Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 92 od 92

Tema: Leptirić Lu-Kajzerica... Iskustva?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    sanja12345, opusti se! pogledaj malo tejine postove - očito se radi o nelojalnoj konkurenciji :/

    a dubravko joj je (još) jedan od "paralelnih" profila

  2. #52
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Rekla sam da hocu pp jer je covjek napisao tako, osobno mi je posve svejedno.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    8

    Početno

    no@,
    slažem se , prihvaćam sugestiju.
    Laku noć, idem se rađe baviti svojom dječicom !

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno Što se to događa u vrtiću Leptirić Lu?

    Teja i Dubravko,
    sad ste nas koji smo zainteresirani za taj vrtić bacili u veliku nedoumicu s teškim kritikama na vrtić, a da nam niste napisali nikakvo objašnjenje.
    Molim vas dajte nam konkretnije informacije!

    Zabrinute mame bile bi jako zahvalne! :?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Ne zelim utjecati na vasu odluku gdje cete upisati svoje dijete.
    Odrasle ste i zrele osobe i vjerujem da cete odluciti ono sto je najbolje za vase dijete.
    Kada se idete informirati o vrticu, pripremite pitanja na koja zelite odgovore. Posebno trazite da pogledate sve sto vas zanima.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Npr. Sto ako se dijete ozljedi? Tko ce mu pruziti prvu pomoc? Zdravstvena voditeljica, koje tamo NEMA.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Zanimajte se za materijalne uvjete...
    Uglavnom, nemojte "pasti" na necije verbalno uvjeravanje! Sami se uvjerite!

  8. #58

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    No@. ne radi se o konkurenciji.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,386

    Početno

    Citiraj teja prvotno napisa
    Npr. Sto ako se dijete ozljedi? Tko ce mu pruziti prvu pomoc? Zdravstvena voditeljica, koje tamo NEMA.
    a tko po školama - koje uopće nemaju zdravstvene voditelje odnosno medicinske sestre - pruža prvu pomoć?!
    mislim da su odgojitelji, stručni suradnik i ravnatelj u stanju pružiti prvu pomoć i pozvati hitnu ako je potrebno.

    No@. ne radi se o konkurenciji.
    možda. ali ti napisa da ti djeca idu u vrtić Linigra u sv. Nedjelji. Iz ostalih tvojih komentara očito je da si osim toga i profesionalno involvirana u tematiku pdfa jaslice, vrtići...

  10. #60
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    Npr. Sto ako se dijete ozljedi? Tko ce mu pruziti prvu pomoc? Zdravstvena voditeljica, koje tamo NEMA.
    moje dijete ne ideu ovaj privatni vrtic ali ide u jedan drugi. Nema zdravstvenog voditelja, ali u situaciji kada je djetetu trebala zdravstvena pomoć istog casa su nazvali hitnu pomoć i posavjetpvali se tel. sa lokalnom lijecnicom - isto ono sto bi i janapravila da se dijete povrijedilo dok smo bili kod kuce. privatni vrtici su obicno mali kolektivi, meni je ksroz normalno da nemaju zdravstvenog voditelja, bitno je da su tete iole osposobljene prepoznati neka hitnija stanja.

  11. #61
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Hm, pa imaju li inače vrtići zdravstvenog djelatnika koji može pružiti prvu pomoć :? Ja npr. znam da u vrtiću u koji moje dijete ide ima medicinska sestra u centralnom objektu, ali kakve to ima veze sa područnim objektima? Koliko ja znam, po podružnicama nema nikakve medicinske sestre.

    Vrtić Leptirić Lu ima podružnicu i u mom kvartu (Vrapče), tako da ja znam - iz parka - nekolicinu djece koja idu u taj vrtić, i svi roditelji su vrlo zadovoljni sa tim vrtićem. Npr. neke dileme oko vrtića koje ja imam (tipa kako oblačiti dijete po zimi za vrtić) oni uopće nemaju jer se radi o manjim grupama djece, i može se puno više tražiti od teta. Ali, to su sve iskustva iz druge ruke pa i nemaju neku veliku težinu.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    Moja malena ide u Leptiric Lu godinu dana u mladju vrticku grupu i mi smo skorz zadovoljni, vlasnica i pedagodica nisu bas nesto u smislu da nikad ne znas da li je tocno to sto kazu i uvijek se trude sve pozitivno reci o vrticu i svemu oko vrtica, ali su zato tete super, mlade, sve se da s njima dogovoriti, dosta rade s djecom, ful su kreativni. Nekoliko puta godisnje imaju radionice sa roditeljima, vode ih kazaliste, imaju sad i sportsku grupu dva puta tjedno ( s ti je moja mala odusevljena); zatim engleski, svoju kuhinju. Zamjerka je ljeto, jer je u tom njihovom dvoristu pakleno vruce, imaju samo neke male suncobrane i nema niti jednog drveta.

  13. #63
    .ally.

    Početno

    Kako se salje pp?

  14. #64
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    Citiraj .ally. prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se salje pp?
    klikneš na avatar osobe i pisat će ti ispod slike pošalji privatnu poruku

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    55

    Početno

    Evo mene sa novim iskustvom iz vrtica Lu, tete su i dalje dobre, ali ravnateljica i pedagogica su posebna prica. Ne mozete im vjerovati apsolutno nista, na stranici uredno pise da su grupe po 15tak djece , kod upisa je receno max 18 djece a sad ih je preko 25, uzeli jesu jos jednu tetu ali prostor nije narastao. Ocigledno se cini da su Davor i Teja imali pravo kad su spominjali profit. Pedagogica je sad i voduteljica vrtica sto se kosi sa njezinom primarnom funkcijom. Kad se upisujete u vrtic svasta moze kad krenete i kad se dijete adaptira druga prica, na nista ne mozete dobiti konkretan odgovor. Problem dvorista na suncu je i dalje problem i to ravnateljica odbija rijesiti

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno napokon...

    ...je jos netko shvatio da je taj vrtic napravljen radi profita, a ne za dobrobit djece!

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Nazalost, ljudi nemaju druge mogucnosti, pa djecu upisuju u privatne tzv. djecje vrtice

  18. #68

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno u lijepoj nasoj...

    ...je sve moguce, pa tako zena - ravnateljica Leptirica Lu, koja nema veze s predskolskim odgojem je uspjela otvoriti djecji vrtic, samo zato jer ima love!
    To ne bi bio problem, da taj posao radi onako kako treba i da je dijete na prvom mjestu!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    108

    Početno

    Mi smo išli u L.L jer nismo upali u državni,sve skupa nekih 8 mj od njene godine dana.,u početku smo bili jako zadovoljni, trebale su biti dvije male grupe jasličara,jedna mlađa(naša) i jedna starija do nas. Bilo je sve super par mjeseci,onda je jedna teta dobila otkaz iz naše grupe i tad su se grupe počele spajati a moja curica počela razbolijevati. Tete iz druge grupe su lagano katastrofa,kao da im je cijeli teret ovog svijeta na leđima, jedino je naša teta Ana i dalje bila super i omiljena i stvarno bih htjela d adobije posao što prije na nekom boljem mjestu.
    Mi smo bili jako nezadovoljni jer otkad su počeli spajati grupe,M je bila sve nervoznija,doma je bila neizdržljiva,a kad bi bila doma i bolesna bila je najnormalnija kao i prije.

    Naš zadnji odlazak je bio kad je suprug došao po nju,dvije grupe su sjedile i jele užinu za dva spojena stola,a naša M na trećem i to SAMA.

    Suprug je tu poludio, tetama je svašta izgovorio,da naše dijete ne smrdi i nije pas da sjedi sama i da ako je bila zločesta i nepodnošljiva neka nam to i kažu jer mi ne kažnjavamo svoje dijete pa bi ne želimo ni da ju oni tako izopćavaju.

    Drugi dan je dobila temp i nije više išla,sad kad smo uppali u državne ispisali smo ju.

    Nisam baš imala doticaj previše sa pedagogicom i ravnateljicom,osim kad bi ih srela na hodniku,ali su zato tete koma,osim naše tete Ane i na kraju nam je cijeli taj boravak tamo ostavio gorak okus u ustima.

    Ralog za ispis smo rekli da smo upali u državni,uopće se nismo htjeli raspravljati sa njima.....

    Samo sam htjela reći,da nije trebalo biti tako loše,dapače,bili smo prezadovoljni dok se nisu počeli spajati,a spajaju se zato jer onda budu cijeli dan u smjenama tri tete a ne dvije po grupi i to mi je strašno smetalo
    Posljednje uređivanje od fm : 23.06.2010. at 18:01

  20. #70

    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    150

    Početno

    sad sam se sjetila , pa jedna moja poznanica je radila u tom vrticu leptiric-lu....ugl. jako losa iskustva su sa tim vrticem...navodno da rezu djeci obroke...umjesto 70 , naruce 50 pa im to podjele......ljudi nisu bili zadovoljni...masovno ispisuju djecu iz vrtica a nemaju adekvatan kadar....zaposljavaju pripravnice koje po zakonu ne moraju platiti , pa tete stalno mjenjaju....gle to sam ja cula...eh sad jel to tocno ili ne , ne znam.....i ja sad muku mucim kam cu sa djecom za godinu dana...eh ovo cam c/p sa druge teme

  21. #71

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Hm, mi smo u Vrapču i zadovoljni. Jedino mi je žao što nam je otišla najdraža teta Marija

  22. #72
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    moja cura ide u privatni vrtic ali ne ovaj koji spominjete. Htjela sam samo reagirati na ideju o zaradi i profitu - kako god racunala, ja se uvijek cudim kako oni spajaju kraj s krajem, posebice sto je nas nesto jeftiniji nego LL. Mislim da tu nema nikakvog posebnog profita. Mi smo jako zadovoljni, jedini je problem sto nam je otisla nasa najdraza teta, ostale se dosta izmjenjuju i to je ocito boljka svih privatnih vrtica (sigurno su manje place i vise se radi nego u drzavnim). Moja curka za sada na to ne reagira negativno.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Mihi ide od prošle godine i nije bilo baš nekog mijenjanja teta, jedna zbog zamjene za porodiljni, i sad je najdraža teta otišla jer je dobila posao u drzavnom koji joj je blizu....
    Meni je jedino bio strašan onaj balkon, tj. terasa i bojala sam se mislit uopće na to, sad sam neko vrijeme mirna jer je M dolje, al kad krene Sarić opet ista panika ak nešto ne promijene.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Ništa oni neće promijeniti! Tamo je sve manje i manje djece...pitam se zašto?!

  25. #75

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Pitaš se zašto? Pa očito je, ljudi ostaju bez posla, koma je financijska, a cijena je 1450 kn, još dodatna aktivnost 170 kn.
    Kad već - pristojna - onda recite kaj ne valja.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    A sto je dobro?!
    Ljudi ispisuju djecu zbog nezadovoljstva ravnateljicom, njezinim laznim obecanjima, neulaganjem u prostor, dvoriste, nekvalitetnom prehranom...

  27. #77

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    68

    Početno

    Primjecujem da teja ima dosta angazirane postove u vezi ovog vrtica. Ne sjecam se da sam procitala je li imala djecu upisanu u ovaj vrtic tj. otkud joj ta iskustva. Moja su djeca bila u tom vrticu prosle godine nekoliko mjeseci, dok iz financijskih razloga nisam presla u drzavni vrtic. Mogu reci da je adaptacija na LL u odnosu na drzavni vrtic prosla bolje. Nisu plakali uopce docim je u drzavnom vrticu bilo plakanja i nekoliko tjedana odbijanja odlaska u vrtic. Kupaona ima je bas lijepa i uredna, doima se cistom. Ona u drzavnom vrticu je bitno losija - imaju samo 2 lavaboa i jedan WC. I nemaju mogućnosti za pranje zubiju U LL-u su zube prali svaki dan. Tete su mlade, cinile su mi se OK. Djecu su ujutro osobno docekale i zagrlile sto je posebno mom decku jako bitno. To se rijetko u drz.vrticu dogadja. Kad dijete dodje teta je obicno negdje daleko u prostoriji. S ostatkom osoblja u LL sam se malo susretala. U dvoristu je preko ljeta dosta toplo. Razapeli su jedan veliki trokutasti suncobran izmedju ograde i zgrade, pa nesto hlada i bude. Prije odlaska u vrt obavezno ih mazu kremom za sunce i idu u vrt kroz jutro dok sunce nije tako jako.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Činjenica je da nemamo prave informacije što se zapravo u tom vrtiću događa dok su nam djeca tamo. Slažem se s Tejom, razina povjerenja u v.d. ravnateljice je minimalna. Dobili smo velika obećanja prilikom upisa o kvaliteti programa, odgojnom pristupu, inzistiranju na pravima i slobodi u razvoju djeteta... Moram pohvaliti tete i ostalo osoblje, prvenstveno njihove dobre duše i anagažman koji imaju prema djeci. Mislim da su premlade i neiskusne (odnosno pripravnice), a zapravo sumnjam u kvalitetu njihovih mentora. I to je glavni problem, jer u odgoju i odrastanju djece postoje različite faze koje treba razumijeti i iskustveno prenijeti na pripravnike. Naravno, činjenica da nema popratnih (stalnih) stručnjaka poput psihologa, logopeda...je dodatni minus u čitavoj priči.

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    zg - okolica
    Postovi
    42

    Početno

    Ne znam jel* mi bilo gore, kad mi je T rekao da za njih nije ostalo ručka, pa im je teta skuhala hrenovke za ručak, ili to što mlađi nije boravio na zraku, u dvorištu!? Nego stalno na onoj neadekvatnoj terasi...

    Istina je da su tete jedina svijetla točka u LL!

  30. #80
    anin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj teja prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam jel* mi bilo gore, kad mi je T rekao da za njih nije ostalo ručka, pa im je teta skuhala hrenovke za ručak, ili to što mlađi nije boravio na zraku, u dvorištu!? Nego stalno na onoj neadekvatnoj terasi...

    Istina je da su tete jedina svijetla točka u LL!
    Teta skuhala hrenovke?????!!!!
    Neznam na što bih se prvo osvrnula...Na hrenovke kao takve-u vrtiću??!!To ne moram ni komentirati...Ili na to što ih je kuhala teta...jer ako se misli na tetu odgajateljicu, tko je za to vrijeme bio s djecom????Nadam se da se misli na tetu kuharicu ili tete spremačicu..
    U tom vrtiću tete (odgajateljice) idu po užinu u kuhinju, stavljaju je na kolica, nerijuetko i suđe peru, to znam od prije...a sad još izgleda i kuhaju...Da me netko krivo ne shvati nemam ništa protiv kuhanja, ali tetin posao je da bude s djecom, a posao pomoćnog osoblja da obroke (sve, i ručak i užinu) na kolicima dopreme u sobu...sve drugo je neprihvatljivo!!!

  31. #81

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Hm, nije bilo ručka? Ovdje uvijek ima viška, jedino kaj ni meni nisu drage hrenovke, i pop... sam kad mi je mm reko da jedu Aro pekmez.
    A terasa, ni ja je nisam voljela, ali realna opasnost postoji samo za igračke koje malci bacaju preko. U biti su cijelo vrijeme na zraku.
    Imaju psihologicu.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    I da, imat će i logopeda.

  33. #83
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    nemam pojma odakle vam ove gluposti o vrticu!!??! pa moje dijete vec god i pol ide tamo i prezadovoljni smo. ove gluposti s med.sestrama i slicno, mislim helou, ja sam prof po struci i ni u jednoj skoli gdje sam radila nije bilo med osoblja a negdje cak ni stalnog pedagoga a ozljede i sl.su cesce.
    moj J otkako je temo krenuo u jaslice super napreduje, socijalizirao se i svako jutro me pozuruje da ga vodim tamo kako ne bi zakasnio na dorucak kod tete ane
    hrana im je vrhunska, imaju posebno opremljenu kuhinju, kuhara i hrane vise nego dovoljno (osobno sam se uvjerila igrom slucaja).
    ravnateljica je zakon. ne kuzim sto vama smeta sto zena nije zavrsila pedagoski fax??!! nije da vam ona djecu cuva. bar ima oko i intuiciju za odabrat tete koje su super. bilo bi zabrinjavajuce da ravnateljica cuva djecu a nije adekvatna za to.
    sto se dvorista tice, ionako kad je najveca zega po ljeti djeca nisu vani. samo u jutro i oko 10 ih vracaju u kucu. osim toga, djeca su se igrala u onom vocnjaku iza gdje ima drveca a tete ana i danijela su ih non stop trackale kremicama. i parkici u koje vodimo djecu nema hlada pa su nam djeca ziva i zdrava.
    i sto u to uvlaciti profit??! normalno da svi mislimo na zaradu. nije li i vlasnicima priv.vrtica u interesu zaradit ko i svima nama cime god se bavili? pa onda im je valjda i u interesu da vrtic ostane na dobrom glasu.
    super su mi i one radionice na koje dolazimo s djecom!! to jos moram pohvaliti..
    moram priznati da su me ovi neki postovi iznenadili a bome i razljutili.
    bojim se da je teja neka opaka konkurencija ili joj je irena stala na zulj pa se ovako osvecuje.
    uglavnom, gluposti.
    za kojih 6 mjeseci ce nam i drugo dijete krenuti u taj vrtic. i mogu svima dati tople preporuke.

    p.s. mihim, sad sam skuzila cija si mama bile smo jednom s djecicom zajedno u parkicu nakon vrtica

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,388

    Početno

    Heeeeeeeeej!!!! Veliki pozdrav i pusa tebi i bebacima!!!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima! Ja sam mama s Kajzerice čije dijete ide u jaslice u Leptirić Lu već nekih 6 mjeseci i zasad sam jako zadovoljna. Naše tete su super!

  36. #86

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    1

    Početno

    bok!evo ja sam nova dosad nisam imala potrebu,ali zanima me jeli istina da se u leptirić lu svakih dva mjeseca nijenja jedna teta i zašto i dali; pedagogica stvarno nije pedagogica?

  37. #87

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj no@ prvotno napisa Vidi poruku
    a tko po školama - koje uopće nemaju zdravstvene voditelje odnosno medicinske sestre - pruža prvu pomoć?!
    mislim da su odgojitelji, stručni suradnik i ravnatelj u stanju pružiti prvu pomoć i pozvati hitnu ako je potrebno.

    možda. ali ti napisa da ti djeca idu u vrtić Linigra u sv. Nedjelji. Iz ostalih tvojih komentara očito je da si osim toga i profesionalno involvirana u tematiku pdfa jaslice, vrtići...

    dakle, TEJA...... jesu li tvoja djeca u Linigri ili u Leptiriću Lu? čim sam pročitala tvoje postove sjetila sam te se s teme Linigre.... tamo braniš, ovdje blatiš.... a svugdje si "dobronamjerna" mama
    za Leptirić Lu nemam pojma, nikad bila, niti nemam potrebe, ali s Linigrom sam se susrela... predugo i pregorko.
    A ti si čini mi se ovdje samo da nrsiš račune očajnim mamama koje su na sto muka s izborom vrtića za svoje mališane
    nisi fer, stara...

  38. #88
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    Citiraj jasamja prvotno napisa Vidi poruku
    dakle, TEJA...... jesu li tvoja djeca u Linigri ili u Leptiriću Lu? čim sam pročitala tvoje postove sjetila sam te se s teme Linigre.... tamo braniš, ovdje blatiš.... a svugdje si "dobronamjerna" mama
    za Leptirić Lu nemam pojma, nikad bila, niti nemam potrebe, ali s Linigrom sam se susrela... predugo i pregorko.
    A ti si čini mi se ovdje samo da nrsiš račune očajnim mamama koje su na sto muka s izborom vrtića za svoje mališane
    nisi fer, stara...
    qoutaš no@ a obraćaš se teji?
    i to na post star dvije godine?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    3

    Početno

    qoutam no@ jer je spomenula da je dotična Teja "imala djecu koja idu u Linigru", dakle da se vidi da nisam to jedina primjetila. to je protiv pravila?
    a postovi se čitaju kad ti nešto treba i zanima te i ako su stariji od dvije godine, pa i više.... ili imate neko pravilo zastare?!

  40. #90
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    nije protiv pravila ali nema baš smisla jer je recimo Teja već neko vrijeme neaktivna članica (ne može se logirati na forum bez da se prethodno javi adminu) pa samim time nije vjerojatno da ćeš dobiti odgovor

  41. #91

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1,121

    Početno

    ima li netko novijih iskustava?

  42. #92

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Ajme kakve gluposti pišete!

    Moje cure idu u navedeni vrtić i prekrasno napreduju.
    Pedagogica nije nikakva voditeljica-gluposti! Voditeljica je bila teta Kristina, a nakon odlaska tete Kristnine na porodiljni, voditeljica je teta Danijela.
    Zdravstvenu voditeljicu imaju i ona vodi brigu o prehrani (oni jedni od rijetkih imaju svoju kuhinju), higijeni i zdravlju djece.
    A samo na znanje svima: svi odgojitelji na faksu slušaju prvu pomoć i da ovaj vrtić ima stručnu osobu kod nedo-Bože ozljede a to je teta Danijela, to znam jer je polagala nekekav dodatni tečaj iz prve pomoći kod moje šogorice i jako ju je nahvalila...tako da je grozno čitati svakakve bedastoče!

    Sami otiđite na razgovor i sami procjenite, ne nasjedajte na "pričam ti priču"

    Mi volimo naš leptirić lu!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •