba nositi svaki dan, onda gledaj da je torba sama po sebi što laganija, i po mogućnosti čvrsta. Nama se odličnom pokazala Herlitz torba, nije bila ni nešto skupa (oko 300 kn prije 4 godine). Preživjela je 4 godine, tek se na kraju 4. razreda počela raspadati.
    I da, torba s knjigama i ostalim priborom je zaista teška Moj nije imao problema s nošenjem, jer živimo blizu škole, i jer je navikao nositi ruksak na planinarenju, ali svejedno je preteška za djecu od 20-30 kg. I u prvom i u kasnijim razredima.

  34. #434

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Gdje ima tih Herlitzovih torbi?? područje zgb....

  35. #435

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    U Narodnim novinama (Jurišićeva, Trg žrtava fašizma - Zagreb).

  36. #436

    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Ježdovec
    Postovi
    53

    Početno

    Ja sam herlitz torbu kupila u savskom gaju,tam di im je skladište.
    V si je torbu izabrala prek neta,no kad smo došli tamo nisu je imali izloženu,pa ju je teta koja tamo radi naručila iz skladišta,i drugi dan nas je čekala u dućanu

  37. #437
    alga avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    544

    Početno

    Citiraj iva1602 prvotno napisa Vidi poruku

    imate kakav savjet... na što paziti kod odabira torbe.... on će ju nosit svaki dan,,, u školu iz škole u školi i u busu... :/
    ako će ići sam do škole, osim na anatomska leđa treba paziti da ima odgovarajući omjer reflektirajućih površina, znači na deklaraciji po DIN 58124. To nije nužno vezano za cijenu torbe, recimo LEGO školske torbe (ne znam sada da li svi modeli, ali neke koje smo mi gledali) nemaju zadovoljavajuće, a koštaju dosta.

  38. #438
    marla-s avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Lokacija
    otok ljubavi
    Postovi
    424

    Početno

    moj dječak je nosio Herlitzovu torbu zadnje dvije godine (1. i 2. razred) i odlično nas je poslužila. nije je štedio, ali ta torba izgleda isto kao i 1. dana kad smo je kupili (jedino se po onim malim gumenim čepićima na dnu može zaključiti da je korištena).

    sad sam mu ipak za 3. razred uzela malo lakšu torbu, točnije, ruksak i to ovaj:
    http://mondo.hr/skola/ruksaci-i-torb...wars-the-force

    stigao je i čini mi se skroz ok, 3 pretinca, dovoljno mjesta i lagan. no, što je najbitnije, dječaku se sviđa i dobro mu stoji na leđima

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •