Pokazuje rezultate 1 do 35 od 35

Tema: Doček Nove godine

  1. #1
    mama_jos_malo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,835

    Početno Doček Nove godine

    Danas sam srela frendicu s malom djecom i veli da idu na doček, a djeca kod bake.
    Ljudi s kojima se inače družimo uglavnom ostaju doma, s klincima.

    Zanima me idete li kamo i kako organizirate proslavu s djecom?

  2. #2
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Upravo sve posliće pozavršavali, krećemo na red igre, pa red filma, opet red igara, red klope, red crtića, red igre, red sladoleda i tako u krug.... čekamo vatromet, a onda... već prema raspoloženju

    Budući da smo rijetko obiteljski navečer skupa, posebno smo se veselili današnjem danu :D

  3. #3
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ove godine mm radi, ja sam kuci s djecom. nista posebno, noc ko i svaka druga, ako bude budna gledat cemo vatromet s balkona (a imamo super pogled, vidimo vatromet iz splita i sa otoka)...

    kad mm ne radi, onda djecu ostavljamo baki i idemo u provod ( to bi mogli sutra )

  4. #4
    jkitanov avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    536

    Početno

    Večerica, kupanjac, pa u krpe
    Nema te fešte zbog koje bi ostavila dj.
    Sve najbolje u Novoj

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    da idemo nekud ide i marko, ovi veliki su odlepršali svaki na svoju stranu

  6. #6
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Mi smo uvijek išli kod prijatelja sa klincima ili oni kod nas, zato jer nas baš ne interesiraju neki drugi oblici dočeka NG.
    Ali ako netko voli npr. disco-doček, zašto ne bio išao?
    Ne vidim ništa loše u tome da djeca ostanu spavati kod bake i djeda...

  7. #7
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    ove godine smo doma..najslađe nam je kada smo zajedno i zajedno dočekamo Novu godinu..... :D


    Svim forumašicama i forumašima želimo sretnu Novu 2010. godinu :D

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Mi smo Nađine prve dve n.g. čekali kod kuće, prvu je (sa 8 meseci) i ona sa nama dočekala, prošlu je prespavala.
    Ove godine ćemo otići do prijatelja, a ona će ostati sa mojima, ali da kod prijatelja ima neke dece poveli bismo i nju, pa dokle izdrži. Ovako će joj biti provod sa dve babe, jednim dedom i jednom prababom. Mislim da neće izdržati, pa će joj dati poklone večeras

  9. #9
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    mi smo doma, imamo puno susjedstvo beba, pa ćemo se malo družiti, msalo igrati, malo tv, muzika... klopa, naravno... ništa extra.
    kad je T imao dvije godine,išli smo bez njega na doček. prvi i zadnji put. meni je ovo nešto što želim podjeliti sa svojom djecom jer je i njima to doživljaj. ali ja sam dijete koje su mama i tata bez pardona ostavljali za doček i išli s frendovima i nije bio baš neki osjećaj. tako da mi to ne prakticiramo.

    a svima vam želim SRETNU, NAJSRETNIJU NOVU GODINU

  10. #10
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Mi smo nakupovali brdo vatrometa i MM je s mojim bratom imao vatromet - šou, samo za djecu. Mi smo gledali s balkona, a oni su na dvorištu pucali rakete, naravno u vrijeme prilagođeno djeci. (17.00)
    Sad kupanje i spavanac kao i svaki drugi dan/noć.

  11. #11
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Idemo kod frendova koji imaju klince i biti ćemo dok izdržimo (i veliki i mali).

    Svima želim sve najbolje u novoj godini!! :D

  12. #12
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Citiraj MalaSirena prvotno napisa
    Idemo kod frendova koji imaju klince i biti ćemo dok izdržimo (i veliki i mali).

    Svima želim sve najbolje u novoj godini!! :D
    Isto ovako i mi......

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Mi idemo kod mojih, tamo će se naći i mamina prijateljica sa svojom mamom. Luka će navratit sa svojim frendom, a Maša ide s nama. Bit će nas 4 generacije na okupu. To mi je super!
    Sretna Nova svima!!!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    552

    Početno

    do svog djeteta nisam mogla zamisliti novu bez fešte i provoda al od prošle nove godine koju smo dočekali on i ja u bolnici(on prištekan na cicu) jer se moj miš rodio na staru godinu, nekako mi nije više do lumpanja. mi smo danas imali prvi ročkas u krugu prijatelja i obitelji i to mi je lijepše od bilo čega.

    SRETNA NOVA SVIMA!!!

  15. #15
    Suzizana avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,195

    Početno

    ove godine smo doma, jel nam se nikam neda. malo ćemo (možda) otići do susjeda ili će oni doći k nama. vidjet ćemo!
    do sad je I svake godine (6g.) bila kod moje mame i s njom i njenim frendicama lumpala do kad je mogla i bilo joj je super. F (9g.) je bio s nama. prošle je bio tulum kod frendova, a dvije prije toga obje kod nas.
    lijepo smo si obukli čiste trenirke , I je poželjela i šos i frizuru, našljokale se, na obraze naljepile zvjezdice i baš nam je ovak laganini SUPER!!

    SRETNA SVIMA!

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    http://www.facebook.com/profile.php?...&id=1360698229

    sretno vam i berićetno bilo u 2010 !

  17. #17
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    kad su djeca bila manja, skupljali bismo se kod frendova i imali party od 7 do 10 navečer onda svi doma i na spavanje

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    od kada imam dijete, znači prvo se rodilo prije 9 godina, nema dočeka van kuće. I uopće mi ne fali. Nikad nisam pretjerano voljela unaprijed planirane fešte. Ne da mi je bilo loše, al nikad se s tim dočecima nisam sprijateljila.
    Znači, kod kuće smo, s klincima, i svaku Novu smo prespavali do jučer. Uvijek smo navečer napravili fešticu s klincima, znači muzika, ples, pjesma.... na kraju spavanac, al svi na razvučeni kauč u dnevnoj sobi. Noćas smo klinci i ja bili sami, mm je radio. Neplanirano smo ostali budni. Maleni je spavao popodne 2,5 sata, kao da je znao. Kćer je imala neku krizu oko 23, al je izdržala. Gledali smo TV, pjevali, plesali, igrali se...Pet minuta prije ponoći smo izašli van, odgledali vatromet koji su pripremili susjedi, baš je bilo lijepo (naravno, ugođaj bi bio potpuniji da je mm bio s nama). Onda u kuću, malo smo se umirili dok klinci nisu naposljetku pozaspali oko 00,45.
    Meni bilo super, po volji, a vjerujem i njima.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Dosadašnje Nove godine dočekali bismo spavajući, ali ove godine bili smo na Bohinju, imali smo društvo, i dočekali smo ponoć, svi troje, i to nam je bio poseban doživljaj.
    Andrej je odlično izdržao bdijenje do ponoći, usprkos umoru, a poslije je izjavio da mu je to bila "najljepša Nova godina u životu" (a kakva će mu biti, kad se ostalih ni ne sjeća ).
    Uglavnom, lijep doživljaj, iako ne znam hoće li nam postati praksa za ubuduće.

  20. #20
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Mi smo ove godine, posle 3 NG provedene u kući, rešili da izadjemo. Potrpali klinke u slingove nekih sat-dva pre njihovog termina z aspavanje i izašli u grad! I sjajno nam je bilo. Naravno, u jednom su trenutku, jedna po jedna, zaspale, a mi smo šetali Kalemegdanom, pevušili, u ponoć se izljubili onako, u sendviču, i zagrljeni gledali vatromet. Baš nam je bilo divno! I išla nam je na ruku novogodišnja prolećna temperatura ....jedino šampanjac nije ostao hladan

  21. #21

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    MarikaPika, i vaš doček mi se jako sviđa

  22. #22
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    Kod nas su bili prijatelji, jedni s bebačem od godine i pol koji je već i došao spavajući ( B.) i jedni s dečkom poput Tina, od tri i pol koji je u ponoć bio budniji od mene ( S.) Bilo nam je super, super, igrali su se i maleni (dok se T nije onesvjestio oko 23) i veliki

  23. #23
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    I Lea je prvi puta dočekala ponoć, imali smo "tulum" doma, samo nas troje ; ali Lea je htjela tulum pa smo napuhali puno balona, stavili smiješne kapice, pobacali trake i kupili dječji šampanjac. Za svečanu večeru je naručila pizzu, i čitavo vrijeme je plesala, samo bi ponekad otrčala do stola piti šampanjac i govorila: Šampanj! Popit ću cijelu bocu! MM i ja smo pali od umora jer je tulum morao početi već u pet popodne, obzirom da je Lea bila vrlo nestrpljiva.

  24. #24
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    D je cijelo popodne prespavao tako da je bio oran za tulum
    nismo nigdje isli jer je mm bilo jako lose, igrali smo se, dosao nam je jedan frend oko 11 pa je on malo preuzeo Doriana, tj. D preuzeo njega, bolje reci

    oko 1 sam ja zaspala na kaucu u dnevnom, ne znam sto su ova trojica tada radili. isli smo spavati u pola 3.

    da mm-u nije bilo lose sigurno bi otisli negdje svi zajedno. ne bi isla bez djeteta nigdje, jer vise nemamo baka-servis i glupo mi je ostavljat ga s bebi sitericom na staru godinu.

  25. #25
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Mi smo prestari da idemo van na docek

    Malac i ja smo dobili upalu pluca a nije bilo sanse da idemo ikud, cak ni da neka od silnih trudnica koje znam li neko s djetetom dode kod nas. Tako da smo proslavili MM, ja i jos jedan frend uz PS3 a malac je spavao ko klada, uopce nije cuo pucanje.

    Iskreno, nije mi ni palo na pamet da bi mi mogli nekud otic a da njega ostavm doma, nikako mi nema smisla ugnjavit baku, koja bi isto mozda htjela malo proslavit, mozda i popiti koju casicu, da cuva klinca dok ja bauljam po vani. Ako idem ja ide i on.

    Meni je docek nove ionako nesto sto se mora, nikako ne nesto cemu se posebno veselim niti se pripremam.

  26. #26

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    132

    Početno

    Mi bili kod kumova koji isto imaju dvije curice.Inače se puno družimo,tak da nam je atmosfera bila prava domaća.

    Cure su bile budne do pola dva,što me začudilo s obzirom koliko su plesale,skakale i trčale.Uglavnom,bilo nam je super,mislim da ćemo to ponoviti i iduće god.Prošlu smo dočekali kod drugih kumova koji još nemaju djecu,a mi smo vodili svoje cure i mogu reći da mi to nije to.A o nekakvom ostavljenju kod baka i djedova mi zasada ne pada na pamet jer i oni imaju svoje prijatelje i isto tako žele nekud izaći.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Lovely place called home
    Postovi
    398

    Početno

    Na staru godinu legla oko 23h i zaspala ko top, a pucalo se u kvartu sve u 16! malena se isto nije zbudila... dragi je haklao igricu na kompu...

    al iduće godine partyjam ziher

  28. #28
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Pošto Lara u zadnje vrijeme liježe oko 01 sat čekali smo Novu kod kuće. U 23 sata sam se obukla u piđamu i plesali smo ja, tata i Lara. Nakon ponoći smo išli preko do nas baki i djedu čestitati i oko 01:30 smo nas dvije već spavale a tata je gledao filmove do 04 ujutro.
    Bilo nam je baš super
    I Vama sve najbolje u Novoj 2010. g.

  29. #29
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Pošto Lara u zadnje vrijeme liježe oko 01 sat čekali smo Novu kod kuće. U 23 sata sam se obukla u piđamu i plesali smo ja, tata i Lara. Nakon ponoći smo išli preko do nas baki i djedu čestitati i oko 00:30 smo nas dvije već spavale a tata je gledao filmove do 04 ujutro.
    Bilo nam je baš super
    I Vama sve najbolje u Novoj 2010. g.

  30. #30
    lasada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Plitvice-KC-Plitvice/Lika
    Postovi
    820

    Početno

    Ispravak netočnog navoda pobjeglo mi je 2 x.
    Išle smo spavati u 00:30 sati

  31. #31
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    mi smo bili kod frendova
    bilo nas 8 odraslih i 4 djece
    uživali smo svi
    plesali,pjevali uz gitaru,jurcali po kući....
    pustila sam ptičice do kad izdrže
    dočekali ponoć,odgledali vatromet,i zaspali pola sata nakon ponoći
    mi veliki smo se družili do 5
    ujutro sam jedva gledala
    uopće nisam razmišljala o varijanti oni s bakom,a mi negdje :/

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    U 10 godina nismo se maknuli iz kuće. Ne zbog djece, zbog SEBE... Mi smo lijenčine i kućni tipovi. MM bi možda još i otišao, ali ja moram prespavati od 10-11 sati navečer da bi budna dočekala ponoć... I kad sam bila mlada, jedva sam istrpila dočekati šampanjac, a što sam starija, to je gorje!

    Dodatak - i djeca su slična - ove godine smo im dali da ostanu budni dokle žele. Stariji se pobrao u 9:45 a mlađi u 10:10! Navečer, naravno!

    Najbitnije u cijeloj priči je to da se nitko ne osjeća zakinutim. Mi si volimo otići na večericu u kineski restoran ili slično, namirimo si na druge načine želju za izlaženjem. Nova godina - dođe ona i bez nas.... a vatromet (zapravo svijetleće signalne rakete koje ne halabuče) tata je dečkima ispucao u 8 navečer na parkiralištu.

  33. #33
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno 2022

    Zna li netko kad točno počinje zagrebačka filharmonija i kad završava? Na tbjj.

  34. #34
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Počinje u pol 9. Kad završava ne zna ni policija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •