Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 397 od 397

Tema: Prohodna za prst do ovoja i glavice

  1. #351
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Hvala cure!


    Javim se čim se dočepam neta.....
    Ako će mi porod biti kao prva dva - ja i više nego zadovoljna!!!
    Jedva više čekam zagrlit malog T. koji nas tolko zeza....
    Posljednje uređivanje od Cheerilee : 22.10.2010. at 14:06

  2. #352
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Citiraj Ti prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,
    ja bih vas nesto pitala, pošto imate problema s otvorenošću, kakav je to točno osjećaj? gdje vas boli, ili imate li neki pritisak u rodnici ili otečenost ili osječaj kao da je nešto unutra? U stvari jeste li po sebi osjetile da nesto nije u redu i kako ej to točno izgledalo? Zvala sam mog dr da mu kažem da me probada i ostalo sam mu opisala ali on kao da me nije slušao nego da je kod men u redu da me boli jer imam neku anomaliju s matrnicom. Molim vas odgovorite mi!! Za nekih 10 dana mi je tek pregled, ne mogu u setnju jer nakon toga me boli, pa ležim kući.
    između jednog pregleda na kojem sam bila potpuno zatvorena i drugog na kojem se pokazalo da se cervix skratio i otvorio ja sam osjećala probadanje u rodnici, kao da mi netko zabije nož, stotinka sekunde i prođe. E sad ne znam da li je zo od otvaranja ili nije, ne znam...

  3. #353
    Cheerilee avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    2,617

    Početno

    Evo da vam se javim....
    Rodila sam u subotu, dečkića, 3250g i 49cm...

    Porod mi bio super, brz i lagan, ekipa na porodu super....
    T. odmah "prosisao", ma sve super.....

  4. #354

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Čestitam draga !

  5. #355
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Citiraj Cheerilee prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se javim....
    Rodila sam u subotu, dečkića, 3250g i 49cm...

    Porod mi bio super, brz i lagan, ekipa na porodu super....
    T. odmah "prosisao", ma sve super.....
    Čestitam!! Uživajte!!

  6. #356
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    jos jedna lijepa prica i happy end trudnice koja je cuvala trudnocu :D

    cesitam!

    p.s. Dofra se ne javlja? Zna li tko kako je ona?

  7. #357

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    263

    Početno

    Čestitam Cheerilee na bebici i brzom porodu.

    Dofra je dobro ja sam u kontaktu s njom, mali je također dobro ali mora na manju estetsku operaciju pa nema vremena uz sve pretrage ići na net

  8. #358
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj L&L prvotno napisa Vidi poruku
    Čestitam Cheerilee na bebici i brzom porodu.

    Dofra je dobro ja sam u kontaktu s njom, mali je također dobro ali mora na manju estetsku operaciju pa nema vremena uz sve pretrage ići na net
    L&L hvala na info, puno nam je pozdravi i reci da nam fali njezin optimizam tu, da imamo jos prohodnih cura koje bi ona mogla ohrabriti

  9. #359

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Dobro jutro curkice, evo mene dana 35+4, jučer popodne jedno 3-4 sata imala bolove onak predmenstrualne u trbuhu i povremeno u leđima, nisam imala pojma šta da radim, iskreno nisu bili jaki, a i odjednom prestali tak da nisam išla na hitnu, iduća kontrola za tjedan dana, ne znam šta da mislim, da li da ak me opet uhvati idem na hitnu ili da to istrpim doma, prva mi je trudnoća, a inače sam dosta imuna na bol pa jednostavno ne mogu ocijeniti da li je to jaka ili slaba bol! Prije točno dva tjedna dijagnoza je bila ista, znači evo već 5 tjedana proteklo od navedene dijagnoze!?

  10. #360
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    vjerojatno se beba jos malo spusta i gnjezdi u zdjelicu.
    Ja sam isto osjecala nekih 10ak dana prije poroda, i mislila sam da su poceli trudovi, ali izgleda da je to bila samo priprema i lazna uzbuna

    Ako se ponovi vidjet ces da li je jace.
    Ja sam vecinu svojih trudnova istrpila doma, ali ako osjetis da trebas u bolnicu naravno da ces poci. Ako osjecas stezanja, zapisuj pa parati svako koliko se javljaju.

  11. #361

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    S2000 hvala, samo da nam je dočekat taj 37 tjedan!!!!

  12. #362
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Pozdrav! Ja ne znam kako, ali tek sad sam videla o cemu je ova tema, cak sam bila otvorila neku srodnu...
    No, kod mene je prica sledeca: sa oko 20tj. sam pocela pri duzem hodanju i stajanju osecati pritisak na dole (kao da mi se ide u wc, ali prazna i besika i creva), bol u ledjima dole... Cervix mi je pre toga bio 43mmm, na pregledu su ustanovili da je 39mm, ali zatvoren i rekli da ne moram strogo mirovati. Ali cim bi se malo vise kretala, tegobe su e vracale, a od pre desetak dana imam i bezbolne kontrakcije. Cervix mi se skratio jos na 34mm, u ponedeljak idem ponovo na kontrolu, nadam se da nije vise, jer od tad mirujem, ali samoinicijativno, jer dr je rekao da ne moram strogo, ali meni aktivnost smeta. Sad sam 24+1.
    Od terapije mi je rekao samo utrogestan 3x200 koji sam uzimala oralno, pa sam posle smirivanja kontrakcija smanjila na 3x100 vaginalno. Vidim da ni jedna nije uzimala oralno utrogestan u derugom trimestru - jel to pravilo?

  13. #363

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj lady.x prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Ja ne znam kako, ali tek sad sam videla o cemu je ova tema, cak sam bila otvorila neku srodnu...
    No, kod mene je prica sledeca: sa oko 20tj. sam pocela pri duzem hodanju i stajanju osecati pritisak na dole (kao da mi se ide u wc, ali prazna i besika i creva), bol u ledjima dole... Cervix mi je pre toga bio 43mmm, na pregledu su ustanovili da je 39mm, ali zatvoren i rekli da ne moram strogo mirovati. Ali cim bi se malo vise kretala, tegobe su e vracale, a od pre desetak dana imam i bezbolne kontrakcije. Cervix mi se skratio jos na 34mm, u ponedeljak idem ponovo na kontrolu, nadam se da nije vise, jer od tad mirujem, ali samoinicijativno, jer dr je rekao da ne moram strogo, ali meni aktivnost smeta. Sad sam 24+1.
    Od terapije mi je rekao samo utrogestan 3x200 koji sam uzimala oralno, pa sam posle smirivanja kontrakcija smanjila na 3x100 vaginalno. Vidim da ni jedna nije uzimala oralno utrogestan u derugom trimestru - jel to pravilo?
    Meni je u 18-om tjednu cervix bio 39 mm, a u 22-om tjednu 34 mm uz stalne i bolne kontrakcije i moj ginekolog je nakon cervikometrije rekao da je to odlično i da ne moram mirovati (mada mi je prvi porod bio prijevremeni !). Preporučio mi je samo Mg koji sam ja već samoinicijativno i uzimala. U 37-om tjednu sam bila otvorena 4 cm, a rodila tek sa 38+4 brzo i lako.
    Utrogestan sam trošila u 2. pa i 3. trimestru vaginalno u prvoj trudnoći.

  14. #364
    Neli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    535

    Početno

    Citiraj lady.x prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! Ja ne znam kako, ali tek sad sam videla o cemu je ova tema, cak sam bila otvorila neku srodnu...
    No, kod mene je prica sledeca: sa oko 20tj. sam pocela pri duzem hodanju i stajanju osecati pritisak na dole (kao da mi se ide u wc, ali prazna i besika i creva), bol u ledjima dole... Cervix mi je pre toga bio 43mmm, na pregledu su ustanovili da je 39mm, ali zatvoren i rekli da ne moram strogo mirovati. Ali cim bi se malo vise kretala, tegobe su e vracale, a od pre desetak dana imam i bezbolne kontrakcije. Cervix mi se skratio jos na 34mm, u ponedeljak idem ponovo na kontrolu, nadam se da nije vise, jer od tad mirujem, ali samoinicijativno, jer dr je rekao da ne moram strogo, ali meni aktivnost smeta. Sad sam 24+1.
    Od terapije mi je rekao samo utrogestan 3x200 koji sam uzimala oralno, pa sam posle smirivanja kontrakcija smanjila na 3x100 vaginalno. Vidim da ni jedna nije uzimala oralno utrogestan u derugom trimestru - jel to pravilo?
    cijelu trudnoću (odnosno do 34. tjedna) sam kuburila s bolnim kontrakcijama, pritiskom i stezanjem u donjem dijelu trbuha (naročito kod kretanja), skraćenim ceriksom (u 17. tjednu 26 mm).
    utrogestan trošila isključivo vaginalno do punih 37 tjedana (3*200)

    ako te to tješi, od 34 tjedna su mi tegobe praktički nestale, evo ja tjedan dana do termina, a šetam i uživam više nego u cijeloj trudnoći

  15. #365
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    lady.x ja sam uzimala utrogestan oralno 3x2 do 27 tjedna, a onda sam postepeno smanjivala i do 29 prestala.
    Počela sam se otvarati sa 19+1 i to toliko da mi je doc sa 20+2 odlučio raditi serklažu. Od tada mirujem, ali ne baš strogo-strogo. Za dva tjedna skidamo serklažu i obzirom da mi je već tada prolabirao vodenjak, a i u prvoj trudnoći je prsnuo prije trudova. mislim da će sada biti isti scenarij.

    ines31 jesu li ti radili CTG ? jesu li ustanovili trudove ili ti misliš da su to trudovi? Ja sam kod prvog poroda dobila drip i uopće ne znam kako izgledaju "prirodni" trudovi tako da ponekad osjetim nisko neki bolni pritisak, ali pripisujem to njenom okretanju.

    Pokušaj uzimati magnezij, kažu da on sprečava trudove.
    Posljednje uređivanje od Mimek : 29.10.2010. at 17:05

  16. #366

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Mimek, ma kad sam završila na hitnoj prije 5 tjedana i bila hospitalizirana 7 dana svi ctg zapisi bili uredni, tak da ti ja za ove bolove uopće nisam sigurna šta su ali čitajući knjige i uz pomoć svih curkica sa rode vidim da dok su neujednačeni i nemaju neki svoj ritam vjerojatno tkz. lažni trudnovi, Magnezoj uzimam od 20 tt, a uz to imam terapiju normabel i cordipin, mi smo tu negdje u terminu, sretno!!!!

  17. #367
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Citiraj ines31 prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo tu negdje u terminu, sretno!!!!
    da draga mi smo iz proljetnog vlakića, sjećam se !!! i tebi sretno i da izdržite zajedno što dulje i da kad dođe vrijeme susret bude što lakši, brži i sretan za oboje

    ja se ne nadam da ću dugo izdržati nakon skidanja serklaže, ali kad bude, bude...

  18. #368

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    lady.x ja sam uzimala utrogestan oralno 3x2 do 27 tjedna, a onda sam postepeno smanjivala i do 29 prestala.
    Počela sam se otvarati sa 19+1 i to toliko da mi je doc sa 20+2 odlučio raditi serklažu. Od tada mirujem, ali ne baš strogo-strogo. Za dva tjedna skidamo serklažu i obzirom da mi je već tada prolabirao vodenjak, a i u prvoj trudnoći je prsnuo prije trudova. mislim da će sada biti isti scenarij.

    ines31 jesu li ti radili CTG ? jesu li ustanovili trudove ili ti misliš da su to trudovi? Ja sam kod prvog poroda dobila drip i uopće ne znam kako izgledaju "prirodni" trudovi tako da ponekad osjetim nisko neki bolni pritisak, ali pripisujem to njenom okretanju.

    Pokušaj uzimati magnezij, kažu da on sprečava trudove.
    Ja sam i u prvoj i u drugoj trudnoći imala serklažu. Sada u drugoj mi je napravljena preventivno zbog otvranja i skraćivanja cerviksa u prvoj. Sada sam u 23. tjednu, serklaža napravljena prije mjesec dana. Ja stalno ležim, kako si ti provodila dan? Ponekad osjećam ispod stidne kosti, skroz nisko kao lagano bockanje, kao da šav osjetim, da li si ti to osjećala?

  19. #369
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    prvo krstarenje ja nisam baš stalno ležala. Nakon serklaže činilo mi se nekako i kao nakon poroda nekih 40-ak dana tj. mjesec i pol sam bila jače osjetljiva i kao da mi je sve to nekako natečeno, a kasnije i ja kad mi je malo pojačana aktivnost osjetim kao bockanje i tada mi se pojača iscjedak. Kuham na dnevnoj bazi, odšećem do dućana, spustim se na kavicu, odem do knjižnice i uglavnom samo slušam organizam. Čim malo osjetim neki pritisak prvo idem vidjeti da li je mjehur, a onda u vodoravni položaj. To ti je red aktivnosti, red odmora...
    Sve ovoso kako se osjećaš. Ako osjećaš da ti je bolje da ležiš 0-24 lezi. Mislim da je najbolje da se ponašaš kako organizam diktira.
    Sretno !!

  20. #370

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    prvo krstarenje ja nisam baš stalno ležala. Nakon serklaže činilo mi se nekako i kao nakon poroda nekih 40-ak dana tj. mjesec i pol sam bila jače osjetljiva i kao da mi je sve to nekako natečeno, a kasnije i ja kad mi je malo pojačana aktivnost osjetim kao bockanje i tada mi se pojača iscjedak. Kuham na dnevnoj bazi, odšećem do dućana, spustim se na kavicu, odem do knjižnice i uglavnom samo slušam organizam. Čim malo osjetim neki pritisak prvo idem vidjeti da li je mjehur, a onda u vodoravni položaj. To ti je red aktivnosti, red odmora...
    Sve ovoso kako se osjećaš. Ako osjećaš da ti je bolje da ležiš 0-24 lezi. Mislim da je najbolje da se ponašaš kako organizam diktira.
    Sretno !!
    Ma ja se odlično osjećam ali liječnica je rekla mirovanje....pa me nekako frka ičega. Tamo oko 35. tjedna se mislim malo pokrenuti. Da li ti skidaju serklažu u 38. tjednu i oprosti, ako ti nije problem, možeš mi reći u kojoj si bolnici radila serklažu?

  21. #371
    Mimek avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    907

    Početno

    Da skidat će mi ju u 38. tjednu u Merkuru. Samo se ti ponašaj onako kako se ti osjećaš sigurno

  22. #372

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj Mimek prvotno napisa Vidi poruku
    Da skidat će mi ju u 38. tjednu u Merkuru. Samo se ti ponašaj onako kako se ti osjećaš sigurno
    Hvala puno na svim informacijama, jedva čekam kad ću i ja doći do tog trenutka. Sve naj, naj, najbolje na porodi i dalje, hvala!

  23. #373
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ja sam bila juce na pregledu i grlic je prestao da se skracuje, ostao na 34mm. Dr mi ukinuo utrogesta i rekao da relativno mirujem, dakle samo bez napora, duzeg stajanja i sedenja. Danas sam silom prilika morala cekati u redu skoro sat vremena jer menjam licna dokumenta (iako sam kao imala prednost) i opet mi se javio osecaj pritiska na dole, uh... jedva sam cekala da legnem, valjda sam i sve ovo vreme mirovanja nenaviknuta na imalo stajanja.

  24. #374

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Evo mene s kontrole, danas 36+3, nalaz isti nepromjenjen osim što je sad za prst prohodna do ovoja i zadka, da ne mogu vjerovat danas na uzv on se okrenuo na zadak, i sad opet panika, ima 3 kg što je ok, sve ostalo uredno, kaže dr. da se još opet može okrenut, što se nadam, i dalje na lijekovima cordipin i normabel, kontrola za 2 tjedna, eto sad ga moram nekako nagovorit da se okrene!!!!!!

  25. #375
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Ja moram da pitam da li se jos nekoj ovo desava. Ja sam na relativnom mirovanju, dakle ne radim nista tesko, kad je lose legnem, ne sedim dugo i tako... Primetila sam da ako duze ne idem u wc i odem sa bas punom besikom, posle tog odlaska jace osecam pritisak na grlic i obavezno moram leci a taj uzasan osecaj pritiska se nastavi jos pola sata do sat... Sledeca kontrola i merenje grlica mi je inace tek za tri nedelje, a ovo mi se vec drugi dan desava...

  26. #376

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Evo nas s nove kontrole, prekidamo s terapijom, danas smo 38+3, no bebica se nije okrenula i dalje je s zatkom, a ja sam otvorena sad za dva prsta do ovoja i zatka, u ponedjeljak moram doći na CTG, danas su mi isto radili CTG sve ok, ali zbog zatka iskreno tražila sam da idem na carski rez, na što su mi rekli da će tako najvjerojatnije i biti (e sad da li će ....)!!!!

  27. #377
    lady.x avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    813

    Početno

    Samo da javim, meni se posle navedenih simptoma grlic jos skratio, tako da obratite paznji na osecaj cudnog pritiska nakon praznjenja besike. Sad sam na totalnom mitovanju, 28+, ginipral, verapamil... mirujem i nadam se najboljem...

  28. #378
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    Evo i mene na ovoj temi, al vidim da nema baš nekih novosti od 11 mjeseca.
    Normalna, uredna trudnoća do 29 tt (ja zatvorena bez ikakvih problema) naime prošli tjedan bila na pregledu (33+1) i doktorica ustanovila da sam prohodna prst do ovoja i zadka i preporučila da se primirim, propisala korištenje magnezija i počela ga koristiti, al ja to mirovanje nisam shvatila kao strogo (jer je kazala da se primirim, a ne strogo ležati u krevetu), a nadam se da neće biti problema u vezi s time.
    osijećam se dobro, bolova nemam al me nakon svih ovih pročitanih topića sada pomalo lovi strah. Nadam se da ću izdržati barem tamo do 37, 38 tt da neću imati nikakve prijevremene intervencije. A na pregled tek moram za dva tjedna, pa ću do tada svakako mirovati, bez obzira na sve, a nadam se da će sve biti ok.

  29. #379
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Katarinam ne brini, nema te sto od procitanog puno brinuti. Ovaj strah je najveci u cura koje su u puno manjim tjednima nego ti. Primirit ces se dva tjedna. Tad ces vec biti u doba kad je porod siguran i kad je bebica dovoljno zrela. Da ti je stanje sada lose vjerujem da bi ti gin prepisala terapiju i naredila strogo mirovanje i injekcije za sazrijevanje bebinih pluca.
    Dva tjedna odmora- pa ces opet hopsati okolo

  30. #380
    katarinam avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    Postovi
    610

    Početno

    tako sam i planirala ta dva tjedna odležati što više a onda više ne brinem ako se bude beba htjela roditi prije. samo me sve to malo zabrinulo jer mi moja doktorica nije ništa strogo zabranila pa da ne krene nešto po zlu.
    a sada me zanima dal sam slobodno u položaju "na sve četiri" kako bi pridonjela da se beba okrene ili samo na lijevom i desnom boku (beba na zadak)?

  31. #381

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    116

    Početno

    Dižem temu
    sutra punim 35. tjedana.
    Jučer na pregledu - otvorena prst do ovoja i glavice, cerviks skraćen na pola, smekšan.
    Naravno, naređeno strogo mirovanje, doktor je baš bio uzrujan. Inače sam drugorotkinja, ali u prvoj T sam tek negdje u 38. tjednu bila otvorena, rodila u 39. tjednu.

    Ima li vas još tu takvih, ima tko iskustva sa ovakvim nalazom i koliko ste izdržale. Mirujem strogo, naravno.

  32. #382
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Pošto ti je ovo druga trudnoća, tijelo je spremnije za porod i već se sada polako priprema Da ti nije radio vaginalni pregled, ne bi to niti znala.. Svakako se probaj opustiti, ako nemaš nikakve bolove (trudove) u tom slučaju tijelo samo radi ono što treba

  33. #383

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    116

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa Vidi poruku
    Pošto ti je ovo druga trudnoća, tijelo je spremnije za porod i već se sada polako priprema Da ti nije radio vaginalni pregled, ne bi to niti znala.. Svakako se probaj opustiti, ako nemaš nikakve bolove (trudove) u tom slučaju tijelo samo radi ono što treba
    nadam se da je tako.
    ali dr. je beš bio uzrujan kad je sve to vidio, inače je totalno kul i ne drami bezveze.
    al fakat me zadnjih tjedan dana dosta boli donji dio leđa i ne mogu stajati od pritiska dole. kad ležim puno sam bolje.

  34. #384
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Bok cure, i meni je cerviks bio skračen več u 5 mj.trudnoće, a u 34 t.t. sam se morala ,,primirit' jer sam se otvorila za 1.5 cm i tako me uplašili da nema šanse da doguram do termina.. i samo sam strepila i čekala, a eto me u 41 t.t još uvijek 1.5 cm otvorena... iako imam kontrakcije i trudove i aktivna sam koliko mogu ja se jednostavno ne otvaram.. idem ponovo na kontrolu za 2 dana , vjerojatno če me onda zadržati u bolnici..

  35. #385
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Allie, pitala sam se gdje si...i mislila sam da si rodila i da ne javljaš jer su zaokupljena bebom. A ti si još u komadu! Stići ćeš i mene

  36. #386
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    ja sam dosta rano imala kontrakcije, u 7 mjesecu trudnoće bila otvorena, ginekolog je rekao kako nema šanse da doguram do termina, stvarno sam se uplašila i mirovala sam ne ono skroz ali, sve lagano...
    bila sam u strahu i samo sam strepila , da stvar bude zanimljiva.. mi smo sad u 41 t.t. još uvijek isto otvoreni (1.5cm) koliko god pokušavam biti aktivna ne otvaram se, a imam kontrakcije i trudove....?????
    sutra idem ponovo na pregled, vjerojatno če me zadržati, da li je neka od vas imala slično iskustvo?? bojim se da me izmrcvare dripom
    Posljednje uređivanje od allie.rock : 27.02.2014. at 10:19

  37. #387
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    nisam skužila da mi je ubacilo prijašni post...
    sarasvati,ma ovo je ludilo...ovo isčekivanje!!!!!

  38. #388
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Vjerujem.. Meni pomalo dolazi uzbuđenje, a termin je za 6 dana
    Ima li što novog?

  39. #389
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    nema ništa novog ,osim tih kontrakcija... sutra idem na pregled..
    baš me zanima ako sam se bar malo otvorila, i šta ako nisam??
    još malo i na proljeće furati bebice u kolicima

  40. #390
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Novosti? Sezame, otvori se?

  41. #391
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Je,je.. Eto rodila jucer,curicu! Curila mi je pl.voda..Naravno da su me nafilali dripom ,a ja se nisam svejedno otvarala i kad su vidjeli da nema drugog ,stavili me na carski.. Ali osjecaj bebice u rukama,njen miris,ljubav na prvi pogled! Sad ce mi jedino ona slatka ritanja u busi falit
    od nas dvije

  42. #392
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cestitke!!!!

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  43. #393
    AndrejaMa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Sesv. Kraljevec
    Postovi
    2,200

    Početno

    allie, čestitke!!!

  44. #394
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Allie, dočekala si!! Čestitam i sada puno uživanja vam želim!

  45. #395
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Hvala vam!

  46. #396
    allie.rock avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    219

    Početno

    Citiraj sarasvati prvotno napisa Vidi poruku
    Allie, dočekala si!! Čestitam i sada puno uživanja vam želim!
    ima sta novog kod tebe?
    Sretno!

  47. #397
    sarasvati avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2,249

    Početno

    Još ništa. Ali tek je preksutra termin, tako da ima vremena!

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •