Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Molim pomoĆ oko postupka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno Molim pomoĆ oko postupka

    Molila bih pomoć oko procedure u privatnoj poliklinici Vili.
    Što od dokumentacije se traži, što od nalaza.
    Gdje se nalaze u Zagrebu pošto nismo iz Zagreba.
    Molila bih sve koji se sada nalaze u postupku kod njih da mi se jave za pomoć.


    Hvala unaprijed

  2. #2
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    hej draga, odgovorila sam ti na drugoj temi.
    Inače, adresa je Ilica 191 E/1. kat-tamo se obavljaju UZV-i i folikulometrije, a punkcije i transfer se rae u Deželićevoj( mislim da je 32-budem ti provjerila)
    dr. ti tamo kaže šta mu sve treba, zaokruži ti na A4 papiru koje pretrage mu trebaju i kad to sve skupite, opet k njemu da on to sve pogleda i sljedi dogovor za postupak.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    14

    Početno

    nisamo iz Zagreba pa mi predstavlja problem ta dokumentacija. Dolazimo iz male sredine. Gdje naći pravnika, gdje psihologa?
    Da ne govorim da mi svaki dolazak u metropolu predstavlja dodatni trošak, pa bih htjela to što je moguće smanjiti.

  4. #4
    Bab avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb/Vrbani
    Postovi
    1,411

    Početno

    to se sve može srediti i u samom postupku...tak smo bar mi. Dr. je rekao da je njemu bitno da mi na dan punkcije imamo te papire...tada smo ih mi i predali...i trebat će ti vjenčani list( ako ste vjenčani). Mi smo ga zaboravili uzet, ali se sve to može naknadno donjet...nije bio nikakav problem, Sve smo do ET-a imali kompletirano.
    Tako da možeš probat dogovorit s njima jedan dan kad ćeš dolazit na folikulometriju da ti probaju dat neki termin pa da sve u istom danu obaviš.

  5. #5
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    agoricanec dobro nam došla!
    Ja bih te na početku pitala koja vam je dijagnoza i što od nalaza imaš - tako ćemo ti najlakše reći što te još otprilike čeka i gdje to možeš možda najbrže i najjednostavnije obaviti.
    Cure su ti već napisale da pravnika i psihologa osiguravaju oni, a što se tiče termina, najbolje ćeš se dogovoriti u samoj klinici.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •