Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Čitate li tekstove sa Portala?

  1. #1
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno Čitate li tekstove sa Portala?

    Jutros sam pročitala onaj prekrasni Renatin tekst o relaktaciji, pa me zanima koliko čitate tekstove koji su "gore" stavljeni?
    Ne samo o dojenju, već i pravne savjete, recepte, tekstove o zdravlju... Pratite li kolumne?
    Imate li neke primjedbe, komentare...
    Ima li nešto o čemu biste voljeli znati, a da se tematski uklapa u djelovanje Rode?

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    čitam nove tekstove jer uvijek ulazim preko portala. sve ostalo, iskreno, odavno nisam pogledala... još otkad sam u trudnoći sve isprečitala. ali drago mi je kad se među novim člancima pojavi neki stari, pa ga se prisjetim.

    što se kolumni tiče, možda bi ih trebalo malo istaknuti da se bolje vidi da tu ima novog sadržaja.

    i gdje je nestao web shop?

  3. #3
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Ja isto ko Ajvica....

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    zaprešić
    Postovi
    92

    Početno

    nove čitam uvijek, a ostale "prigodno"!
    npr. prije početka vrtića ove godine sam ponovo pročitale sve tekstove o adaptaciji, prije ljeta one o odvikavanju od pelena itd.

  5. #5
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Pa da! I super su, uvijek poučni i zanimljivi, bravo za portal! A ostale teme, kad me što zanima po pretražniku...

  6. #6
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    da, stare sam uglavnom iscitala u trudnoci...kad mi je neka tema aktualna procitam ponovo i stare textove, a nove uvijek citam....svaka 3 dana pregledam sta ima. jedino me bas pravni tekstovi ne zanimaju.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Redovito čitam tekstove na portalu a ostalo kak stignem. Vrlo su zanimljivi i edukativni, a posebno pratim tablicu razvojnih faza jer se taman poklapa sa našim uzrastom, kak uđemo u koju dob tak taman izađe nova tablica za tu dob. I ostali su mi tekstovi interesantni. Što se tiče kolumni iščitala sam ih davno, a također ko i Ivy predlažem da se istakne kad ima nešto novo. Što se tiče prijedloga mene bi interesirao neki članak o sportu, npr. u kojoj dobi je dobro početi (kada se najranije preporuča dat djecu na neki sport), preporuka sportova za određenu dob, prednosti i mane i sl.
    Također meni osobno nikad dosta članaka o neurodermitisu i alergijama.

  8. #8
    Njojza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,709

    Početno

    Upravo sam procitala tekst o relaktaciji i svaka cast. Taj tekst je fenomenalan i vrlo potreban. Da je bogdo prije bio tamo...ali nikad nije kasno
    Najvise sam citala u trudnoci i prvih 6 mjeseci dok sam bila kuci s F.
    Nakon toga od posla nisam nista stizala vec sam samo citala ono sto mi je neophodno.
    Od jucer mi je opet ukljucem ADSL kuci pa sam presretna i to samo zbog toga sto cu imat opet vremena da citam rodu.
    Iako sam dosta toga citala i bila ubjedjena da radim ispravno, tek sad uocavam greske koje sam pravila i stvarno sam zahvalna svim rodama sto nas uce onome sto je bolje za nase bebe a samim tim i za nas.
    Od kako znam za rodu, znam i to da sam ljudima postala dosadna no nije me briga ako ce poslusati ....svakoj majci i ocu (sadasnjim ili buducim) koje znam, govorim www.roda.hr i sve ce vam biti jasno.

  9. #9
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Ja sam isto ko vecina cura, u trudnoci iscitala sve na portalu, nesto i vise puta.
    Sada na forum uvijek ulazim preko portala i ne procitam uvijek u cjelosti clanak ako me tema ne zanima. Ali ono uvodno uvijek procitam.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •