Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Shopping u Grazu

  1. #1

    Početno Shopping u Grazu

    Pomoc!
    Zna li tko dobar ducan tipa turbo limacha u Grazu, htjela bi pogledati sjedalicu za malu od 18 kg. Ovdje su mi sve nekako za decke, plave ili cak crne.
    Hvala!!!

  2. #2
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    "ovdje" je u zagrebu? turbo limač u king crossu ima pun zid sjedalica u svim mogućim bojama. ne znam koji te model zanima, meni se jako sviđala ona krem-zlatno-zelena maxi cosi ali je mm zapeo za tirkiznu. i mislim da je netko na forumu napisao da ima rozu... roemerica ima crvenih, to znam... a možda ti mogu i naručiti željenu boju.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    "ovdje" je u zagrebu? turbo limač u king crossu ima pun zid sjedalica u svim mogućim bojama. ne znam koji te model zanima, meni se jako sviđala ona krem-zlatno-zelena maxi cosi ali je mm zapeo za tirkiznu. i mislim da je netko na forumu napisao da ima rozu... roemerica ima crvenih, to znam... a možda ti mogu i naručiti željenu boju.
    mio imamo slicnu krem-zlatno-zelenu. I meni se svidjela mada je strasno osjetljiva. Kada samo se vracali sa godisnjeg, Edita se toliko ispovracala, tako da se nadam da se nece kakve fleke ukazat. Upravo sam presvlaku oprala, pa budem vidjela.

  4. #4
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    imas 'toys', tam kod hm-a i ikee- to je jedino kaj ja znam

  5. #5
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    snorki, iz tog razloga sam lako odustala od nje

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    146

    Početno

    ja sam svoju malečku kupila sjedalicu u turbo limachu u king crossu, od maxi-cosi, model pink mach. šarena, preslatka. cijena oko 1500 kn.

  7. #7
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    e, na tebe sam mislila s rozom sjedalicom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •