Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Rodilište u Virovitici?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ovdje - ne tako blizu, a niti daleko
    Postovi
    10

    Početno Rodilište u Virovitici?

    Pozdrav svima!
    Zanima me ima li i onih koji imaju iskustva s rodilištem u Virovitici?
    Uglavnom svi spominju rodilišta u većim gradovima i zagrebačka rodilišta, a zapravo me zanima kako je to u manjim mjestima?

    Inače ja sam prije 3 godine rodila u Virovitici. Bio je to porod carskim rezom. Nemam neke ozbiljne zamjerke, sestre su O.K., a doktori ionako ne igraju neku važniju ulogu za vrijeme boravka u rodilištu...
    A uvjeti ??? Tada (prije 3 godine!!!) je bilo skromno - u skladu sa stanjem u zdravstvu. Zanima me je li se nešto promijenilo???

    Pozdrav!

  2. #2
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ne koilko cujem od frendica. koma i dalje. ja nisam nista dobro cula. npr meni je nezamislivo kaj daju u sobi u kojoj je ruming pred svima prisutnima i bebama nakon poroda klistir? to mi je nezamislivo

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ovdje - ne tako blizu, a niti daleko
    Postovi
    10

    Početno

    Evo me opet sa friškim dojmovima. Prije mjesec dana rodila sam opet u Virovitici. Opet je to bio porod carskim rezom. Nekih značajnijih promjena nema, ali pomaka nabolje ima:
    - sestre su za pohvaliti i to sve odreda:D
    - doktori - uglavnom :/ . Time ne mislim na njihovu stručnost, već mislim da nešto ne štima u njihovim međusobnim odnosima i da se prepucavaju preko pacijenata. No, s obzirom da sam boravila u bolnici u kolovozu, kada su još godišnji odmori u tijeku, možda jednostavno nisam dobila točan uvid. U svakom slučaju, veliki minus dajem liječnicima zbog loše, skoro nikakve komunikacije s pacijentima. Npr. na viziti svakoga dana liječnik rutinski pozdravi i upita: "Kako ste danas?" Taman kada sam zaustila da nešto kažem, već je izlazio iz sobe. Zapravo uopće nije imao namjeru komunicirati...
    - hrana - očaj živi, kao i u većini bolnica. Nezamislivo mi je bilo što u sezoni povrća, u 7 dana nismo niti jednom imali salatu...

    Ostalo je, uglavnom u redu: bebe su s mamama, sobe su trokrevetne, a žene koje su rodile carskim smještene su u jednokrevetnim sobama s vlasitom kupaonicom (to mi je super!)

    A to o klistiru u sobi pred drugim ženama :? :? :? Ne znam... nisam za to čula od nikoga. Meni su doduše radili klizmu i nakon carskog, tj. 2. dan kada su me i skinuli s infuzije i izvadili kateter. Ali NE pred publikom !!!

    Eto, stanje u našim rodilištima je uglavnom podjednako u svim gradovima... od uvjeta u rodilištima kakva gledamo na TV smo još daleko...
    Pozdrav !

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Gothenborg-Sweden
    Postovi
    559

    Početno

    cestitam ti na prinovi. jel curica ili decko?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Ovdje - ne tako blizu, a niti daleko
    Postovi
    10

    Početno

    Curica...
    (Sorry, kompić mi je bio u kvaru - eto, skoro 2 mjeseca, tako da se nisam mogla javljati. A i bebica me okupirala, tako da sam lakše prebrodila to što mi kompjutor nije radio... )
    Hvala na interesiranju i pozdrav...

    P. S. Rodilište sam već skoro zaboravila, tj. zaboravila sam ono ružno, ostala su samo lijepa sjećanja na trenutke kada sam prvi puta ugledala svoju curicu Paulu...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •