Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: Pranje kose nakon poroda

  1. #51
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Kaze da je njen muz bio skoro na svim njenim porodima, a imala ih je deset.
    ovo isprintati i podijeliti po našim rodilištima. nova rodina akcija - "baba zna najbolje!" :D

  2. #52

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    ovo isprintati i podijeliti po našim rodilištima. nova rodina akcija - "baba zna najbolje!" :D
    Cekaj samo nek jos uleti Mostarka sa svojom...

  3. #53

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Znaju babe mnogo vise nego sto mi znamo. Zato ih sad kopiramo kada su prirodni porodi u pitanju i mnogo jos stosta.

  4. #54

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    Potpisujem Točkicu. Oprala sam kosu dva dana nakon poroda i bila preporođena. Da ne kažem da sam u rodilištu bila diskretno našminkana, u svojoj pidžami i baš sam si bila super , a i mom mužu... I tako sam dokazala sama sebi da nisu u pravu sve one žene koje su me uvjeravale da kad rodim da se sve mijenja i da mi neće pasti na pamet srediti se i slično, te, bez da se itko uvrijedi, da nije baš nužno hodati razdrljene bolničke spavaćice (može se npr. staviti barem ziherica i nositi grudnjak za dojenje), u sportskim soknama i s japankama na nogama.
    Što se tiče osoblja, nitko nije reagirao. Ipak napomena: na SD u kupaoni (uz apartman) nije bilo utičnice, pa sam morala sušiti kosu u sobi.

  5. #55
    Karin avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    398

    Početno

    Ja sam kosu oprala u bolnici pod tušem, 4. dan nakon poroda. Više nisam mogla izdržati, a morali smo ostati duže jer je Marko dobio žuticu. Preživila sam i ništa mi nije bilo, naravno.

  6. #56
    Mostarka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Francuska
    Postovi
    461

    Početno

    Neznam da li su to bapske price ili ne al ja sam sutra dan nakon poroda oprala i kosu.
    Nema sanse da bih izdrzala da je nisam oprala jer mi je smetalo.
    Ipak se zena pri pordu puno znoji i nemogu ni zamisliti da se kosa ne opere.
    Meni se osobno nije nista desilo.

  7. #57
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Ne vjerujem bas u te babske price, a ima ih i previse!
    Drugi dan sam oprala kosu i nista mi se nije dogodilo, jedino na sta su me upozorili je to da kod tusiranja i pranja kose pripazim da sampon ne dodje u dodir sa ranom(malo su me sivali).

  8. #58

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Nama su u bolnici sestre, a i patronažna kad sam došla kući, rekle da perem kosu odvojeno jer se pod tušem šampon slijeva na ranu i da to nije dobro za ranu. Nisu spomenule nikakve bakterije ili zabranu pranja kose.
    A to da se neke žene ne peru 40 dana je stravično ali me ne čudi jer znam da se dandanas neke ne peru dok imaju menzis jer su čule da to nije zdravo.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Citiraj Pliska prvotno napisa
    znam da se dandanas neke ne peru dok imaju menzis jer su čule da to nije zdravo.
    i ne zaljevaju cvijeće jer će uvenuti....

  10. #60
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Oprala sam kosu 4. dan od poroda čim sam došla kući i nastavila prati normalno kosu, kao i inače :namig:

  11. #61
    Mirta30 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    1,967

    Početno

    Rodila sam carskim, kosu sam pala 6 dana kada sam došla doma.

  12. #62
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Nikad nisam čula tako nešto! Htjela ja prati odmah u bolnici, ali je mlaz iz tuša bio preslab pa sam odustala. kod kuće oprala čim sam došla.

  13. #63

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    o bože! baš sam se fino nasmijala čitajkući sve postove na ovaj, uistinu nebulozon topic! samo da pridodam svoju priču - rodila carskim i oprala kosu nad tuš kadom 3. dan (čim sam uspjela sama doći do kupaone) još u bolnici!!! i nisam imala fen nego sam kosu sušila na zraku (u bolnici ionak kure do besvjesti) i...tko je ono napisao nešto za šetnju? naime, i ja sam 9. dan s bebom bila u parku (steznik preko rane i ajmo )

    svašta...

  14. #64

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    Ja sam prala kosu u bolnici, dan nakon poroda. Nitko me nije upozoravao i osjećala sam se bolje. Nikakve temperature i groznice...

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    šibenik i okolica
    Postovi
    335

    Početno

    jedva sam se vukla do wc-a, ali oprala kosu odmah sutradan, nakon poroda. i jos sam ziva.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •