Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: poklon za 8.godišnju curicu!!!pls help

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno poklon za 8.godišnju curicu!!!pls help

    dakle, imam dvogodišnjaka doma i zbilja ne znam kaj je IN među curama od 8. godina, da spomenem da je ova neobična curica za darivanje u smislu jer je jako dobrostojeća i zapravo ima sve ali na rođendan nemreš doći praznih ruku kaj ne?
    ideje neke molim vas! do 300 kn cca

    fala unaprijed

  2. #2
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Kreativni setovi su uvijek dobar izbor. Ima ih jako dobrih u muelleru.

  3. #3
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ovo sve voli moja uskoro osmogodisnjakinja, i znam da bi ju veselilo za rodjendan:

    spomenar i neka zgodna olovka ili nalivpero uz to
    neki fora novcanik
    djidje za kosu ako ima dugu kosu i voli si slagati frizure
    knjige ako voli citati
    neki fora mali ruksak

  4. #4
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Da, knjige - moja jako voli knjige o Arthuru i Minimejcima (izdanje Algoritma).

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    kada kažeš neki ruksak mali? jel dlazi u obzir sammies od samsonite ili su one već prevelike za te stvari?

    http://www.maras.hr/kategorije.34e6d...i_program.aspx

  6. #6
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    ne znam :/
    mogu pitati moju N. kad dodjem doma, pa ti napisem ocjenu

  7. #7
    Linda avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    3,117

    Početno

    Budući da imaju 3x tjedno tjelesni, tajice ili donji dio trenirke + neka lijepa bijela majica ili tunika.
    Ovog rođendana se moja curka jako veselila novim krpicama (7 g.)

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj Linda prvotno napisa Vidi poruku
    Budući da imaju 3x tjedno tjelesni, tajice ili donji dio trenirke + neka lijepa bijela majica ili tunika.
    Ovog rođendana se moja curka jako veselila novim krpicama (7 g.)
    ne, ne roba ne dolazi u obzir, ona nosi samo brendiranu odjeću a ima odjećeeee..
    ovo s ruksakom mi se najviše sviđa, EMILY daj provjeri sa svojom curkom kak diše na ovo...thx a lot!

  9. #9
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Moj sin je nedavno prijateljici za 9. rođendan poklonio šarenu kapicu koju je baka sama napravila. I ona i mama bile su oduševljene.

    Od ostalog - interaktivne igre za računalo (Bulajine glazbene i sl.) ili bilo kakav edukativni softver (npr. za učenje jezika). Moji dečki su sada u fazi poklanjanja usb stickova s odabranim prezentacijama i sl.

    Za djevojčice i njihove rođendane - neke otkvačene šlape s likovima životinja, kape i šalovi domaće izrade, set "školice" (torba koja postaje ploča, ima jednu bijelu i jednu crnu stranu, piše se po tome flomasterima ili kredama). Ili set za šivanje.

  10. #10
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Nama treba ideja za 7. rodjendan ali nesto sa Zvoncicom (Tinkerbell; ne odjeca ili DVD-ovi), znate li da li ima kakva interaktivna igra ili slicno vezano uz Zvoncicu?
    E mi je izasla iz te faze, a treba nam za njenu prijateljicu... Ili da joj jednostavno kupimo "Petra Pana" (iako jos ne cita mala stampana slova...)?

  11. #11
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Marka99, moja Nina kaze da joj se svidjaju pande, sve tri, ali ovaj s kotacicima najmanje
    drugi su joj previse bebasti

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Elly ima Egmont nekakve knjige baš o Zvončici, vilama i slično.

  13. #13
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Hvala, Mima!

  14. #14
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    uff, tek sad sam vidjela temu... znači, npr:

    mp3/mp4/ipod
    slušalice s mikrofonom
    mikrofon / set za karaoke
    CD Avril / Lady Gaga / Katy Perry
    neke fora šlape
    može i neke fora šuze, kad već nećeš obleku
    fora ruksak po mogućnosti iz funky fisha
    bilo što iz funky fisha...

  15. #15
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    uff, tek sad sam vidjela temu... znači, npr:

    mp3/mp4/ipod
    slušalice s mikrofonom
    mikrofon / set za karaoke
    CD Avril / Lady Gaga / Katy Perry
    neke fora šlape
    može i neke fora šuze, kad već nećeš obleku
    fora ruksak po mogućnosti iz funky fisha
    bilo što iz funky fisha...
    Kod mojih još prolazi i Diddl i Hello Kitty (u Cmoku imaju dobar izbor, a skupooooo)

  16. #16
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Jao da, ja sam jednom nećakinji kupila prekrasan bijeli kožni novčanik Hello Kitty u Cmoku i bila je oduševljena. I jako su mi fora muzičke kutije/kutije za nakit na Kitty kojih tamo ima.

    Kod mojih nećakinja te dobi su inače najbolje prošli ti nekakvi mali dnevnici/rokovnici sa planerom, adresarom i sl.

    Drugo što sjajno prolazi su novci što vjerojatno ne dolazi u obzir, ali možda dolazi nekakav poklon bon - npr. u dućanu Accessorize znam da imaju poklon bonove.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    Citiraj emily prvotno napisa Vidi poruku
    Marka99, moja Nina kaze da joj se svidjaju pande, sve tri, ali ovaj s kotacicima najmanje
    drugi su joj previse bebasti
    hvala ti puno!
    ni meni se ne sviđa taj s kotačićima, a pande su mi tak bezveze..ali dobro, tvoja curka zna bolje nego ja u svakom slučaju...

    popi....ću s ovim poklonom

    da funky fish 0 bodova, cura nosi Burbery, Armani i slično tako da sve nekako mora biti u tonu..i obleka, i cipele, i eventualno acessorie

    sviđa mi se ideja za interaktivne CD-e, možda da odem u Algoritam nekaj pogledati...

  18. #18
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj marka99 prvotno napisa Vidi poruku
    da funky fish 0 bodova, cura nosi Burbery, Armani i slično tako da sve nekako mora biti u tonu..i obleka, i cipele, i eventualno acessorie
    nisam mislila na obleku iz funky fisha nego na sve ostale điđe-miđe, npr, imaju zgodna zrcala, stil avril, ali to očito nije đir te tvoje prijateljice :green:

  19. #19
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Mi idemo na jos jedan rodjendan uskoro, curica slavi 7 godina, i izmedju lutke Tinkerbell koja stvarno mase krilima, interaktivne knjige prema Burtonovoj 3D verziji filma "Alisa u zemlji cudesa" i Hello Kitty paketu sa 67 flomastera, kolazima i slicnim stvarcicama unutra, E je zakljucila da ce joj se ovaj Hello Kitty paket najvise svidjeti, pa smo njega uzeli.

    Ostale sam navela za slucaj da nekome (kao meni ) nedostane ideja; ova knjiga je posebno lijepo napravljena, i da E nije zakljucila da je HK najbolji poklon za F., uzeli bi nju za poklon. Ja ju svakako planiram uzeti za E (za Uskrs).

  20. #20
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Hm, baš mi se nešto i ne sviđa ta knjiga.

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ako je to ona na koju mislim.

  22. #22
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Podižem temu.
    Trebam inspiraciju za poklon za 8godišnju curicu, s tim što je mala više sklona igrama za dečke. Dosta je fizički aktivna.
    Poželjno je nešto što će joj dizati ugled u društvu i navući drugu djecu da joj češće dolaze na igranje doma.
    Padaju mi na pamet bakugani, možda neke igrice za kompjuter (ovo zadnje može biti dvosjekli mač)?
    Problem je malo i što nije iz obitelji pa ne mogu baš otići pitati što bi htjela.

  23. #23
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Ne znam koliko misliš potrošiti, ali Singstar je upravo ono što može navesti drugu djecu da joj dođu na pjevanje. Cure oduševljene. Naravno ako ima Playstation. ( i ja volim pjevati uz Singstar, kad me nitko ne čuje i ne vidi).
    Ima i nešto slično sa plesnim pokretima, ali ne znam ime. Vidjeli smo u dućanu s video igricama u westgate-u.

  24. #24
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Nisam baš pri lovi, tako da mislim da je 200 kn moj maksimalni maksimum
    Singstar zvuči zanimljivo, ali kažem, nije ona baš taj tip. Bolje bi joj pasao skateboard ali mislim da bi me roditelji poprijeko gledali. Tražim više neke uniseks poklone.
    Moram provjeriti ima li Playstation.

  25. #25
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Mora li biti skupo? Spomenar (pa još s ključićem) je ok, košta 15 kn u Offertissimi.

    Moj sin se lani za osmi rođendan raspametio kad mu je deda nabavio Hohnerovu dječju usnu harmoniku... Mislim da je koštala tridesetak kuna. Gore su nacrtane note i smjer puhanja.

    Ili ksilofon, možda je to bolje za djevojčicu. Naravno, ako ima smisla za glazbu.

    Offt. ja sam već svoje roditelje, brata i svekrvu zamolila da djeci ne kupuju igračke, a ni knjige, jer nam samo zatrpavaju kuću, a klinci od obijesti ne znaju što bi prije pa 90% toga stoji zatrpano ostalim stvarima i ne koristi se... Na kraju odnesem u vrtić, dijelim okolo ili bacam, a srce me boli kolika lova je tu zapravo otišla u dim... bez obzira čija je.

    Kad djeca idući put budu slavila rođendane, na pozivnice ću napisati "molim bez poklona" ili "donesite nam samo Životinjsko carstvo" i to je to...

  26. #26
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Tražim neke ideje u smjeru sportskih rekvizita i društvenih igara, a spol slobodno zaboravite, bolje mi savjetujte što bi dečko tih godina htio...
    što se tiče smisla za glazbu, nisam baš primjetila.

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mojim nećacima i nećakinjama se jako sviđa Katamino - to ti je nešto kao drveni Tetris. Samo ne znam jel' bi to privlačilo djecu k njoj ?? (iako se može igrati i u dvoje)

  28. #28
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Vidjela sam na nekom od topica link na to.
    Čini mi se zgodna igrica, samo ne znam gdje se to može nabaviti? :bogu_iza_nogu:

  29. #29
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    sat swatch , onaj za uciti na sat, nemrem se sjetiti kako se zove, nije skup , oko 150 kn a odlican poklon. nausnice, prstencici, narukvice, ono sto je mojima najdrazi poklon ove godine, je torbica all star , za na rame, drustvene igre, knjige, spomenari, pribor za skolu (moje vole skolu ) i sve vezano uz skolu, o, da cd lady gage

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •