Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Odjeća za firmu (krizmu)-dečko

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno Odjeća za firmu (krizmu)-dečko

    Nećak mi ide na firmu u 5. mj. i sestra je u nedoumici što da mu kupi. Što su vaši dječaci imali obučeno? Dajte fotkice da dobijemo neku ideju.

  2. #2
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Moj isto ide u nedelju i nemam mu namjeru nista posebno kupovati. U crkvi ionako imaju haljine, a poslije imamo doma rucak, tako da ne mora biti nista posebno obucen.
    Kada je stariji sin imao pricest kupili smo mu samo nove bijele cipele-tenisice koje je nosio u crkvu. Cipele nisam uzimala, jer ih ne nosi pa bi to bio bacen novac. Ispod je imao svijetlo plave hlace i kosulju, ali onako vise sportsku.
    Ne znam, nekako mi se ne svida kada su obucenu ko odrasli ljudi, ono odijelo, crne cipele. Ipak su to klinci i tako bi trebali izgledati. Uz to moji to poslije vise nikada ne bi obukli...
    Posljednje uređivanje od ani4 : 18.04.2010. at 19:33

  3. #3
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ups, tek sam sada vidjela da je to za krizmu...

    Dobro onda, proslu nedelju sam bila kod necakinje na krizmi i decki su bili uglavnom u tamnim hlacama i kosuljama. Neki su imali i sakoe, tj. odjelo. Nisam vidjela nikoga sa kravatom.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    84

    Početno

    Moj buraz je išao nedavno na krizmu, on je imao traper hlače i košulju,svečanije cipele, više kao causual style. Kod nas je običaj da krizmane kume i kumovi kupuju tu odjeću, pa s obziroom da je njegov kum mladi dečko, on je odabrao to što sam napisala. Na kraju se ispostavilo da je super kombinacija jer je i kasnije mogao nositi tu odjeću.Uglavnom, bilo ih je svakako obučenih, ali nijedan nije imao kravatu, niti odijelo.Uglavnom su to bile traperice ili svečanije hlače i gore košulja.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Hej cure, da malo podignem temu. Bliži se krizma.
    Što su obukli vaši dječaci? Nemam pojma što bi predložila svom, pa molim ideju vas sa iskustvom.
    Odijelo od kepera?
    Vidjela sam odijelo od trapera, baš mi je divno. Bi li bilo prikladno?
    Ne bi ga u klasično plavo, crno, galileo, klasična varteks odijela.... ima vremena za to.
    Nešto bi casual, mladenački, a što je to konkretno, ne znam.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Tamno sive traperice, nove najelegantnije tenisice koje smo našli (srećom mužev broj) i muževu crnu košulju s kratkim rukavima. Ionako su imali one haljine pa se ništa ne vidi.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Plave traperice,plava košulja, kravata i prsluk od odijela, bijele tenisice.
    Nosili su haljine u crkvi,ali kad je skinuo haljinu bio je priatojno i mladenački odjeven.
    Nekima prsluk ne stoji,ali treba probati različite kombinacije.
    Neki su decki imali odijela.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 08.02.2023. at 16:37

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    A ovisi i u kojem ste dijelu Hr, u zg je krizma u osmom i nitko kod mas nije bio u odijelu. Kad idemo okolo na krizme u drugom srednje, ima ih podosta u odijelu.
    Mi smo zg, imao je modre hlače, modre cipele i bijelu košulju. Imali su haljinicu u crkvi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,909

    Početno

    Citiraj rena7 prvotno napisa Vidi poruku
    Hej cure, da malo podignem temu. Bliži se krizma.
    Što su obukli vaši dječaci? Nemam pojma što bi predložila svom, pa molim ideju vas sa iskustvom.
    Odijelo od kepera?
    Vidjela sam odijelo od trapera, baš mi je divno. Bi li bilo prikladno?
    Ne bi ga u klasično plavo, crno, galileo, klasična varteks odijela.... ima vremena za to.
    Nešto bi casual, mladenački, a što je to konkretno, ne znam.
    Moj je imao plavo keper odijelo, kosulju i tenke. Nosivo je i za druge prilike ali nosi ga odvojeno. https://www.varteks.com/proizvod/tam...o-regular-fit/

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Zahvaljujem se na prijedlozima.
    Veseli me što u obzir dolazi i keper i traper, pa ćemo izabrati nešto od toga.
    Dvojim između
    https://www.varteks.com/proizvod/ind...jela-slim-fit/ i
    https://www.varteks.com/proizvod/tam...o-regular-fit/
    no mislila sam da je neprimjereno i da se traži baš klasično odijelo.
    Hvala!

  11. #11
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Moj je imao keper tamnoplave hlače, košulju, plavu leptir mašnu.
    U odijelu sa kravatom je izgledao smiješno pa smo odustali. Treba probati pa vidjeti.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    A ovisi i u kojem ste dijelu Hr, u zg je krizma u osmom i nitko kod mas nije bio u odijelu. Kad idemo okolo na krizme u drugom srednje, ima ih podosta u odijelu.
    Mi smo zg, imao je modre hlače, modre cipele i bijelu košulju. Imali su haljinicu u crkvi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kakve to ima veze iz kojeg su dijela HR
    Mi smo u ZG, krizma je u 8.r. i svake godine bude dječaka/mladića koji odijenu klasična odijela (kumovi smo bili više puta, pa znam da su dečki baš htjeli nositi odijela)

    ja osobno nisam htjela trošiti veliki novac na odijelo jer još nije bio izrastao, a nismo ni mogli naći odgovarajuće hlače jer je jako mršav
    da je baš htio odijelo i da smo našli neko odgovarajuće, možda bih i kupila
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 09.02.2023. at 14:16

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Pa napisala sam, u drugom srednje su već “momci” pa su odijela češća ako ne i univerzalna. Kod nas u osmom nije bilo nijedno odijelo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •