Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567
Pokazuje rezultate 301 do 336 od 336

Tema: Sumrak

  1. #301
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    Elly - thanks, morat ću se bacit na posao, iako se ne veselim engleskom, dosta sporo mi ide (al ok, to je prilika da ga malo osvježim pa nemam ništa protiv).

    ma ja sam kad sam pročitala (prije oko mj dana sam završila zadnju knjigu) sam baš bila zaljubljena u cijeli taj svijet i nekako lagano nostalgična što ga još ne mogu malo konzumirati...

    filmove sam skinula s torrenta i pogledala, ne kanim ih kupovati.

    sad ko neki jado malo pratim šta se snimau rio de janeiru i sl , šta se događa, pitam se kak će prikazat ovo ili ono, šta drugo?!

    ostale knjige od meyerice neću čitati, ova priča mi se (jako) svidjela, neka na tome i ostane, ne želim biti njezin fan.

  2. #302
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Sve i da čitaš ostale njezine knjige ne možeš opet naći tu Sumrak-čaroliju. Host je više neki sf,a Bree Tanner je po meni totalno bezveze iako je to novela iz Sumraka. Ne razumijem zašto je baš o njoj pisala,a ima toliko drugih zanimljivih likova (Aro, Jane,Leah).
    To da "ko neki jado" tražiš informacije po netu,mi je posve jasno.

  3. #303
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Ako nekoga zanima, 3. film, "Eclipse", moci ce se kupiti u Konzumovoj K-videoteci za 19,90 Kn od 23.12.


    Cure, pozurite - ima ih vec od danas

  4. #304
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, pozurite - ima ih vec od danas
    ...i ima ih još uvijek

  5. #305
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Goga25 prvotno napisa Vidi poruku
    ...i ima ih još uvijek
    Kod nas ih vise nema

  6. #306
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Elly hvala ti na ovom infu! Zahvaljujući tebi ugrabila sam svoj primjerak čim je film stigao.

  7. #307
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    da li znate ima li negdje za kupiti kakve sitnice na temu Sumrak saga, nešto tipa bilježnica, setova olovaka ili nešto tako ... idemo u goste curici od 11 godina, a veliki je fan Sumraka pa mi treba za poklon

  8. #308
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Imaš u FunkyFish dućanima.
    Sigurna sam za onaj u Av. Mallu. U drugima nisam zagledala. Ima ruksaka, bedževa, kemijskih olovaka, šalica...

    U Algoritmu isto u A. Mallu je bilo onih obilježivača (jel se to tak zove???) za knjige i nekih podloga za mišeka...

  9. #309
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Goga25 prvotno napisa Vidi poruku
    Imaš u FunkyFish dućanima.
    Sigurna sam za onaj u Av. Mallu. U drugima nisam zagledala. Ima ruksaka, bedževa, kemijskih olovaka, šalica...

    U Algoritmu isto u A. Mallu je bilo onih obilježivača (jel se to tak zove???) za knjige i nekih podloga za mišeka...
    Hvala, puno si mi pomogla

  10. #310
    khaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    637

    Početno

    @mamaduda, land of magic dućani http://www.landofmagic.hr/hr/twilight/

  11. #311
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    jao, čitam literaturu za 11-godišnjake! .(

    (ps. imate li informaciju - neki dan su neke tinejdžerice spomenule da 20.1. izlazi nešto vezano za sumrak, al nisam čula šta????)

    anybody?

  12. #312
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj khaa prvotno napisa Vidi poruku
    @mamaduda, land of magic dućani http://www.landofmagic.hr/hr/twilight/
    khaa ovo je super, puno vam hvala

  13. #313
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    U Školskoj knjizi sam vidjela bilježnice velike i male sa Bellom i Edwardom na koricama.

  14. #314
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Evo jedne ponude:
    Spremam se kupiti preko ebay-a neke zidne kalendare. Vidjela sam i neke na temu Sumraka.
    Ako neka od vas želi takav kalendar, može mi javiti, pa da naručim zajedno sa ovima koje ionako naručujem, a poštarinu ćemo podijeliti.

    Možete i same pogledati kaj se nudi, samo otipkajte "Wall calendars... twilight ili ...."

  15. #315
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj anna-y prvotno napisa Vidi poruku
    Evo jedne ponude:
    Spremam se kupiti preko ebay-a neke zidne kalendare. Vidjela sam i neke na temu Sumraka.
    Ako neka od vas želi takav kalendar, može mi javiti, pa da naručim zajedno sa ovima koje ionako naručujem, a poštarinu ćemo podijeliti.

    Možete i same pogledati kaj se nudi, samo otipkajte "Wall calendars... twilight ili ...."
    Pa što ih ne kupiš u Algoritmu?

  16. #316
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Huh, kad god vidim da je netko digao ovu temu ponadam se kako je stigla nova informacija oko Ponoćnog sunca i završetka istog.

    Al ništa...., i dalje autorica ne popušta i ne objavljuje Ponoćno sunce .

  17. #317
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Zato kaj je vani to sića (1,5 funte), a ionako kupujem neke druge.

  18. #318
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa Vidi poruku
    Huh, kad god vidim da je netko digao ovu temu ponadam se kako je stigla nova informacija oko Ponoćnog sunca i završetka istog.

    Al ništa...., i dalje autorica ne popušta i ne objavljuje Ponoćno sunce .
    Ja sam ga upravo pročitala. Vjerovatno cijeli nije originalna verzija ali me svakako ne oduševljava. Dijelom jer su svi događaji već poznati,ali ipak najviše jer sam ja ipak Jacob fan. Mislila sam da će mi nakon ove knjige Edward biti malo draži ali ipak nije.
    Inače za obožavatelje,u Konzumima ima neki dvd dokumentarac o Sumraku mislim po 19 kn,pa tko voli...

  19. #319
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    ohoho možda je to to šta su cure spominjale.

    ponoćno sunce - i ja sam pročitala i baš sam bila ponosna na sebe jer je to 1. djelo (ili dio djela) koje sam čitala na engl. i sama sam se čudila kako puno sam razumjela, al sad malo za razbibrigu ću pročitat još koji dio na engl.
    na njenom siteu piše da će dovršiti knjigu i objaviti je al ne piše kad nego samo da treba biti strpljiv. i to je nešto. ja sam na početku mislila da knjiga nikad neće biti izdana.
    a sigurna sam da ju je žena strastveno napisala (kad sam čitala kakvo joj je bilo zadovoljstvo to pisati, bar se tako doima) - sumnjam da će moći odoljeti da je ne unovči, to ipak donosi milijune.

  20. #320
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj spring prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ga upravo pročitala. Vjerovatno cijeli nije originalna verzija ali me svakako ne oduševljava. Dijelom jer su svi događaji već poznati,ali ipak najviše jer sam ja ipak Jacob fan. Mislila sam da će mi nakon ove knjige Edward biti malo draži ali ipak nije.
    Inače za obožavatelje,u Konzumima ima neki dvd dokumentarac o Sumraku mislim po 19 kn,pa tko voli...
    Khm, meni je Ponoćno sunce najbolje od cijele sage, al ja sam eto Edwardov fan ko zadnj koščice , Jacob mi je kroz knjige stalno išao na živce, hehe, a u Mladom mjesecu sam skoro preskočila dio u kojem nema dragog mi Edwarda.

  21. #321
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Jel ima za kupiti Saga negdje jeftinije, od one ponude u Tisku za 99,90kn(tri dvd-a)?
    Posljednje uređivanje od Cathy : 29.01.2011. at 08:10

  22. #322
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Jel ima za kupiti Saga negdje jeftinije, od one ponude u Tisku za 99,90kn(tri dvd-a)?
    Izlazili su jedan po jedan sva tri filma svaki po 19 kn(Konzum i Tisak),ali vjerovatno je to sve rasprodano. Pomrčina je bila sada u 12.mjesecu zadnja. Tako da pretpostavljam da nema. Nije mi jasno zašto je onda 100 kn ovaj paket,a ne 60?Možda ima neke dodatke.

  23. #323
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa Vidi poruku
    Khm, meni je Ponoćno sunce najbolje od cijele sage, al ja sam eto Edwardov fan ko zadnj koščice , Jacob mi je kroz knjige stalno išao na živce, hehe, a u Mladom mjesecu sam skoro preskočila dio u kojem nema dragog mi Edwarda.
    Ne sumnjam da je MS poslastica za Edwardove fanove. Ipak se dozna dosta toga iz njegove perspektive.Ja obožavam onaj dio Praskozorja koji je pisan iz Jacobove perspektive,a naravno i Mladi mjesec.Moram priznati da sam razočarana jer se Jacob u Ponoćnom suncu spominje jako malo.
    Isusebože stvarno zvučim ko klinka.

  24. #324
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Za hard-core ljubiteljice Twilighta, NEMOJTE trositi novce na "The Official Illustrated Guide". Prolistala sam primjerak iz knjiznice, necete iz Vodica saznati skoro pa nista vise od onoga sto vec ne znate. Pozadine nekih prica su produbljene - no sve je to vec vidjeno na Meyericinim sajtovima, i zapravo je koncipirano na nacin da se na vec vidjenom zaradi dodatnih milijuncek-dva.

  25. #325
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    iii? tko je gledao Breaking Down??

  26. #326
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Dawn

  27. #327
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj donna prvotno napisa Vidi poruku
    iii? tko je gledao Breaking Down??
    Ja idem u subotu.
    Ovdje je premijera bila jucer, i pricaju ovi koji su bili u kinu da je odlican film, da se vidi da je reziser super, da nije puno mijenjao, uglavnom hvale...

  28. #328
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    jedva čekam...

  29. #329
    spring avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    701

    Početno

    Za sve koji idu gledati film u kino,nakon odjavne špice postoji još jedna scena s Volturima (zato ne pale svjetlo u kinu dok traje odjavna špica). Od pune kino dvorane možda nas je 3-4 pogledalo taj kraj.Inače film je super.

  30. #330
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja sam znala za to i ostala..svi se dižu a mi sjedimo hehehe uglavnom tko ne zna a većina ih je otišla....

  31. #331
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Što je bilo u toj sceni? Ja ju nisam pogledala.

  32. #332
    saska7 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb, Kvatrić
    Postovi
    1,122

    Početno

    u toj sceni Volturi dobivaju pozivnicu za vjencanje Belle i Edwarda/obavijest da je Bella "promijenj2na" jedan od Voltura komentira da je sad razmirica gotova, al Aro na glas izgovori "naprotiv, zar nije jasno, oni imaju nesto sto ja hocu!"
    ocito bi bilo tesko to napraviti osim uz naratora...

  33. #333

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Breaking dawn odličan, nadmašuje sva 3 prethodna filma.
    Sad treba preživit godinu dana do slijedećeg nastavka!

  34. #334

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    849

    Početno

    joj meni je taj breaking dawn katastrofa, prerazvuceno..bio bi mi pun pogodak da su taj i slj. nastavak napravljeni u istom filmu..animacija mi je puno losija nego prije..osobno mi je najbolji 1. dio sto se samog filma tice

  35. #335

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ne znam, meni nije bilo prerazvučeno, kao što sam rekla, nadmašuje prethodne filmove koji su bili razočaravajući. S ovime su sve popravili, barem po meni. Al eto, ukusi su različiti.

  36. #336

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Meni je isto razvučen zadnji dio a najbolji 1.!

Stranica 7 od 7 PrviPrvi ... 567

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •