Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: mršavost nakon poroda ili???

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno mršavost nakon poroda ili???

    prije desetak dana bila sam kod dr.spaljivala granulacije...
    svi iz moje okoline tvrde da sam premršava.uvijek sam bila gaćice 36,grudnjak 95/c.I sada kad se dojenje normaliziralo grudnjak opet nosim isti broj.Dr je rekla da njoj djelujem idealno,te da kilama neću ništa postić.Već ako želim jače noge i guzu ga vježbam i ojačam mišice.index jtelesne mase mi je 18.sad sam već i ja počela razmišljat toliko o tome da imam osjećaj da polako gubim mlijeko zbog tolikog živciranja oko kila.Uglavnom,ista sam kao prije trudnoće.Je li moguće da to samo iz ljudi izvire zloba ili sam ja stvarno rahitična???Kako im prije nikad nije padalo napamet da sam premršava".?Možda bi bili najsretiji da sam se i ja udebljala poput njih u trudnoći?
    MM kaže da se ne zamaram glupostima,ali kad vas netko pili svaki dan s tim,da si premršava popizdiš!!!Da ne kažem da su to sve osobe 80kg,74 kg,visine 167,170,173...cm.
    Nadam se da nisam nekog uvrijedila ovim topicem,to mi nije bila namjera.jer znam da je jako teško skinut kile nakon poroda.

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma to ti je ljudima u glavama neka pećinska slika debele plodne majke s ogromnim sisama za dojenje
    pa ako si mršava i imaš male cice (a ti nemaš, nego ja recimo imam) onda sigurno ne možeš dobro hraniti svoje dijete i/ili je dojenje to koje to osušilo pa bolje da prestaneš s tom glupošću...

    moj bmi ti je 18.4

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Ja sam nakon svakog poroda mršavija nego prije trudnoće.
    Malo mi je bed jedino zbog neke odjeće koja pleše oko mene.
    Ali zato imam kolekciju grudnjaka svih brojeva.
    Kad mi netko veli da sam mršava, ja kažem: Marta me pojela!
    Ako se ti dobro osjećaš, nemaš razloga za brigu.

  4. #4
    Arijana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,225

    Početno

    Ja sam isto brzo nakon poroda došla na kilažu od prije trudnoće, a nakon par mjeseci se stanjila za još 7 kg, visoka sam 178, a došla sam sa 70 na 63 kg. Nekome bi to možda bilo idealno, ali meni se nije sviđalo što vidim. Nisam se previše opterečivala kilažom jer sam se koliko toliko osijećala dobro, malo sam više papala i pomalo došla na svojih okruglih 70 kg i bila jako zadovoljna.
    Poanta je ako ti sebi izgledaš dobro sa 50 ili 80 kg i osijećaš se dobro sve drugo je nebitno!

  5. #5
    Vishnja avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    ...gde Dunav ljubi nebo...
    Postovi
    1,976

    Početno

    I ja imam isti problem. U trudnoci, van trudnoce - uvek sam odredjenom broju ljudi premrsava i ne libe se da to komentarisu. Cak mi je jedna novopecena mama pre moje prve trudnoce rekla kako jedva ceka da i ja rodim pa da prestanem da budem tako iritirajuce vitka. Ali, to mi je dobra prijateljica koja uvek kaze ono sto misli, tako da komentar ne smatranm zlonamernim. Za razliku od vecine ostalih. Ali, ja se bas i ne osvrcem na to. Nasmejem se i samo kazem da se meni tako svidja. A ako se sebi ucinim bas premrsava, bespostedno navalim na sve jestivo i naguram 2-3 kilice . Upravo sam nedavno u tome uspela (posle iscrpljujuce neuspele trudnoce i kiretaze kada sam stvarno grozno izgledala) , i jako sam ponosna na sebe.
    Pokusaj i ti da se nateras da vise jedes, a manje se osvrces na komentare. Postoji odredjeni soj ljudi koji ce uvek i na sve imati sta da kazu, ali sta te briga za njih?

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    97

    Početno

    I meni to govore...a ja sam daleko od mršavosti.
    Valjda svi misle da poslije trudnoće moraš biti debela, sa velikim sisama i stomakom, ali nisu svi iste građe i to ovisi od žene do žene.
    Najgori mi j komentar: "Sva si se osušila" Ja na to odgovaram da kako i ne bi kad mi dijete sisa svakih 30 minuta.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno Re: mršavost nakon poroda ili???

    Citiraj Gago prvotno napisa
    prije desetak dana bila sam kod dr.spaljivala granulacije...
    svi iz moje okoline tvrde da sam premršava.uvijek sam bila gaćice 36,grudnjak 95/c.I sada kad se dojenje normaliziralo grudnjak opet nosim isti broj.Dr je rekla da njoj djelujem idealno,te da kilama neću ništa postić.Već ako želim jače noge i guzu ga vježbam i ojačam mišice.index jtelesne mase mi je 18.sad sam već i ja počela razmišljat toliko o tome da imam osjećaj da polako gubim mlijeko zbog tolikog živciranja oko kila.Uglavnom,ista sam kao prije trudnoće.Je li moguće da to samo iz ljudi izvire zloba ili sam ja stvarno rahitična???Kako im prije nikad nije padalo napamet da sam premršava".?Možda bi bili najsretiji da sam se i ja udebljala poput njih u trudnoći?
    MM kaže da se ne zamaram glupostima,ali kad vas netko pili svaki dan s tim,da si premršava popizdiš!!!Da ne kažem da su to sve osobe 80kg,74 kg,visine 167,170,173...cm.
    Nadam se da nisam nekog uvrijedila ovim topicem,to mi nije bila namjera.jer znam da je jako teško skinut kile nakon poroda.

    ne rece koliko si visoka i koliko kg imas?

  8. #8
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ali reče da joj je bmi 18 (meni je 18.4)...
    a prema standardu to znači biti "pothranjen"

    evo link npr.
    http://nhlbisupport.com/bmi/

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Bome ja sam se osušila ko list u jesen.Josip me iscijedio ka limun.Danas sam se vagala i imam 65,5 kg,otprilike 20kg manje nego kad sam išla roditi.Sad izgledam kao prije 10 godina dok sam još studirala.

  10. #10
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ali reče da joj je bmi 18 (meni je 18.4)...
    a prema standardu to znači biti "pothranjen"
    lutonjice, ja sam do prije 6 mjeseci stalno bila "pothranjena" - sad sam dogurala do 19. šljiviš standarde...

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa kak si ti 19, a ja 18... ???
    očito građa tijela igra ulogu, jer ti mi izgledaš puno mršavije od mene??
    ili te dugo nisam vidjela?? ajd trk jedno popodne u tkalču u park s knjigom

  12. #12
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    I ja sam jednom bila prava mrsavica, 160 cm i 48 kila, vaaaau koja je to linija bila. Sad imam 60 kg - zahvaljujući hormonalnoj terapiji u lječenju neplodnosti, trudnoći (jeee) i dojenju (mene dojenje asocira na glad i uopće me nije iscijedilo iako dojim već godinu i devet mejseci). Ali s obzirom da imam svoju bebicu, nije me briga niti za što.
    A sad, ovo će biti malo off topic, ali...
    Prodajem Moschino sako veličina 36-38 (više mi izgleda kao 34-36, ali na etiketi piše drugačije), prekrasan bijeli, nema problema s kemijskim čišćenjem (isprobano).
    Pogledajte ga na sljedećim linkovima:
    http://www.babababies.com/images/pic...736_3-9859.jpg
    http://www.babababies.com/images/pic...736_4-4014.jpg

    Ako ga vi ne kupite, ne znam gdje ću drugdje naći toliko mršavica na okupu
    CIiena 150 kn.

  13. #13
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Ma najbitnije je kako se čovjek osjeća u svojoj koži. Ja na 178 cm imam obično oko 62 do 64 kg i meni je to naj težina s kojom se najbolje osjećam.
    Možda nekome djelujem premršavo (sebi ne uopće), a sa svakom kilom viška osjećam se kao tenk.

  14. #14
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    roza, kakva šteta da nemamo isti stil - ja bi se dosad kod tebe već fino obukla!

  15. #15
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Ms. Ivy, zamisli tek moje troškove zbog kupnje nove garderobe (barem 2 broja veće)

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno Re: mršavost nakon poroda ili???

    Citiraj snorki prvotno napisa
    Citiraj Gago prvotno napisa
    prije desetak dana bila sam kod dr.spaljivala granulacije...
    svi iz moje okoline tvrde da sam premršava.uvijek sam bila gaćice 36,grudnjak 95/c.I sada kad se dojenje normaliziralo grudnjak opet nosim isti broj.Dr je rekla da njoj djelujem idealno,te da kilama neću ništa postić.Već ako želim jače noge i guzu ga vježbam i ojačam mišice.index jtelesne mase mi je 18.sad sam već i ja počela razmišljat toliko o tome da imam osjećaj da polako gubim mlijeko zbog tolikog živciranja oko kila.Uglavnom,ista sam kao prije trudnoće.Je li moguće da to samo iz ljudi izvire zloba ili sam ja stvarno rahitična???Kako im prije nikad nije padalo napamet da sam premršava".?Možda bi bili najsretiji da sam se i ja udebljala poput njih u trudnoći?
    MM kaže da se ne zamaram glupostima,ali kad vas netko pili svaki dan s tim,da si premršava popizdiš!!!Da ne kažem da su to sve osobe 80kg,74 kg,visine 167,170,173...cm.
    Nadam se da nisam nekog uvrijedila ovim topicem,to mi nije bila namjera.jer znam da je jako teško skinut kile nakon poroda.

    ne rece koliko si visoka i koliko kg imas?

    Visoka 163cm,teška 52kg.
    Noge su mi uvijek bile mršave,na mamu.familijarno...prsa velika na baku...Tako da trbuh guzu i prsa imam barem po mom dovoljno.
    Da ne spominjem da prije trudnoće kad sam jedno vrijeme imala 55 kg,svima sam bila puna "šlaufića"!!! vikali su ajd na dijetu!
    Već im smeta i moja duga kosa,do ispod pola leđa.
    Šišaj se,svi kažu.Ne pogoduje majci male bebe imat dugu kosu!!!!HALO!?

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Ma najbitnije je kako se čovjek osjeća u svojoj koži. Ja na 178 cm imam obično oko 62 do 64 kg i meni je to naj težina s kojom se najbolje osjećam.
    Možda nekome djelujem premršavo (sebi ne uopće), a sa svakom kilom viška osjećam se kao tenk.

    sa 55 kg i ja sam se osječala teškom.naime zbog problema s kralježnicom jednostavno si ne mogu dopustit bit deblja.za grudnjake dajem cijelo bogatstvo,jer ako kupim obični na placu,leđa me otkidaju.moram uvijek imati čvrsti grudnjak,to mi je i fiziatar rko još prije 7 godina kad sam išla na terapije.

  18. #18
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Visoka 163cm,teška 52kg.
    a ja imam 52 kile na 168 cm



    Već im smeta i moja duga kosa,do ispod pola leđa.
    Šišaj se,svi kažu.Ne pogoduje majci male bebe imat dugu kosu!!!!HALO!?
    a ja imam totalno kratku kosu i svi mi govore nek je pustim dužu jer žena i majka od 30 godina ne može imati dječačku frizuru.

    eto ti stvarno, što je netko gore rekao, ako je netko taj tip, prigovarat će ti apsolutno ZA SVE.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    SMAJLIĆ SKAČE S CIBONE NA GLAVU I OSTANE ŽIV!!!!!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH/HR
    Postovi
    159

    Početno

    Ne mogu da se ne uključim, sram vas bilo da bili bilo sad ću pozvati sve debele mame sa foruma da vas dobro iznapadaju. Žene drage, imate super liniju i inače, a sad i poslje poroda što pojedincima (čitaj meni) dođe pravo tužno. A ti "dobronamjernici" što bi nešto mijenjali nažalost su samo ljubomorni.

  21. #21
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja nisam mršava-176-63 mislim da sam taman negdi oko idealne...
    ali..mene su se sve babe svijeta nadovezale kako sam prenaglo smršavila i kako ću neznam šta sve ne a između ostalog i "umrijet od dojenja":smajl nezna bil se smija il zgroženo širio oči!!
    uglavnom,zatrudnila sam sa 65..tu negdi..u trudnoći dotrčala (hihi) do skoro 90.

    i nakon 4mj na 63.
    bez dijete.samo dojenje i nanašanje Marina i nespavanje.
    Marin ima 9kila i 5mj.pojeo me!
    ja tu ništa ne mogu,jednostavno se otopila..a da jedem, jedem,više od mma koji ima 2metra i 95kila...
    šta da kažem..nemam inače takav metabolizam imala sam faza nenormalnih krvničkih dijeta da se dovedem u normalu..ali valjda je većina toga šta sam se udebljala u trudnoći bio Marin i voda.ja se ne brinem,moja mama to najbolje kaže "zato si se i debljala u trudnoći,da bi sad izgubila te kile!"

  22. #22
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno Re: mršavost nakon poroda ili???

    Citiraj Gago prvotno napisa
    Visoka 163cm,teška 52kg.
    Noge su mi uvijek bile mršave,na mamu.familijarno...prsa velika na baku...Tako da trbuh guzu i prsa imam barem po mom dovoljno.
    Da ne spominjem da prije trudnoće kad sam jedno vrijeme imala 55 kg,svima sam bila puna "šlaufića"!!! vikali su ajd na dijetu!
    Već im smeta i moja duga kosa,do ispod pola leđa.
    Šišaj se,svi kažu.Ne pogoduje majci male bebe imat dugu kosu!!!!HALO!?
    ne zamaraj se jer ti BMI nije 18, već 19.6 što je u savršenom redu

    a apropos šišanja, pođalji sve ove kaj te gnjave meni
    ja sam jedno vrijeme imala dvobojnu irokezu s par tetovaža, piercingom i BMI-om 19.5 :ceeeeeerek od uha do uha:

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    Evo cure,dobila ja mengu,napuhnula se ...Sad svi viču,joj kak si se jako udebljala... Da pukneš od bijesa...
    Sad sam uvjerena da je ljubomora u pitanju...
    Da im dam materijala rekla sam im mrtvo hladno:ko zna možda ima prinove!
    I samo se nasmijala :D

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •