Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: cijena vrtica za djecu samohranih roditelja

  1. #1
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno cijena vrtica za djecu samohranih roditelja

    Sudjelovanje roditelja u cijeni programa gradskih dječjih vrtića:
    1. Za redovite programe sudjelovanje roditelja u cijeni programa određuje se godišnjim programom javnih potreba i uplaćuje na poseban račun Gradskog ureda za obrazovanje i šport za financiranje javnih potreba u djelatnosti predškolskog odgoja. Ekonomska cijena za redoviti 10-satni program iznosi mjesečno 1.500,00 kn po upisanom djetetu, od čega roditelji djece s prebivalištem na području Grada Zagreba plaćaju mjesečno 400,00 kn (uz mogućnost oslobađanja ili smanjenja iznosa sudjelovanja ako se radi o djeci žrtava ili invalida domovinskog rata, djeci samohranih roditelja, više djece iz iste obitelji ili djeci iz obitelji s težim zdravstvenim ili socijalnim problemima).

    na drugom mjestu sam procitala da djeca samohranih roditelja placaju 75% cijene, dakle za Grad Zagreb, za prvo dijete bi bilo 300kn umjesto 400kn.

    edit: nadopunjujem tekst i naslov topica jer odnosi se za jednoroditeljske

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Da, kada smo katarinu upisala u jaslice, počeli su Franu naplaćivati 300 kn, s time da su jaslice na području grada Zagreba sada 200 kn, i tak je dok djete ne navrši 3 godine.

  3. #3
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    ne kuzim di je tvoje pitanje jer nema upitnika, ali pretpostavljam da je koliko placamo ?
    Ako je onda evio i mog odgovora. 150 kn, DV Medvescak (Fran je u jaslicama, ne znam hoce li biti druga stvar kad krene u vrticku grupu)

  4. #4
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    nije pitanje, vec informacija koju ja nisam znala pa sam je stavila jer mozda jos nekom bude korisna.

    redovna cijena jaslica je 200kn, dakle ti placas 75%.

  5. #5
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Tweety, off topic. U istom smo vrtiću - na kojoj ste lokaciji?

  6. #6
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    vlaška devedeset i nešto

  7. #7
    Osoblje foruma tweety avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb,medvescak
    Postovi
    4,453

    Početno

    Citiraj egemama prvotno napisa
    nije pitanje, vec informacija koju ja nisam znala pa sam je stavila jer mozda jos nekom bude korisna.

    redovna cijena jaslica je 200kn, dakle ti placas 75%.
    aaaaa ok

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    50

    Početno

    Pretpostavljam da ne postoji nešto slično na razini Hrvatske, ja 'obožavam' našu cijenu od 720 kn.
    Da ne bude zabune, riječ je o običnom državnom vrtiću

  9. #9
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    NinaRea, jesi li ti pitala u njihovom racunovodstvu da li imas pravo na kakav popust? ja vjerujem da bi trebalo biti.

    jel to zapresic? znam da je njihov vrtic uzasno skup.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    50

    Početno

    Iskreno nisam pitala, kad sam upisivala Ninu samo su mi rekli da ću kao samohrana mama imati prednost kod upisa (ne samo da je užas skupo nego je navodno ostalo puno djece neupisano), a ništa nisu spomenuli za popust, a ja sam se već navikla da imam preveliku plaću (blago meni) za bilo kakve popuste.

    DV Maslačak u Zaprešiću naravno, iako mislim da je u samom Zaprešiću cijena nešto malo niža, ali Nina ide u područni vrtić

  11. #11
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    na podrucju opcine sveta nedelja (samobor) samohrani roditelji placaju 25% manje od redovne cijene koja u nasem slucaju iznosi 480 kn

    kod nas je za status samohranog dovoljno je u vrtic donjeti potvrdu ovjerenu kod javnog biljeznika, a u kojoj pise "Izjavljujem da sam samohrani roditelj"

    u nasem vrticu takva je izjava prihvatljiva u slucajevima kad je brakorazvodna parnica u tijeku ili jedan roditelj ne ucestvuje u skrbi

    za drugo dijete placa se 20% manje od 480 kn, a onda i jos 25% manje ako si samohrani roditelj

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •