Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 363

Tema: FLEXA

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    danas sam skužila da gornja i donja stranica od flexe ima oštećenja tj. male rupe :shock:
    jel tko imao takvih problema ? sutra to vozim reklamirati

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    malo dižem topic, možda mi se netko javi prije nego odem reklamirati
    jel tko imao rupe na flexi ?

  3. #103
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    ja bi otišla reklamirati jel ipak ti nije bila ideja kupiti krevet sa rupicama


    inače, mislim da su te rupice od crvića, koji uobičajeno žive u drveću. kako je flexa od drveta moguće je naići i na rupice.
    i inače u drvenom namještaju.


    moja šogorica je kupila hrastov stolić za dnevni i nakon tjedan-dva izašli van crvići i ostavili rupice. veličine ne baš malog šerafića

    mislil su ići reklamirati al im se nije dalo vozat u drugi grad. na kraju smo se zezali da bi još morali nadoplatiti za 'ručak'

  4. #104
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    kakve rupe?
    bušene ili prirodne?
    i je li namještaj iz izložbenog prostora ili je naručen?

  5. #105
    Inesica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    1,738

    Početno

    ma zapravo sam glupost napisala.

    ja ne bi išla relčamirati jel sam lijena . osim ako bi se radilo o hrpetini rupica pa da mi krevet postaje sumnjiv.

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ma baš je hrpetina rupa na stranici od uzglavlja i od nogu. Na bočnim stranica od samog kreveta gotovo da ih i nema. Krevet je iz skladišta.

  7. #107
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Ma, gle, za cijenu koju si platila, krevet bi morao biti savršen! Reklamiraj! I ne samo to! Inzistiraj da ti oni sami donesu drugi! Kakav bezobrazluk! Zovi odmah šefa, nemoj se gnjaviti sa objašnjavanjem svakome po redu... izgubit ćeš vrijeme, živce, a na kraju i volju! Samo hrabro... Ako niš ne uspije, daj ih u "Potrošački kod"!

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    evo reklamirala sam, papir s reklamacijom šalju u tvornicu, tako da sad trebam čekati novu isporuku iz tvornice

  9. #109
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    i tko ti može garantirati da i sljedeća pošiljka neće biti ista?
    ili još gora? :/

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    i ja sam o tome razmišljala :? , no pričekat ću tu novu pošiljku

  11. #111
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    nama su danas u lesnini rekli da uopce ne primaju narudzbe do daljnjega

    a mi se konacno odlucili za kombinaciju. sad cemo se do sljedeceg puta opet predomislit

  12. #112

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    199

    Početno

    I nama su tako rekli. avodno su u flexi posatvili neki novi server za narudžbe, pa se nešto pomotalo i ljudima sigla kriva roba.


    Flexa je krasna i dobra zbog toga jer se može nadograditi, baš zato znam za ovo za flexu jer smo htjeli nešto iz tog programa prištekati na naše krevet, iako mislim da je preskupa. Godinama djeca imaju krevete od jelovine i super su, s tu i tamo kojom ogrebotinom. a vjerujem da bi to i flexa imala. mislim da je to odličan omjer uloženog i dobivenog.

  13. #113
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    Citiraj sunnyapril1 prvotno napisa
    I iako mislim da je preskupa. .
    mislim da su skupe sve one dide-mide i nadostukavanja

    ja sam htjela raditi kod stolara krevet, jer mi ove dimenzije ne odgovaraju, al sam odustala najvise zbog toga sto se moze svasta nastimati gore i rafiti razne kombinacije

    moja necakinja ima slican krevet raden po mjeri, isto od jelovine, i odlican je, lijepo izgleda, al taj je takav kakav je i ne moze se nista mijenjati. a ja bas volim stalno nesto kombinirati

  14. #114

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Kreveti na kat s podnicama, natur boje, s popustom su koštali 6000 kn.
    Imaju bočne stranice (do zida i da ne padnu s kreveta), lojtrice, gornji krevet ima veliku policu (za odložiti knjigu, noćnu lampicu), ispod kreveta dvije velike ladice, i od dodatne opreme kupili smo za svaki krevet one platnene velike džepove.Ormare nam je radio stolar (isto natur boja), mala je razlika, krevet je nešto svjetliji, no s vremenom će potamniti.
    I sve ostalo nam je u istoj boji (Ikein Trofast stalak za kutije s igračkama, a u Ikei ćemo kupiti i radni stol).
    Spojili smo namještaj s tri strane, nijanse su stvarno zanemarive. Tu natur boju razbili smo žarkocrvenim tepihom na podu.
    Je li možeš staviti slike, MOLIM TE?
    Može i meni na mail (ako ne želiš javno)!
    I je li sve ovbo što sdi nabrojila bilo za 6000kn?

  15. #115
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    i ja sam bila prošli tjedan u lesnini i kažu da ne primaju naruđbe ko zna do kada. e sad mene zanima dal kika prima naruđbe? ne da mi se potezat iz sesveta do tamo samo da bi ih to pitala, a na telefon ih se ne može dobiti! ako neka dobra duša ima možda broj dječjeg odjela u kiki ili je pitala istu stvar neka javi
    poprilično je hitno jel mi dijete dubi na glavi u kindaču i radi most preko stranica kinderbeta :shock:

  16. #116
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Citiraj Bembolina prvotno napisa
    Citiraj Matilda prvotno napisa
    Kreveti na kat s podnicama, natur boje, s popustom su koštali 6000 kn.
    Imaju bočne stranice (do zida i da ne padnu s kreveta), lojtrice, gornji krevet ima veliku policu (za odložiti knjigu, noćnu lampicu), ispod kreveta dvije velike ladice, i od dodatne opreme kupili smo za svaki krevet one platnene velike džepove.Ormare nam je radio stolar (isto natur boja), mala je razlika, krevet je nešto svjetliji, no s vremenom će potamniti.
    I sve ostalo nam je u istoj boji (Ikein Trofast stalak za kutije s igračkama, a u Ikei ćemo kupiti i radni stol).
    Spojili smo namještaj s tri strane, nijanse su stvarno zanemarive. Tu natur boju razbili smo žarkocrvenim tepihom na podu.
    Je li možeš staviti slike, MOLIM TE?
    Može i meni na mail (ako ne želiš javno)!
    I je li sve ovbo što sdi nabrojila bilo za 6000kn?
    Da, sve je bilo za 6000 kn. S popustom. Budem poslikala, nije problem.

  17. #117
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    šnapi, u kiki primaju, mi smo dan prije lesnine bili u kiki i rekla je zena da stize sredinom treceg mjeseca ak sad narucimo, al mi smo otisli drugi dan u lesninu u nadi da imaju nesto na lageru, barem onaj osnovni krevet

    al ja sam sad totalno odustala od tog kreveta

  18. #118
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    šnapi, u kiki primaju, mi smo dan prije lesnine bili u kiki i rekla je zena da stize sredinom treceg mjeseca ak sad narucimo, al mi smo otisli drugi dan u lesninu u nadi da imaju nesto na lageru, barem onaj osnovni krevet

    al ja sam sad totalno odustala od tog kreveta
    zakaj si odustala?

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    šnapi, u kiki primaju, mi smo dan prije lesnine bili u kiki i rekla je zena da stize sredinom treceg mjeseca ak sad narucimo, al mi smo otisli drugi dan u lesninu u nadi da imaju nesto na lageru, barem onaj osnovni krevet

    al ja sam sad totalno odustala od tog kreveta
    mi smo uzeli taj osnovni na lageru i sad stoji zapakiran i čekamo da se riješi reklamacija

  20. #120

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Citiraj meda prvotno napisa
    šnapi, u kiki primaju, mi smo dan prije lesnine bili u kiki i rekla je zena da stize sredinom treceg mjeseca ak sad narucimo, al mi smo otisli drugi dan u lesninu u nadi da imaju nesto na lageru, barem onaj osnovni krevet

    al ja sam sad totalno odustala od tog kreveta
    mi smo uzeli taj osnovni na lageru i sad stoji zapakiran i čekamo da se riješi reklamacija
    Što ali je bilo akvih problema?
    Nama u Dugopolju rekli da ne primaju narudžbe u Lesnin jer su im stigle nepotpune ili s greškom tako da jedno vrijeme ne naručuju Flexa program.

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Bembolina prvotno napisa
    Citiraj larmama prvotno napisa
    Citiraj meda prvotno napisa
    šnapi, u kiki primaju, mi smo dan prije lesnine bili u kiki i rekla je zena da stize sredinom treceg mjeseca ak sad narucimo, al mi smo otisli drugi dan u lesninu u nadi da imaju nesto na lageru, barem onaj osnovni krevet

    al ja sam sad totalno odustala od tog kreveta
    mi smo uzeli taj osnovni na lageru i sad stoji zapakiran i čekamo da se riješi reklamacija
    Što ali je bilo akvih problema?
    Nama u Dugopolju rekli da ne primaju narudžbe u Lesnin jer su im stigle nepotpune ili s greškom tako da jedno vrijeme ne naručuju Flexa program.
    pisala sam gore, na godovima je izgriženo drvo
    nisam skužila, da li su ti rekli da su greške u smislu krive narudžbe ili nedostaci na samom namještaju ?

  22. #122

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    310

    Početno

    Oni su rekli da narudžbe stižu nepotpune ili da se ljudi žale (nisu rekli na što).

  23. #123
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mi smo pocetkom 12.mj. narucili u kiki i stiglo je vec za mjesec dana, iako su rekli za dva mjeseca. krevet super, odusevljeni smo. osnovni model.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    MI smo uzeli dva osnovna kreveta prosle godine u Lesnini koji su bili na sklasistu. Tek kad smo krenuli sastavljati kreveti vidjeli smo da se jedan uopce ne moze sastaviti jer su utori bili krivo postavljeni. Za reklamaciju smo morali imati i originalnu ambalazu (bez toga ne uvazavaju reklamaciju), sjeli u auto i odvezli u Lesninu, napravili zapisnik i cekali mjesec dana drugi krevet koji je bio OK.

    MI smo prezadovoljni, ali savjetujem da odmah provjerite da li je sve OK cim zaprimate robu, ako ne onda sto prije kako bi vam uvazili reklamaciju i ne bacajte ambalazu.

  25. #125
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    larmama, nama su rekli da jako kasne s narudzbama ili posalju krivo, ili nepotpuno, tako da sad revidiraju ugovor s njima. a s ovim izlozenim primjercima rjesavaju ljude koji su vec prije narucili pa im nije doslo

    ja sam odustala najvise zbog boje, natur mi ne pase u sobu, a bijela mi je grozna. kad premjestimo doriana u njegovu sobu onda cemo mozda uzeti flexu

  26. #126
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    U Kiki na skladištu imaju osnovnih kreveta u bijeloj boji. Za natur ne znam jer me nije niti zanimalo.
    Nama krevet treba tek za cca dva mjeseca i nemam gdje s njim + što mi je pala na pamet ova situacija sa larmamom, pa nisam željela kupiti taj sa skladišta.
    Ići ćemo naručiti za cca 10-ak dana, a čeka se i do 3 mjeseca.

    Ovo je podatak od prošle subote kada smo bili u Kiki.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    411

    Početno re

    ne mogu vjerovat da lesnina više ne naručuje flexu (iako me od njih baš ništa ne može iznenadit)
    mi planiramo uzeti nadogradnju na krevet, točnije još jedan krevet na kat na L i on aj materijal za kućicu ispod.
    izgleda da ćemo morat u zagreb (prije nego i kika ukine flexu) :?

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    evo raspleta situacije s našim krevetom, kažu da reklamacija ne bi imala smisla jer je to normalno za te krevete pa su nam ponudili dva rješenja
    1. da uzmemo neki od izložbenih kreveta iz salona ili skladišta
    2. da nam vrate novce

  29. #129
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    I šta ste odlučili?

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    moram još obaviti konzultacije s MMom 8)

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    larmam, jer mozes slikati te greške na krevetima pa staviti ovdje slikice?
    Mi smo bas jučer u Lesnini kupili natur osnovni krevet sa skladišta - odmah smo ga dovezli kući! Idem sada provjeriti dal je sve ok!

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Evo upravo provjerila - naš je savršen!!! (mi već imamo jedan, ovo nam je drugi tak da znam kako treba izgledati)!!!

  33. #133

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ana, evo slikica

    http://public.fotki.com/larmama/flexa/

    password: flexa

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    drago mi je što je vaš dobar

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    lara01, vratilli smo krevet i uzeli novce
    htjeli smo zapravo uzeti drugi iz skladišta, ali su rekli da je broblem ako se raspakira ambalaža, a mi ne budemo zadovoljni

  36. #136
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    I ja bi to isto napravila. Ono na slikama izgleda dosta loše :/

    Šta ćete sada? Neki drugi krevet naručiti?
    Ja bi ovih dana otišla u Kiku naručiti krevet, ali me strah da nam ne uvale ovaj vaš (čisto sumnjam da će to vratiti u tvornicu) ili da ne naiđemo na isti takav problem

  37. #137

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    lara, naš je iz Lesnine, neće ga nikome prodati jer su ga odmah počeli montirati kao izložbeni primjerak

    i nemam pojma što ćemo :? , zapravo ja ne znam što ćemo 8)
    jer za MMa nema dileme, on je prekrižio Flexu

  38. #138
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam isto definitivno odustala od flexe, prvo zbog boje, a sad i zbog ovih natezanja s njima o kojima citam

    nasla sam u solidumu ducan koji radi krevete po mjeri, jako slicne flexinima, i ima puno veci izbor boja, mi zapeli za nekavi bijeli bajc, meni savrseno izgleda, tako da cemo mi tamo naruciti svoj krevet, a rok isporuke je razumnih 15-20 dana.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    ja sam isto definitivno odustala od flexe, prvo zbog boje, a sad i zbog ovih natezanja s njima o kojima citam

    nasla sam u solidumu ducan koji radi krevete po mjeri, jako slicne flexinima, i ima puno veci izbor boja, mi zapeli za nekavi bijeli bajc, meni savrseno izgleda, tako da cemo mi tamo naruciti svoj krevet, a rok isporuke je razumnih 15-20 dana.
    meda, puno drvo?

    daj detalje
    tko, koji dućan, koja firma, koliko nofčića za koje dimenzije
    možeš i na pp

  40. #140
    sandraL avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    400

    Početno

    Nemoj pp ... i nas zanima

  41. #141

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    Evo za one koje zanima, mi smo u Kiki naručili ogradice za krevet i ljestve s nastavcima. Ljestve i nastavke su imali na lageru (no nazalost dali nam krive), a ogradice smo naručili. Pa čist informativno, isporuka za ogradice je kraj ožujka! A za neke veće narudžbe iza Uskrsa.

  42. #142
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Citiraj meda prvotno napisa
    ja sam isto definitivno odustala od flexe, prvo zbog boje, a sad i zbog ovih natezanja s njima o kojima citam

    nasla sam u solidumu ducan koji radi krevete po mjeri, jako slicne flexinima, i ima puno veci izbor boja, mi zapeli za nekavi bijeli bajc, meni savrseno izgleda, tako da cemo mi tamo naruciti svoj krevet, a rok isporuke je razumnih 15-20 dana.
    meda, puno drvo?

    daj detalje
    tko, koji dućan, koja firma, koliko nofčića za koje dimenzije
    možeš i na pp
    tako je!!
    naime, mi vec imamo madrac 100x200 i uopce nisam skuzila da li flexa nudi tu dimenziju...stoga, daj u javnost detalje

  43. #143
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    kreveti su od punog drveta, bukva, koliko sam ja shvatila.

    kad usporedujem s flexom, flexa ima malo visu ogradicu, ali mozda se moze dogovoriti i to. izraduju i onu ogradicu da dijete ne padne dole.

    ducan je u centru solidum, salon ida se zove. krevet po narudzbi bez obzira na dimenzije kosta oko 1500, bez podnice. dimenzija se moze narucit koja god. tako da je malo skuplje od flexe, bez madraca kosta skoro 2000, ali meni je super sto se moze izabrati bilo koja dimenzija, i ima lijepa bijela boja, i jedna koja malo vuce na bez.

    na gotovinu ide i popust, mislim 15%.
    moze se kupiti i one ladice za ispod kreveta, ormare ne znam

    leonisa, ja mislim da flexa ima samo dimenzije koje su na stranici, sirina 90, 120 i 160. drugo nema. ja bi isto malo siri krevet.

  44. #144
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    sad malo razmisljamzasto mi je flexa posebna... zbog one visoke ogradice

  45. #145
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    je, upravo se vratila....90-120-140 su dimenzije.
    necu nigdje naci 100 i zato mi je taj tvoj otkrice!
    nego ono sto mene zanima, moze li se napraviti krevet po narudzbi koji bi bio singl a na njega bi se za cca 3 ili vise godina moglo "nadograditi" jedan kat?

  46. #146
    šnapi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    476

    Početno

    evo mi smo uspjeli docekati ogradicu (natur boja) i nastavke za podizanje kreveta (2x 0.90 m) na srednju visinu s kosim ljestvama i rukohvatom u plavoj boji. i ja sam sad skuzila da ce flexa biti totalno naknap za nasu djecju sobu jer nam dolazi beba i treba stati i kinderbet. krevet na svu srecu nisam kupila jer se na njega ne mora cekati, uvijek imaju tu standardnu velicinu na lageru. zeli li netko kupiti od nas mozda ovo? neraspakirano je.prednost je ta sto ne morate cekati (mi smo cekali 2 mjeseca). javite se na pp. nadam se da post nije protiv pravila :/

  47. #147
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    je, upravo se vratila....90-120-140 su dimenzije.
    necu nigdje naci 100 i zato mi je taj tvoj otkrice!
    nego ono sto mene zanima, moze li se napraviti krevet po narudzbi koji bi bio singl a na njega bi se za cca 3 ili vise godina moglo "nadograditi" jedan kat?
    zašto ne?

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    evo mene opet na ovoj temi
    unatoč oštećenoj Flexi iz Lesnine, odlučila sam ponovo uzeti Flexu
    stigla danas. MM ju je ispregledao i nije izbušena kao švicarski sir 8)

  49. #149
    ivanche avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    454

    Početno

    Jel ta nova iz Lesnine? Jesu počeli naručivati?

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    ivanche, iz Kike

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •