Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 160 od 160

Tema: Užasan pelenski osip

  1. #151

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Super, ne vjerujem da će se to vratiti, triderm je napravio svoje, a to su bile ojedine a ne kronični dermatitis da se vrati ponovo, eto, sad uživajte konačno
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  2. #152
    dutka_lutka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,292

    Početno

    Za sad ide na bolje, ali jako jako sporo, ipak su te njegove ojedine bile dosta jake. Ali sad su se več 2/3 povukle i ostale su samo 2 koje su bile malo veče. Ova jedna jejoš uvijek relativno otvorena, ali puno puno bolje izgleda.

    I dalje isti tretman kao do sad, s tim da je danas zadnji dan triderma, bojim se kako če bit kad prestanemo to koristit.
    Ma bit će dobro, ne znam tko bi u vašem slučaju mogao biti stručniji nego dječji dermatolozi u Klaićevoj.
    Citiraj RozaGroza prvotno napisa Vidi poruku
    Pffffff znala sam da mi tu nešto smrdi. Oni u apoteci meni pod uljne maramice prodali becutan beby maramice...uf...ujutro odmah idem kupit prave uljne maramice.
    Ako ima tko otići, moglo bi se još danas. Na Trgu bana Jelačića dežurna ljekarna radi od 0-24 h, na Trešnjevačkom placu isto. Samo neka cure napišu kako se te uljne maramice zovu, od kojeg proizvođača, i gdje su ih nabavljale, ima li ih u ljekarnama ili možda samo u dm-u?

  3. #153
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Thanks Dutka! Blizu nam je trg pa ču ih sad zvrcnut da vidim imaju li...

  4. #154
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Super da je mala guza napokon bolje. Baš mi je drago. Uživajte.

  5. #155
    crnkica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    498

    Početno

    mi smo u takvim slučajevima mazali betrion i plymicol,inače smo u platnenim pelenama i to se stvarno rijetko događa,samo kada joj idu zubići ili nešto slično,ali namžem joj tanko čim prijetim znakove osipa i već sutra dan nema ništa kuc,kuc u drvo

  6. #156
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    mojoj malenoj pre par dana primetim crvenilo na pipici,spolja,na velikim usminama.
    Ima 18 meseci,i do sada nije imala ni piknjicu pod pelenom.
    Mislila sam da je iritacija,mazala s raznim cinkovim mazalicama,ali je bivalo sve gore.
    Svrbi ju,pocelo je i da se siri u minijaturnim crvenim piknjicama po preponama i iznad pipice ka stomacicu.
    Stigosmo do pedice,kaze da su gljivice.
    Dobili terapiju Daktanol krem 2x,a Elocom uvece pred spavanje.Nikakve druge mazalice,pavlovicke i slicno NE.
    Sad cemo videti rezultat.
    Promenili smo pelene nedavno.Huggies za noc i Babylove za dan,i od tada je to pocelo.
    Dok je bila u Pampersu sve je bilo ok

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    KayaR, a da probaš da se vratiš na već proverenu marku pelena? Moja devojčica se osula gde god ju je pelena dodirivala kada je provela samo jedan sat u pelenama koje do tada nismo koristili, do tada je imala savršeno čistu kožu. Vratili se odmah na "stare" pelene, osip nestao, a mi više ne smemo da eksperimentišemo (još nam stoji to pakovanje pelena, samo smo tu jednu isprobali...)

  8. #158
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    Mislim i da hocemo.
    Medjutim,vec smo potrosili puno paketa Huggies za noc,i jedan Babylove do sada.
    Valjda bi se odmah osula da je do pelena?
    Mazemo antigliva terapiju i tek da nije krvavo crveno.Nadala sam se brzim efektima,ali valjda to sad ide sporo...

  9. #159

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Ja nisam stigla da pratim temu .
    Kayo, ima li poboljšanja?
    U pravu si, verovatno bi se odmah osula da je do pelena-ja sam te shvatila kao da ste promenili pelene pre dva tri dana, ali ako ste ih već duže trošili, verovatno nije od njih. Držim palčeve da brzo prođe...

  10. #160
    KayaR avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    1,433

    Početno

    pulinka hvala na brizi
    Izlecili smo prvobitni ojed terapijom protiv gljivica i Elocom kremom.
    Sad joj se se pojavljuje lagano oko anusa,pa se nerviram.
    Da li su se to gljivice prosirile dalje ili koji je vrag sad?
    Dosad sam mazala samo gde je crveno,mozda sam trebala siru regiju za svaki slucaj?Ali,nije mi palo na pamet...

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •