Stranica 2 od 63 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 3131

Tema: Kako se nositi s gubitkom djeteta i što dalje 3

  1. #51
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    bambus ,napokon si se javila trudilice jedna!nadam se da će ti ovaj misec biti itekako uspješan :D

  2. #52
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    draga bambus konačno si nam se javila, joj od srca ti želim da ti se trud isplati još ovaj mjesec
    draga roza jedva čekamo izvještaj

  3. #53
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj visnja08 prvotno napisa
    bambus ,napokon si se javila trudilice jedna!nadam se da će ti ovaj misec biti itekako uspješan :D
    X ko kuća!

    Evo mi došli s ctg-a, bio je jako zločest, par puta je tako jako udario da je skoro otpala ona sonda od ctg-a, fakat je taj mali neki Hulk Nije 1 sekundu bio miran. Ali doktorica je zadovoljna pa onda i ja.
    Sad me zvao moj ginić iz Graza, sav zadovoljan da je tu 38 tjedana več, i siguran je da mogu izgurat još i porod, uopče ne sumnja u mene. Kad bi samo ja imala toliko vjere i u sebe i u Boga da ćemo skupa izgurat ovo...UH molim se svaki dan za samo još malo snage...

    Anyway...Špiro i ja šaljemo ogromnu pusu našim najdražim prijateljicama, jedva čekam da se vidimo

  4. #54
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    bravo Roza i bravo Špiro :D :D :D
    Ma bit će sve super, vidjet ćeš

  5. #55
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Još malo, još samo malo.
    Roza uz tebe sam svim svojim srcem.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Roza, samo naprijed! sigurna sam da ćemo uskoro slaviti!

  7. #57
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Hej konacno ste nam se obje vratile Bzarai Bambusobema saljem veliku .Ajme sto je koko sladak,mrvica mala,kada ga vidim tako medenog odmah mi doce da si udomim tako jednu malu mrvicu.
    Visnja08 kako si mi,znas ja ti cijelo vrijeme mislim na tebe i~~~~~~~~po cijeli dan
    Tibi,mendy,_anci_
    Rozadraga moja ma jeli ima ista jos sto ti nemozes odraditi,izdrazati,nakon svega sta je za tebe jedan kratki porod,i onda veselje,veselje,veselje.MM i ja smo rekli da cemo se odmah napit,samo nam malo nezgodno kako god kontamo u cetrvtak nam ides,morala bi onda cekat iduci vikend dok smo slobodni,i tako budemo svi sa tobom usli u 40tjedan i onda bumo jos i nestrpljivo .
    Sve vas cuvajte mi se,javljajte nam se,budite mi uspjesne jer ovo je nase vrijeme,vidjet cete.Jedna po jedna :D cemo se radovati,ovo je jednostavno takva godina.

  8. #58
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Rozice :D ma bravo naš mali frajer! Crtica je toliko lijepo napisala što je porod za ženu kao što si ti! to je samo jedna kap vode u svemu što ste Ante, ti i tvoje tijelo prošli! znam i sama koliko je teško skupiti zdrav razum kad te tolike nesreće pogode, i kad se pitaš koja je uopće svrha mog postojanja! ali iz svega toga ti izlaziš kao pobjednik! ti si pobjednik najdraža moja, ti si moja heroina!
    Crtica i Tibi, hvala na komplimentima za mog malo princa! on je tamo uživao, baš mi ga je bilo lijepo gledati, cijeli dan vani na zraku! Tibi, mene bilo jako strah kad smo mu kupili kaputić da on to neće htjeti nositi, međutim, ništa se taj mali ne buni! bez problema se da on obući i tako strpljivo čeka da ga zakopčam! presmiješan mi je!
    Crtice nama ti je Koko promijenio život! vratio nam je osmijeh na lice kad smo mislili da se više nikada nećemo smijati i veseliti! on jednostavno zauzima jedno ogromno nezamjenjivo mjesto u našim srcima!
    bambus, you go girl!!! toliko ti od srca želim da uskoro ugledaš jedan veliki lijepi +, svim svojim srcem želim ti to!
    mandy, ja sam sigurna da ćeš ti nam uskoro objaviti lijepe vijesti! bilo bi stvarno lijepo da ostaneš trudna u vrijeme kad si ostala trudna s curama! ti si jedna tako hrabra i smirena žena, i vjerujem da nema te prepreke koju ti ne možeš svladati!
    Tibi, nisam primjetila ranije da si stavila imena svojih anđelica u potpis! predivna su imena!

    svima vam šaljem veeeeeeliku

  9. #59
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Roza nemoj se iznenadit ako na kraju budeš i prenijela. Mene je moj sin testirao još šest dana nakon termina. Nakon što sam izgubila moju curicu, pa čekala tri mjeseca, pa spontani. Pa čekaj 6 mjeseci ,opet spontani. Pa godinu dana čekanja i onda trudnoća u apsolutnom mirovanju, zadnja dva tjedna rodilište, a termin dođe i prođe. Svaki dan zatim bio je duži od predhodne dvije i pol godine.
    Šesti dan su vidjeli da ću poludit više od straha za bebu i inducirali su porod. Bila sam okružena sa svom tehnologijom, doktor, babica, pedijatar, ma bilo ih je puno. trajalo je oko 5 sati i ja tada nisam bila sebi važna. Bila bih pretrpjela što god treba. Ni bolilo nije. Samo sam čekala onaj najdivniji plač na svijetu i disala, tiskala, sve što su rekli.
    I naravno sve je divno prošlo. Toliko su me pazili da nisam ni rezana bila, ni pukla.
    Tako mora i tebi Roza biti. I svima vama što prije.
    Kao beba bio je super, kakve već sve bebe jesu. Jedino malo češće u rozom, jer robica i kolica su čekali. I dočekali.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa
    trajalo je oko 5 sati i ja tada nisam bila sebi važna. Bila bih pretrpjela što god treba. Ni bolilo nije. Samo sam čekala onaj najdivniji plač na svijetu i disala, tiskala, sve što su rekli.
    beti krasno si ovo napisala
    bambus draga dobro da si živa
    bzara hvala ti na toplim riječima, baš sam u periodu kad mi sve negativno pliva po površini, a ono dobro negdje na dnu
    Roza, Tibi
    di su nam trudničice, tamagoči, a72 ? je li choco bila na 1. pregledu?

  11. #61
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    go Roza go šaljem tebi i Špiri
    draga bzara ti mali dlakavci se tako znaju zavuči pod kožu, a i vole te bezuvjetno i kad si dobre volje i kad si loše volje, uvijek su tu da te dignu i oraspolože. Pravi prijatelji nema što Joj draga hvala ti na komplimentu za imena mojih cura Nadam se da ste dobro napunili baterije i da si se zauvijek otarasila onog groznog Hamleta . Šaljem puno pozitivnih vibri da čim prije krenete dalje ~~~~~~~~~~
    draga mandy znaš da smo se mi sve tu dogovorile da je ovo naša godina. Lijepo ti puni baterije do ljeta a onda zarobi TM i u akciju
    draga bambus vibre do neba da si ti slijedeća na redu koja će nam objaviti plus ~~~~~~~~~~~~~~, ali nećemo ni višnju zaboravit koja bi isto uskoro trebala objaviti pluseka ~~~~~~~~~~~~~~
    draga crtica jako mi se sviđa pozitiva koja zrači iz tvog maila. Grlim te draga moja . Ova godina definitivno mora biti uspješna
    drage moje sve vas grlim i želim vam lijepi dan

  12. #62
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa
    robica i kolica su čekali. I dočekali.
    Beti Ova rečenica svima nama može dati toliko snage! Hvala ti na prekrasnim rječima.

    Ana zlato! Hvala ti na svim momentima bodrenja, uvijek mi zazoveš osmijeh na lice

    Cure moje drage...da sad ne nabrajam sve odreda Ljubim vas sve. I da, Tibi dobro si rekla, vrijeme je da se oprostimo od Bzarinog Hamleta, predugo je boravio u srcu I skoro zaboravih KOKO je premilen u kaputiću Ma slatkiš mali...jedva čekam da se Roza i on upoznaju

    Mi ujutro imamo ctg u Petrovoj i dogovor za prijem u četvrtak. Uf što mi se ne ide, a nekako se nadam da neču valjda previše prenjet...nsiam neki tip od bolnica, sva se paraliziram, uvijek ispadam neka čudakinja...ali kad je ginekologija uvijek puna sretnih trudnica sa sretnim pričama, a ja sa knedlom u grlu slušam i šutim Ali valjda ćemo ovaj put i mi imati svoju sretnu priću

    Laku noć, trudilice posebno "laku" vam želim

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Draga Roza, sad ćeš i ti imati svoju sretnu priču. Jedva čekam da neko otvori topic na čestitanjima, a ne mogu ni da zamislim koliko ti tek jedva čekaš. Vibram do neba i nazad da se ti i Špiro što lakše i lepše sretnete, upoznate i zavolite na prvi pogled.
    Znam kako je strepeti u trudnoći, sa nestrpljenjem iščekivati svaki sledeći pregled. Ja sam samo par dana nakon svakog pregleda bila mirna a onda opet drhtala do sledećeg. Zato i tebi želim da se ova priča strepnje završi i da onda uplovite u mirne vode gde ćete samo brinuti o izgledu i boji kakice, spavanju, nespavanju, zubićima....

  14. #64
    Snjeska avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    1,492

    Početno

    Citiraj RozaGroza prvotno napisa
    Ali valjda ćemo ovaj put i mi imati svoju sretnu priću
    Roza, darling, ti si u 39. tjednu.
    Sad da rodiš Spiro bi bio terminska beba, ne nedonošče, i zaista se nemaš više čega bojati.
    Opusti se draga, znam da je to teško nakon godina strahovanja ali ti si sada na cilju.
    Uživaj malo, opusti se.
    Špiro je veliki momak i ova priča ima sretan kraj, ovaj valjda ti zaista ne treba.

    Ja već danima čim se logiram idem vidjeti je li nam Špiro stigao

  15. #65
    bzara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    1,511

    Početno

    Rozice, ma kakvo valjda! nema tu valjda! pa ova godina je divna godina za ovaj naš PDF, jel tako cure?!
    a počinje rođenjem našeg Špireka, najiščekivanije bebice foruma!
    draga moja, znam da je svima nama lako reći opusti se, a to je toliko teško učiniti! ali mi smo uz tebe najdraža naša, u svim našim molitvama i mislima ste vas dvoje, i ja sa sigurnošću mogu reći, da ova priča ima sretna kraj!
    Tibi, draga tvoje želje su i moje želje! od sveg srca želim ti da što prije i ti ugledaš plusić pa da zajedno kukamo jedna drugoj!
    mandy, mogu zamisliti kako ti je, znam kako je to kad imaš osjećaj da samo negativne stvari su u tebi i oko tebe! po tvojim postovima, ja tebe doživljavam kao jednu izuzetno smirenu osobu, realnu i izuzetno hrabru ženu! uvijek se sva raznježim kad pričaš o svojim curama! mislim da si divna mama i svakako zaslužuješ još jedno malo zlato u svom naručju! tu smo uz tebe, kad god se osjetiš spremnom!

    sve vas ljubim, najdraže moje!

  16. #66
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Roza, s tobom sam i strahove i sumje kužim, iako nisam bila u tvojoj situaciji. Sretno, jedva čekam tvoju vijest !

  17. #67
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    Roza sretno! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Mislimo na vas!

  18. #68
    bambus99 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,332

    Početno

    roza uz tebe sam mislima. cak je i mm pocea pitat sta je tobom?

    evo ja bi sad za neka 3-4 dana trebala dobiti mengu ( uff nadam se da necu). pa da vidimo jesmo li se dovoljno trudili ovaj mjesec, ako ne.....onda nista mm ce morat uzet mjesec dana neplacenog godisnje
    svima saljem velike poljupce

  19. #69
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Rozi ma ovaj put ćeš sigurno imati sretnu priču
    Još malo i tvoj Špirek je u naručju

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    96

    Početno

    sretno sretno

  21. #71
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Rozice draga, kao sto su cure rekla nema tu valjda.
    Spiro je super momak i sigurno ce sve biti super.

    Jedva cekam da primis svoje malo zlato u narucje i da ti cijeli zivot dobije novi smisao

    Mislimo na vas

  22. #72
    andjelak avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    391

    Početno re

    Evo došla sam škicnuti i poželjeti našoj Rozi sretan odlazak u bolnicu i da sve prođe dobro.
    Opusti se,sve je dobro i uskoro okrećeš novu stranicu,a svojim uspjehom i borbom bodrit ćeš druge mame Anđele da ne odustaju, da nagrada za patnje dođe kad-tad , u raznim oblicima.
    Ti si jedna od svjedoka,kao i niz drugih hrabrih mama.


    Jedva čekam dojmove i prve slikice,da li je isti kao na uzv sličici,moj sin je bio isti, iste buce,čubica na 4 d uzv slici i kada sam ga zagrlila

    Mene su inducirali sa 39+5 iako sam ja htjela čekati svoje trudove,ali dr.rekli sve je spremno,Uskrs je,divan dan za rađanje..i tako bi

  23. #73
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Joj cure moje drage rasplakale ste me, evo suza za suzom ide

    Jutros užasan osječaj u bolnici...jako mi je teško biti među doktorima i svim tim ljudima, nikako se ne mogu opustiti i shvatit da sad nisam tu na isti način kao prije. Jutros me oblio znoj, skočio mi tlak, sakrila sam se u čekaonici i plakala...sve prepuno opuštenih nasmijanih trudnica, i baš svaka ima isto glupo pitanje: Jeli to prvo dijete? Pa trebalo bi zabraniti takva pitanja, mislim, ja nikad ne pitam pitanje koje može potencijalno imati bolan odgovor...i uopče što ikog zanima jel prvo-drugo-treće-četvrto!?!?!

    Ma imam takav nevjerovatan mix emocija, straha, sreće, tuge...a i hormoni baš ne pomažu, valjda sve doživljavam na treću!

    Ali neču sad i ovdje kukat, doma sam, tipkam s vama i odmah mi je lakše.
    Sutra ujutro smo u 8.15 u bolnici, a neču imat internet tako da ču vas izvještavati preko sms-a.

    Falit če te mi puno puno, evo sad plačem jer ne znam kako ču to izgurat bez vas...tu uvijek nađem utjehu i snagu. Morat će te mi slat sms-ove, napravite raspored koji dan koja

    Ma mogu ja to, još jedna happy end priča u nizu sa našeg pdf-a, nastavljamo se na Isabel i njenu prekrasnu Nolu......volim vas cure sve i dok me nema želim da na prijavite plusiće, krenuvši od Bambus, Bzarice,Tibi, Crtice, Mandy i svih ostalih trudilica...a kad dođemo doma bebe od Choco, Tamagoći i a72 če več biti "peću beštija"


  24. #74
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,384

    Početno

    Roza, ja sam sanjala da će ti noćas krenuti porod tako da si izbjegla hospitalizaciju.

  25. #75
    tamagoči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    162

    Početno

    Roza sve mislimo na tebe i držimo fige da i to konačno završi i da ne preneseš. Jedva čekam da vidim tog malog vragolstog Špiru. Sretno lutkice..
    Mi smo dobro. sada smo u 22-om tjednu. Ovaj put imam jako nježnu bebicu koja me lupne nježno i ne pre često. Na moju žalost. Jer ako me ne lupne kad si ja to zacrtam zabrinem se i umirim i pokušam "animirat" bebu da me lupne. Joj grozna sam. Ovu subotu pičimo za Zg na zadnju kontrolu kod Podobnika. Znam da će me on umirit. I nakon toga razmišljam da preskočim svoju ginekologicu i počnem sa redovnim pregledima u rodilištu u Rijeci. Ipak imaju bolji ultrazvuk nego ova moja i da im najavim svoj dolazak i dolazak moje mrvice. Baš sam sretna!!!
    Trudnice kako ste mi vi? Morete ča? A vi u isčekivanju +a? Ima koja ča za najavit možda? Ova godina bi trebala bit uspješna po tom pitanju. Jučer sam bila na komisiji i skužila brdo novih trudnica u mom gradu. Ima da nas ima ko blata... Inače komisija mi je trajala 1 minutu. Pitao me gdje radim, koliko godina radnog staža imam i kad mi je termin. Hvala lijepa i doviđenja. Gluposti.
    A vi ostale?
    Ona koja prva sazna ča novosti od Roze neka obavezno ubaci i napiše, a ti rozić mms-aj nekome slikicu. Nemoj nas držat u neizvjesnosti..

    Pusa....

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Roza, samo da ti pozelim srecu

  27. #77

    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    između jave i sna....
    Postovi
    423

    Početno

    psssst... samo da znate da Špira čeka i onaj dio foruma koji inače ne posta ovdje...
    malom mišu....

  28. #78
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    draga roza
    pratila sam te (špijunirala) u ovom topicu iz prikrajka, s puno želja i nada da će sve biti ok. Gotovo svakodnevno sam stiskala tvoj ticker u potpisu da vidim koliko još i željela i molila se da ti i špirek sretno dođete do kraja. Pošto sada odlaziš u bolnicu, javljam se prvi puta da ti poželim svu sreću ovoga svijeta, da što prije upoznaš svog predivnog sina i da sa malim zamotuljkom što brže dođeš kući.....
    Želim ti brz i lagan porod,........... i samo hrabro, ti si hrabra žena, i majka!

  29. #79
    di_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    370

    Početno

    draga roza
    pratila sam te (špijunirala) u ovom topicu iz prikrajka, s puno želja i nada da će sve biti ok. Gotovo svakodnevno sam stiskala tvoj ticker u potpisu da vidim koliko još i željela i molila se da ti i špirek sretno dođete do kraja. Pošto sada odlaziš u bolnicu, javljam se prvi puta da ti poželim svu sreću ovoga svijeta, da što prije upoznaš svog predivnog sina i da sa malim zamotuljkom što brže dođeš kući.....
    Želim ti brz i lagan porod,........... i samo hrabro, ti si hrabra žena, i majka!

  30. #80

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    Roza sretno.
    Nekak si mislim da ti bu porod tak bil ekpresan da se nebuš ni snašla a Špirek ti bude u rukama.

  31. #81
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    rozuška sretno

  32. #82
    boškarin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    385

    Početno

    Samo da navratm s pozdravom i poželim sreću Rozi, da nam se javi što prije s lijepim novositma!


    Naravno sretno i ostalim curama

    Malo rjeđe postam, ali mislim na vas stalno!

  33. #83

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    Rozić draga nemoj plakati, ideš po svog Špiru
    potpuno te razumijem, gadno je i inače u bolnici, a posebno kad imaš loša iskustva kao ti; možda se Špiro naljuti pa odmah izađe da nam se ti ne patiš puno :D ; samo ti sms-aj , u podne , u ponoć, mi ćemo biti non-stop on-line i pratiti te i bodriti, tješiti i na kraju radovati se s tobom; uf kad samo zamislim trenutak kad ti funcut dođe u naručje, dođe mi da odvalim potok suza; samo ga nemoj previše utlačiti poljupcima i maženjem ( ostavi nešto i za tete s foruma), reći će mali " čovječe di san ovo dospija, ova moja mater mi ne da ni spavati" ; drži se , sve će biti dobro i sa happy endom, mi te volimo i mislimo na tebe
    tamagoči ne mogu virovati da je već prošlo 22 tj. :D
    e, sad : sutra ujutro da ste sve u 8.15 uputile sve svoje pozitivne misli Rozi i Špireku da ne budu usamljeni ,da ne idu tužni u bolnicu i da im poželimo najveću sreću ovoga svijeta
    pusica svima

  34. #84

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    156

    Početno

    roza
    za tebe puno pozitivnih~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~
    i misli!
    upučuje ti moja cijela obitelj i naravno ja!
    budu nam hrabra, kao do sada!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    141

    Početno

    Roza, puno vibrica i od mene. Samo želim reći da pratim i želim ti puno sreće i da ti Špiro brzo bude uz tebe
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #86
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    Citiraj mandy prvotno napisa
    Rozić draga nemoj plakati, ideš po svog Špiru
    potpuno te razumijem, gadno je i inače u bolnici, a posebno kad imaš loša iskustva kao ti; možda se Špiro naljuti pa odmah izađe da nam se ti ne patiš puno :D ; samo ti sms-aj , u podne , u ponoć, mi ćemo biti non-stop on-line i pratiti te i bodriti, tješiti i na kraju radovati se s tobom; uf kad samo zamislim trenutak kad ti funcut dođe u naručje, dođe mi da odvalim potok suza; samo ga nemoj previše utlačiti poljupcima i maženjem ( ostavi nešto i za tete s foruma), reći će mali " čovječe di san ovo dospija, ova moja mater mi ne da ni spavati" ; drži se , sve će biti dobro i sa happy endom, mi te volimo i mislimo na tebe
    tamagoči ne mogu virovati da je već prošlo 22 tj. :D
    e, sad : sutra ujutro da ste sve u 8.15 uputile sve svoje pozitivne misli Rozi i Špireku da ne budu usamljeni ,da ne idu tužni u bolnicu i da im poželimo najveću sreću ovoga svijeta
    pusica svima
    Roza najdraža nemoj plakat, mi te sve volimo i mislimo na tebe. Evo sve ti lijepo napisala mandy da ja sada tu ne ponavljam. SMS-aj kad god ti dođe želja, mi ćemo obavještavati cure na forumu kako si.
    I naravno sutra, ali i svaki dan dok ne izađeš sve šaljemo pozitivne misli da ti bude malo lakše u bolnici.
    p.s. znaš da me čak i mm pitao kako si
    ajde ljube budi hrabra još samo malo

  37. #87
    choco avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Wien
    Postovi
    182

    Početno

    Roza draga moja,tako mi je drago,jos samo malo i eto bemba kod vas
    Jedva cekam da nam javis i posaljes slike.

    Ja se nisam javljala jer sam cekala da mi bude bolje,ali posto sam vidjela da mi jos nije dobro...rekoh da napishem koji red.
    Elem,bila sam na kontroli danas,2 su bebe,jedna je veca a druga manja(mada je jos rano za bilo kakve zakljucke)....za 2 sedmice kontrola.
    Sta me muci je moje psihicko stanje...vec duze sam lose,ne radim nista,placem...i veceras odoh kod psihijatrice po "magicni lijek".Ne znam da li ste se vi ovako osjecale,mozda nisam jos preradila gubitak bebe pa tek sad....ali se plasim da ne skrenem.Danas mi dr kaze da su blizanci,a ja samo osjecam strah u stomaku i grc.Nemam apetita,ne osjecam se onako sretno i zanosno kako se jedna trudnica osjeca.
    Ne znam,mozda sam slabic pa ne umijem da se nosim sa problemima velikim i malim...
    Jedino sa vama mogu o tome skroz otvoreno(MM me saslusa ali mislim da muskarci ne mogu da skontaju nas mentalni sklop u potpunosti).
    Nadam se da ce me proci ovo jer....zamoran je dan kad mu se ne radujes.
    Ljubim vas sve

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    CG
    Postovi
    53

    Početno

    draga Rozo,
    svim srcem sam uz tebe

    nema razloga da budes tuzna i da places. nas je tako mnogo sa tobom u mislima i sav strah ovog svijeta ti cuvamo

    jel mi vjerujes da sam ja htjela pobeci iz porodilista oba puta iako sam tamo ostala samo 2 dana tako da potpuno razumijem sve sto osjecas kad je bolnica u pitanju. ali nema potrebe, samo hrabro, cela armija roda je uz tebe

  39. #89
    Rebbeca avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagorje zeleno
    Postovi
    871

    Početno

    Draga Roza, mislim na tebe, želim ti svu sreću ovoga svijeta, i čim lakše, brže i bezbolnije upaznavanje sa tvojim sinekom

    Naravno, pratit ću ovdje situaciju, da nebi zakasnila prebaciti se na čestitarski topić

  40. #90
    Tibi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,701

    Početno

    choco draga nosiš blizance, ajme prekrasno
    nema mjesta za paniku što nisu jednaki, još su jako mali, a i kako je meni doktorica objasnila uvijek imaš jednog "vodećeg" blizanca koji bude malo veći. Ma joj sva sam se raznježila, blizanci, ajme super . Naravno da osjećaš strah nakon onoga što si prošla, ali zamisli kako ćeš samo biti sretna kad ih izneseš i rodiš . Dupla sreća.
    Draga želim ti najdosadniju moguću trudnoću, a kad god ti je teško i osjetiš potrebu da bi pričala sa nekim mi smo tu za tebe
    Joj, tako sam sretna zbog tebe što ti je uspjelo i nosiš dvije mrvice . Vidiš da sam se ja sva raspametila od sreće pa ni neznam više što pišem

  41. #91

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    894

    Početno

    roza sretno!! javi se obavezno!!svaki dan čitam i mislim na tebe,držim figer i želim ti najbolje!

    nemoj zamjerit trudnicama koje pitaju koje je dijete...ja sam uvijek pitala jer ako je bilo prvo onda me zanima jel joj kao meni,a ako je imala više htjela sam uvijek neki savjet...nisu ludi zlonamjerni,samo nekad ne misle...pusa veeeelika tebi i Špiri!!

  42. #92
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Choco ajme, tek što sam prestala plakat za danas, sad opet bujica...prekrasno, dvojčeki!!!
    Sve to što osječaš draga je apsolutno normalno, identično sam se osječala svaki dan ove trudnoče. Strah, nevjerica, i nepreboljene bebe, sreća, ljubav, sve se mixa, a još te i hormoni "puknu" i začine sve.
    Kao što ti Tibi kaže normalno je da je jedna bebica manja jedna veča, moji su dečki isto bili takvi od početka. Samo smireno i ne brini previše! Uljepšala si mi dan i tako mi je drago da si se javila taman prije nego odem, sad mirna idem

    Cure svima vam jedno OGROMNO HVALA
    Javim se obavezno sms-om...danas idemo malo ranije leći, mm mi je malo tužan da moram u bolnicu pa ču ga malo extra mazit i pazit večeras. A kad se Špirek rodi odma ču mu ispričati o tetama Rodama koje se mole za njega i željno isčekuju dobre vijesti.

    Volim vas puno

  43. #93
    tajchi73 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,923

    Početno

    Draga Roza i ja svakodnevno špijam dal ima kakvih novosti i brojim koliko ti je dana ostalo i od sveg srca šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~ da ti Špiro što prije bude na rukama i da bude zdrav,velik i jak ( pravi Dalmoš )

  44. #94

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    197

    Početno

    RozaGroza, želim ti svu sreću ovog svijeta

  45. #95
    isvetica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ni tamo ni vamo
    Postovi
    1,656

    Početno

    Roza, sretno! Ostalim majkama hrabrostima veliko

  46. #96
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    @choco draga, blizanci srceka mala
    Vjerujem da ti je tesko, treba malo vremena da se osjecaji slegnu, a i hormoni rade svoje.
    Dobro je da si do doktorice otisla, mozda ti pomogne da se sve poslozi

    Roza i Spiro, samo hrabro sutra

    p.s. s obzirom da ti trudnocu prati dr. I i Dz nemaj brige, lezat ces na njihovom odjelu, imat ces diiiivne med. sestre i sto je najbolje TM moze biti s vama koliko god zeli (nema striktno posjeta tamo) dok ne rodis, a nakon toga 1-2-3. dan idete svi troje kuci

  47. #97
    disciplina avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    853

    Početno

    Roza joj jedva čekam dobre vijeti iz bolnice..

  48. #98
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Citiraj purple rain prvotno napisa
    psssst... samo da znate da Špira čeka i onaj dio foruma koji inače ne posta ovdje...
    malom mišu....
    X

  49. #99
    Crtica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Njemacka/tko je blizu neka svrati na kavu
    Postovi
    110

    Početno

    Draga Rozaod srca ti zelim brz,bezbolan i sretan susret sa tvojim prekrasnim sinom.Nemas jedis bit ce sve u redu,nosit cu te u mislima,srcu i molitvi svaki dan i sa nestrpljenjam cekati dobre vijesti i naravno slikice tog predivnog bica.
    Cure moje drage svima velika

  50. #100

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    99

    Početno

    Draga Roza

    svu sreću ti želim! Još malo i grlit ćeš svoga mišeka.


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •