Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: količina kašica

  1. #1

    Početno količina kašica

    Koliko je otprilike potrebno sedmomjesećnoj bebi (cca 9 kg) voća i povrća dnevno? Npr. je li dosta mala staklenka (120 gr) voća i isto tako mala staklenka povrća dnevno ili je potrebno više? Da li imati uobičajenu pauzu od 3-4 sata do slijedećeg obroka ili one ne zasićuju baš tako puno ko mlijeko?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ja Lei dajem jednu malu staklenku voća (ili otprilike istu količinu ako kašicu radim sama) ujutro oko 10, a mislim da mi ipak malo više ispadne povrtne kašice oko 16,17 popodne. Njih uvijek radim sama doma. Poslije joj dam sisati ako hoće. Ponašamo se kao da je to normalan obrok, dakle isti raspored hranjenja i pauze između obroka. Iako u zadnje vrijeme mi se čini da joj ta mala staklenka možda i nije dosta, a i popodne mi pojede više nego prije. Raste pa joj i više treba. Zato razmišljam o uvođenju trećeg obroka, neke mliječne kašice predvečer, ali vidjet ću. Možda ipak još malo pričekam.

  3. #3
    putnica

    Početno

    Moja Ema pojede oko 180 grama voćne kašice i približno isto toliko povrtno-mesne. To je npr. cijela veća Hip staklenka. Ima dobar apetit.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •