Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 968

Tema: gdje odijevate djevojčice?

  1. #1
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno gdje odijevate djevojčice?

    naša prvoškolka, sedam i pol godina... više ne pripada HM-ovoj dječjoj skupini.
    prešla je na veličinu 134, a modeli koji se nude... po mome mišljenju, nikako nisu za djevojčice.

    to su nekakve lolitaste krpe, majice do pupka, hlače do pubične kosti... majice na jedno rame, natpisi sa seksualnim konotacijama, puno sintetike, haljine koje su primjerenije dvadesetogodišnjakinjama nego djevojčicama od 8... 10... godina...

    ona je i dalje pravo dijete i želi se i odijevati u skladu s time. gdje pronaći odjeću koja zadovoljava?

  2. #2
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    he, he

    Istu temu, samo za dečke sam ja otvorila prije nekih godinu dana. Baš me zanima kaj ćeš doznati

  3. #3
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno


  4. #4
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    ma daj, i moja bucka polako izlazi iz veličine 122/128, tako da i mene zanima tema. Jednom sam joj nešto kupila u Zari, ali nekako joj Zarini krojevi ne odgovaraju.

    Onaj dućan Fox - ima li on isto stvari za cure? Svi ga hvale.

  5. #5
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ja joj kupujem u Vrtuljku (jel to bivsa Lantea?), u nekim manjim ducanima sa djecjom odjecom, u Mani... gdje naletim
    ne nosi lolitaste krpice

  6. #6
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    TL i Amadeus, nešto C&A, Zara.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    mi još mali, ali mi se čini da se u okaidu mogu naći non lolitaste krpice.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    da ne ostane samo na čini mi se, imam i malo iskustva , kupila sam joj tamo super samterice, uže, a opet ne preuske i preniskog struka. sad mi je žao što nisam uzela dvoje.

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Četiri i pol godine, nosi 128, ide prema 134 (dakle nismo u dobnoj, ali jesmo u ovoj veličinskoj skupini).

    Nosi isključivo jednostavne pamučne majice s trenirkastim majicama na patent u kombinaciji. Dolje tajice ili hulahopke i suknjice, te različite mekane haljinice-navlakuše. Hlače na patent ne podnosi (a ni ja da joj to zakopčava). Sve mora biti takvo da može sama obući

    Kupujem joj:

    - Okaidi (ali tu užasno moram paziti što joj kupujem jer je sve užasno usko, osmicu majice je prerasla, odnosno uske su joj i kratke)
    - Marx&Spencer
    - Fox
    - Vrtuljak

    Uglavnom kupim na sniženjima, ako nije neophodno. Moj problem je što nema šanse da putujem negdje zbog odjeće. Živim 5 min. autom od riječkom Tornja i što tu nađem - nađem. Nešto suknjica, haljinica i tajica sam napravila sama.

    Što se ovih lolitastih stvari tiče - kako tek da petogodišnjakinju oblačim u to?! Gola ramena, pupci i noge mene vesele, ali tamo negdje u višim razredima osnovne.

  10. #10
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    još mi napišite gdje se ti dućani po zagrebu nalaze
    mi smo do sada kupovali isključivo u HM i na Rodinoj rasprodaji
    moja mama se znala zaletjeti sa janom i oshkosh, ali to je izvan mojih dometa, ne samo financijski, nego i izbornih

  11. #11
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Isto. Baš smo negdje između.
    Do sada se kupovalo H&M, C&A, Zara, Next.
    Zadnji put u H&M tražim traperice, ni u jedne nije mogla stati, sve predugačko, a guza ne ide.

    Pa sam trčala od malog odjela, na veliki, pa opet na mali, išla sam sim-tam, i odustala, jer ili je premalo, ili je preveliko, i ništa joj se ne sviđa.

    Na kraju sam joj našla trapke i samterice u Mani. Majice i veste su s malog odjela u H&M.

  12. #12
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    što je Mana? i ima li to u ZG?

    Matilda, Orki je veličina 128 (majice), do struka. A rukavi 3 cm iznad zglobova.
    Hlače 128 prekratke, a preširoke.

  13. #13
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    http://www.mana.hr/
    uglavnom uz velike Konzume i NAMA robne kuce
    Posljednje uređivanje od srecica : 24.02.2010. at 13:03

  14. #14
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    kolka su vam ta djeca, majko moja


    a ima lijepe robice, samo je skupa.
    ja najviše volim okaido, ali isto nije baš jeftin. prenatal ima super robicu, ali isto je skup.
    al dobro, ja svojima kupim par ljepših, skupljih stvari, a ostalo imaju iz TL, coconut i tako.

    a h&m, zara i sl - to jedino ako sam negdje na putu, pa uz put im i tamo nešto kupim.
    sve u svemu, moji nemaju baš puno robe.
    Posljednje uređivanje od cvijeta73 : 24.02.2010. at 13:04

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    712

    Početno

    C&A,esprit na sniženju/dobar izbor znaju imati TL kod rotora i na žitnjaku,lantea i ponekad se nešto nađe u mani/trnsko iznad dm/

  16. #16
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Ja sam za malu rođakinju (mala je sada predškolka, ali velika...) znala naći lijepih stvari na rasprodaji u Mercatoru. Dobra kvaliteta za jeftine noFce.

    Ne znam kako je sada jer joj to kupujem prigodno, možda 2x godišnje ili kad naletim. Prije par tjedana sam vidjela jaknice na sniženju (gledala za svoje dečke) ali su bile ženske, sasvim pristojne, s krznom na kapuljači. Ovo se odnosi na Mercatorov veliki dućan, a ne satelitske (Chicco, Benetton) u koje ni ne zalazim (osim cipela) jer su skuuupi.

    Nedavno sam za sinovu prijateljicu iz razreda tražila neki dar za rođendan (htjela majicu) i naišla na istu situaciju - sve drocasto... Završilo je tako da smo darovali šarenu vunenu kapu koju je svekrva vlastoručno napravila.

    Dugo nisam bila u Gramatu, tam je znalo biti kojekakvih krpa na katu. Ja našla za sinove par puta sasvim dobrih samterica po 20 kn (kad nema svih veličina) ali nisam gledala za cure... Tamo obično svratim kad nam zatreba nešto drugo, rijetko idem namjenski, ali obično je bio dobar ulov. Bilo je i lijepih traperica, ali uzalud kad moji mudrijaši to ne vole - samo bi nosili trenirke. A možda imaju i pravo.

    Pitanje za apricot - nisam još ni jednom bila u Sparu na Oporovečkoj - da li oni uopće imaju odjeću za klince?

  17. #17
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Oviese, Turbo Limac, Urban Republic, Roda .. tu kupujemo.. ali vecinu smo naslijedili.

  18. #18
    Matilda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na turneji
    Postovi
    3,233

    Početno

    Baš gledam majice koje smo zadnje kupili u H&M, broj je 6-8, tj. 128.
    Taman joj je sada.

    Ali hlače. Ne stane u 134. Svi krojevi su plitki, uski i dugački. A ona ima riticu i trbuščić.
    U Mani sam samterice uzela na odjelu za dečke. Imaju lastiku u struku.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    okaidi imaš u CC1 i WestGate, za istočnu stranu ne znam

  20. #20
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    apri, jesi gledala u TL-u?

    cijena i kvaliteta je sasvim prikladna za svakodnevne peri-deri potrebe, a krojevi pristojni.

    moja dvogodišnja nećakinja i ja imamo iste majice.

  21. #21
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za apricot - nisam još ni jednom bila u Sparu na Oporovečkoj - da li oni uopće imaju odjeću za klince?
    ne znam di je Spar na Oporovečkoj (da nismo na fakultetu radili urbanistički plan za tu ulicu, ne bih znala ni gdje je), ali na Branimirovoj ima robe.

    kod mene je problem što sam ja zamislila da ona nosi baš odjeću kakvu je i do sada nosila (one triko hlače, malo u trapez, gore na gumu i majice u taznim bojama). i sada je teško pronaći baš to i baš takve kvalitete. razmažena sam do bola i ništa drugo mi ne valja.
    gledala sam hlače u Zeki (to je taj Vrtuljak, jelda)... to jest taj kroj, ali pamuk je debeo, nezgrapan (iako mekan), ne priliježe lijepo... nije to to... i ne mogu se iste hlače nositi i zimi i ljeti, kako smo mi do sada navikli :green:

    šmrc

    bi li pomoglo da pišem HM-u i ukažem na potrebe?

  22. #22
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Fala na info.

    Btw. baš takve pamučne hlače uske i malo u trapez s gumicom u struku imam ja (vel. 44/46) s Borongajca. Hodam u njima na yogu. Nisam nikad gledala ima li manjih veličina, ali ne bi me iznenadilo...

  23. #23
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Nije ti usput, al na placu u Vrapču ima jedan mali neugledni dućan s dječjom odjećom. Nema puno stvari, ali su lijepe, povoljne i hm-aste, a proizvođač je hr. Dobar pamuk, ljudske poruke na prsima, cvjetići, umjereni ukrasi, praktični krojevi.
    Kupila sam predivnu trodijelnu trenirkicu za 130 kn.
    Mogu pitati ženu jel još negdje prodaju tu robu, al ne znam kad ću naletjeti tamo, nije mi baš usput.

  24. #24
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Meni je isto grozna ona drocasta odjeća za curice. Ja svoju osmogodišnju bucku oblačim većinom u Benetton outletima (Hoto centar u Sv. Nedelji i Roses u Sv. Križu Začretje) i na rasprodajama (Okaidi, Iana) te u C&A, Vrtuljku i malim kvartovskim dućanima koji drže Koki i Niki marke i neku HR robu (kvalitetno i ne-skupo). Nosi trenirke, normalne majice (obožava tunike s kapuljačom), tajice (isto obožava), traperice (ako nađem koji širi i rastezljiviji model) i šoseke.
    Posljednje uređivanje od laumi : 24.02.2010. at 13:57

  25. #25
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja samo pratim temu
    u istim sm problemima
    zasad smo najviše na benetton majicama, a hlače su veliki problem jer je sve nekakav plitki kroj
    a to njoj ne stoji
    a i meni je ružno

  26. #26
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    j a hlače su veliki problem jer je sve nekakav plitki kroj
    a to njoj ne stoji
    a i meni je ružno
    Čini mi se da Amadeusove nisu preplitke.

  27. #27
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je isto grozna ona drocasta odjeća za curice. Ja svoju osmogodišnju bucku oblačim većinom u Benetton outletima (Hoto centar u Sv. Nedelji i Roses u Sv. Križu Začretje) i na rasprodajama (Okaidi, Iana) te u C&A, Vrtuljku i malim kvartovskim dućanima koji drže Koki i Niki marke i neku HR robu (kvalitetno i ne-skupo). Nosi trenirke, normalne majice (obožava tunike s kapuljačom), tajice (isto obožava), traperice (ako nađem koji širi i rastezljiviji model) i šoseke.

    dajte mi usporedite cijene s HM-ovskim

    tamo su hlače 7,99 (uvijek kupujemo te jedne te iste, samo u drugim bojama)
    majice 9,99 (ili na akciji, dvije za 9,99)

    haljinice kupujemo samo kad su na onom ful sniženju po 3 - 5 eura (ok, jasno mi je da ovdje neću takvo što pronaći)

  28. #28
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj laumi prvotno napisa Vidi poruku
    Benetton outletima (Hoto centar u Sv. Nedelji i Roses u Sv. Križu Začretje)
    Koji je veći, mislim koji ima veći izbor.

  29. #29
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Imate u šoping centru Prečko, Geld moda , domaći proizvođač na prvom katu trenirkaste hlače i tanje majce za cure i dečke do 14 godina, Cijene od 25-40 kn po komadu.

  30. #30
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Apricot ajde ti piši apel H&M-u, taman dok moja Iva dođe do tog problema, možda nekja naprave.
    A možemo svi i potpisati peticiju, hehe.
    Nego, fakat su Vam klinci veliki i nisam imala pojma da u H&M-u nemaju brojeve veće od 134 za klince...Pa kako to???

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    dajte mi usporedite cijene s HM-ovskim
    ovo je preteški zadatak za mene, osim što teško kupujem ne pamtim ni cijene

  32. #32
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Apri, u H&M-u se još uvijek, i u ovim novim veličinama, može naći simpa stvari za djevojčice... pogledaj malo, ima baš zgodnih stvari: http://shop.hm.com/at/shoppingwindow...LA&shoptype=S# a pitaj malo i Orku kak' se to njoj sviđa... djeca rastu i razvijaju i svoj vlastiti ukus... (ovdje neću ulaziti u opis ukusa moje kćeri, jer ti se to ziher ne bi dopalo... :cool i u Benettonu imaš zgodnih stvari, samo kaj su malo skuplje... a na Rodinoj rasprodaji ćeš ovih veličina nalaziti sve manje i manje i manje...

  33. #33
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa Vidi poruku
    Apricot ajde ti piši apel H&M-u,
    već sam počela
    ima li netko nešto za nadodati?

    ana, ima tamo robe za djecu do veličine 164, ali su modeli primjereniji Jodie Foster u Taksisti nego curicama

  34. #34
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    sorry, tekst sam pisala sasvim čitljivo, sad vidim da je ispalo zbrljano i sve u jednom komadu (a ne da mi ni smajliće staviti!)

  35. #35
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Hlače u Okaidiju koštaju od 150 kuna naviše. To doduše nisu trikoaste hlače, nego traperice, samterice, cargo platnene hlače itd. Mi smo recimo ljetos kupili platnene bijele capri hlače koje su koštale oko 140 kuna, i na tome piše 'good price'.

    U benetton outletu sam npr. kupila jesenas hlače (kroj traperice, platnene) - 100 kuna. Inače u Benettonu ima hlača i po 350 kuna - baš sam gledala sad jedne na 50% sniženju, pa si mislim, još uvijek su mi skupe

  36. #36
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    ana, ima tamo robe za djecu do veličine 164, ali su modeli primjereniji Jodie Foster u Taksisti nego curicama
    ma nisu svi, pa daj si malo pogledaj...

  37. #37
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa meni se isto ovo što vidim na linku čini OK, iste stvari kao za manje curice.

  38. #38
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    A zašto ne kupite "muške" hlače - traperice na primjer? Mene i tako nervira ta striktna podjela da svaki odjevni predmet mora imati šljokičasto srce/ mrtvačku glavu da bi se jasno razaznalo je li ženski ili muški.
    A moja kćer ionako najiše voli nositi stvari naslijeđene od brata.


    Mom sinu koji je visok (cca 136 cm) a mršavac najbolje pašu modeli Okaidi hlača, definitivno nisu niskog struka i ne vidim zašto ne bi mogle biti ženske.

  39. #39
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Barbi, to su onda traperice, jel tako?

    Forka, na linku koji si stavila su same haljinice, ko da ne znaš Orku?!
    Haljinica može, ali samo u funkciji tunike, iznad hlača.

    (Tko bi preveo pismo, ne da mi se još i to)?

  40. #40
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    ja sam isto Diani tražila broj 134 u H&M-u i našla sam ravno dvije majice kratkih rukava

  41. #41
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto ne kupite "muške" hlače - traperice na primjer? Mene i tako nervira ta striktna podjela da svaki odjevni predmet mora imati šljokičasto srce/ mrtvačku glavu da bi se jasno razaznalo je li ženski ili muški.
    A moja kćer ionako najiše voli nositi stvari naslijeđene od brata.


    Mom sinu koji je visok (cca 136 cm) a mršavac najbolje pašu modeli Okaidi hlača, definitivno nisu niskog struka i ne vidim zašto ne bi mogle biti ženske.
    Barbi, tvoja kći je još mala... :razz: pa joj možda i možeš podvaliti bratove stvari... a kad me već vučeš za jezik, podjela šljokičasto srce/mrtvačka glava tebi je pretpostavljam žensko/muška? e, vidiš moja kći ne nosi više šljokičasta srca, ali zato rado nosi mrtvačke glave... a nema šanse da obuče neki muški odjevni predmet :mgreen velim vam da djeca rastu... i mijenjaju se...

  42. #42
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    ela nosi 128/134, uglavnom kupujemo u TL, ili nekim lokalnim malim ducanima (vec spomenute hr marke niki i jos neka).
    meni se recimo i odjeca marke wenice jako svidja, bas ima tunikica i tajica za ovaj uzrast

  43. #43
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    ma Apri, ideš malo gore-dolje, kaj ti za sve treba stavljati link? ziher buš našla nekaj za Orku... (slučajno sam zapela na haljinicama :laughing
    Posljednje uređivanje od Forka : 24.02.2010. at 15:01

  44. #44
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    apricot, teško mi je ovako napamet pisati cijene. Dućani koje sam spomenula imaju nešto skuplju robu (ali jako kvalitetnu) pa zato i kupujem na sniženjima. Za traperice i samterice ne dam više od 150 kn, za majice ne više od 70ak kuna. U outletima i na rasprodajama se stvarno da naći jako jeftine odjeće, npr. u Benettonovom outletu sam joj jesenas kupila trenirku (cijelu; gornji i donji dio) za samo 60 kn.

    Za klince je veći izbor u Benettonovom outletu u Hoto centru; u Rosesu je bolji izbor za odrasle (iako i za klince često nađem dosta toga).

    Uglavnom, najrađe kupujem na rasprodajama. Neki dućani imaju i nekakva predsezonska sniženja, npr. Osh Kosh i Iana pa se tada može kupiti dosta povoljno roba od prošle sezone. Baš sam nedavno svojim mlađim klincima u Osh Koshu u King Crossu kupila ljetne majice po 50-60 kn.

  45. #45
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    E da, čula sam da i u Foxu ima zgodne robice po ok cijenama, isto tako i u nekom dućanu u West Gateu, ne mogu se sjetiti kako se zove, mislim da ima 3 slova u imenu.

  46. #46
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    http://shop.hm.com/at/shoppingwindow...ALL&shoptype=S

    Ovo mi je preslatko!
    Nego, nađe se, bar u ovom online shopu, samo pitanje na kaj naletiš kad dođeš baš u dućan...

  47. #47
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ah, otvorilo je sve, mislila sam na onu traper tuniku. Ja bi takvuuuuuuuu!

  48. #48
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    E viš, a ja ne volim FOX, meni je to sve tam nekak preveč nacifrano!
    Isto mi je nekak i u C&A. Nađe se stvarčica ok, ali kak bi jedna koleginica rekla "ciganluk"

  49. #49
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ana, na ovu misliš?

    http://files.hm.com/media/products/8...051R_71103.jpg

    nije to meni za curice ispod 15.
    niti bi moja to nosila; kakvi remeni, kakvi bakrači?!
    da je ikako stalno hodati u gaćama

  50. #50
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Je, na to sam mislila...Predivna mi je.
    Eh, kad ja ne znam, nisam ja još u tome, ja sam još skoro pa na baby robici!
    A i tko zna kaj će moja Iva voljeti, sada bi samo haljinice oblačila.

Stranica 1 od 20 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •