Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 55 od 55

Tema: marama ili sling, što odabrati?

  1. #51
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Citiraj josie prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme aiko, nemoj da ti beba ovoliko visi kao na fotki sa linka. mora ti ići tvoj pupak na bebinu guzu visina, i jako jako važno da su noge raširene u žabicu, da te beba obgrli svojim nogicama, ne smiju nikako visiti. probaj ako možeš, dakle, te patente koje spominješ podesiti na dobru visinu, i jako raširi trake ispod bebine guze i nogu.
    iskreno, marama vulgaris, pa neka ima čvor i mota se, meni je bolja varijanta od ove nosiljke.
    Uh, sad si me prepala... ne znam koliko se mogu "jako raširiti trake ispod guze"... pod njegovom težinom to se, naravno, spusti/suzi... baš ću probati da vidim kako mu stoje nogice, dakle, moraju bit učvršćene, a ne da se klate, jesi na to mislila? i da je beba čim više... probat ćemo... ovo je prvi korak do marame... nisam imala od koga posuditi da isprobam, pa sam došla do ovoga... sad kad nam se to svidjelo, nabavit ćemo nešto bolje...

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    ja imam i sling i maramu i elasticnu maramu, do sad nam je najbolje u elasticnom, samo je stavim na mene i stavim bebu unutra. i radim sve po kuci i idemo van bez problema.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    61

    Početno

    Citiraj Arkana10 prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam i sling i maramu i elasticnu maramu, do sad nam je najbolje u elasticnom, samo je stavim na mene i stavim bebu unutra. i radim sve po kuci i idemo van bez problema.
    potpisujem...
    marama mi je zgodnija cak i od mei-tai-ja...

  4. #54
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno

    Danas bili kod ortopeda, dr. Tiefenbacha, na redovnom pregledu. Pazite, specijalist ortopedije. I čovjek kaže da dijete može slobodno i u klokanicu (marama, sling i to, naravno). I ja ponovim pitanje i kažem kako sam čitala na Netu da klokanica nije dobra i dodam problem da se nogice klate, da je kod dečka još dodatni problem zbog piše i to... On ponovo kaže ništa se ne brinite, ništa se djetetu neće dogoditi, slobodno samo! "Zdravo Vam je dijete slobodno ga nosite u klokanici"... i što sad? I još kaže "pa već me nekoliko majki to pitalo, ne znam gdje ste to pročitale da klokanica nije dobra"... Ja dodam na više foruma...

    Vjerovati onome što čitam na forumima ili vjerovati njemu?
    Posljednje uređivanje od Aiko : 22.02.2010. at 22:03

  5. #55
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    ja ne vjerujem nužno doktorima, npr. nama je pedijatrica preporučila da bebi već s 5 mj damo: mrkvu, jabuku, krušku, bananu, dobro da nije i do pršuta došla, treba saslušat razna mišljenja i odabrat najbolje za svoju bebu
    ja bih izbjegavala klokanicu jer sam isto čitala da nije dobra, pogotovo zato što imaš super izbor ostalih nosiljki

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •