Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Velika Gorica jaslice... HELP

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    2

    Početno Velika Gorica jaslice... HELP

    Uskoro se selimo u Veliku Goricu zbog posla... Imamo kćerkicu staru godinu i pol koju planiramo dati u jaslice... Možete li mi reći kakav je postupak za upis u jaslice, cijene, privatni ili državni... HELP

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    VG
    Postovi
    250

    Početno

    Koliko znam u Gorici imaš 2 gradska vrtića http://www.vrtic-vg.hr/ i http://www.dv-ciciban-vg.hr/ koji rade na dosta lokacija. prijave za upis kreću negdje krajem travnja, početkom svibnja, ali najbolje da pitaš u vrtiću. Na području grada ima i jedan privatni vrtić u ulici Mate Lovraka, ali o njemu i neznam puno. Cijena i jaslica i vrtića u gradskim vrtićima je 550,00 kuna za prvo djete, ali imaš neke kriterije po kojima se smanjuje cijena za drugo, treće... dijete, ako si samohrani roditelj i slično. Moja preporuka ti je DV Velika Gorica jer sam jako zadovoljna kao korisnik. Privatni vrtić je oko 970,00 kuna, ali to moras provjeriti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    2

    Početno

    hvala

  4. #4
    Bambino

    Početno

    Citiraj <3 Zara <3 prvotno napisa Vidi poruku
    Uskoro se selimo u Veliku Goricu zbog posla... Imamo kćerkicu staru godinu i pol koju planiramo dati u jaslice... Možete li mi reći kakav je postupak za upis u jaslice, cijene, privatni ili državni... HELP
    Dječji vrtić "Velika Gorica" je objavio informacije o upisu na svojim stranicama www.vrtic-vg.hr
    Podnošenje zahtjeva kreće od 3. 5.

  5. #5
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    Mi smo išli u taj privatni kad je M. navršio godinu dana, u ul. Mate Lovraka, i jako smo bili zadovoljni, iako je cijena za jasličku grupu bila 950,00kn. a vrtićka grupa je bila oko 850kn čini mi se. u medjuvremenu su se prošiliri na 2 lokacije, ali ova druga je jako blizu Mate Lovraka. vrtić se zove "Prvi koraci", a podružnica su privatnog vrtića iz Prečkog.
    baš smo se prekjučer išli informirati o upisu u državni vrtić i prijave kreću od 3. 5 do 14. 5.
    sve ostalo su ti cure rekle.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •